Kalendář akcí







gb-green

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ŠPANĚLŮ, SLÍDIČŮ, VODNÍCH PSŮ a OST. PLEMEN ZAŘAZENÝCH DO KCHLS Brno 12.6.2010
Výsledky / Results
 Americký vodní španěl - Antonovič Zdeněk, Ing.
Psi / male
otevřená / open
1 Carrey Jim z Rajšlu Chief Pontiac of Swal Lake Rama ze Stramchýho Kaas Pavel V1, CAC, VSV, BOB
 Anglický kokršpaněl - Jones Andrew
Psi / male - černí a černí s pálením / black, black and tan
 štěňat / baby
2 Beauty Spot Faledo Doutless Black Petrs Dona Rafaela z Vejminku Dvořáková Martina VN1
3 Xanthe Black Petrs High Flyer Claramand Yap Black Petrs Kinga Elö VN2
dorost / puppy
4 Bruce Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Frencis Sant Tulip Kubíkovi Milada a Rostislav VN2
5 Fantastic One from Moonlight Valley Claramand High Flyer Bravo Sweetie Golden Janyt Prachařová Jaroslava VN3
6 Yoshi Black Dream Marcato Line Catch a Falling Star Sorcery's Petunia Marcato Line Vasilyová Silvie VN1
mladých / youth
258 Argo z Rájeckého údolí Vandal Brakemon Lady of The Night z Fusberku Ondrová Nikola VD4
7 Fix Warrior Eluda Athina´s Product Fixed Surprise Suliko Zlota Grota Koneční Ivo + Drahomíra V3
8 Gamanchini Asquanne's War Hero Charbonnel Gizane Asquanne's Petrovič Vesna VD4
9 Cherokee z Čertorájů Tabasco Marcato Line Kessi z Hořenuše Matulovi Ivana a Radovan V2
10 Some Say Special Doubtless Smooth Operator Gallinagos Butterfly Doubtless Petrovič Vesna V1
 mezitřída / intermediate
11 Coko Rosmery Simon Rosmery Greiss Rosmery Sant Tulip Černota Jan V1
 otevřená / open
12 Lancaster z Vejminku Black Dream z Vejminku Jozelah  Words and Music Dvořáková Martina V2, Res.CAC
13 Leslie z Vejminku Black Dream z Vejminku Jozelah Words and Music Podrazilová Marcela V1, CAC
14 Qui Pro Quo Two Pine's Lord Essex Maxi Mates Sunslipper Caperhill Jurásková Leona V4
15 Unique Diabolo z Petrovy Pálenky Egon z Lesních Chalup Fantazia Sable z Petrovy Pálenky Tobolka Petr V3
 pracovní / working
16 Cid Štěprová Nero z Březnického Balkánu Cora z Malé Kamenné Šarman Jaroslav VD2
17 Joshua Black Petrs Granseigneur vom Schloss Hellenstein Yap Black Petrs Seres Pavol V1, CAC
 vítězů / winner
18 Smooth Operator Gallinagos Forever Incognito Los Ombues Loosing My Religion Gallinagos Piljević Duško V1, CAC
 veteránů / veteran
19 Hot Dream Brakemon Dance Master Petrs Brainy Baspe Brakemon Jurásková Leona V1
 Anglický kokršpaněl  -  Kettle Sue
Feny / female - černí a černí s pálením / black, black and tan
 štěňat / baby
20 Wendy Boy Pepinos Marco Boy Pepinos Sony Boy Pepinos Holuša Petr N2
21 Xian Black Petrs Claramand High Flyer Yap Black Petrs Studeník Petr VN1, BIS Baby II
 dorost / puppy
22 Baila Tarakim For Your Eyes Only Lochranza Frencis Sant Tulip Netušil Vladimír Nedostavil se
23 Baileys Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Frencis Sant Tulip Nápravníková Iva VN1
24 Bright Star Kokrus Royal Pursuer Chavez Anuschka Princess Kokrus Režná Hana VN2
25 Diamond Forever of Black Mirage Black Petrs Doubtless Caramela  of Black Mirage Krainz Karoline Nedostavil se
26 Fiona od Bukové studánky Keaton Black Petrs Daffy od Bukové studánky Wágner Antonín VN4
27 Flying Star from Moonlight Valley Claramand High Flyer Bravo Sweetie Golden Janyt Dorschnerová Lenka VN3
 mladých / youth
28 Gipsy Dermott Sorcery´s Catch a Falling Star Briketka z Vejminku Zemanová Alexandra V1, CAJC
29 Graceful Scarlet Golden Janyt Claramand High Flyer Victorious Sarah Golden Janyt Trnková Lucie+Jana VD4
30 Jelly Bean Athina's Products Horizon Athina's Product Flaming Love Athina's Product Szilágyi Adrienne VD3
