Klubová výstava retrieverů - Humpolec - 12.5.2012

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
1 Abel Curly z Vlčích luk ČLP/CCR/191 Korda František psi  mezitřída Curly Coated Retriever V 1, CAC, KV, BOB
2 Iberis Žďárské polesí ČLP/CCR/173 Šístková Ing.Jaroslava psi  třída otevřená Curly Coated Retriever V 1 (bez tit.)
3 Ava Bonny Dux ČLP/CCR/203 Řezníčková Iveta feny  třída štěňat Curly Coated Retriever VN 1
4 Dancing Queen You're the Inspiration ČLP/CCR/197 Červinka Michal feny  mezitřída Curly Coated Retriever D 1
5 Bali z Ledenických zahrad ČLP/CCR/164 Novák, Ing. František feny  třída pracovní Curly Coated Retriever V 1, CAC
6 Leana Gypsy´s Soul ČLP/CCR/149 Rindošová Tereza feny  třída vítězů Curly Coated Retriever V 1, CAC
7 Ebony Excalibur   Černá sluníčka ČLP/FCR/3155 Churáňová Jana psi  třída štěňat Flat Coated Retriever VN 1
8 Lord of the Rings Black Brianta ČLP/FCR/3175 Svobodová Iva psi  třída štěňat Flat Coated Retriever VN 2
9 Almanza Pirate of the Carribbean PKR.VIII-27761 Pieczonka Dominika psi  třída dorostu Flat Coated Retriever nenastoupil
10 Gargamel Oasis of Peace ČLP/FCR/3141 Vrubel Pavel psi  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 1
11 Arny Golden Paradise Valley ČLP/FCR/3086 Friedl Jan  psi  třída mladých Flat Coated Retriever nenastoupil
12 Aschar  z Polické Krčmy ČLP/FCR/2872 Mrázková Linda psi  třída mladých Flat Coated Retriever VD
13 Atticus Golden Paradise Valley ČLP/FCR/3088 Kalinová Hana psi  třída mladých Flat Coated Retriever V
14 Black Amandas Knock Out ČLP/FCR/3208 Korda František psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 3
15 Castor Marbo Bonitas ČLP/FCR/3074 Holý Petr psi  třída mladých Flat Coated Retriever V
16 Cygnus Argo Alebasi Jílové ČLP/FCR/2903 Scheinpflugová Ivana psi  třída mladých Flat Coated Retriever D
17 Don Giovanni Černá Sluníčka ČLP/FCR/2848 Přibyl Pavel psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 2
18 Don Perignon  Černá sluníčka ČLP/FCR/2851 Buřičová Zuzana  psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 4
19 Exotic Night z Mokré Hory ČLP/FCR/3066 Zimová Anna psi  třída mladých Flat Coated Retriever V 1, CAJC, KVM, BOJ, BOB
20 Almanza See You Later Alligator ČLP/FCR/2907 Řezníčková Iveta psi  mezitřída Flat Coated Retriever V 4
21 Double Shot z Mokré Hory ČLP/FCR/2815 Kunášková, Anna Zimová Kateřina psi  mezitřída Flat Coated Retriever V 1, CAC
22 Flamboyant Rumpus Oasis of Peace ČLP/FCR/2727 Šuterovi manželé psi  mezitřída Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
23 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka  psi  mezitřída Flat Coated Retriever V 3
24 Im movie star Black Brianta ČLP/FCR/2776 Hrubá Tereza psi  mezitřída Flat Coated Retriever VD
25 Albert Denny z Andělského vrchu ČLP/FCR/2701 Urbanová Eliška psi  třída otevřená Flat Coated Retriever D 3
26 Artur  od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V 1, CAC
27 Flamboyant Friend Oasis of Peace ČLP/FCR/2729 Vrubel Pavel psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
28 Art od Stříbrných rud ČLP/FCR/1643 Křížová Barbora psi  třída pracovní Flat Coated Retriever VD 4
29 Ayron Black Brilliance ČLP/FCR/1113 Friedl Jan psi  třída pracovní Flat Coated Retriever nenastoupil
30 Boss  z Čertova doupěte ČLP/FCR/1979 Semrádová Mgr. Hana psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V 3
31 Brave Heart Tericus ČLP/FCR/2399 Kĺučka Alena a Stanislav psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V 1, CAC
32 Living Legend Almanza ČLP/FCR/2039 Zimová Anna psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
33 Almanza Crash N´Burn PKR.VIII-26181 Pieczonka Dominika psi  třída vítězů Flat Coated Retriever nenastoupil
34 Brain Black Brilliance ČLP/FCR/1430 Nešporová Jana psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
35 Highway to Hell Whizzbang's ČLP/FCR/2081 Smutná Lenka psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V 1, CAC, KV
36 Jerry Lee Black  Aknel Top ČLP/FCR/2553 Churáňová Jana psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V 3
37 Vice Versa O´Flanagan  ČLP/FCR/961  Vrubel Pavel psi  třída veteránů Flat Coated Retriever V 1, BOV
38 Ebony Everlasting   Černá sluníčka ČLP/FCR/3160 Churáňová Jana feny  třída štěňat Flat Coated Retriever VN 1
39 Love Is All Around Black Brianta ČLP/FCR/3180 Urbánková Hana feny  třída štěňat Flat Coated Retriever VN 2
40 Flat Castleś Exi Walking Alone ČLP/FCR/3219 Špundová Lenka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 1
