Kalendář akcí







gb-green

KLUBOVÁ VÝSTAVA ŠPANĚLŮ, SLÍDIČŮ, VODNÍCH PSŮ a OST. PLEMEN ZAŘAZENÝCH DO KCHLS Brno 13.6.2010
Výsledky / Results
 Americký vodní španěl - Bendová Jindřiška, MVDr.
Psi / male
otevřená / open
1 Carrey Jim z Rajšlu Chief Pontiac of Swal Lake Rama ze Stramchýho Kaas Pavel V1, CAC, KV, BOB
 Anglický kokršpaněl - Kettle Sue
Psi / male - černí a černí s pálením / black, black and tan
 štěňat / baby
2 Beauty Spot Faledo Doutless Black Petrs Dona Rafaela z Vejminku Dvořáková Martina VN
dorost / puppy
3 Bruce Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Frencis Sant Tulip Kubíkovi Milada a Rostislav VN1
4 Fantastic One from Moonlight Valley Claramand High Flyer Bravo Sweetie Golden Janyt Prachařová Jaroslava N3
5 Yoshi Black Dream Marcato Line Catch a Falling Star Sorcery's Petunia Marcato Line Vasilyová Silvie VN2
mladých / youth
6 Fix Warrior Eluda Athina´s Product Fixed Surprise Suliko Zlota Grota Koneční Ivo + Drahomíra VD3
7 Gamanchini Asquanne's War Hero Charbonnel Gizane Asquanne's Petrovič Vesna V2
8 Some Say Special Doubtless Smooth Operator Gallinagos Butterfly Doubtless Petrovič Vesna V1, CAJC
251 Argo z Rájeckého údolí Vandal Brakemon Lady of The Night z Fusberku Ondrová Nikola Nedostavil se
 otevřená / open
9 Lancaster z Vejminku Black Dream z Vejminku Jozelah Words and Music Dvořáková Martina VD3
10 Leslie z Vejminku Black Dream z Vejminku Jozelah Words and Music Podrazilová Marcela V1, CAC
11 Qui Pro Quo Maxi Mates Lord Essex Maxi Mates Sunslipper Caperhill Jurásková Leona VD4
12 Unique Diabolo z Petrovy Pálenky Egon z Lesních Chalup Fantazia Sable z Petrovy Pálenky Tobolka Petr V2, Res.CAC
 pracovní / working
13 Cid Štěprová Nero z Březnického Balkánu Cora z Malé Kamenné Šarman Jaroslav VD2
14 Earthly Look Black Petrs Black Petrs Doubtless Toya In red Black Petrs Horák Jiří V1, CAC
 vítězů / winner
15 Joshua Black Petrs Grandseigneur  vom Schloss Hellenstein Yap  Black Petrs Seres Pavol  V2, Res.CAC
16 Smooth Operator Gallinagos Forever Incognito Los Ombues Loosing My Religion Gallinagos Piljević Duško V1, CAC, KV, BOB
 veteránů / veteran
17 Akim z Dubé Black Dream z Vejminku Ayrin Atma od Němčáku Slaninová Tereza V1
18 Hot Dream Brakemon Dance Master Petrs Brainy Baspe Brakemon Jurásková Leona VD2
 Anglický kokršpaněl  -  Jones Andrew
Feny / female - černí a černí s pálením / black, black and tan
 štěňat / baby
19 Legend of Phoebe Athina's Products Christmas Knight Sorcery's She's The One Gallinagos Flicker Andrea N2
20 Xian Black Petrs Claramand High Flyer Yap Black Petrs Studeník Petr VN1
 dorost / puppy
21 Baila Tarakim For Your Eyes Only Lochranza Frencis Stant Tulip Netušil Vladimír Nedostavil se
22 Baileys Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Frencis Sant Tulip Nápravníková Iva VN1
23 Bright Star Kokrus Royal Pursuer Chavez Anuschka Princess Kokrus Režná Hana N4
24 Diamond Forever of Black Mirage Black Petrs Doubtless Caramela  of Black Mirage Krainz Karoline N
25 Fiona od Bukové studánky Keaton Black Petrs Daffy od Bukové studánky Wágner Antonín N
26 Flying Star from Moonlight Valley Claramand High Flyer Bravo Sweetie Golden Janyt Dorschnerová Lenka VN3
27 Hope To Shine Black Lord's Diamond High Claramand Ride The Lighting Gallinagos Flicker Andrea VN2
 mladých / youth
28 Gerda z Malé Kamenné Serious Black Claramand Citra  z Malé Kamenné Antonovič Zdeněk VD
29 Gipsy Dermott Sorcery´s Catch a Falling Star Briketka z Vejminku Zemanová Alexandra V1, CAJC
