Klubová výstava Pardubice

Jméno psaChovatelská stanicePohl.TřídaPlemenoZnámka
Bella od Valinky feny  třída mladých Americký vodní španěl V1,CAJC,KVM,BOB
Amelie od Valinky feny  třída vítězů Americký vodní španěl nenastoupila
Hit of My Heart from Moonlight Valley psi  třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VN1
Chip  od Bukové studánky psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
Icon Lindridge psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAJC,KVM
Hubert od Bukové studánky psi  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1
Exige Molkara psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC
Quality Black Sant Tulip psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
Bruce Tarakim psi  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
Yoshi Black Dream Marcato Line psi  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC
Beauty Spot Faledo psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
Leslie z Vejminku psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC
Agnes Andraste feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VN3
Haze of My Love from Moonlight valley feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VN2
Hello Sweetie  from Moonlight Valley feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením nenastoupila
Issa od Bukové studánky feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VN1
Allys Velká náves feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V
Cecilie  z Ořechového vrchu feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
Dream Lady  z Petrovy pálenky feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V4
Ketty Golden Janyt feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
Wirgie  Sant Tulip feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAJC
Ayla od Vlašimského zámku feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD4
Cerruti Schönez feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1CAC
Heidi od Bukové studánky feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
TABBY THE CHATTERBOX  SANT TULIP feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
Baileys Tarakim feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
Charming Black Jenny Golden Janyt feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
Kayetana zo Zámockého parku feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením vyloučen
Xera Too  z Vejminku feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD4
Yasmin Dangle Dolly Marcato Line feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC
Bright Star Kokrus feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V4
Hiddy  od Bukové studánky feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
Jenny z Chalupecké louky feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
Sonja z Vejminku feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD
Ymany Magic Fay  Marcato Line feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC
Bravo Sweetie Golden Janyt feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V
Fiona od Bukové studánky feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V4
Graceful Scarlet Golden Janyt feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2,res.CAC
Christina Sant Tulip feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
Wonder Wave Blue  Marcato Line feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC,KV,BOB
Anny z Ořechového vrchu feny  třída veteránů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,BOV
I Am Black Sant Tulip feny  třída čestná Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1
Carlito z Ořechového vrchu psi  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1,CAJC
Gareth od Bukové studánky psi  mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1,CAC
Tadeas Marcato Line psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1,CAC
Zorro z Vejminku psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2,res.CAC
King of Hearts Made in Austria psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2,res.CAC
Robin Hood  z Vejminku psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1,CAC,KV
Elis z Borové samoty feny  třída štěňat Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN2
Hanka z Vejminku feny  třída štěňat Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN1
Adele Andraste feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN2
Isha od Bukové studánky feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN1
JENNY NUTY Modus Vivendi feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní N3
Darkeye z Lesních chalup feny  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V3
Faith z Vejminku feny  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2
Fun For You  Black Petrs feny  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1,CAJC.KVM
Balantine Tarakim feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V3
Vivianne Marcato Line feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní nenastoupila
Xandra z Veminku feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2,res.CAC
Ymca z Vejminku feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1,CAC
Bailey Princess Kokrus feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2
Berenika z Ořechového vrchu feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD4
Dolly  z Borové samoty feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1
Filistea ze Země Pipikel feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V3
Till z Blatova psi  třída štěňat Anglický kokršpaněl - vícebarevní VN1
Bright Dream Skar-Line C.R. psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1,CAJC
el Nino Drycastle Dandy´s psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