41 Gaia Oasis of Peace ČLP/FCR/3145 Suchá Petra feny  třída dorostu Flat Coated Retriever N 3
42 Grácie Oasis of Peace ČLP/FCR/3150 Maurerová Dana feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN 2
43 Arwi Terra Bohemia Tilla ČLP/FCR/2890 Kořenská Zdeňka feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
44 Cinderella Tercius ČLP/FCR 2846 Žampachová Eva feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 4
45 Daisy z Veletínského dvora ČLP/FCR/2976 Vávrová Martina feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
46 Debie z Veletínského dvora ČLP/FCR/2978 Šubertová Julie feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
47 Doňa Cruz   Černá Sluníčka ČLP/FCR/2854 Drdlová Vanda feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 3
48 Exotic Fire z Mokré Hory ČLP/FCR/3070 Zimová Anna feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 1, CAJC, KVM
49 Lolita Brown Aknel Top ČLP/FCR/3025 Valentová Alice  feny  třída mladých Flat Coated Retriever V 2
50 Ariel Fairy  Z Andělského vrchu ČLP/FCR/2711 Kalašová Eva feny  mezitřída Flat Coated Retriever VD
51 Ebi ze Strun ČLP/FCR/2762 Mecová Pavlína feny  mezitřída Flat Coated Retriever V 4
52 Flamboyant Starlight Oasis of Peace ČLP/FCR/2733 Vrána Jan feny  mezitřída Flat Coated Retriever V 3
53 Chara ze Štěnkovského lesa ČLP/FCR/2695 Slavotínková Dominika feny  mezitřída Flat Coated Retriever D
54 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny  mezitřída Flat Coated Retriever V 1, CAC, KV
55 Just In Time Black Brianta ČLP/FCR/2791 Vaňásek  Pavel feny  mezitřída Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
56 Konny Aknel Top ČLP/FCR/2807 Mudrochová Olga feny  mezitřída Flat Coated Retriever V
57 Abby  od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2486 Klíchová Jindřiška feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V 1, CAC
58 Agira   od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2489 Kopřivová Monika feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
59 Apricot Story Black Lolly ČLP/FCR/2688 Hamouzová Kateřina feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
60 Babby Delphi Maurehata ČLP/FCR/2502 Sobotka Jakub feny  třída otevřená Flat Coated Retriever VD 3
61 Cerry z Veletínského dvora ČLP/FCR/2598 Přibyl Ladislav feny  třída otevřená Flat Coated Retriever VD 4
62 Fiona New Rosmery ČLP/FCR/2523 Vaškujová Helena feny  třída otevřená Flat Coated Retriever VD
63 Kiss of Queen Bonny Dux ČLP/FCR/2114 Hostinská Veronika feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
64 Advance Coal od Habrovického rybníka ČLP/FCR/1700 Dragounová Alena feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 4
65 Alicia z Andělského vrchu ČLP/FCR/2708 Kudlačová Hana feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 2, RES. CAC
66 Asheyl od Hradu Valdek ČLP/FCR/2425 Valentová Alice  feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 1, CAC
67 Bonnie ze Starého Brázdima ČLP/FCR/2410 Šrenková Zdenka feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V 3
68 Finlandia Black Brianta ČLP/FCR/1892 Klíchová Jindřiška feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V
69 All the Best Compendio ČLP/FCR/2066 Řezníčková Iveta feny  třída vítězů Flat Coated Retriever nenastoupil
70 Kiss of NIght Bonny Dux ČLP/FCR/2113 Dragounová Alena feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V 1, CAC
71 Ada ze Svrženských luhů ČLP/FCR/932 Šrenková Zdenka feny  třída veteránů Flat Coated Retriever V 1
72 Bustter Barry Queens of Athila ČLP/CBR/957 Tremlová Monika psi  třída mladých Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
73 Hak Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/889 Korda František psi  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V 1, CAJC, KVM, BOJ
74 Prince of Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/851 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa + psi  mezitřída Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC
75 Double Coat´s Nicholas Nickleby Chesapeakeheart CBRET115 Boross Gerlinde psi  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC, KV, BOB
76 Bony Bambalina Lánské rybníky ČLP/CBR/898 Novák, Ing. František feny  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V 2
77 Romantic Love Wicked Kelečský poklad ČLP/CBR/934 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa + feny  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V 1, CAJC, KVM