30 Graceful Scarlet Golden Janyt Claramand High Flyer Victorious Sarah Golden Janyt Trnková Lucie+Jana V2
31 Jelly Bean Athina's Products Horizon Athina's Product Flaming Love Athina's Product Szilágyi Adrienne VD4
32 Victoria z Vejminku Claramand Diamond High Sabina z Vejminku Šulcek Pavel VD
33 Wall Black Petrs Keaton Black Petrs Breeze Black Petrs Studeník Petr VD3
 mezitřída / intermediate
34 Ginger Dermott Sorcery´s Catch a Falling Star Briketka z Vejminku Zemanová Alexandra V1, CAC
35 Jenny z Chalupecké louky Joshua Black Petrs Fidorka z Chalupecké louky Najmanová Ivana VD2
36 Romana z Vejminku Claramand Serious Black Jozelah  Words and Music Šulcek Pavel VD3
otevřená / open
37 Cassiopea z Černého Slezska Earthly Look Black Petrs Fatty  Moravia Mystery Tukinská Helena  Nedostavil se
38 Ela Incognito Athina's Products Forever Incognito Los Ombues Chocolate Athina Julius & Nike's Szakács Gáborné VD2
39 Impala Iman zo Zámockého parku Percy Brakemon Cayenne Billy zo Zámockého parku Salkovič Roman VD3
40 Wonder Wave Blue Marcato Line Catch a Falling Star Sorcery's Petunia Marcato Line Růžičková Ivana V1
pracovní / working
41 Anny z Ořechového vrchu Thomas z Lesních chalup Georgia z Vejminku z Vejminku Nossbergrová Hana  VD3
42 Briketka z Vejminku Grapelli Asquanne's Valentine z Vejminku Zemanová Alexandra V1, CAC
43 Chainie z Chalupecké louky Imperial Of Forest Paradise Carolain z Chalupecké louky Kropáčková Blanka VD
44 Only For Margaret Black Petrs High Flyer Claramand Chance On Changes Black Petrs Kostecka Malgorzata V2, Res.CAC
45 Up One's Street Schönez Doubtless Black Petrs Rachelle  Schönez Hladká Zdenka VD4
 vítězů / winner
46 Bravo Sweetie Golden Janyt Los Ombues Forever Incognito Vanessa D´Amour Golden Janyt Dorschnerová Lenka VD2
47 Vote For Gallinagos Meden Agan Ethos Quattadene Ice Tea Gallinagos Piljević Duško V1, CAC
 veteránů / veteran
48 Georgia z Vejminku Black Dream z Vejminku Xera z Vejminku Z Vejminku Nossbergrová Hana  VD2
49 Great Gift Gallinagos Wild Oats Quattadene Classy Baby Gallinagos Piljević Duško V1, nejlepší vetrán
50 Kiss The Rain Brakemon Hooligan Learned Hississimo Brakemon Režná Hana VD2
 Anglický kokršpaněl - Kettle Sue
 Psi / male - vícebarevní / part colours
 štěňat / baby
51 X-treme Scoty Skar-Line Colour Range Lywanter  Sea Biscuit Orange Dangerouse Skar-Line Colour Range Škarek Ladislav VN1
mladých / youth
52 Athos z Remízky Monet Brakemon Arwen  Wamakaskan Dostálová Radka VD3
53 Take Me High Westerner Bomway Over The Border Take Me a Raincheck Westerner Indrová Kateřina VD2
54 Tobby z Hořenuše Manaca´s By The Book I´m Freedom Black Petrs Šprňa Dalibor V1, CAJC, KV junior
 mezitřída / intermediate
55 All Right Pavek´s Freelander Lapidary Kavanna Los Ombues Pávková Lenka  V1
56 Bret pod Dědkovou horou Phenomenan Leading - Light Zonka z Blatova Maněk Petr VD3
57 Casanova Bleper´s Eisbar Vom Schlos Hellennstein Whistle Bleper´s Kozak Zdislaw VD4
58 Sachmo Black Petrs Backhills I Like It Very Blue Black Petrs Lysá Pavlína VD2
 otevřená / open
59 Atlantic Bandit Brave and Cocky's Fireball Mistily's Classic Symphony Symbiosis Spanjaard S.G.M V3
60 Hemzi ze Stříbrné uličky Christo z Růžového Barvínka Cindy ze Stříbrné uličky Indrová Kateřina VD
61 Sea Biscuit Lynwanter Seahaze Lynwanter Evening Glow Lynwanter Škarek Ladislav V1, CAC
62 Sea Star Lynwater Sea Haze Lynwater Sweet Nutmeg Lynwater Petrovič Vesna V2, Res.CAC
