Speciální výstava slídičů a vodních psů - Humpolec - 13.5.2012

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
800 Bella od Valinky ČLP/AWS/99 Levora Antonín feny  třída mladých Americký vodní španěl V 1, CAJC, BOJ, BOB
801 Amelie od Valinky ČLP/AWS/91 Konečná Hana feny  třída vítězů Americký vodní španěl V 1, CAC
802 Cedrik Medvědí smečka ČLP/CS/282 Podracká Monika psi  třída štěňat Clumber španěl VN 2
803 Corbyn Medvědí smečka ČLP/CS/281 Návělek Vojtěch psi  třída štěňat Clumber španěl VN 1
804 Badyan Medvědí smečka ČLP/CS/239 Sladká Hana psi  třída pracovní Clumber španěl V 1, CAC, VSV, BOB
805 Bradley Medvědí smečka ČLP/CS/244 Podracká Monika psi  třída vítězů Clumber španěl V 1,CAC
806 Snowbear Chervood´s ČLP/CS/180 Návělek Vojtěch psi  třída veteránů Clumber španěl V 1,BOV
807 Catalin Medvědí smečka ČLP/CS/283 Sladká Hana feny  třída štěňat Clumber španěl nenastoupil
808 Malibu Do Meco ČLP/CS/277 Šlechtová Jitka feny  mezitřída Clumber španěl V 1, CAC
809 Elizabet Czech Jewel z Rajšlu ČLP/CS/265 Kleinovi Jana a Michal feny  třída otevřená Clumber španěl V 1, CAC, VSV
810 Chopper z  Rohateckých luk ČLP/IRVS/236 Soldán Luděk psi  třída pracovní Irský vodní španěl V 1, CAC, VSV, BOB
811 Cleopatra z Ploužnické stáje ČLP/KOO/36 Benešovi Jindřiška a Ondřej   feny  třída mladých Kooikerhondje V 1, CAJC, BOJ, BOB
812 Eolo Dei Boschi D´Oro COR A 36-12/298 Liptáková Iveta psi  třída mladých Lagotto romagnolo nenastoupil
813 BO-BO L.R. z Máchova kraje ČMKU LGR/9/06 Říhová Ivana  psi  třída vítězů Lagotto romagnolo V 1, CAC, VSV, BOB
814 Emmy Yduns Blue´s DK00134/2012 Liptáková Iveta feny  třída štěňat Lagotto romagnolo nenastoupil
815 Penny Hesiodos SE54408/2011  Liptáková Iveta feny  třída dorostu Lagotto romagnolo nenastoupil
816 Frída z Ilfova dvora ČLP/NK/3350 Urie Zuzana feny  třída mladých Německý křepelák V 1, CAJC, BOJ, BOB
817 Cora  vom Altmühltal ČLP/NK/2773 Urie Zuzana feny  třída vítězů Německý křepelák V 1, CAC, VSV
818 Casanova Jemalle ČLP/PVP/170 Markovičová Lenka  psi  třída mladých Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou V 1, CAJC, BOJ
819 Leonardo De Estrale Do Mar LOP453951 Urianková Jana  psi  třída mladých Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou VD 2
820 Ele E Um Vencedor Aplicado ČLP/PVP/106 Bergerová Simona psi  třída vítězů Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou V 1, CAC
821 Best of Friends Ja-Sta-Czech ČLP/PVP/192 Urianková Jana  feny  třída mladých Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou VD 2
822 Calypso  Jemalle ČLP/PVP/175 Markovičová Lenka  feny  třída mladých Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou V 1, CAJC
823 Arleta Černobílá elegance ČLP/PVP/156 Hlavicová Milena feny  mezitřída Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou V 1 (bez tit.)
824 Estrella De Oro Portcolborne´s ČLP/PVP/129 Podveská Kateřina feny  třída vítězů Portugalský vodní pes - se srstí dlouhou a vlnitou V 1, CAC, VSV
825 Camlin Seadancer Made in America for Mokry Bandita ČLP/PVP/158 Volfová Kamila psi  mezitřída Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou V 1, CAC, VSV, BOB
826 Cervantes Miguel z Kasétek ČLP/PVP/82 Zajícová Jana psi  třída otevřená Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou V 1, CAC
827 Portogallo . ČLP/PVP/145 Baumrukrová Šárka psi  třída vítězů Portugalský vodní pes - se srstí kadeřavou nenastoupil
828 Errik Boysson Bohemia ČLP/SS/29 Kleinovi Jana a Michal psi  třída dorostu Sussex španěl VN 1
829 Celtic Dream Tornegärden´s ČLP/SS/18 Kleinovi Jana a Michal feny  třída vítězů Sussex španěl V 1, CAC, VSV, BOB

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VKV - vítěz kraje Vysočina
VSV - vítěz speciální výstavy
DSQ - diskvalifikován 

zpět na úvod