78 Frosty Hill Lilu Chesapeakeheart CBR157 Boross Gerlinde  feny  mezitřída Chesapeake Bay Retriever V 1 (bez tit.)
79 Gina Kimami for Libami ČLP/CBR/884 Candra Bohumil feny  mezitřída Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
80 Chesareng´s Isabella Chesapeakeheart CBRET117 Boross Gerlinde feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V 2
81 New Hope Treasure Kelečský poklad ČLP/CBR/781 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa + feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC, KV
82 Princess of Coco  Kelečský poklad ČLP/CBR/853 Sehnalík Zbyněk Sehnalíková Soňa + feny  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V 1, CAC
83 Joey Z Trojánku ČLP/LR/26653 Bélaiová Alida psi  třída štěňat Labradorský retriever VN 1
84 Adonis na Orpilu ČLP/LR/26524 Novák Radek psi  třída dorostu Labradorský retriever VN 2
85 Glenn Blazing DIamond ČLP/LR/26604 Košuličová Helena psi  třída dorostu Labradorský retriever VN 1
86 Night Knight Sable Blues ČLP/LR/26636 Malíková Lenka psi  třída dorostu Labradorský retriever nenastoupil
87 Amon Rea ze Sudovické stráně ČLP/LR/25880 Chlustinová Michaela psi  třída mladých Labradorský retriever VD
88 Archan Wooden Heaven ČLP/LR/25941 Csandová Marcela psi  třída mladých Labradorský retriever D
89 Cid z Dukelského vrchu ČLP/LR 25986 Oleksiaková Jiřina psi  třída mladých Labradorský retriever D
90 Eliminator Danger   Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Šlemr Michal psi  třída mladých Labradorský retriever V 1, CAJC, KVM
91 Far and Away  Apollo Thirteen ČLP/LR/26186 Šenková Jana psi  třída mladých Labradorský retriever VD
92 Freshwind To Sail Bohemia Bras ČLP/LR/26115 Kaláb Petr psi  třída mladých Labradorský retriever V 2
93 Friendly Greeting of Bohemia Bras JR 702556 Lab Hadzimehmedovic  Muhamed  psi  třída mladých Labradorský retriever V 4
94 Iggy z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26368 Škrobová Renata psi  třída mladých Labradorský retriever VD
95 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi  třída mladých Labradorský retriever VD
96 Lion Heart Bohemia Angel ČLP/LR/26424 Listopadová Petra psi  třída mladých Labradorský retriever D
97 Mallorn´s Black Gangsta FI47739/11 Urbaniczyk Zajac Beata psi  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
98 Nebthet z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26178 Růžičková Daniela psi  třída mladých Labradorský retriever VD
99 Nero od Tří jasanů ČLP/LR/25937 Pavlista Radek psi  třída mladých Labradorský retriever VD
100 Tarro od Himalájského cedru ČLP/LR/26416 Dočekalová Michaela psi  třída mladých Labradorský retriever V 3
101 Aschley Draco Minor ČLP/LR/25491 Koubková Bc.Lenka psi  mezitřída Labradorský retriever V 3
102 Falco De L´Etang Balancet ČLP/LR/25661 Kůstka Jan psi  mezitřída Labradorský retriever V 2, RES. CAC
103 Kuba Libošovská blata ČLP/LR/25159 Vlnová Kateřina psi  mezitřída Labradorský retriever V 1, CAC
104 Ranger od Himalájského cedru ČLP/LR/25678 Dočekalová Michaela psi  mezitřída Labradorský retriever VD 4
105 Adolf Royal Rescue ČLP/LR/23245 Bartášková Lenka  psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
106 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi  třída otevřená Labradorský retriever V 3
107 Atrey Royal Rescue ČLP/LR/23244 Obranská Lucie psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
108 Geronimo Rescator ČLP/LR/24373 Kotěborský Zdeněk psi  třída otevřená Labradorský retriever V 4
109 Charley Gold z Orvetu ČLP/LR/23352 Friedrichová Brigitte psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
110 Ice Caffee Daysi Art ČLP/LR/24631 Škorpil Ondřej psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
111 Kaires   z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/24551 Darebná Alena psi  třída otevřená Labradorský retriever VD
112 Kersten  Od Tří Jasanů ČLP/LR/24502 Ćmielová Monika psi  třída otevřená Labradorský retriever V 1, CAC
113 Mallorn´s Famous Last Word PKR.VIII-25164 Pieczonka Dominika psi  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
114 Your Funny Ponny of  Bohemia Bras ČLP/LR/24413 Krutská Alena  psi  třída otevřená Labradorský retriever V 2, RES. CAC
115 Aaron Royal Treasure ČLP/LR/23841 Hadačová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V 1, CAC
116 Avalanche Guverline´s ČLP/LR/23284 Stránský Josef psi  třída pracovní Labradorský retriever VD 4
117 Chris  z Temné jeskyně ČLP/LR/24526 Smysl Daniel psi  třída pracovní Labradorský retriever VD
118 Jeff-Gala z VInice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V 3
119 Krabat Ithaka Bohemia ČLP/LR/21947 Čerešňáková Eva psi  třída pracovní Labradorský retriever VD
120 Larry z Havlova dvora ČLP/LR/22519 Hlinová  Jindřiška psi  třída pracovní Labradorský retriever VD
