Klubová a speciální výstava Náměšť n/H 27.-28.5.2017 - výsledky
Pátek, 09 Červen 2017 13:18

Klubová výstava 27.5.2017

Americký vodní španěl
1 ČLP/AWS/111 Konečná Hana feny třída otevřená V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením
2 Darney Nut Wish Nut Wish Darney Nut Wish ČLP/AC/38290 Lamlová Fišerová Michaela psi třída dorostu VN1
3 Sorcery´s Christmas Knight Knight Sorcery´s Christmas Knight MET CSp 3542/04 Bánhegyi Peter psi třída veteránů V1
4 April Joke Black Petrs Black Petrs April Joke Black Petrs ČLP/AC/38088 Kocmanová Aneta psi třída mladých V1
5 Ernest z Ořechového vrchu z Ořechového vrchu Ernest z Ořechového vrchu ČLP/AC/38211 Nossbergrová Hana psi třída mladých V3
6 Just Like Fire Gallinagos Just Like Fire Gallinagos PKR.VIII-34873 Szarska Nina psi třída mladých nepřítomen
7 Tobby Sant Tulip Tobby Sant Tulip ČLP/AC/37995 Koneční Ivo + Drahomíra psi třída mladých V2
8 Xixao Z Chalupecké louky Xixao Z Chalupecké louky ČLP/AC/37721 Dorschnerová Lenka psi mezitřída VD
9 Emír z Bojnických údolov Emír z Bojnických údolov SPKP2334/16 Levický Pavol psi třída otevřená V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
10 Coudy Canigou Oreaster Coudy Canigou Oreaster ČLP/AC/37623 Podrazilová Marcela psi třída pracovní V1, CAC
11 Dag z Ořechového vrchu Dagz Ořechového vrchu ČLP/AC36809 Nossbergrová Hana psi třída pracovní VD2
12 Beauty Spot Faledo Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849/ Dvořáková Martina psi třída vítězů V1, CAC
13 Grace z Vejminku Gracez Vejminku ČLP/AC/38350 Šulcek Pavel feny třída štěňat VN1
14 Unique Girl Sant Tulip Unique Girl Sant Tulip ČLP/AC 38373 Koneční Ivo + Drahomíra feny třída štěňat VN2
15 Della Rees Nut Wish Della Rees Nut Wish ČLP/AC/38294 Nechvátalová Veronika feny třída dorostu VN1
16 Gallinagos La Bomba Gallinagos La Bomba JR 79581 Piljevic Dusko feny třída dorostu VN2
17 Kiss For Me from Moonlight Valley Kiss For Mefrom Moonlight Valley ČLP/AC/38363 Dorschnerová Lenka feny třída dorostu VN3
18 Cannbera z Černého Slezska Cannberaz Černého Slezska ČLP/AC/33889 Hakalová Lenka feny třída veteránů VD2
19 Jenny z Chalupecké louky Jennyz Chalupecké louky ČLP/AC/34406 Najmanová Ivana feny třída veteránů VD1
20 Franceska Andraste Andraste Franceska Andraste Andraste ČLP/AC/38033 Kořínková Alena feny třída mladých VD2
21 Inexis Schönez Inexis Schönez ČLP/AC/38164 Schönigerová Zoja feny třída mladých V1, CAJC
22 Magical Witch Xilander Magical Witch Xilander PKR.VIII 33626 Skubisz Paulina feny mezitřída nepřítomen
23 TRUE LOVE SPANISH EYES True Love Spanish Eyes PKR.VIII-33177 MAZURKIEWICZ MAŁGORZATA feny mezitřída VD2
24 Xisa z Chalupecké louky Xisaz Chalupecké louky ČLP/AC/37726 Kubíková Milada feny mezitřída V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
25 Crazy Star Oreaster Crazy Star Oreaster ČLP/AC/37627 Podrazilová Marcela feny třída otevřená V1, CAC
26 Kasiopea Sant Tulip Kasiopea Sant Tulip ČLP/AC 37351 Koneční Ivo + Drahomíra feny třída otevřená VD3
27 Pepsi od Bukové studánky Pepsi od Bukové studánky ČLP/AC/37509/ Lamlová Fišerová Michaela feny třída otevřená nepřítomen
28 Zaza z Vejminku Zaza z Vejminku ČLP/AC/37598 Dvořáková Martina feny třída otevřená V2
29 Cathlelyn Victorie Oreaster Cathlelyn Victorie Oreaster ČLP/AC/37625 Podrazilová Marcela feny třída pracovní V1, CAC
30 Eila Andraste Eila Andraste ČLP/AC/37824 Najmanová Ivana feny třída pracovní VD3
31 Rosemary in Black Golden Janyt Rosemary in Black Golden Janyt CLP/AC/38007 Trnková Lucie feny třída pracovní VD2