31 Victoria z Vejminku Claramand Diamond High Sabina z Vejminku Šulcek Pavel V2
32 Wall Black Petrs Keaton Black Petrs Breeze Black Petrs Studeník Petr VD
 mezitřída / intermediate
33 Cedra Štěprová Nero z Březnického Balkánu Cora z Malé Kamenné Dovrtěl Pavel D
34 Ginger Dermott Sorcery´s Catch a Falling Star Briketka z Vejminku Zemanová Alexandra V1
35 Jenny z Chalupecké louky Joshua Black Petrs Fidorka z Chalupecké louky Najmanová Ivana V2
36 Romana z Vejminku Claramand Serious Black Jozelah  Words and Music Šulcek Pavel VD3
otevřená / open
37 Bravo Sweetie Golden Janyt Los Ombues Forever Incognito Vanessa D´Amour Golden Janyt Dorschnerová Lenka VD3
38 Cassiopea z Černého Slezska Earthly Look  Black Petrs Fatty Moravia Mystery Tukinská Helena  Nedostavil se
39 Ela Incognito Athina's Products Forever Incognito Los Ombues Chocolate Athina Julius & Nike's Szakács Gáborné VD2
40 Kleopatra Celdak Bohemia Imperial of Forrest Paradise Daisy Celdac Bohemia Sobotková Jitka VD4
41 Wonder Wave Blue Marcato Line Catch a Falling Star Sorcery's Petunia Marcato Line Růžičková Ivana V1, CAC
pracovní / working
42 Anny z Ořechového vrchu Thomas z Lesních chalup Georgia z Vejminku Nossbergrová Hana  V3
43 Briketka z Vejminku Grapelli Asquanne's Valentine z Vejminku Zemanová Alexandra V2
44 Cannbera z Černého Slezska Earthly Look Black Petrs Fatty  Moravia Mystery Hakalová Lenka  VD4
45 Only For Margaret Black Petrs High Flyer Claramand Chance On Changes Black Petrs Kostecka Malgorzata V1
46 Up One's Street Schönez Doubtless Black Petrs Rachelle  Schönez Hladká Zdenka VD
 vítězů / winner
47 Breeze Black Petrs Waterwood The Diplomat Freedom for Black Petrs Izomer Studeník Petr V2, Res.CAC
48 Vote For Gallinagos Meden Agan Ethos Quattadene Ice Tea Gallinagos Piljević Duško V1, CAC
 veteránů / veteran
49 Georgia z Vejminku Black Dream z Vejminku Xera z Vejminku Nossbergrová Hana  V2
50 Great Gift Gallinagos Wild Oats Quattadene Classy Baby Gallinagos Piljević Duško V1, BOB Veteran
51 Kiss The Rain Brakemon Hooligan Learned Hississimo Brakemon Režná Hana VD3
 Anglický kokršpaněl - Jones Andrew
 Psi / male - vícebarevní / part colours
 štěňat / baby
52 X-treme Scoty Skar-Line Colour Range Lywanter  Sea Biscuit Orange Dangerouse Skar-Line Colour Range Škarek Ladislav VN1
mladých / youth
53 Athos z Remízky Monet Brakemon Arwen  Wamakaskan Dostálová Radka VD3
54 Take Me High Westerner Bomway Over The Border Take Me a Raincheck Westerner Indrová Kateřina VD2
55 Tobby z Hořenuše Manaca´s By The Book I´m Freedom Black Petrs Šprňa Dalibor V1, CAC, VSV mladých
 mezitřída / intermediate
56 All Right Pavek´s Freelander Lapidary Kavanna Los Ombues Pávková Lenka  V2, Res.CAC
57 Bret pod Dědkovou horou Phenomenan Leading - Light Zonka z Blatova Maněk Petr VD4
58 Casanova Bleper´s Eisbar Vom Schlos Hellennstein Whistle Bleper´s Kozak Zdislaw VD3
59 Sachmo Black Petrs Backhills I Like It Very Blue Black Petrs Lysá Pavlína V1, CAC
 otevřená / open
60 Atlantic Bandit Brave and Cocky's Fireball Mistily's Classic Symphony Symbiosis Spanjaard S.G.M V2, Res.CAC
61 Buxus Sempervirens Talamana Tysilio Terriles Betty of Raitis v.d. Hohen Veitsch Gvardjančič Alenka V3
62 Hemzi ze Stříbrné uličky Christo z Růžového Barvínka Cindy ze Stříbrné uličky Indrová Kateřina VD
63 Sea Biscuit Lynwanter Seahaze Lynwanter Evening Glow Lynwanter Škarek Ladislav V1, CAC
64 Sea Star Lynwater Sea Haze Lynwater Sweet Nutmeg Lynwater   VD4
65 V.I.P. Man Karola's Carlos of Raitis v.d. Hohen Veitsch Oh! La La Karola's Krainz Karoline Nedostavil se
 pracovní / working