121 Repay Evilwith Good Bohemia Bras ČLP/LR/22956 Ulmannová Radka psi  třída pracovní Labradorský retriever V 2, RES. CAC
122 Team player of  Bohemia Bras ČLP/LR/23455 Nechybová Kristýna psi  třída pracovní Labradorský retriever D
123 Aldamity Quality of Life SPKP/4028 Bartošová MVDr. Daniela psi  třída vítězů Labradorský retriever V 4
124 Aldamity Quite Delight ČLP/LR/25344 Krejčí Renata psi  třída vítězů Labradorský retriever V 3
125 Baby Lion z Grodu Hrabiego Malmesbury PKR.VIII-24840 Urbaniczyk Zajac Beata psi  třída vítězů Labradorský retriever nenastoupil
126 Cappuccino Górska Fantazja ČLP/LR/22708 Klečková Alena psi  třída vítězů Labradorský retriever V
127 Keepers od Himalájského cedru ČLP/LR/23617 Doležal David psi  třída vítězů Labradorský retriever V 2, RES. CAC
128 Rider on The Storm of Bohemia Bras JR 78604 Lab Rakić Mr. psi  třída vítězů Labradorský retriever V 1, CAC, KV, BOB
129 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Špičáková Dagmar psi  třída vítězů Labradorský retriever V
130 Jago ze Zámek Ribry ČLP/LR/14026 Novák Karel psi  třída veteránů Labradorský retriever VD
131 King´s Word  Bohemia Bras ČLP/LR/17174 Špičáková Dagmar psi  třída veteránů Labradorský retriever V 1, BOV
132 Lynwater Ballantines AE00346603 Mus Davor psi  třída veteránů Labradorský retriever V 2
133 Q.Kleopatra  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26768 Horká Michaela  feny  třída štěňat Labradorský retriever VN 1
134 Demi  Ideal Dog ČLP/LR/26498 Stránský Josef feny  třída dorostu Labradorský retriever nenastoupil
135 Gentle Touch Something Beatiful ČLP/LR/26757 Šipka Miroslav feny  třída dorostu Labradorský retriever VN 2
136 Ornella Gold z Orvetu ČLP/LR/26506 Foralová Iveta feny  třída dorostu Labradorský retriever N 4
137 Pšenmut  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26621 Balšánková Vladimíra feny  třída dorostu Labradorský retriever VN 3
138 Right Star   Royal Standard ČLP/LR/26470 Zlámal Miroslav feny  třída dorostu Labradorský retriever nenastoupil
139 With or without You Aldamity ČLP/LR/26888 Peniškovi Lenka a Marek feny  třída dorostu Labradorský retriever VN 1
140 Alice in wonderland z Grodu Hrabiego Malmesbury PKR.VIII-27036 Urbańczyk-Zajac Beata feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
141 Amálie My Dogmiracle ČLP/LR/25705 Tutter Štěpán feny  třída mladých Labradorský retriever V 2
142 Amy Daysi Tracy's Dog ČLP/LR/26062 Vasylkivová Ivana feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
143 Ann Chanel ze Sudovické stráně ČLP/LR/25882 Chlustinová Michaela feny  třída mladých Labradorský retriever VD
144 Apple My Dogmiracle ČLP/LR/25706 Kühlerová Darina feny  třída mladých Labradorský retriever VD
145 Bessy z Olešských strání ČLP/LR/26112 Krejčí Kateřina feny  třída mladých Labradorský retriever VD
146 Bliss Spatio-Temporal ČLP/LR/26344 Peniškovi Lenka a Marek feny  třída mladých Labradorský retriever V
147 Brita Ravo z Ješína ČLP/LR/25638 Hoblík Vladimír feny  třída mladých Labradorský retriever V
148 Cranberry Moravia Temperamento ČLP/LR/25979 Špičková Dagmar feny  třída mladých Labradorský retriever V
149 Darlene Derrya Jewel  Chaseland´s ČLP/LR/26304 Černá Eva feny  třída mladých Labradorský retriever VD
150 Extravaganzza You're the Inspiration SPKP 4907 Červinka Michal feny  třída mladých Labradorský retriever V 3
151 Free Will of  Bohemia Bras ČLP/LR/26118 Mudrochová Olga feny  třída mladých Labradorský retriever V
152 Lucy My Choco Love Bohemia Angel ČLP/LR/26431 Cvečková Stanislava feny  třída mladých Labradorský retriever V
153 Mayet  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25783 Horká Michaela feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
154 Mut z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25779 Kopecká Miroslava   feny  třída mladých Labradorský retriever V 4
155 T´Famous Molly Sun in their eyes ČLP/LR/26961 Košuličová Helena feny  třída mladých Labradorský retriever V 1, CAJC, KVM, BOJ
156 Tiffany z Dančí stráně ČLP/LR/25659 Havlová Daniela feny  třída mladých Labradorský retriever VD
157 Timea od Himalájského cedru ČLP/LR/26420 Dohnalová Monika feny  třída mladých Labradorský retriever VD
158 Ballantine Riverdance Bohemia ČLP/LR/24994 Otevřelová Petra feny  mezitřída Labradorský retriever V 3
159 Doreen Wicky  Cambrella ČLP/LR/25305 Bártová Ilona feny  mezitřída Labradorský retriever VD
160 Eimee Blazing Diamond ČLP/LR/25413 Košuličová Helena feny  mezitřída Labradorský retriever V 1, CAC
161 Empress Messalina of  Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena  feny  mezitřída Labradorský retriever V 2, RES. CAC
162 Ferra ze Staré Výšiny ČLP/LR/25005 Sláma Ladislav feny  mezitřída Labradorský retriever VD
163 Indiane z Trojánku ČLP/LR/25558 Vrzalová MUDr. Kateřina feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
