Field Trialy Protivín 25. a 26. 11. 2017 - výsledky
Pátek, 01 Prosinec 2017 11:30

Mezinárodní Field Trial Retrieverů CACIT a CACT

Protivín - Bažantnice Radany 25.11.2017

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Beechdale’s Dusty Hazel 13 LR Ivonne Brunold EXC/ Výborně CACIT, CACT
Arapaho Star Lavondyss 16 LR Táňa Incédi EXC/ Výborně
Ocean Black Reef 11 LR Francesco Gislon EXC/ Výborně
Trompeterbakkens Teddy 9 LR Tibor Pittich VG/ Velmi dobře
Reedbed Anthony 3 LR Władysław Hoff G/ Dobře
Bell Oktave Benjamin 17 GR Brigitte Becksteiner NC/ Neklasifikován
Corncrake of Brookbank 6 LR Imma Walderdorff NC/ Neklasifikován
Diego von den Hochangern 2 LR Carola Attwenger NC/ Neklasifikován
Kornay Hunting Tyron 8 LR Sascha Smetana NC/ Neklasifikován
Kornay Hunting Whistleblower 1 LR Athanasios Keller NC/ Neklasifikován
Lesser Burdock Beaver 10 LR Ton Buijs MSc NC/ Neklasifikován
Lesser Burdock Cheetah 14 LR Carola Attwenger NC/ Neklasifikován
ReedBed Amigo 5 LR Ilona Bartos NC/ Neklasifikován
Waterfriend East Coast 4 LR Salvatore Zappavigna NC/ Neklasifikován
Watergreen Joker 12 LR Bc. Martin Incédi NC/ Neklasifikován
Arapaho Remus Lavondyss 15 LR Marek Ďurka EL/ Vyloučen
Fendawood Dave 18 LR Kurt Becksteiner EL/ Vyloučen
Waterfriend Dragos 7 LR Natalie Burgstaller EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Cinzia Masetti Fedi (IT), Miso Sipola (FI), František Bárta st. (CZ), Michaela Tomcová (CZ)

Mezinárodní Field Trial Retrieverů CACIT a CACT

Protivín - Bažantnice Radany 26.11.2017

PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
Greenbriar Piano 16 LR Manuel Waldner EXC/ Výborně CACIT, CACT
Diego von den Hochangern 7 LR Carola Attwenger EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
Lesser Burdock Beaver 1 LR Ton Buijs MSc EXC/ Výborně
Flashmount Teal 12 LR Anja Möller-Hubert EXC/ Výborně
Lanefoot Bunty of Eastdale 4 LR Sabine Salzmann VG/ Velmi dobře
Trompeterbakkens Teddy 5 LR Tibor Pittich VG/ Velmi dobře
Arapaho Star Lavondyss 2 LR Táňa Incédi NC/ Neklasifikován
Crazylake Amica 9 LR Hannes Michael Wiesinger NC/ Neklasifikován
Norbeck Fiona of Tweedshot 13 LR Ilona Bartos NC/ Neklasifikován
Ocean Black Reef 3 LR Francesco Gislon NC/ Neklasifikován
Waterfriend Dragos 6 LR Natalie Burgstaller NC/ Neklasifikován
Arapaho Remus Lavondyss 14 LR Marek Ďurka EL/ Vyloučen
Bell Oktave Benjamin 18 GR Becksteiner Brigitte EL/ Vyloučen
Corncrake of Brookbank 8 LR Imma Walderdorff EL/ Vyloučen
Fendawood Dave 10 LR Kurt Becksteiner EL/ Vyloučen
Kornay Hunting Whistleblower 15 LR Athanasios Keller EL/ Vyloučen
Waterfriend East Coast 17 LR Salvatore Zappavigna EL/ Vyloučen
Watergreen Joker 11 LR Bc. Martin Incédi EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Michaela Tomcová

Rozhodčí: Cinzia Masetti Fedi (IT), Miso Sipola (FI), František Bárta st. (CZ), Michaela Tomcová (CZ)