63 V.I.P. Man Karola's Carlos of Raitis v.d. Hohen Veitsch Oh! La La Karola's Krainz Karoline VD4
 pracovní / working
64 Born To Be Wild Black Lord's I Like It Backhill's New Sensation Black Lord's Horvat Maja V1, CAC
65 Dandy Devon Phil Maris Gavroche Phil Maris Driada Phil Maris Felszeghy E.A.O. Nedostavil se
66 Prime Minister Bleper´s Beach Boy vom Rauhen Holz Whistle Bleper´s Kasjan Tatiana VD2
67 Yulko Brakemon Aliveron Brakemon Wamakaskan Elizabeth Skar-Line Colour Range Srbová Martina VD3
68 Zen z Blatova Claudio von der Schönow Ninna Ricci z Blatova Smržová Dana VD4
 vítězů / winner
69 Freelander Lapidary Moving Glance at Pearkim Marquell Calypso Lapidary van Empel Gerda V1, CAC
70 Gainly Tan Black Petrs Monet Brakemon Freedom for Black Petrs Izomer Joklová Alena Nedostavil se
veteránů / veteran
71 Border Reiver Bencleuch´s  Ole at Palacecraig Lennoxgrove By Return Bencleuch Cotebrunne Séverine V1
72 Joe - cocker Spanilá Jolanta Jupiter Skar - Line Hessy z Falenky Dostálová Radka  VD2
 Anglický kokršpaněl  -  Jones Andrew
Feny / female - vícebarevní / part colours
 dorost / puppy
73 Brunette Chiazza Divus Donum Leading-Light Phenomenan Anpetuwi Wamakaskan Spáčil Dušan VN1
74 Flame of Passion Bleper´s Van Gogh Bleper´s Kahmir Bleper´s Szyffer Katarzyna N2
75 Maggie Moravia Mystery Van Gogh Bleper's Jannys Moravia Mystery Babkovi Jana a Rostislav Nedostavil se
 mladých / youth
76 Aida z Radčic Border Riever Bancleuch Bela z Blatova Názler Václav D
77 Bětuška z Dubolky Hugo Boy Pepinos Joanne z Fusberku Poláková Lenka VD
78 Cathy z Chlumeckého zátiší Noble Boy Black Petrs Blueberry z Chlumeckého zátiší Králová Martina VD
79 Dancing In The Dark Allert's Blue'N Yelow Charbonnel Zoller Wadd Allert's Jedličková Jana VD
80 Landlady Nickel And Dimes Freelander Lapidary Valse a Trois Temps de Quadragant van Empel Gerda V1, CAJC
81 Make Me Smile From Luna's Star Chatterbox Mistily's Wise Portia Dan-L's Eisen Katrin VD
82 Mandy z Blatova Fairplay vom Rauhen Holz Zita z Blatova Smržová Dana VD4
83 Tracy z Hořenuše Manaca´s By The Book I´m Freedom Black Petrs Šprňa Dalibor V3
84 Zenit Tripol's Eros Skar-Line Colour Range Eveninstar Du Domaine D´Haisha Škarek Ladislav V2
mezitřída / intermediate
85 Hanelore Hokus Pokus Brakemon Aliveron Brakemon Wamakaskan Elizabeth Skar-Line Colour Range Streitová Renata Nedostavil se
86 Chupa Chup Brave and Cocky's Fireball Mistily's Classic Symphony Symbiosis Spanjaard S.G.M VD1
 otevřená / open
87 Anna Hoskinni Korund z Blatova Elly Kering Kopecká Klára VD
88 Bambola Alla Vaniglia Gainly Tan Black Petrs Ancona Alla Vaniglia Bílková Jitka V2, Res.CAC
89 Bela z Blatova Pedro z Blatova Oxana z Blatova Názler Václav Nedostavil se
90 Jackie Moravia Mystery Dandy Devon Phil Maris Flower In Blu Black Petrs Seres Pavol V1, CAC
91 Jannys Moravia Mystery Dandy Devon Phil Maris Flower in Blue Black Petrs Babkovi Jana a Rostislav Nedostavil se
92 Jasmine Jazz Moravia Mystery Dandy Devon Phil Maris Flower in Blue Black Petrs Felszeghy E.A.O. Nedostavil se
93 Silver Star z Petrovy Pálenky By The Book Manacas Tiramisu Snoopy's Tobolka Petr Nedostavil se
94 Step By Step Karola's Armani of Raitis v.d. Hohen Veitsch Viola z Blatova Krainz Karoline VD4
95 True Winter Awake Lady Anarion Backhills I Like It Joyous New Year Lady Anarion Schmidtová  Naďa a Dominika V3
 pracovní / working
96 Nathaly Black Petrs Gaspar Izomer Ceria In Blue Black Petrs Jedličkovy Jana a Denisa VD1