164 Riviera Riva Bella Mare ČLP/LR/26795 Kůstka Jan feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
165 Terry z Dančí stráně ČLP/LR/25657 Čerešňáková Eva feny  mezitřída Labradorský retriever V
166 Zick-Zack Draco Minor ČLP/LR/25482 Chlustinová Michaela feny  mezitřída Labradorský retriever V 4
167 Abby Royal Treasure ČLP/LR/23844 Vonešová Martina feny  třída otevřená Labradorský retriever V 1, CAC
168 Abigail Aeskulap Happy Hurricane ČLP/LR/24932 Fořtová Pčolarová Ing.Petra feny  třída otevřená Labradorský retriever V
169 Afrodithé Excelent Dogs ČLP/LR/23197 Vlnová Kateřina feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
170 Amy Kovinox Puppy Dogs ČLP/LR/24963 Čermáková Lucie feny  třída otevřená Labradorský retriever V
171 Arabela Royal Rescue ČLP/LR/23247 Zuchová Bc. Barbora feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
172 Blacky Stone Court ČLP/LR/24685 Košnarová Andrea feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
173 Cape Jasmine of Bohemia Bras ČLP/LR/24818 Krátká Libuše feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
174 Dark Chocolate of Bohemia Bras ČLP/LR/24825 Benešová Anna feny  třída otevřená Labradorský retriever V 2, RES. CAC
175 Darka  z Novoveských lučin ČLP/LR/24583 Kopáč Jiří feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
176 Erna z Ledenických zahrad ČLP/LR/24092 Šeráková Lucie feny  třída otevřená Labradorský retriever V
177 Freya Lady Alison ČLP/LR/25017 Hájková Jitka feny  třída otevřená Labradorský retriever V
178 Grischa z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/25631 Daňková Věra feny  třída otevřená Labradorský retriever V
179 Karmen Libošovská blata ČLP/LR/25162 Jedlička Karel feny  třída otevřená Labradorský retriever V 3
180 Lesye  z Peříčka ČLP/LR/24920 Kulhánek Josef feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
181 Pack-Ice Of Bohemia Bras ČLP/LR/20723 Gonda Peter feny  třída otevřená Labradorský retriever V 4
182 Rina z Javořických lesů ČLP/LR/19834 Kříž Josef feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
183 Ultra Black  Muchova bouda ČLP/LR/22443 Vokounová Simona feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
184 Uvika Ladbro ČLP/LR/25109 Lágnerová Jitka feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
185 Aldamity Queen of Hearts SPKP/4030 Bartošová MVDr. Daniela feny  třída pracovní Labradorský retriever V 1, CAC, KV
186 Ashley  BellissimaNera ČLP/LR/25479 Šipka Miroslav feny  třída pracovní Labradorský retriever V
187 Eliz-Gala  z Vinice ČLP/LR/22288 Horká Michaela  feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
188 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny  třída pracovní Labradorský retriever V 3
189 Kleopatra  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/24556 Balšánková Vladimíra feny  třída pracovní Labradorský retriever V 4
190 Original Star  Royal Standard ČLP/LR/22962 Šlapáková Lenka feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
191 Oxy z Dančí stráně ČLP/LR/22686 Štibichová Eva feny  třída pracovní Labradorský retriever V
192 Rosette Górska Fantazja ČLP/LR/24197 Michal Votrubec Lucie Votrubcová feny  třída pracovní Labradorský retriever V 2, RES. CAC
193 Aldamity Keep on Moving SPKP 2592 Bartošová MVDr. Daniela feny  třída vítězů Labradorský retriever V 1, CAC
194 Bally Beatricia of Dashby ČLP/LR/23333 Gotzova Dagmar feny  třída vítězů Labradorský retriever V 2, RES. CAC
195 Bronze Glamour Royal Standard ČLP/LR/16091 Zuchová Bc. Barbora feny  třída veteránů Labradorský retriever nenastoupil
196 Classic Black Royal Standard ČLP/LR/16570 Vonešová Martina feny  třída veteránů Labradorský retriever V 1
197 Kathleen Draco Minor ČLP/LR/16280 Bártová Ilona feny  třída veteránů Labradorský retriever V 2
198 Zipp Rudolfovská skála ČLP/NSR/663 Krůtová Lenka psi  třída dorostu Nova Scotia Duck Tolling Retriever VN 1
199 Dongu  Sexy Rexy ČLP/NSR/419 Bílý Milan psi  třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 1, CAC
200 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 1, CAC, KV, BOB
201 Alberta Od Bejbinky ČLP/NSR/599 Pindurová Eva  feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 1, CAC
202 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 2, RES. CAC
203 Bizi Toller z Vlčích luk ČLP/NSR/556 Bauch Rudolf  feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD 1
204 Alotrie   Ginger Star ČLP/NSR/508 Částková Zlata feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 2, RES. CAC
205 Daya pod Jablonia ČLP/NSR/414 Daňková, MUDr Jana feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 1, CAC, KV
206 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Aneta feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V 3