66 Born To Be Wild Black Lord's I Like It Backhill's New Sensation Black Lord's Horvat Maja V1, CAC
67 Dandy Devon Phil Maris Gavroche Phil Maris Driada Phil Maris Felszeghy E.A.O. VD3
68 Prime Minister Bleper´s Beach Boy vom Rauhen Holz Whistle Bleper´s Kasjan Tatiana VD4
69 Yulko Brakemon Aliveron Brakemon Wamakaskan Elizabeth Skar-Line Colour Range Srbová Martina V2, Res.CAC
 vítězů / winner
70 Freelander Lapidary Moving Glance at Pearkim Marquell Calypso Lapidary van Empel Gerda V1, CAC
71 Gainly Tan Black Petrs Monet Brakemon Freedom for Black Petrs Izomer Joklová Alena Nedostavil se
72 Prince Charming of Waltz Dream Time Keeper Lochdene Just For Joy of Waltz Dream Handl Sylvia VD3
73 Silver Flame z Petrovy Pálenky By The Book Manacas Tiramisu Snoopy's Stuglik Aneta V2, Res.CAC
veteránů / veteran
74 Border Reiver Bencleuch´s  Ole at Palacecraig Lennoxgrove By Return Bencleuch Cotebrunne Séverine V1
75 Joe - cocker Spanilá Jolanta Jupiter Skar - Line Hessy z Falenky Dostálová Radka VD2
 Anglický kokršpaněl  -  Kettle Sue
Feny / female - vícebarevní / part colours
 dorost / puppy
76 Beasis Divus Donum Phenomenan Leading Light Anpetuwi Wamakaskan Olšaníková Jarmila N4
77 Brunette Chiazza Divus Donum Leading-Light Phenomenan Anpetuwi Wamakaskan Spáčil Dušan VN2
78 Flame of Passion Bleper´s Van Gogh Bleper´s Kahmir Bleper´s Szyffer Katarzyna N3
79 Maggie Moravia Mystery Van Gogh Bleper's Jannys Moravia Mystery Babkovi Jana a Rostislav VN1
 mladých / youth
80 Aida z Radčic Border Riever Bancleuch Bela z Blatova Názler Václav D
81 Bětuška z Dubolky Hugo Boy Pepinos Joanne z Fusberku Poláková Lenka VD
82 Dancing In The Dark Allert's Blue'N Yelow Charbonnel Zoller Wadd Allert's Jedličková Jana V1, CAJC
83 Landlady Nickel And Dimes Freelander Lapidary Valse a Trois Temps de Quadragant van Empel Gerda V3
84 Make Me Smile From Luna's Star Chatterbox Mistily's Wise Portia Dan-L's Eisen Katrin VD
85 Tracy z Hořenuše Manaca´s By The Book I´m Freedom Black Petrs Šprňa Dalibor VD4
86 Zenit Tripol's Eros Skar-Line Colour Range Eveninstar Du Domaine D´Haisha Škarek Ladislav V2
mezitřída / intermediate
87 Hanelore Hokus Pokus Brakemon Aliveron Brakemon Wamakaskan Elizabeth Skar-Line Colour Range Streitová Renata Nedostavil se
88 Chupa Chup Brave and Cocky's Fireball Mistily's Classic Symphony Symbiosis Spanjaard S.G.M VD1
 otevřená / open
89 Anna Hoskinni Korund z Blatova Elly Kering Kopecká Klára VD
90 Bambola Alla Vaniglia Gainly Tan Black Petrs Ancona Alla Vaniglia Bílková Jitka V2, Res.CAC
91 Bela z Blatova Pedro z Blatova Oxana z Blatova Názler Václav Nedostavil se
92 Jackie Moravia Mystery Dandy Devon Phil Maris Flower In Blue Black Petrs Seres Pavol VD4
93 Jannys Moravia Mystery Dandy Devon Phil Maris Flower in Blue Black Petrs Babkovi Jana a Rostislav V1, CAC
94 Jasmine Jazz Moravia Mystery Dandy Devon Phil Maris Flower in Blue Black Petrs Felszeghy E.A.O. Nedostavil se
95 Silver Star z Petrovy Pálenky By The Book Manacas Tiramisu Snoopy's Tobolka Petr Nedostavil se
96 Step By Step Karola's Armani of Raitis v.d. Hohen Veitsch Viola z Blatova Krainz Karoline Nedostavil se
97 True Winter Awake Lady Anarion Backhills I Like It Joyous New Year Lady Anarion Schmidtová  Naďa a Dominika V3
 pracovní / working
98 Nathaly Black Petrs Gaspar Izomer Ceria In Blue Black Petrs Jedličkovy Jana a Denisa VD2
99 Stracciatella Bleper´s Andron Bleper's Fifty Fifty Bleper´s Gruza Anna i Arkadiusz V1
 vítězů / winner
100 Pearly Avenue Jenlin Scokkish Gent Rancecraig Blue Avenue Jenlin van Empel Gerda V2, Res.CAC