 vítězů / winner
97 Pearly Avenue Jenlin Scokkish Gent Rancecraig Blue Avenue Jenlin van Empel Gerda V2, Res.CAC
98 Spacy Black Petrs Backhills I Like It Very Blue Black Petrs Studeník Petr V1, CAC
99 Viola z Blatova Syros Starkads Oxana z Blatova Krainz Karoline VD3
100 ZZ Top Maiden Lady Anarion Gainly Tan Black Petrs Joyous New Year Lady Anarion Dvořáková Anna VD4
 veteránů / veteran
101 Eleonora Skar-Line Colour Range Lochdene Bagpiper Riky Skar-Line Colour Range Škarek Ladislav V1
102 Ginger Dermott Jack Misantos Amálka ze Záluží Králová Martina VD2
 Anglický kokršpaněl - Kettle Sue
Psi / male - ostatní jednobarevní / other solids
 štěňat / baby
103 Key Position Athina's Products Keen z Fusberku Ela Incognito Athina's Product Szakács Gáborné VN1
 dorost / puppy
104 Hot Caramel Dermott Ahina´s Product Fixed Surprise Elizabeth Dermott Zemanová Alexandra VN1
 mladých / youth
105 Uncle Ben z Vejminku Iron Man z Vejminku Elis z Vejminku Netušil Vladimír VD2
106 Victor Black Petrs Claramand High Flyer Honey Black Petrs Steffen Michaela V1, CAJC
mezitřída / intermediate
107 Back In Time Claramand Chicco Time Claramand Black Ice Claramand Horvat Maja V1, CAC
108 Robin Hood z Vejminku Claramand Serious Black Jozelah  Words and Music Šulcek Pavel V2, Res.CAC
 otevřená / open
109 Diamond High Claramand Phantom Claramand Blond On Blond Claramand Horvat Maja V1, CAC
110 Forever Mad Costopas Mad Situation Northworth Bloody Mary Northworth Melanie Clausse V2, Res.CAC
111 Galactic Shine Athina's Products Sweet Dream Choice Athina's Product Blanka Balsius von Altenburg Brunczvikné Viszlai Tünde VD4
112 Jewel Sant Tulip Grand  Sant Tulip Felicie Sant Tulip Bartozelová Silvie VD3
113 Tadeas Marcato Line Endy Excellent Tan  z Petrovy pálenky Angela Marcato Jantarová hvězda Sýkorová Lucie Nedostavil se
 pracovní / working
114 Keen z Fusberku Sweet Dream Choice Athina's Product Ivory Coast z Fusberku Fazekas Natasa VD2
115 Tamarillo Molkara Maserati Molkara Pillow Talk Molkara Zemanová Alexandra V1, CAC
 vítězů / winner
116 High Flyer Claramand Chances are For Christol Claramand In Gold Claramand Studeník Petr V1, CAC
 Anglický kokršpaněl  -  Jones Andrew
Feny / female - ostatní jednobarevní / other solids
 dorost / puppy
117 Bailey Princess Kokrus Royal Pursuer Chavez Anuschka Princess Kokrus Režná Hana VN1
118 Balantine Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Frencis Sant Tulip Kubíkovi Milada a Rostislav VN2
119 Hot Coffe Dermott Ahina´s Product Fixed Surprise Elizabeth Dermott Zemanová Alexandra VN3
mladých / youth
120 Blessed Nut Wish High Flyer Claramand Jade Black Petrs Nechvátalová Veronika VD2
121 Grenny z Malé Kamenné Serious Black Claramand Citra  z Malé Kamenné Antonovič Zdeněk VD3
122 Katty z Chalupecké louky Imperial Of Forest Paradise Corina z Chalupecké louky Pytelová Pavlína VD4
123 X-Treme Gift Gallinagos Shumadinac Quattadene Great Gift Gallinagos Piljević Duško V1, CAJC, KV junior, Junior BOB, BIS
mezitřída / intermediate
124 Dolly z Borové Samoty Kent z Lesních chalup Viktorka z Borové samoty Šlachta Jan V1, CAC
125 Ivory Ivy zo Zámockého parku Percy Brakemon Cayenne Billy zo Zámockého parku Lančaričová Jana  VD2
126 Rebecca z Vejminku Claramand Serious Black Jozelah  Words and Music Šulcek Pavel VD3
otevřená / open
127 Ally Deermount  Omar Fargo Bohemia Fargo Bohemia Rosmery Lara Hála Antonín VD4
128 Cuivienen od Princezny Kačenky Rusty Brakemon Arwen od Princezny Kačenky Brabcová Radoslava Nedostavil se