Good Day Sunshine Tipperlin psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupil
Zekon z Mendlova náměstí psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD3
Athos  Skar-Line C.R. psi  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
Argo z Jedovarské samoty psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V4
Bright Baddy Skar-Line C.R. psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V3
Design Drycastle Dandy´s psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2,res.CAC
Tobby z Hořenuše psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1,CAC
Blue Bender Black Petrs psi  třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1,CAC
Ruby   z Blatova psi  třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
Sea Biscuit Lynwater psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1,CAC
Tally Z Blatova feny  třída štěňat Anglický kokršpaněl - vícebarevní N1
Antonia Antonito feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD4
Betty z Radčic feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V3
Eileen  Black Petrs feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1,CAJC
Peace Pipe Lynwater feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
Quiet Cool Night Benchmark feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupila
Adriane Skar-Line C.R. feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
Aida z Radčic feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD4
Aira Eburon Mystery feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
Nia Moravia Mystery feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V3
Tracy z Hořenuše feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
Mandy z Blatova feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
Daisy Drycastle Dandy´s feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1,CAC
Ninna Ricci z Blatova feny  třída veteránů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
Alan Červený dub psi  třída mladých Anglický špringr španěl VD4
Andy Červený dub psi  třída mladých Anglický špringr španěl VD
Ares Sinbadjill psi  třída mladých Anglický špringr španěl V2
Grant od Škrabalky psi  třída mladých Anglický špringr španěl D
Hubert z Větrné paseky psi  třída mladých Anglický špringr španěl D
Player In Peak Sieger´s psi  třída mladých Anglický špringr španěl V1,CAJC,KVM
Whiter Shade of  Pale Lordsett psi  třída mladých Anglický špringr španěl V3
Ammer Ikar's Flight psi  mezitřída Anglický špringr španěl V1,CAC
Kendy z Křížových alejí  psi  mezitřída Anglický špringr španěl D
Brit z Lipových dolin psi  třída otevřená Anglický špringr španěl VD
Clematis of Klamar garden psi  třída otevřená Anglický špringr španěl V
Darwin Bohemia Jewellery psi  třída otevřená Anglický špringr španěl V4
Harri  od Stroupinského potoka psi  třída otevřená Anglický špringr španěl V3
Ingo  od Stroupinského potoka psi  třída otevřená Anglický špringr španěl VD
Mr Marty Ruthless z Zaglebia psi  třída otevřená Anglický špringr španěl V1,CAC
Night In Paradise  Darrem Canis psi  třída otevřená Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Forward to Maktoob Canouan psi  třída pracovní Anglický špringr španěl D
Giulian z Větrné paseky psi  třída pracovní Anglický špringr španěl V4
Charles od Stroupinského potoka psi  třída pracovní Anglický špringr španěl V3
Idol Jack od Stroupinského potoka psi  třída pracovní Anglický špringr španěl VD
Justyn Enjoy the World Alfalex psi  třída pracovní Anglický špringr španěl V1,CAC
Norbert Ruthless z Czarnego Dworu psi  třída pracovní Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Brit od Malešovské přehrady psi  třída vítězů Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Buxus of Klamar garden psi  třída vítězů Anglický špringr španěl V1,CAC,KV
Ruthuless  VUITON z Zaglebia psi  třída vítězů Anglický špringr španěl V3
Aran  od Stroupinského potoka psi  třída veteránů Anglický špringr španěl V1,BOV
Chantal zo Srnčej doliny feny  třída štěňat Anglický špringr španěl VN1
Adelin Červený dub feny  třída mladých Anglický špringr španěl D
Ajda Červený dub feny  třída mladých Anglický špringr španěl D
Total Virtue Trimere feny  třída mladých Anglický špringr španěl V3
White Chocolate Lordsett feny  třída mladých Anglický špringr španěl V2
White Wedding Lordsett feny  třída mladých Anglický špringr španěl V1,CAJC,KVM,BOJ
Alcora  Dotty Dogs feny  mezitřída Anglický špringr španěl VD
Altaelva Ikar's Flight feny  mezitřída Anglický špringr španěl V3
Andorra Dotty Dogs feny  mezitřída Anglický špringr španěl V4
Brunette z Loňského léta feny  mezitřída Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Catch Me If You Can Lordsett feny  mezitřída Anglický špringr španěl V1,CAC,KV,BOB,BIS
Kora z Křížových alejí feny  mezitřída Anglický špringr španěl D
Beatrix od Jakubského rybníka feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V1,CAC
Blair Witch Dragons Manor feny  třída otevřená Anglický špringr španěl VD
Brazen Bathory Rockdale feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V4
Catalpa of Klamar garden feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V
Greta Garbo Lordsett feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V
Night And Day Darrem Canis feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V3
Real 2 You Sieger´s feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V
Touch of Spice Trimere feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Adored Aiven Rockdale feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V3
Bonita od Jakubského rybníka feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V4
Bridget Jones Dragons Manor feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V
Camelia of Klamar garden feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V1,CAC,BIS pracovní I.