207 Akela Ora Amiko ČLP/GR/15142 Klichová Olga psi  třída štěňat Zlatý retriever nenastoupil
208 Bailar El Destino Touch of Heaven ČLP/GR/15156 Nokič Lenka psi  třída štěňat Zlatý retriever VN 2
209 Dream Maker Daily Rays F/13835/12 Hubíikovi Eva a Veronika psi  třída štěňat Zlatý retriever VN 3
210 Golden Countryside´s Jewel General DK00026/2012 Míškovi Iva+Tonda psi  třída štěňat Zlatý retriever VN 1
211 Farrad Nobell z Fatkovského dvora ČLP/GR/15102 Racka Jan  psi  třída dorostu Zlatý retriever VN 1
212 Kind Dream Brdské zlato ČLP/GR/15128 Procházková Světlana psi  třída dorostu Zlatý retriever VN 2
213 Alex Florián  od Kojetických skal ČLP/GR/14465 Broučková Klára psi  třída mladých Zlatý retriever VD
214 Alonso Chlupaté štěstí ČLP/GR/14689 Šafránková Petra psi  třída mladých Zlatý retriever VD
215 Antar Excellent Bahati ČLP/GR/14503 Dušková Vendula psi  třída mladých Zlatý retriever V 4
216 Aramis Lueur dorée ČLP/GR/15031 Vávrová,Bc. Lucie psi  třída mladých Zlatý retriever V
217 Athos Lueur dorée ČLP/GR/15032 Ďoubalová Eva Ing. psi  třída mladých Zlatý retriever V
218 Black Angel Flores Vitae ČLP/GR/14944 Hubíková Eva psi  třída mladých Zlatý retriever V 3
219 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi  třída mladých Zlatý retriever V
220 Bonett Bride To Dorado Blanco ČLP/GR/15226 Nokič Lenka psi  třída mladých Zlatý retriever V 1, CAJC, KVM, BOJ
221 Bouwen  z Eliščiny terasy ČLP/GR/14633 Bakošová Kateřina psi  třída mladých Zlatý retriever VD
222 Brilliant Leader Of  White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi  třída mladých Zlatý retriever V
223 Budulínek Chlupaté štěstí ČLP/GR/14874 Nollová Iva psi  třída mladých Zlatý retriever V 2
224 Corri Chlupaté štěstí ČLP/GR/15009 Lovčí Stanislav psi  třída mladých Zlatý retriever V
225 Endy Zlatá kudrnka ČLP/GR/14823 Rázl Pavel psi  třída mladých Zlatý retriever VD
226 Hot Chilli Vetcare Bohemia ČLP/GR/14785 JIrásková MVDr. Martina psi  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
227 Kvído   Z Dražovského hájku ČLP/GR/14811 Mátlová Eva psi  třída mladých Zlatý retriever V
228 Absolute Miracle Grand Illusions ČLP/GR/14434 Nováková Aneta psi  mezitřída Zlatý retriever VD
229 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi  mezitřída Zlatý retriever V 4
230 Atrey Broock´s Angel ČLP/GR/14168 Kordíková Petra psi  mezitřída Zlatý retriever V
231 Basic Instinct Estrella de Oro ČLP/GR/14454 Gajdoš Michal psi  mezitřída Zlatý retriever V
232 Dante z Botičských Meandrů ČLP/GR/14178 Boušková Pavla psi  mezitřída Zlatý retriever V 2, RES. CAC
233 Don Douglas z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka  psi  mezitřída Zlatý retriever V 1, CAC
234 Kolombo Gemini Aurum ČLP/GR/14534 Mandíková Iveta psi  mezitřída Zlatý retriever VD
235 Melvin  od Tří jasanů ČLP/GR/14341 Libánský Miloslav psi  mezitřída Zlatý retriever V 3
236 Ysbert Floris Golden Erinor ČLP/GR/14287 Hrabětová Petra psi  mezitřída Zlatý retriever VD
237 Adónis Flores VItae ČLP/GR/13430 Buček Jiří psi  třída otevřená Zlatý retriever V 4
238 Akim od Lesa Jaroška ČLP/GR/14069 Lišková Monika psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
239 Amor Benjamin od Kojetických skal ČLP/GR/14467 Holanová Yvetta psi  třída otevřená Zlatý retriever dsq.
240 Apollón  Flores Vitae ČLP/GR/13431 Hubíková Eva  psi  třída otevřená Zlatý retriever V 1, CAC
241 Arnold od Chvalské tvrze ČLP/GR/13362 Mouleová Žaneta psi  třída otevřená Zlatý retriever V
242 Arnošt Jan ze Štěpánova mlýna ČLP/GR/13416 Vozková Radka psi  třída otevřená Zlatý retriever V
243 Arny Via Lattea ČLP/GR/13913 Černovská Kateřina psi  třída otevřená Zlatý retriever V
244 Conery Caritin sen ČLP/GR/13715 Křenová Šárka psi  třída otevřená Zlatý retriever V
245 Egoiste   Du Bois De La Rayere ČLP/GR/13705 Míškovi Iva+Tonda psi  třída otevřená Zlatý retriever V
246 Elliot Romie Aurea Rosa ČLP/GR/14037 Smolíková Lucie psi  třída otevřená Zlatý retriever V
247 Extra Bonus Danako ČLP/GR/13326 Kohoutová Dana psi  třída otevřená Zlatý retriever V 2, RES. CAC
248 Flying Dog Famous Gold ČLP/GR/13788 Volhejnová Iva psi  třída otevřená Zlatý retriever V 3
249 Flying Moon Famous Gold ČLP/GR/13791 Kolowratová Zuzana psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
250 Junior  Evidog ČLP/GR/14593 Kahánková Lenka psi  třída otevřená Zlatý retriever V
251 Lancaster Misantos ČLP/GR/14111 Špiler Vladimír psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
252 Argo z Liblických rákosin ČLP/GR/11848 Homolková Hana psi  třída pracovní Zlatý retriever V
253 Artuš My Joy SPKP/2266 Küdelová Andrea psi  třída pracovní Zlatý retriever V 1, CAC
254 Átreus  Flores Vitae ČLP/GR/13434 Maříková Iva psi  třída pracovní Zlatý retriever V
255 Bart z Lukovských pasek ČLP/GR/13006 Šidlo Dalibor psi  třída pracovní Zlatý retriever V