129 Daisy Solar Valley Marco Boy Pepinos Angi Solar Valley Kotyzová Jitka Nedostavil se
130 Dona Rafaella z Vejminku Venture z Vejminku Sabina z Vejminku Dvořáková Martina VD2
131 Romy z Vejminku Serious Black Claramand Words And Music Jozelah Horvat Maja Nedostavil se
132 Wendy z Petrovy Pálenky Tabasco Marcato Line Christinne z Petrovy Pálenky Tobolka Petr VD1
133 Wild Sunny Flower Marcato Line Catch a Falling Star Sorcery's Petunia Marcato Line Růžičková Ivana Nedostavil se
134 Ylena vom Odewald Let's Talk About Sex Dan L's Oktavia vom Odenwald Flicker Andrea VD3
 pracovní / working
135 Anuschka Princess Kokrus Desert Gold Charbonnel Kiss The Rain Brakemon Režná Hana V1, CAC
136 Berenika z Ořechového vrchu Tadeas Marcato Line Marcato Line Anny z Ořechového vrchu Nossbergrová Hana  VD2
vítězů / winner
137 Honey Black Petrs Gazpacho Matchpoint's Olivia In  Black Petrs Studeník Petr V1, CAC
veteránů / veteran
138 Bessy Sant Tulip Fidor Rosmery Elza z Henčové hůrky Koneční Ivo + Drahomíra VD1
Anglický špringr španěl - Bjerklund Frank W
Psi / male
 štěňat / baby
139 Night In Paradise Darrem Canis Point Of Law Calvdale Just My Style Barecho Mervová Darina VN1
 dorost / puppy
140 Ezav zo Srnčej doliny Bade Bimbik's Arwen  zo Srnčej doliny Cigáňová Ivana VN1
141 Gulian z Větrné paseky Rambo Della Guliana Borča z Větrné paseky Kadlecová Mirka VN2
mladých / youth
142 Goldfever Fire'N Ice No Reply Lelica's Fein Cera Fire'N Ice Claëson Lotta V1, CAJC, KV junior
mezitřída / intermediate
143 Brazen Barthok Rockdale Catch The Rainbow Winterwater Creek's With Touch Meadow Mint Mesároš Ernest VD4
144 Darwin Bohemia Jewellery Night Prince Avendesora Arka z Lovoše Golinovská Petra V3
145 Charles od Stroupinského potoka Mompesson Thunder Bret od Stroupinského potoka Sojka Josef V1, CAC
146 Source of Power Three Ponds Valley Zimply Zalient Linmoor Sweet Harmony Rowntree Kadlecová Mirka V2
otevřená / open
147 Bumble Bee Tamaan Blues Man Trollängens Glowinfg Pride Darrem Canis Iglódyová Adriana a Margita VD3
148 Ebony z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Kejdana Rostislav V2
149 Ergus z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Klika Rudolf VD4
150 Harri od Stroupinského potoka Avendesora Night Prince Cedra od Stroupinského potoka Sojka Josef V1, CAC, KV
pracovní / working
151 Adea Grand Master Zimply Zalient Linmoor Beedancing Tamaan Cigáňová Ivana VD
152 Buxus of Klamar Garden Petranella Perfick Ciboulette de Syringa Hladká Martina  V1, CAC
153 Exy z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Kejdana Rostislav V3
154 Frin od Stroupinského potoka Picabo´s Blue Hope Bret od Stroupinského potoka Sojka Josef V2
155 Ibram z Křížových alejí Victorious Wind Darrem Canis Pamela z Křížových alejí Erhartovi Irena a Jan Nedostavil se
156 Snooker Shalimar Rascal z Lovparku Breaking The Rules Canella Mesároš Ernest V4
vítězů / winner
157 My Magic Boy Lordsett Blues Man Trollängens Odd Come Shortly Avendesora Krynicka Jadwiga V1, CAC
veteránů / veteran
158 Aran od Stroupinského potoka Chamir z Křížových alejí Aki  od Horáčků Golinovská Petra V1
Feny / female
štěňat / baby
159 Buena Vista Kotyledon Zekon Linmoor Urka z Vetrne paseky Dobrzynska-Lankosz Ewa  VN2
160 Night And Day Darrem Canis Point Of Law Calvdale Just My Style Barecho Mervová Darina VN1
 dorost / puppy
161 Brightest Moment Sugarstick's Wave For Success Linmoor One Vision Barecho Staniszewska-Noga Iwona VN1