101 Spacy Black Petrs Backhills I Like It Very Blue Black Petrs Studeník Petr V1, CAC, VSV
102 Viola z Blatova Syros Starkads Oxana z Blatova Krainz Karoline Nedostavil se
103 ZZ Top Maiden Lady Anarion Gainly Tan Black Petrs Joyous New Year Lady Anarion Dvořáková Anna VD3
 veteránů / veteran
104 Eleonora Skar-Line Colour Range Lochdene Bagpiper Riky Skar-Line Colour Range Škarek Ladislav V1
105 Just For Joy of Waltz Dream Shiant Lynwater Octopussy vom Österreichring Handl Sylvia V2
 Anglický kokršpaněl - Jones Andrew
Psi / male - ostatní jednobarevní / other solids
 štěňat / baby
106 Key Position Athina's Products Keen z Fusberku Ela Incognito Athina's Product Szakács Gáborné VN1
 dorost / puppy
107 Hot Caramel Dermott Ahina´s Product Fixed Surprise Elizabeth Dermott Zemanová Alexandra N1
 mladých / youth
108 Uncle Ben z Vejminku Iron Man z Vejminku Elis z Vejminku Netušil Vladimír VD2
109 Victor Black Petrs Claramand High Flyer Honey Black Petrs Steffen Michaela V1, CAJC
mezitřída / intermediate
110 Back In Time Claramand Chicco Time Claramand Black Ice Claramand Horvat Maja V1, CAC
111 Robin Hood z Vejminku Claramand Serious Black Jozelah  Words and Music Šulcek Pavel VD2
 otevřená / open
112 Diamond High Claramand Phantom Claramand Blond On Blond Claramand Horvat Maja V1, CAC
113 Forever Mad Costopas Mad Situation Northworth Bloody Mary Northworth Melanie Clausse V2, Res.CAC
114 Galactic Shine Athina's Products Sweet Dream Choice Athina's Product Blanka Balsius von Altenburg Brunczvikné Viszlai Tünde VD4
115 Jewel Sant Tulip Grand Sant Tulip Felicie Sant Tulip Bartozelová Silvie VD
116 Tadeas Marcato Line Endy Excellent Tan z Petrovy pálenky Angela  Marcato Jantarová hvězda Sýkorová Lucie VD3
 pracovní / working
117 Keen z Fusberku Sweet Dream Choice Athina's Product Ivory Coast z Fusberku Fazekas Natasa VD2
118 Tamarillo Molkara Maserati Molkara Pilow Talk Molkara Zemanová Alexandra V1, CAC
 vítězů / winner
119 High Flyer Claramand Chances are For Christol Claramand In Gold Claramand Studeník Petr V1, CAC, SV, BOB, BIS
 Anglický kokršpaněl  -  Kettle Sue
Feny / female - ostatní jednobarevní / other solids
 dorost / puppy
120 Bailey Princess Kokrus Royal Pursuer Chavez Anuschka Princess Kokrus Režná Hana VN3
121 Balantine Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Frencis Sant Tulip Kubíkovi Milada a Rostislav VN1
122 Hot Coffe Dermott Athina´s Product Fixed Surprise Elizabeth Dermott Zemanová Alexandra VN2
mladých / youth
123 Blessed Nut Wish High Flyer Claramand Jade Black Petrs Nechvátalová Veronika V2
124 Chiki z Čertorájů Tabasco Marcato Line Kessi z Hořenuše Matulovi Ivana a Radovan VD3
125 Katty z Chalupecké louky Imperial Of Forest Paradise Corina z Chalupecké louky Pytelová Pavlína VD4
126 X-Treme Gift Gallinagos Shumadinac Quattadene Great Gift Gallinagos Piljević Duško V1, CAJC, VSV junior, Junior BOB
mezitřída / intermediate
127 Cedra Moravia Setter Zekon Rosmery Nelly Fargo Bohemia Kocáb Marek VD3
128 Dolly z Borové samoty Kent z Lesních chalup Viktorka z Borové samoty Šlachta Jan V1, CAC
129 Rebecca z Vejminku Claramand Serious Black Jozelah  Words and Music Šulcek Pavel V2, Res.CAC
otevřená / open
130 Ally Deermount Omar Fargo Bohemia Fargo Bohemia Rosmery Lara Hála Antonín VD4
131 Dona Rafaella z Vejminku Venture z Vejminku Sabina z Vejminku Dvořáková Martina VD
132 Gina z Chalupecké louky Dar z Malé Kamenné Bonie z Chaloupecké louky Hledík Marek VD3
133 Ivory Ivy zo Zámockého parku Percy Brakemon Cayenne Billy zo Zámockého parku Lančaričová Jana  Nedostavil se
134 Romy z Vejminku Serious Black Claramand Jozelah Words And Music Horvat Maja Nedostavil se