32 I´m Here For You From Moonlight Valley I´m Here For You From Moonlight Valley ČLP/AC/36992 Dorschnerová Lenka feny třída vítězů nepřítomen
33 Int Ch Gallinagos Express Yourself Int Ch Gallinagos Express Yourself JR 78837 Piljevic Dusko feny třída vítězů V1, CAC
34 MALAGA SPANISH EYES Malaga Spanish Eyes PKR.VIII-26555 DAWIDOWSKA IZABELA feny třída vítězů V2, res CAC
35 Cecilie z Ořechového vrchu Cecilie z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623/2012 Nossbergrová Hana feny třída čestná V1
Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní
36 Love Em All For Moonlight Valley Covenant Love Em All For Moonlight Valley Covenant ČLP/AC/38189 Dorschnerová Lenka psi třída mladých VD1
37 Velvet Goldmine Vigorrus Velvet Goldmine Vigorrus ČLP/AC/38209 Maršíková Iva psi mezitřída V1, CAC
38 Athina´s Product PR Executive Athina´s Product PR Executive MET.MSVK.CSp 0025/14 Bánhegyi Peter psi třída otevřená VD1
39 Cornelius Andraste Cornelius Andraste ČLP/AC/37569 Zajitzová Markéta psi třída otevřená VD2
40 Dustin z Ořechového vrchu Dustinz Ořechového vrchu ČLP/AC/36812 Nossbergrová Hana psi třída otevřená VD3
41 Perfect Boy Sant Tulip Perfect Boy Sant Tulip ČLP/AC/37676 Mareček Pavel psi třída otevřená VD4
42 Carmello Veil of Mystery Carmello Veil of Mystery ČLP/AC/37381 Sýkorová Lucie psi třída pracovní V1
43 QR Jasper z Vejminku QR Jasper z Vejminku ČLP/AC/37021 Šimon Petr psi třída pracovní VD2
44 Damario Andraste Damario Andraste ČLP/AC/37574 Zajitzová Markéta psi třída vítězů VD2
45 Filon Ricci Club Filon Ricci Club ČLP/AC 36660 Koneční Ivo + Drahomíra psi třída vítězů VD1
46 Doris Deermount Doris Deermount ČLP/AC/38031 Doležalová Jana feny třída mladých D
47 Gabriela z Bojnických údolov Gabriela z Bojnických údolov SPKP2404 Levický Pavol feny třída mladých V2
48 Pita golden Rosmery Pita golden Rosmery ČLP/AC/38191 Klauzová Tereza feny třída mladých neposouzen
49 Tara od Bukové studánky Tara od Bukové studánky ČLP/AC/38255 Maršíková Iva feny třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz maldých, BOJ
50 Jakarta z Vejminku Jakarta z Vejminku ČLP/AC/36334/2013 Šulcek Pavel feny třída vítězů V1, CAC
Anglický kokršpaněl - vícebarevní
51 Chadwick Blue Schönez Chadwick Blue Schönez Člp/AC/38016 Antošová Andrea psi třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
52 Saruman z Horní Lipky Saruman z Horní Lipky ČLP/AC/38103 Michlová Kristina psi třída mladých D2
53 Timmy Moravia Mystery Timmy Moravia Mystery ČLP/AC/37817 Hajdušíková Eva psi mezitřída V1, CAC
54 Zed Black Petrs Zed Black Petrs ČLP/AC/37867 Studeník Petr psi mezitřída VD2
55 Brave heart Inmensa belleza Brave heart Inmensa belleza ČLP/AC/37387 Blahová Monika psi třída otevřená VD1
56 Conny Orange Star Conny Orange Star ČLP/AC/37121 Blažková Soňa psi třída pracovní V2, res CAC
57 Hertog Allert's Hertog Allert's ČLP/AC/36105/ Hartmannová Vlasta psi třída pracovní V1, CAC
58 Phoenix z Horní Lipky Phoenix z Horní Lipky ČLP/AC/37458/ Švancarová Jana psi třída pracovní VD3
59 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír ČLP/AC/36709/ Švancarová Jana psi třída vítězů V1, CAC
60 Valmont z Blatova Valmont z Blatova ČLP/AC/36337 Hanko Miloš psi třída vítězů VD2
61 Keep Your Heart of Pearl Lagoon Keep Your Heart of Pearl Lagoon MET.CSP 176/17 Švancarová Jana feny třída dorostu VN1
62 Spacy Black Petrs Spacy Black Petrs CLP/AC/34253 Studeník Petr feny třída veteránů V1, BOV
63 Amazing Story Perfekt Partner Amazing Story Perfekt Partner ČLP/AC/38193 Doubravská Iveta feny třída mladých D4
64 Carmencita Inmensa belleza Carmencita Inmensa belleza ČLP/AC/38248 Blahová Monika feny třída mladých V3