162 Jennifer Grey Lordsett Man Of The World Whizzbang's Unique Talkin Linmoor Książek Katarzyna N2
mladých / youth
163 Back On Track Linmoor Gold Dreamer Goldmoore's Valuable Crystal Linmoor Książek Katarzyna V1, CAJC, KV junior, Junior BOB
164 Brazen Barathea Rockdale Wihterwater Creek´s Catch The Rainbow With Touche Meadow Mint Johnová Dana V4
165 Brazen Bathory Rockdale Catch The Rainbow Winterwater Creek's With Touch Meadow Mint Michlovi Ladislav a Dita V3
166 Essey Bohemia Jewellery Prime Time Sieger´s  Bellis z Lovoše Golinovská Petra VD
167 Juda z Křížových alejí Goya od Lesního rohu Cecilka z Křížových alejí Dostálek Zdenek Nedostavil se
168 Real 2 You Sieger's Kadenza Wongan Push Up Sieger's Cigáňová Ivana V
169 True Temptation Three Ponds Valley Zimply Zalient Linmoor Sweet Harmony Rowntree Staniszewska-Noga Iwona V2
mezitřída / intermediate
170 Adored Airen Rockdale Cepen Causin' A Riot Special Days Stardom Stuchlíková Pavlína V3
171 Adored Althea Rockdale Cepen Causin' A Riot Special Days Stardom Polska Jadwiga Krynicka V1, CAC, KV, BOB
252 Adored Arietha Rockdale Cepen Causin' A Riot Special Days Stardom Zádrapová Šárka VD4
172 Casey Bohemia Jewellery Bojar Acceptarius Arina z Jesenického údolí Golinovská Petra VD
173 Grace Kelly Lordsett Zimply Zalient Linmoor Never Say Never Avendesora Gribko Monika V2, Res.CAC
otevřená / open
174 Ebigeil z Větrné paseky Acer of Klamar Garden Uliana z Větrné paseky Šafaříková Kamila VD2
175 Enny od Škrabalky Aran od Stroupinského potoka Cita od Škrabalky Dohnal Pavel VD3
176 Magic Mist Three Ponds Valley Kadenza Wongan  Just My Life Darrem Canis Staniszewska-Noga Iwona V1, CAC
pracovní / working
177 Aquila My Star Kotyledon Natural Born Hunter Avendesora Urka Z Vetrne paseky Dobrzynska-Lankosz Ewa  V4
178 Arabica Tieferet Latin Lover Whisborne Express You Self Woodnob Severová Michaela V1, CAC
179 Eila od Škrabalky Aran od Stroupinského potoka Cita od Škrabalky Golinovská Petra V2
180 Freedom Magic Street Picabo´s Blue Hope Celebrity Magic Street Zahajská Naďa V3
vítězů / winner
181 Azalea of Klamar Garden Blue Hope Picabo´s Ciboulette  de Syringa Čapková Nora V2, res. CAC
182 Charm Us Now Tamaan Stair Way To Heaven Stardom Glowing Pride Darrem Canis Gribko Monika V1, CAC
 Clumber Spaniel - Kjellevold Stig Arne
 Psi / male
otevřená / open
183 Bradley Medvědí smečka Billy The Kid Belcrum Bohemia Rapsodie Spice Twice Podracká Monika V1, CAC
pracovní / working
184 Snow Way Spice Twice Athos Spice Twice Shogun´s Spice Twice Cottonail Tram Piotr Nedostavil se
vítězů / winner
185 Badyan Medvědí smečka Billy The Kid Belcrum Bohemia Rapsodie Spice Twice Sladká Hana V1, CAC, KV, BOB
Feny / female
dorost / puppy
186 Vis Attractiva Kaprys Rejenta Snow Way Spice Twice Dewy Eyed Of The Sandy Soil Tram Piotr VN1
mladých / youth
187 Ema Czech Hairy Gold z Rajšlu Dance in the Dark of The Sandy Soil Chervood´s Snowstar Neužilová Taťána V1
mezitřída / intermediate
188 Eliška Czech Beauty z Rajšlu Dance in the Dark of The Sandy Soil Chervood´s Snowstar Šlechta Roman VD2
189 Elizabet Czech Jewel z Rajšlu Dance in the Dark of The Sandy Soil Chervood´s Snowstar Klein Michal V1
 Irský vodní španěl - Bendová Jindřiška, MVDr.
Psi / male
mladých / youth
190 Chopper z Rohateckých luk Donn Fardoragh of The Stokkem Ferry Greta z Rohateckých luk Jandová Simona V1, CAJC, KV junior, Junior BOB, BOB
 Kooikerhondje - Bendová Jindřiška, MVDr.