135 Wendy z Petrovy Pálenky Tabasco Marcato Line Christinne z Petrovy Pálenky Tobolka Petr VD2
136 Wild Sunny Flower Marcato Line Catch a Falling Star Sorcery's Petunia Marcato Line Růžičková Ivana V1, CAC
 pracovní / working
137 Anuschka Princess Kokrus Desert Gold Charbonnel Kiss The Rain Brakemon Režná Hana V1, CAC
138 Arwen Silk Beauty Rusty Brakemon Axa z Černého Slezska Hakalová Lenka  VD3
139 Berenika z Ořechového vrchu Tadeas Marcato Line Anny z Ořechového vrchu Nossbergrová Hana  V2, Res.CAC
vítězů / winner
140 Giuditta Hadrianus Korál Chocolate Boy Archibald Julius & Nike's Camilla Julius & Nike's Kinga Elö V2, Res.CAC
141 Honey Black Petrs Gazpacho Matchpoint's Olivia In  Black Petrs Studeník Petr V1, CAC
veteránů / veteran
142 Bessy Sant Tulip Fidor Rosmery Elza z Henčové hůrky Koneční Ivo + Drahomíra V1
143 Kessi z Hořenuše Fuzberki Moravenny Back to Basic Agi z Hořenuše Matulovi Ivana a Radovan Nedostavil se
Anglický špringr španěl - Kjellevold Stig Arne
Psi / male
 štěňat / baby
144 Night In Paradise Darrem Canis Point Of Law Calvdale Just My Style Barecho Mervová Darina  VN1
 dorost / puppy
145 British Secret Strenuous of Vitányi Royal Desiny Mompesson X-Mas Story Bogaloo's Tóth Czongor VN1
146 Ezav zo Srnčej doliny Bade Bimbik's Arwen  zo Srnčej doliny Cigáňová Ivana VN2
147 Gulian z Větrné paseky Rambo Della Guliana Borča z Větrné paseky Kadlecová Mirka VN3
mladých / youth
148 Brazen Brazeth Rockdale Wihterwater Creek´s Catch The Rainbow With Touche Meadow Mint Štěpáník Josef VD2
149 Goldfever Fire'N Ice No Reply Lelica's Fein Cera Fire'N Ice Claëson Lotta V1, CAJC, VSV junior
mezitřída / intermediate
150 Brazen Barthok Rockdale Catch The Rainbow Winterwater Creek's With Touch Meadow Mint Mesároš Ernest D
151 Darwin Bohemia Jewellery Night Prince Avendesora Arka z Lovoše Nájemník Jaroslav V3
152 Charles od Stroupinského potoka Mompesson Thunder Bret od Stroupinského potoka Sojka Josef V1, CAC
153 Source of Power Three Ponds of Valley Zimply Zalient Linmoor Sweet Harmony Rowntree Kadlecová Mirka V2
otevřená / open
154 Bumble Bee Tamaan Blues Man Trollängens Glowinfg Pride Darrem Canis Iglódyová Adriana a Margita VD4
155 Dream Wizard Winterwater Creek's Trading Places With Sheldams Trimere She Trollängens Tydlitová Klára V2, Res.CAC
156 Ebony z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Kejdana Rostislav V3
157 Harri od Stroupinského potoka Avendesora Night Prince Cedra od Stroupinského potoka Sojka Josef V1, CAC
pracovní / working
158 Adea Grand Master Zimply Zalient Linmoor Beedancing Tamaan Cigáňová Ivana VD
159 Berberis of Kalmar Garden Perfick Petranella Ciboulette  de Syringa Tydlitová Klára V1, CAC
160 Exy z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Kejdana Rostislav VD4
161 Frin od Stroupinského potoka Picabo´s Blue Hope Bret od Stroupinského potoka Sojka Josef V3
162 Ibram z Křížových alejí Victorious Wind Darrem Canis Pamela z Křížových alejí Erhartovi Irena a Jan D
163 Snooker Shalimar Rascal z Lovparku Breaking The Rules Canella Mesároš Ernest V2, Res.CAC
vítězů / winner
164 Buxus of Kalmar Garden Petranella Perfick Ciboulette de Syringa Hladká Martina  V1, CAC, VSV, BOB
165 My Magic Boy Lordsett Blues Man Trollängens Odd Come Shortly Avendesora Krynicka Jadwiga V2
veteránů / veteran
166 Aran od Stroupinského potoka Chamir z Křížových alejí Aki  od Horáčků Golinovská Petra V1, Nejlepší veterán
Feny / female
štěňat / baby
167 Night And Day Darrem Canis Point Of Law Calvdale Just My Style Barecho Mervová Darina VN1
 dorost / puppy