Cassiopeia z Holubího lesa feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V
Gira Bohemia Jewellery feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Begonia  of Klamar garden feny  třída vítězů Anglický špringr španěl V1,CAC
Wioletta z Lovparku feny  třída vítězů Anglický špringr španěl V2,res.CAC
Ciboulette  de Syringa feny  třída veteránů Anglický špringr španěl nenastoupila
Azalea of Klamar garden feny  třída čestná Anglický špringr španěl V1
Freedom Magic Street feny  třída čestná Anglický špringr španěl nenastoupila
Cedrik Medvědí smečka psi  třída štěňat Clumber španěl VN2
Corbyn Medvědí smečka psi  třída štěňat Clumber španěl VN1
Badyan Medvědí smečka psi  třída pracovní Clumber španěl nenastoupil
Bradley Medvědí smečka psi  třída vítězů Clumber španěl V1,CAC,KV
Show Bear  Chervood´s psi  třída veteránů Clumber španěl V1,BOV,BOB
Malibu du Meco feny  mezitřída Clumber španěl V1,CAC
Elizabet Czech Jewel z Rajšlu feny  třída vítězů Clumber španěl V1,CAC,KV
Caesar  z Ploužnické stáje psi  třída mladých Kooikerhondje V1
Alberto z Ploužnické stáje psi  třída vítězů Kooikerhondje V1,CAC,KV,BOB
Bárt z Labských Pískovců psi  třída vítězů Kooikerhondje V2
Alischa von Chicostein feny  třída dorostu Kooikerhondje VN1
Artemis Bela z Letné feny  třída mladých Kooikerhondje V1,CAJC,KVM,BOJ
Cairo z Ploužnické stáje feny  třída mladých Kooikerhondje VD2
Blos Laika v.d. Kooiker Hoeve feny  mezitřída Kooikerhondje V1
Eolo dei Boschi D´Oro psi  třída mladých Lagotto romagnolo odstoupil
Emmy Yduns Blue´s feny  třída dorostu Lagotto romagnolo VN1
Penny Hesiodos feny  třída dorostu Lagotto romagnolo VN2
Brit ze Slavičinské hájovny psi  třída mladých Německý křepelák VD1
Cyr  od Zelené chaty psi  třída veteránů Německý křepelák V1,BOV,BOB
Camlin Made in America for Mokrý bandita Seadancer psi  mezitřída Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou V1,CAC,KV
Alma Tiqua Cordata feny  třída otevřená Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou nenastoupila
D´Amore Mio  z Kasétek feny  třída otevřená Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou V1,CAC,KV,BOB
Estrella de Oro Portcolborne´s feny  třída vítězů Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou V1
Alotria-Algarve od Emy Destinové feny  třída veteránů Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou V1,BOV
Errik Boysson Bohemia psi  třída dorostu Sussex španěl VN1
Alfred Idol Bohemia psi  třída mladých Welššpringršpaněl V1,CAJC,BOJ
Anthony od Radechovky psi  třída mladých Welššpringršpaněl V3
Phoenix Eastfarm´s psi  třída mladých Welššpringršpaněl V2
Dexter Morgan Minebea psi  mezitřída Welššpringršpaněl VD2
Ed z Hlubockého podzámčí psi  mezitřída Welššpringršpaněl VD1
Mariusz S.Umbra Amabilis psi  mezitřída Welššpringršpaněl V1,CAC,KV,BOB
Felix Merylic psi  třída otevřená Welššpringršpaněl VD1
Fox Merylic psi  třída otevřená Welššpringršpaněl VD2
Frederic Merylic psi  třída otevřená Welššpringršpaněl VD3
Fryar Han-Ende psi  třída otevřená Welššpringršpaněl V1,CAC
Brixi Avoir Du Nez psi  třída pracovní Welššpringršpaněl V3
Harry Potter Ivančice psi  třída pracovní Welššpringršpaněl V1,CAC
Janek od Jaslůvky psi  třída pracovní Welššpringršpaněl V2,res.CAC
Aris Merylic psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V2,res.CAC
Noor Twigle psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V1,CAC
Dar od Jaslůvky psi  třída veteránů Welššpringršpaněl V2
Tares z Debowej Równiny psi  třída veteránů Welššpringršpaněl V1,BOV
Mája Od Jaslůvky feny  třída štěňat Welššpringršpaněl VN1
Destiny Brixi´s Pride feny  třída dorostu Welššpringršpaněl VN1
Arina Bauerova zahrada feny  třída mladých Welššpringršpaněl V4
Corny Brixi´s Pride feny  třída mladých Welššpringršpaněl V1,CAJC,KVM
Dixie  od Nežárecké tůně feny  třída mladých Welššpringršpaněl V2
Lucky od Jaslůvky feny  třída mladých Welššpringršpaněl V3
Bery Avoir du Nez Avoir du Nez feny  mezitřída Welššpringršpaněl V2
Gladys Merylic feny  mezitřída Welššpringršpaněl V1,CAC
Finna Merylic feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V2,res.CAC
Never On A Sunday Eastfarm´s feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V1,CAC,KV
Beruška Avoir du Nez feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V3
Hermiona Granger Ivančice feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V1,CAC
Kelly od Jaslůvky feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V2,res.CAC
Heda Jifex feny  třída vítězů Welššpringršpaněl V1,CAC
Queen of Hearts Inma´s feny  třída vítězů Welššpringršpaněl V2,res.CAC
Minnesota Storm Benton feny  třída veteránů Welššpringršpaněl V1

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VKV - vítěz kraje Vysočina
VSV - vítěz speciální výstavy
DSQ - diskvalifikován 

 

zpět na úvod