Psi / male
mladých / youth
191 Bárt z Labských pískovců Exit´s Only Onyx v.d.Toetesteijn Adélka Jutter v.d.Lutte Vaert Štěpánek Daniel V1, CAJC, KV junior, Junior BOB
otevřená / open
192 Artuš z Ploužnické stáje Ashwin Anton v.d. Kooikerexpres Suzy Quatro  Jutter v.d. Lutte Vaert Bekrová Gabriela V1, CAC
vítězů / winner
193 Alberto z Ploužnické stáje Ashwin Anton V.D. Kooikerexpres Suzy Quatro Jutter V.D. Lutte Vaert Němečková Ivana V1, CAC, KV, BOB
Feny / female
mladých / youth
194 Blendie z Labských pískovců Exit´s Only Onyx v.d. Toetesteijn Adélka  Jutter v.d. Lutte Vaert Grešík Valdemar V1, CAJC, KV junior
195 Borůvka z Labských pískovců Exit´s Only Onyx v.d. Toetesteijn Adélka Jutter  v.d. Lutte Vaert Vojtěchová Jana VD2
mezitřída / intermediate
196 Arabela z Ploužnické stáje Ashwin Anton v.d. Kooikerexpres Suzy Quatro Jutter v.d. Lutte Vaert Nesvadbová Kateřina V1, CAC
197 Asta La Vista z Ploužnické stáje Ashwin Anton v.d. Kooikerexpres Suzy Quatro  Jutter v.d. Lutte Vaert Bekrová Gabriela Nedostavil se
otevřená / open
198 Adélka Jutter v.d. Lutte Vaert Topper Sietze van het Runxputtehof Urashi  Jutter v.d. Muskyteira Grešík Valdemar V1, CAC, KV
199 Evelien n/a Chico-Haike Rasta Hoeve Fenneke n/a Ondřej Tomáš VD2
vítězů / winner
200 Naomie Manusia's Teun Manusia's Sara Manusia's Chytilová Helena Odstoupil
 Německý křepelák - Kjellevold Stig Arne
Psi / male
pracovní / working
201 Alan ze Švábenského háje Brix od Žďárského rybníka Ola z Čerchovky Látal Jaroslav V1, CAC, KV
Feny / female
mezitřída / intermediate
202 Bessy ze Švábenského háje Andre Přemyra Ola z Čerchovky Novozámský Vladimír VD2
203 Cora vom Altmühltal Kuno aus der Jassaburg Ghina vom Elexenbach Urie Zuzana V1, CAC, KV, BOB
vítězů / winner
204 Airin z Pavlíčkova dvora Archie  z Lovoše Cira ze Štetské vinice Golinovská Petra V1
 Portugalský vodní pes - Bendová Jindřiška, MVDr.
Psi / male
mladých / youth
205 Boogie Dancer Jemalle I Am Your Man American Dancer´s Buřička  od Emy Destinové Markovičová Lenka  V1, CAJC, KV junior, Junior BOB
206 Ele E Um Vencedor Aplicado Navegador De Alterrial Miss Aurora of Zephyr Aplicado Bergerová Simona V2
vítězů / winner
207 Black King Reel Life Porter´s Promise Reel Life Goolda My Heir Reel Life Podveská Kateřina V1, CAC, KV
Feny / female
štěňat / baby
208 Europa Cantilena Mokrý Bandita Extra Ordinary Shasi van de Duca Vallei Janis Joplin Cadamostos Mihulová Iveta Nedostavil se
dorost / puppy
209 D´ Amore Mio z Kasétek Black King Reel Life Dassin Aquadelic Podveská Kateřina VN1
mladých / youth
210 Aimeé Jemalle Digadog´s The Cool Man Bradlafouska od Emy Destinové Bergerová Simona V2
211 Burning Touch Jemalle I Am Your Man American Dancer´s Buřička  od Emy Destinové Markovičová Lenka  V3
212 Cleopatra Selene z Kasétek Aquatass Magic Titan Alotria-Algarve od Emy Destinové Bergerová Simona V1, CAJC, KV junior
213 Dracula Caltuna Mokrý Bandita Black King Reel Life Sensi Maui  van de Duca Vallei Kubicová Zuzana Nedostavil se
otevřená / open
214 Bocca di Lupo Mokrý Bandita A Cura Com Amor Do Gato's Sensi Maui van de Ducca Vallei Bulavová Jana V1, CAC, KV, BOB
Sussex španěl - Kjellevold Stig Arne
Psi / male
otevřená / open
215 Cliff Boysson Bohemia Backstreet Boy v. Birkenrain Lovjed´s Cherryl Klein Michal VD1
Feny / female
otevřená / open