168 Bridge of Rutheless Strenuous of Vitányi Royal Desiny Mompesson X-Mas Story Bogaloo's Tóth Czongor VN1
169 Brightest Moment Sugarstick's Wave For Success Linmoor One Vision Barecho Staniszewska-Noga Iwona VN2
170 Jennifer Grey Lordsett Man Of The World Whizzbang's Unique Talkin Linmoor Książek Katarzyna Nedostavil se
mladých / youth
171 Back On Track Linmoor Gold Dreamer Goldmoore's Valuable Crystal Linmoor Książek Katarzyna V1, CAJC, VSV junior, Junior BOB
172 Brazen Barathea Rockdale Wihterwater Creek´s Catch The Rainbow With Touche Meadow Mint Johnová Dana V4
173 Brazen Bathory Rockdale Catch The Rainbow Winterwater Creek's With Touch Meadow Mint Michlovi Ladislav a Dita V2
174 Essey Bohemia Jewellery Prime Time Sieger´s  Bellis z Lovoše Golinovská Petra VD
175 Real 2 You Sieger's Kadenza Wongan Push Up Sieger's Cigáňová Ivana V
176 True Temptation Three Ponds Valley Zimply Zalient Linmoor Sweet Harmony Rowntree Staniszewska-Noga Iwona V3
mezitřída / intermediate
177 Adored Aiven Rockdale Cepen Causin' A Riot Special Days Stardom Stuchlíková Pavlína V3
178 Adored Althea Rockdale Cepen Causin' A Riot Special Days Stardom Krynicka Jadwiga V1, CAC
259 Adored Arietha Rockdale Cepen Causin' A Riot Special Days Stardom Zádrapová Šárka VD4
179 Grace Kelly Lordsett Zimply Zalient Linmoor Never Say Never Avendesora Gribko Monika V2, Res.CAC
otevřená / open
180 Ebigeil z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Šafaříková Kamila VD2
181 Enny od Škrabalky Aran od Stroupinského potoka Cita od Škrabalky Dohnal Pavel VD3
182 Magic Mist Three Ponds Valley Kadenza Wongan  Just My Life Darrem Canis Staniszewska-Noga Iwona V1, CAC
pracovní / working
183 Aquila My Star Kotyledon Natural Born Hunter Avendesora Urka z Vetrne paseky Dobrzynska-Lankosz Ewa  VD4
184 Arabica Tieferer Latin Lover Whisborne Express You Self Woodnob Severová Michaela V1, CAC
185 Casey Bohemia Jewellery Bojar Acceptarius Arina z Jesenického údolí Golinovská Petra VD3
186 Freedom Magic Street Picabo´s Blue Hope Celebrity Magic Street Zahajská Naďa V2, Res.CAC
vítězů / winner
187 Azalea of Kalmar Garden Blue Hope Picabo´s Ciboulette  de Syringa Čapková Nora V1, CAC, VSV
188 Eila od Škrabalky Aran od Stroupinského potoka Cita od Škrabalky Golinovská Petra V3
189 Charm Us Now Tamaam Stair Way To Heaven Stardom Glowing Pride Darrem Canis Gribko Monika V2, Res.CAC
 Clumber Spaniel - Bjerklund Frank W
Psi / male
mezitřída / intermediate
190 Ermis Bohemian Charm z Rajšlu Dance in The Dark of The Sandy Soil Snowstar Cherwood's Hambergerová Eva Nedostavil se
otevřená / open
191 Bradley Medvědí smečka Billy The Kid Belcrum Bohemia Rapsodie Spice Twice Podracká Monika V1, CAC
pracovní / working
192 Snow Way Spice Twice Athos Spice Twice Shogun´s Spice Twice Cottonail Tram Piotr VD1
vítězů / winner
193 Badyan Medvědí smečka Billy The Kid Belcrum Bohemia Rapsodie Spice Twice Sladká Hana V1, CAC, VSV, BOB
Feny / female
dorost / puppy
194 Vis Attractiva Karpys Rejenta Snow Way Spice Twice Dewy Eyed Of The Sandy Soil Tram Piotr VN1
mladých / youth
195 Ema Czech Hairy Gold z Rajšlu Dance in the Dark of The Sandy Soil Chervood´s Snowstar Neužilová Taťána V1
mezitřída / intermediate
196 Eliška Czech Beauty z Rajšlu Dance in the Dark of The Sandy Soil Chervood's Snowstar Šlechta Roman D
197 Elizabet Czech Jewel z Rajšlu Dance in the Dark of The Sandy Soil Chervood´s Snowstar Klein Michal V1
otevřená / open
198 Daarbjerg von Siola Fantazie Manavgat River Sugar Loaf Wish I had An Angel Finnpajsarans Forejtová Stanislava V1, CAC, VSV
 Irský vodní španěl - Antonovič Zdeněk, Ing.
