Derby ČR 2018 ZPR - kvalifikace
Čtvrtek, 23 Listopad 2017 22:25
Poř.PesPlem.VůdcePoř. KPZBody KPZPoř. KZVPBody KZVPSoučetSoučetZkoušky
1 Betty z krásných lesů Křivoklátských LR Hoblík Vladimír 1 232 1 172 2 404
2 Julián Janis Joplin LR Labounková Alice 2 232 4 167 6 399
3 Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra 3 228 5 162 8 390
4 Casey Amazing Frace LR Horníčková Jarmila Mgr. 1 227 2 151 3 378 Praha
5 Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva 2 221 3 149 5 370 Praha
6 Cee Amazing Frace LR Blažková Iveta Ing. 4 219 1 152 5 371 Praha
7 Aron Strong Luckykay LR Hrubá Jiřina 3 227 4 172 7 399 JM
8 Jezinka Chlupaté Štěstí GR Noll Jakub 6 221 1 172 7 393 JM
9 Elizabeth Enjoy of Dashby LR Dragolovová Eva Ing. 4 226 5 172 9 398 JM
10 Dream For Craze Of Golden Cheer GR Pokorná Jarmila Ing. 3 232 4 167 7 399
11 Ajax William Saint Matthew FCR Toupalová Schliederová Lenka 8 222 3 172 11 394
12 Barid Wooden Heaven LR Kasalová Vladimíra Ing. 2 232 10 159 12 391
13 Reedbed Anthony LR Hoff Wladyslaw 3 232 1 172 4 404 SM
14 Arny Bohemian Chocolate LR Čibera Martin 5 227 2 172 7 399 SM
15 Edgar English Spy of Dashby LR Götzová Dagmar Ing. 2 232 6 172 8 404 SM
16 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena Dis. 4 232 1 172 5 404
17 Brook ze Zlaté Skalky GR Navrátilová Šárka MVDr. 5 226 2 172 7 398
18 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 6 221 3 172 9 393
19 Bea Blanche Jackie´s dream GR Majerová Irena Mgr. 4 221 3 167 7 388
20 Andy Bellapros LR Zapletalová Renata 9 213 2 168 11 381
21 Fleur de Lis Tercius FCR Žampachová Barbora Mgr. 1 223 9 146 10 369
22 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 1 232 1 260 2 492 Sv.pohár
23 Catryn Od Zlaté Delfi GR Palivcová Dana 2 227 4 242 6 469 Sv.pohár
24 Daffy ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 6 218 5 240 11 458 Sv.pohár
25 Cony od Turoveckých rybníků FCR Kostelecká Andrea 3 220 4 139 7 359 Praha
26 Arwen Tia Vrbovecké stráně FCR Švarcová Kateřina 4 232 5 172 9 404 SM
27 Maxipes Fík Chlupaté štěstí GR Maříková Iva 8 222 2 172 10 394
28 Karkulka Chlupaté štěstí GR Sláma Milan 4 228 6 159 10 387
29 Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorný Zdeněk Ing. 1 232 10 164 11 396 SM
30 Armóns Golden Hevanar GR Chvalovská Helena Ing. 2 227 9 168 11 395 JM
31 Quantum Of Joy Brdské zlato GR Korejtková Tereza 1 227 10 166 11 393 JM
32 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 7 221 4 166 11 387
33 Artois Stella Vrbovecké stráně FCR Ištvanová Ivana Ing. 5 223 7 246 12 469 Sv.pohár
34 Souvenir Fleur de Jasmin GR Zimová Ivana 3 227 9 236 12 463 Sv.pohár
35 Nebthet Českomoravské vysočiny LR Růžičková Daniela 10 221 2 172 12 393
36 Greedigut z Helfštýna LR Blaschke Martin 5 222 7 170 12 392 JM
37 Enzo Golden Sirius GR Libánský Miloslav 10 213 3 247 13 460 Sv.pohár
38 Arven Stella amica CCR Novák František Ing. 5 228 8 167 13 395
39 Áres Flores Vitae GR Janská Hana 11 217 2 172 13 389 JM
40 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 1 232 12 156 13 388
41 Apollón Cody Saint Matthew FCR Skřivanová Lenka 8 204 5 139 13 343 Praha
42 Ortis Artemis Gold GR Soldánová Martina 3 232 11 162 14 394
43 Beau Rose Préma Shanti Navaro GR Nohavicová Eva 6 227 8 167 14 394 SM
44 Dobby Alebasi Jílové FCR Hrnčíř Petr 7 209 7 156 14 365
45 Stella ze Smolinky LR Kotrčová Jana 7 208 7 97 14 305 Praha
46 Nikolaus Gold Rebecca GR Šebková Daniela Bc.DiS. 7 217 8 240 15 457 Sv.pohár
47 Dantee Citarwen GR Šmehlíková Alena Mgr. 8 227 7 167 15 394 SM
48 Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 9 196 6 133 15 329 Praha
49 Brietney Sweet Albipolis GR Kamešová Jana 9 221 7 167 16 388
50 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 1 232 16 160 17 392
51 Arlette Canis félix GR Voborník David 12 206 5 163 17 369
52 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 12 214 6 172 18 386 JM
53 Darsy z Kolbyho vršku GR Prašivková Jana 7 227 11 153 18 380 SM
54 Dasty od Rybníka Kamenný GR Frgal Václav Ing. 7 217 11 152 18 369
55 Cora Alfa Sirius LR Černá Eva Ing. 13 202 5 163 18 365
56 Chip Chlupaté štěstí GR Berounský Martin 10 209 8 154 18 363
57 Thevenet Pure Passion GR Míšek Pavel 10 212 9 155 19 367
58 Whisky Choco Cream Royal Standard LR Elblová Tereza 12 204 7 158 19 362
59 Minette Springcurl CCR Rindošová Ivana Mgr. 11 194 8 143 19 337
60 Garsis Rose Aurea Rosa GR Píchová Eva 7 227 13 151 20 378
61 Arrow To My Heart of Galgaris LR Dědek Vladimír 11 210 10 235 21 445 Sv.pohár
62 Lord Wizard Nenuoramos GR Kučerová Ivana Ing. 9 219 13 151 22 370 SM
63 Gremlin z Helfštýna LR Blaschke Milada 10 207 12 155 22 362 JM
64 Hellen Something Beautiful LR Černá Eva Ing. 8 216 14 140 22 356
65 Collet Amazing Frace LR Červinková Petra 11 208 12 151 23 359
66 Just Like an Angel Something Beautiful LR Doleželová Nikol 15 197 8 159 23 356
67 Bea Benison LR Mynaříková Markéta Mgr. 14 202 10 147 24 349
68 Black Magic z Černobílé Duhy LR Hasíková Michaela 11 218 14 147 25 365 SM
69 Exccellente Chiara BellissimaNera LR Šiplová Alena 11 214 14 144 25 358
70 Azzante Ebellini GR Sležková Sylva 10 190 15 117 25 307 SM
71 Aldy Z údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 13 206 13 147 26 353
72 Achiles Silvis Sancti Huberti GR Keppert David 16 204 11 162 27 366
73 Joy Jackie Nice Friend LR Mansfeldová Simona Ing. 14 191 13 141 27 332
74 April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína 15 190 15 136 30 326
75 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 16 178 17 124 33 302

 

Prvních 24 psů ( přímo kvalifikovaní ) je seřazeno dle data pořádání Derby, náhradníci dle kvalifikačního klíče

Kvalifikační tabulka DERBY ČR 2018 - ZPR ke stažení.