216 Celtic Dream Tornegarden´s Ken-Trucker Farin´s Alliance April Hope Tornegarden´s Klein Michal VD1
 Welsh Springer Spaniel - Kjellevold Stig Arne
Psi / male
štěňat / baby
217 Denny Merylic Top Collection Hammalgärdens Minnesota Storm Benton Klimešová Alena VN1
dorost / puppy
218 Atos od Kamenických rybníků Brit z Ostraty Anny  od Baštýře Jelínková Dagmar VN1
mladých / youth
219 Archie z Poušovské stráně Vigo Vimbark Arria Krajmir Havlík Petr V1
220 Bondy od Křetínky Benton Lookin ´For Duck Aylla od Křetínky Michalcová Lenka V2
221 Karlik Seyles Gizmo Fan´t Detica Claudia od Mráčské tvrze Bíbr Bohumír VD3
222 Tomos Coedybrain Harri Llon Glynis Coedybrain Janek Jana Nedostavil se
otevřená / open
223 Noor Twigle Chateau Climens av Vettin Quit Talkin' Benton Zemánek Ing. Bohuslav V1, CAC, KV
pracovní / working
224 Aris Merylic Cil z Čenské Benton  Minnesota Storm Uhrová Marie V1
225 Astor Minebea Lookin´ for Duck Benton Brita od Jezárek Borošová Oľga VD4
226 Cendy Han-Ende Tares z Debowej Równiny Blessing z Herocké návsi Skupinová Sylva V2
227 Erg od Radechovky Eis Jifex Nancy od Radechovky Prouza Jan V3
vítězů / winner
228 Ralf Jankina záhrada Dynamite Duck Eastfarm's Madiken Jankina záhrada Janek Jana Nedostavil se
veteránů / veteran
229 Dar od Jaslůvky Artis Sans Gene Lora Besének Matiášová Anděla V1, nejlepší vetrán
Feny / female
štěňat / baby
230 Daisy Merylic Hammalgardens Top Collection Benton  Minnesota Storm Lazar Jiří VN1
dorost / puppy
231 Janeta z Hvězdy naděje Don z Dačického ráje Bela z Hvězdy naděje Schleierová Kateřina Nedostavil se
232 Phantasia Ferndel Paper Dragon at Kamunting Glenbrows Parody Ferndel Borošová Olga VN1
mladých / youth
233 Baila od Křetínky Benton Lookin ´For Duck Aylla od Křetínky Burgetová Eva VD4
234 Betty Důbravská pohoda Aris Merylic Biba z Hviezdloslavovej Rypáčková Hana V2
235 Kornellie Seyles Gizmo Fan´t Detica Claudia od Mráčské tvrze Bíbr Bohumír V1
236 Never Ending Story Inma´s Toast Of Clussexx Holly House Famous Again Brixí Zuzana VD3
237 Sarah od Radechovky Aris Merilic Nancy od Radechovky Havel Josef D
238 Tytanka Jankina záhrada Lookin' for Duck Benton Madiken Jankina záhrada Kostolný Braňo  Nedostavil se
mezitřída / intermediate
239 Jaslůvka od Jaslůvky Dynamite Duck Eastfarm´s Ambra od Douglasek Pospíšilová Dana V1, CAC
240 Jessie Ann Seyles Vigo Vimbark Seyles Claudia od Mračské tvrze Seyles Stehlík Jiří D
otevřená / open
241 Bela od Rychnova Finn Seyles Dita od Radechovky Walachová Ilona Nedostavil se
242 Cita od Rychnova Finn Seyles Dita od Radechovky Komárek Antonín V1, CAC
243 Jitřenka od Jaslůvky Estfarm´s Dynamite Duck Ambra od Douglasek Mifková Miroslava V2
244 Sabrina Jankina záhrada Lookin' for Duck Benton Madiken Jankina záhrada Janek Jana Nedostavil se
pracovní / working
245 Cilla Han-Ende Tares z Debowej RówninyBl Blessing z Herocké návsi Konečná Hana VD3
246 Nancy od Radechovky Finn Seyles Astra od Radechovky Havel Josef VD4
247 Rendie z Chotuckých alejí Brit od Černých vrchů Honey z Ohrádek Školník Jiří V2
248 Sherryl Jankina záhrada Lookin' for Duck Benton Madiken Jankina záhrada Doležalová Ilona V1, CAC, KV, BOB
vítězů / winner
249 Cassia Merylic Benton Lookin ´For Duck Benton  Minnesota Storm Uhrová Marie V1, CAC
250 Cerian Cwrtafon Owen Pennylock Hafwen Cwrtafon Janek Jana Nedostavil se
 

Přihlášení do členské sekce



webdesign