Psi / male
mladých / youth
199 Chopper z Rohateckých luk Donn Fardoragh of The Stokkem Ferry Greta z Rohateckých luk Jandová Simona V1, CAJC, VSV junior, Junior BOB
 Kooikerhondje - Antonovič Zdeněk, Ing.
Psi / male
mladých / youth
200 Bárt z Labských pískovců Exit´s Only Onyx v.d.Toetesteijn Adélka Jutter v.d.Lutte Vaert Štěpánek Daniel V1, CAJC, VSV junior, Junior BOB
otevřená / open
201 Artuš z Ploužnické stáje Ashwin Anton v.d. Kooikerexpres Suzy Quatro  Jutter v.d. Lutte Vaert Bekrová Gabriela VD1
vítězů / winner
202 Alberto z Ploužnické stáje Ashwin Anton V.D. Kooikerexpres Suzy Quatro Jutter V.D. Lutte Vaert Němečková Ivana V1, CAC.VSV, BOB
Feny / female
mezitřída / intermediate
203 Arabela z Ploužnické stáje Ashwin Anton V.D. Kooikerexpres Suzy Quatro Jutter V.D. Lutte Vaert Nesvadbová Kateřina VD2
204 Asta La Vista z Ploužnické stáje Ashwin Anton v.d. Kooikerexpres Suzy Quatro  Jutter v.d. Lutte Vaert Bezstarostová Hana VD1
otevřená / open
205 Evelien n/a Chico-Haike Rasta Hoeve Fenneke n/a Ondřej Tomáš V1, CAC, VSV
 Německý křepelák - Bjerklund Frank W
Psi / male
vítězů / winner
206 Alan ze Švábenského háje Brix od Žďárského rybníka Ola z Čerchovky Látal Jaroslav V1, CAC, VSV, BOB
Feny / female
mezitřída / intermediate
207 Bessy ze Švábenského háje Andre Přemyra Ola z Čerchovky Novozámský Vladimír VD
208 Cora vom Altmühltal Kuno aus der Jassaburg Ghina vom Elexenbach Urie Zuzana V1, CAC, VSV
vítězů / winner
209 Airin z Pavlíčkova dvora Archie  z Lovoše Cira ze Štetské vinice Golinovská Petra VD
 Portugalský vodní pes - Antonovič Zdeněk, Ing.
Psi / male
mladých / youth
210 Boogie Dancer Jemalle I Am Your Man American Dancer´s Buřička  od Emy Destinové Markovičová Lenka  V1, CAJC, VSV junior
211 Dracula Vampire Mokrý Bandita Black King Reel Life Sensi Maui van de Ducca Vallei Žemličková Jana V3
212 Ele E Um Vencedor Aplicado Navegador De Alterrial Miss Aurora of Zephyr Aplicado Bergerová Simona V2
vítězů / winner
213 Black King Reel Life Porter´s Promise Reel Life Goolda My Heir Reel Life Podveská Kateřina V1, CAC, VSV, BOB
Feny / female
dorost / puppy
214 Alma Tiqua Cordata Rodfop Chanel Cammarelle Amarela Tinta Mokrý Bandita Krátká Jana N1
215 D´ Amore Mio z Kasétek Black King Reel Life Dassin Aquadelic Podveská Kateřina N2
mladých / youth
216 Aimeé Jemalle Digadog´s The Cool Man Bradlafouska od Emy Destinové Bergerová Simona V1, CAJC, VSV junior, Junior BOB
217 Avalanche Jemalle The Cool Man Digadogs Bradlafouska od Emy Destinové Žemličková Jana V4
218 Burning Touch Jemalle I Am Your Man American Dancer´s Buřička  od Emy Destinové Markovičová Lenka  V2
219 Cleopatra Selene z Kasétek Aquatass Magic Titan Alotria-Algarve od Emy Destinové Bergerová Simona V3
220 Dracula Caltuna Mokrý Bandita Black King Reel Life Sensi Maui  van de Duca Vallei Kubicová Zuzana Nedostavil se
otevřená / open
221 Bocca di Lupo Mokrý Bandita A Cura Com Amor Do Gato's Sensi Maui van de Ducca Vallei Bulavová Jana V1, CAC, VSV
Sussex španěl - Bjerklund Frank W
Psi / male
otevřená / open
222 Cliff Boysson Bohemia Backstreet Boy v. Birkenrain Lovjed´s Cherryl Klein Michal VD1
Feny / female
otevřená / open
223 Celtic Dream Tornegarden´s Ken-Trucker Farin´s Alliance April Hope Tornegarden´s Klein Michal VD1