256 Benji   Golden Sirius ČLP/GR/13683 Novak Michal psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
257 Erwin Tadeas Aurea Rosa ČLP/GR/14040 Pánková Barbora psi  třída pracovní Zlatý retriever V
258 Chunny Chlupaté štěstí ČLP/GR/10556 Kratochvílová Monika psi  třída pracovní Zlatý retriever V 2, RES. CAC
259 Kuba Misantos ČLP/GR/13868 Antonín Míšek  psi  třída pracovní Zlatý retriever V
260 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi  třída pracovní Zlatý retriever V
261 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava  psi  třída pracovní Zlatý retriever V 3
262 Porthos  the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečkovi Andrea a Milan psi  třída pracovní Zlatý retriever V 4
263 Áres  Flores Vitae ČLP/GR/13432 Janská Hana psi  třída vítězů Zlatý retriever V
264 Blaze Saltus ČLP/GR/12575 Kohoutová Dana psi  třída vítězů Zlatý retriever V 4
265 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi  třída vítězů Zlatý retriever V
266 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961 Reilová Dita psi  třída vítězů Zlatý retriever V
267 Don Quijote Cheek to Cheek ČLP/GR/13411 Míšek Pavel psi  třída vítězů Zlatý retriever V
268 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi  třída vítězů Zlatý retriever V
269 Kerry  Chlupaté štěstí ČLP/GR/11684 Nollová Iva psi  třída vítězů Zlatý retriever V 3
270 Princ Damian Chlupaté štěstí ČLP/GR/13108 Lang Roman psi  třída vítězů Zlatý retriever V 2, RES. CAC
271 Quien Sabe Pinkerly ČLP/GR/12376 Hubíková Eva psi  třída vítězů Zlatý retriever V 1, CAC, KV, BOB
272 Abide by Danako ČLP/GR/8323 Kohoutová Dana psi  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil
273 Brit od Hradu Veveří ČLP/GR/4919 Sedláková Lucie psi  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil
274 Oran z Javořických kopců ČLP/GR/8003 Maříková Iva psi  třída veteránů Zlatý retriever V 1
275 Bailar en Cielo Touch of Heaven ČLP/GR/15162 Ziegler Pavel  feny  třída štěňat Zlatý retriever nenastoupil
276 Cecilie z Těšenovských luk ČLP/GR/15201 Nestrojil Martin feny  třída štěňat Zlatý retriever N 1
277 Claudie z Tešenovských luk ČLP/GR/15202 Víznerová Miroslava feny  třída štěňat Zlatý retriever N 2
278 Fara Bella z Fatkovského dvora ČLP/GR/15109 Lang Roman feny  třída dorostu Zlatý retriever nenastoupil
279 Aisha Rock Point ČLP/GR/14677 Holečková Libuše feny  třída mladých Zlatý retriever VD
280 Alisha Evigold ČLP/GR/14941 Paulíčková Radka feny  třída mladých Zlatý retriever VD
281 Amálka Sára od Kojetických skal ČLP/GR/14471 Kočí Dušan feny  třída mladých Zlatý retriever VD
282 Amazing Amelia   Explosive Love ČLP/GR/14713 Dobrá Jana feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
283 Amazing Charlotte   Explosive Love ČLP/GR/14715 Sošková Hana feny  třída mladých Zlatý retriever V
284 Amélia Lueur dorée ČLP/GR/15033 Bílková Simona feny  třída mladých Zlatý retriever V
285 Arabela  od Tří kulišek ČLP/GR/14838 Mandíková Iveta feny  třída mladých Zlatý retriever VD
286 Berenika Chlupaté štěstí ČLP/GR/14875 Drahota Jiří feny  třída mladých Zlatý retriever V 2
287 Berrie  Sonaga ČLP/GR/15126 Tichá Iva feny  třída mladých Zlatý retriever V
288 Betty Citarwen ČLP/GR/14805 Červinková Jana feny  třída mladých Zlatý retriever VD
289 Bonett  Chlupaté štěstí ČLP/GR/14876 Maříková Iva feny  třída mladých Zlatý retriever V
290 Bonny Citarwen  ČLP/GR/14806 Korejtková Renata feny  třída mladých Zlatý retriever VD
291 Brilliant Star Of White Enny ČLP/GR/14893 Srpová Lenka feny  třída mladých Zlatý retriever V 1, CAJC, KVM
292 Darcy Golden Galleon ČLP/GR/14545 Zachařová Mgr. Dana feny  třída mladých Zlatý retriever VD
293 Erida Kiva z Fatkovského dvora ČLP/GR/14650 Pokorná Michaela feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
294 Grande Bailarine Famous Gold ČLP/GR/14866 Škarvadová Olga feny  třída mladých Zlatý retriever VD
295 Grande El´ Amor de la Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
296 I´m Your Heart Brdské zlato ČLP/GR/15018 Štorková MVDr.Libuše feny  třída mladých Zlatý retriever V
297 Lindsay Lohan  Artemis Gold ČLP/GR/14727 Míšek Pavel feny  třída mladých Zlatý retriever V
298 Martini Pink Panther Filimon PKR.VIII-26770 Śliwa Martyna feny  třída mladých Zlatý retriever V 3
299 Pinkerly Pinky-WInky ČLP/GR/15250 Kohoutová Dana feny  třída mladých Zlatý retriever V 4
300 Ynez-Elli  Faundland JR 7042511 Zr Portellová, Píš Karolina, Michal feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
301 Aisha Broock´s Angel ČLP/GR/14169 Kašparová Lucie feny  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
302 Amy Magic Snowflake ČLP/GR/14222 Zukal Petr feny  mezitřída Zlatý retriever V 1, CAC
303 Arwen Broock´s Angel ČLP/GR/14171 Kissová Jarmila feny  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