65 Doubravka z Dubolky Doubravka z Dubolky ČLP/AC/37955 Poláková Lenka feny třída mladých V1, CAJC
66 Kaissy z Chlumeckého zátiší Kaissy z Chlumeckého zátiší ČLP/AC/38205 Pazourková Lenka feny třída mladých V2, res CAC
67 Celestýnka z Dubolky Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny třída otevřená V1, CAC
68 Original Orange Moravia Mystery Original Orange Moravia Mystery ČLP/AC/36092 Bangievská Jana feny třída otevřená nepřítomen
69 Yvaine Black Petrs Yvaine Black Petrs ČLP/AC/37752 Studeník Petr feny třída vítězů V1, CAC
Anglický špringr španěl
70 Buxus Klamar garden Buxus Klamar garden ČLP/ASS/5436 Hladká Martina psi třída veteránů V1, BOV
71 Ichico od Škrabalky Ichico od Škrabalky ČLP/ASS/6665 Svoboda Roman psi třída mladých VD1
72 JChSrb Townger C-Star In The Ring JChSrb Townger C-Star In The Ring JR70871Šš Samardžić Dušan psi třída mladých nepřítomen
73 Nathan zo Srnčej Doliny Nathan zo Srnčej Doliny SPKP 1984 Zádrapová Šárka psi třída mladých nepřítomen
74 Bobby Brown Buxusson Bobby Brown Buxusson ČLP/ASS/6630 Hladká Martina psi mezitřída V1, CAC
75 Baccardo Raphael Gabrettina Baccardo Raphael Gabrettina ČLP/ASS/6472 Hollasová Martina psi třída otevřená V1, CAC
76 Dougles Dotty Dogs Dougles Dotty Dogs ČLP/ASS/6422 Reková Martina psi třída otevřená V2, res CAC
77 Echinops of Klamar garden Echinops of Klamar garden ČLP/ASS/6354 Kadlecová Markéta psi třída otevřená V3
78 Hairy Hunter Rockdale Hairy Hunter Rockdale ČLP/ASS/6497 Michlovi Ladislav aDita psi třída otevřená nepřítomen
79 Every Move You Make Avendesora Poland Every Move You Make Avendesora Poland PKR.VIII-28648 Golinovská Petra psi třída pracovní V2, res CAC
80 Chyt od Škrabalky Chyt od Škrabalky ČLP/ASS/6377 Svoboda Roman psi třída pracovní V1, CAC
81 Augustus Maximilian Gabrettina Augustus Maximilian Gabrettina ČLP/ASS/6199/13 Hollasová Martina psi třída vítězů V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
82 Justin Enjoy The World Alfalex Justin Enjoy The WorldAlfalex EST-02292/10 Golinovská Petra psi třída vítězů V2, res CAC
83 Cora z Čečole Cora z Čečole ČLP/ASS/6778 Telyčka Milan feny třída štěňat N2
84 Icy Indira Rockdale Icy Indira Rockdale ĆLP/ASS/6823 Stuchlíková Pavlína feny třída štěňat VN1
85 Casey Bohemia Jewellery Casey Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5567/10 Frýbová Jaroslava feny třída veteránů V1
86 All Suns Dawn Divennate All Suns Dawn Divennate ČLP/ASS/6647 Doležal Martin feny třída mladých V2, res CAC
87 CLEMENTINE COCCINELLE Gabrettina Clementine Coccinelle Gabrettina ČLP/ASS/6679 Hollasová Martina feny třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
88 Quinny Bohemia Jewellery Quinny Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6723 Golinovská Petra feny třída mladých V3
89 Sinbadjill Bona Dea Sinbadjill Bona Dea SPKP 2025 Šedivý Rastislav feny třída mladých V4
90 Aether Vial Divennate Aether Vial Divennate ČLP/ASS/6644 Kulhavá Olga feny mezitřída VD3
91 Becky Zlaté jablko Becky Zlaté jablko ČLP/ASS/6617 Gajdošík Lukáš feny mezitřída V2
92 X-Sofie Ruthless X-Sofie Ruthless ČMKU/ASS/6661/16 Madziová Eva feny mezitřída V1, CAC
93 Elodea of Klamar garden Elodea of Klamar garden ČLP/ASS/6356 Děkánková Markéta feny třída otevřená nepřítomen
94 Great Ghana Rockdale Great Ghana Rockdale ČLP/ASS/6469 Michlovi Ladislav aDita feny třída otevřená nepřítomen
95 Ora Bohemia Jewellery Ora Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6582 Frýbová Jaroslava feny třída otevřená V1, CAC
96 Delia Dotty Dogs Delia Dotty Dogs ČLP/ASS/6424 Šejnohová Zdena feny třída pracovní V1, CAC