 Welsh Springer Spaniel - Bjerklund Frank W
Psi / male
štěňat / baby
224 Denny Merylic Top Collection Hammalgärdens Minnesota Storm Benton Klimešová Alena VN1
mladých / youth
225 Bondy od Křetínky Benton Lookin ´For Duck Aylla od Křetínky Michalcová Lenka V1, CAJC, VSV junior, Junior BOB
226 Karlik Seyles Gizmo Fan´t Detica Claudia od Mráčské tvrze Bíbr Bohumír V2
227 Tomos Coedybrain Harri Llon Glynis Coedybrain Janek Jana VD3
otevřená / open
228 Brendy Merylic Cil z Čenské Benton  Minnesota Storm Chotěnovský Jaroslav VD2
229 Noor Twigle Chateau Climens av Vettin Quit Talkin' Benton Zemánek Bohuslav V1, CAC, VSV
pracovní / working
230 Amor od Olešenky Dar od Jaslůvky Cita od Radechovky Kloz Jiří D4
231 Aris Merylic Cil z Čenské Benton  Minnesota Storm Uhrová Marie V1, CAC
232 Astor Minebea Lookin´ for Duck Benton Brita  od Jezárek Borošová Oľga VD3
233 Erg od Radechovky Eis Jifex Nancy od Radechovky Prouza Jan VD2
vítězů / winner
234 Ralf Jankina záhrada Dynamite Duck Eastfarm's Madiken Jankina záhrada Janek Jana V1, CAC
veteránů / veteran
235 Dynamite Duck Eastfarm's Everybody Duck Benton Jacqueline Rwyn Zemánek Bohuslav V1
Feny / female
dorost / puppy
236 Janeta z Hvězdy naděje Don z Dačického ráje Bela z Hvězdy naděje Schleierová Kateřina N2
237 Phantasia Ferndel Paper Dragon at Kamunting Glenbrows Parody Ferndel Borošová Ing. Oľga VN1
mladých / youth
238 Betty Důbravská pohoda Aris Merylic Biba z Hviezdloslavovej Rypáčková Hana V1
239 Cita z Hlubockého podzámčí Ben Evženovo údolí Polly z Vojířovské myslivny Lát Josef V2
240 Fellis Han-Ende Aris Merylic Eli z Dačického háje Rainišová Eva VD
241 Kornellie Seyles Gizmo Fan´t Detica Claudia od Mráčské tvrze Bíbr Bohumír VD4
242 Never Ending Story Inma´s Toast Of ClussexxX Toast Of Clussexx Famous Again, Ch. Inma´s Brixí Zuzana VD
243 Sarah od Radechovky Aris Merilic Nancy od Radechovky Havel Josef VD
244 Tytanka Jankina záhrada Lookin' for Duck Benton Madiken Jankina záhrada Kostolný Braňo VD3
mezitřída / intermediate
245 Jaslůvka od Jaslůvky Dynamite Duck Eastfarm´s Ambra od Douglasek Pospíšilová Dana V1, CAC
otevřená / open
246 Ara od Olešenky Dar od Jaslůvky Cita od Radechovky Shejbal Jaroslav V3
247 Arisa Důbravská pohoda Aris Merylic Biba z Hviezdloslavovej Pilná Jana D
248 Bela od Rychnova Finn Seyles Dita od Radechovky Walachová Ilona Nedostavil se
249 Cilka z Hlubockého podzámčí Ben Evženovo údolí Polly z Vojířovské myslivny Charvátová Renata D
250 Jitřenka od Jaslůvky Estfarm´s Dynamite Duck Ambra od Douglasek Mifková Miroslava V2, Res.CAC
251 Sabrina Jankina záhrada Lookin' for Duck Benton Madiken Jankina záhrada Janek Jana V1, CAC
pracovní / working
252 Cilla Han-Ende Tares z Debowej Równiny Blessing z Herocké návsi Konečná Hana VD2
253 Nancy od Radechovky Finn Seyles Astra od Radechovky Havel Josef VD3
254 Sherryl Jankina záhrada Lookin' for Duck Benton Madiken Jankina záhrada Doležalová Ilona V1, CAC
vítězů / winner
255 Cassia Merylic Benton Lookin ´For Duck Benton  Minnesota Storm Uhrová Marie V2, Res.CAC
256 Cerian Cwrtafon Owen Pennylock Hafwen Cwrtafon Janek Jana V1, CAC, VSV, BOB
veteránů / veteran
257 Cita od Radechovky Anthony na Žďárské Erika od Radechovky Kloz Jiří V1
 

Přihlášení do členské sekce



webdesign