304 Bagheera od Vltavské stráně ČLP/GR/14394 Mastilová Alena feny  mezitřída Zlatý retriever V 2, RES. CAC
305 Bella My Joy SKPK 2456 Kollárik Dušan feny  mezitřída Zlatý retriever V 3
306 Diana z Botičských meandrů ČLP/GR/14180 Zorvanová Kamila feny  mezitřída Zlatý retriever V 4
307 Emerita Kettu z Fatkovského dvora ČLP/GR/14647 Havlíčková Renáta feny  mezitřída Zlatý retriever VD
308 Enora Merry z Fatkovského dvora  ČLP/GR/14648  Kreplová Mgr.Lenka feny  mezitřída Zlatý retriever VD
309 Have More Fun  Brdské zlato ČLP/GR/14524 Procházková Světlana feny  mezitřída Zlatý retriever V
310 Jobeka Jemima Puddleduck GR 6240 Binder Katharina  feny  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
311 Olinka Poklad Doubravky ČLP/GR/14443 Pleskač Vlastislav feny  mezitřída Zlatý retriever VD
312 Šeila Faundland JR 703026 Zr Hubáčková Michaela feny  mezitřída Zlatý retriever V
313 Vanessa Chlupaté štěstí ČLP/GR/14361 Koubová Věra feny  mezitřída Zlatý retriever V
314 All About Amy Golden Cheer ČLP/GR/14145 Jiráková Veronika feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
315 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna ČLP/GR/13417 Strnadová MUDr. Jelana feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
316 Angee Magic Snowflake ČLP/GR/14223 Hrušková Naděžda feny  třída otevřená Zlatý retriever V
317 Angelina z Borových lesů ČLP/GR/13663 Tureničová Ludmila feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
318 Artemis Flores Vitae ČLP/GR/13438 Liška Filip feny  třída otevřená Zlatý retriever V 1, CAC
319 Beauty Yasmine Daghells ČLP/GR/14077 Kreplová Mgr. Lenka feny  třída otevřená Zlatý retriever V
320 Boca z Jiřího zahrady ČLP/GR/13526 Šípová Eva feny  třída otevřená Zlatý retriever V 4
321 Born To Love Astral Sky ČLP/GR/13845 Hamalčíková Lemaitre PHDa Alena feny  třída otevřená Zlatý retriever V
322 Energy Sun Brdské Zlato ČLP/GR/13157 Procházková Světlana feny  třída otevřená Zlatý retriever V
323 Evelyn Berta Aurea Rosa ČLP/GR/14043 Kahoun Martin feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
324 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny  třída otevřená Zlatý retriever V 2, RES. CAC
325 Felly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/13226 Novák Michal feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
326 Ussuria Chlupaté štestí ČLP/GR/14046 Maříková Iva feny  třída otevřená Zlatý retriever V 3
327 Velvet Charm Slim Satin ČLP/GR/14044 Kolečářová Kateřina feny  třída otevřená Zlatý retriever V
328 Absolute Happy OF White Enny ČLP/GR/12737 Srpová Lenka feny  třída pracovní Zlatý retriever V 1, CAC, KV
329 Afrodíté  Flores Vitae ČLP/GR/13435 Hubíková Eva feny  třída pracovní Zlatý retriever V 2, RES. CAC
330 Amanda Caritin sen ČLP/GR/10896 Kabová Alena feny  třída pracovní Zlatý retriever V 3
331 Annie  z Líšeňské planinky ČLP/GR/14338 Kissová Jarmila feny  třída pracovní Zlatý retriever nenastoupil
332 Codetta Angel Shadow ČLP/GR/14029 Pokorná Jarmila feny  třída pracovní Zlatý retriever V
333 Energy for Fun Brdské zlato ČLP/GR/13154 Štorková MVDr. Libuše feny  třída pracovní Zlatý retriever nenastoupil
334 Fiona  od Jakuba Krčína ČLP/GR/11086 Holanová Yvetta feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
335 Honey Evidog ČLP/GR/14108 Kahánková Lenka feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
336 Chance  od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny  třída pracovní Zlatý retriever V 4
337 Charlotte od Kletecké hráze ČLP/GR/12816 Petříkovi Šárka a Michal feny  třída pracovní Zlatý retriever V
338 Allis de Salvia Apiana ČLP/GR/11881 Kolečářová Kateřina feny  třída vítězů Zlatý retriever nenastoupil
339 Crazy Corazon Brdské zlato ČLP/GR/12086 Štorková MVDr. Libuše feny  třída vítězů Zlatý retriever V
340 Flying Heart Famous Gold ČLP/GR/13793 Štencelová Radka feny  třída vítězů Zlatý retriever V 4
341 Keira Knightley   Artemis Gold ČLP/GR/13764 Baslová Jana  feny  třída vítězů Zlatý retriever V 3
342 Nice Daisy Gwiazda Dawida PKR.VIII-20446 Śliwa Martyna feny  třída vítězů Zlatý retriever V 2, RES. CAC
343 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Maříková, Hybrantová Iva,Dana feny  třída vítězů Zlatý retriever V 1, CAC
344 Brenda of Dream Team ČLP/GR/6997 Míškovi Iva+Tonda feny  třída veteránů Zlatý retriever V 1, BOV
345 Cathy  od Hradu Veveří ČLP/GR/5626 Tíkalová Zuzana feny  třída veteránů Zlatý retriever V 3
346 Deborah the Dream Team ČLP/GR/8424 Štencelová Radka feny  třída veteránů Zlatý retriever V 2
347 Esty z Trčových lesů ČLP/GR/6004 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil

 

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

 

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VKV - vítěz kraje Vysočina
VSV - vítěz speciální výstavy
DSQ - diskvalifikován 

 

zpět na úvod