97 Fancy Flicka Rockdale Fancy Flicka Rockdale ČLP/ASS/6344 Jopková Blanka feny třída pracovní nepřítomen
98 After Midnight Townger After Midnight Townger JR70707Šš Samardžić Dušan feny třída pracovní V2, res CAC
99 Camelia of Klamar garden Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 Děkánková Markéta feny třída vítězů V2, res CAC
100 Gira Bohemia Jewellery Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799/11 Golinovská Petra feny třída vítězů V1, CAC
Kooikerhondje
101 Chuan z Ploužnické stáje Chuan z Ploužnické stáje ČLP/KOO/185 Sedláková Markéta psi třída dorostu VN1
102 Elliot Dog from Wonderland Elliot Dog from Wonderland MET.Kooik26/16 Karbula Jiří psi třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
103 Benjamin od Jersínského potoka Benjamin od Jersínského potoka ČLP/KOO/139 Vaníková Hana psi mezitřída V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
104 Bonsai Tree Moonhaven Bonsai Tree Moonhaven SE39519/2015 Maršíková Lucie psi třída otevřená V1, CAC
105 Falco z Ploužnické stáje Falco z Ploužnické stáje ČLP/KOO/83/ Maršíková Lucie psi třída vítězů V1, CAC
106 Akia of Anthony Be-Enki Akia of Anthony Be-Enki ČLP/KOO/64 Burešová Petra psi třída čestná V1
107 Caminata od Jersínského potoka Caminata od Jersínského potoka ČLP/KOO/159 Mišková Lenka feny třída mladých nepřítomen
108 Cassie od Jersínského potoka Cassie od Jersínského potoka ČLP/KOO/160 Solař Jindřich feny třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
109 Affinity Cassy de Diamond Koomet Affinity Cassy de Diamond Koomet ČLP/KOO/153 Seyfriedová Pavlína feny mezitřída V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
110 Afrodité Bela z Letné Afrodité Bela z Letné ČLP/KOO/46 Seyfriedová Pavlína feny třída vítězů V1, CAC
Lagotto romagnolo
111 Dolce Vita Colombo ze Sulické tvrze Dolce Vita Colombo ze Sulické tvrze ČLP/LGR/118 Hartmanová Vlasta psi třída mladých V2
112 Gallio Bruno Solipse Gallio Bruno Solipse SK SPKP 174 Nováková Markéta psi třída mladých V3
113 Romeo Gorska fantazja Romeo Gorska fantazja SPKP 184 Kadnárová Jana psi třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
114 Alfis Alex z Chuderovského potoka Alfis Alex z Chuderovského potoka ČLP/LGR/26 Mašková Barbora psi třída otevřená VD1
115 New Orleans Il Granaio dei Malatesta New Orleans Il Granaio dei Malatesta SPKP 197 Kadnárová Jana psi třída otevřená V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
116 Cioccolato Dolce Solipse Cioccolato Dolce Solipse CLP/LGR/49 Klimešová Lea psi třída vítězů V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
117 Cella Lagott Angel Navajo Cella Lagott Angel Navajo ČLP/LR/105 Švejková Anna feny třída mladých V2
118 Gioia del Colle Solipse Gioia del Colle Solipse SPKP 175 Kadnárová Jana feny třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
119 Fantastico O.Muti Solipse Fantastico O.Muti Solipse SPKP 158 Kadnárová Jana feny mezitřída V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
120 Donatella di Cocco Solipse Donatella di Cocco Solipse CLP/LGR/55 Zorvanová Kamila feny třída vítězů V1, CAC
Německý křepelák
121 Ataman z Bíle Vody Ataman z Bíle Vody ČLP/NK/4475 Šihor David psi třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
122 Nick Any-Bon Nick Any-Bon ČLP/NK/4464 Hodáň Stanislav psi mezitřída V1, CAC
123 Bandita z Podmošenska Bandita z Podmošenska ČLP/NK/4129/ Nollová Iva psi třída pracovní V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
124 Mary Any-Bon Mary Any-Bon ČLP/NK/4386 Pešová Iveta feny mezitřída V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
125 Conny Orange Star z Nížkovského Klínku Conny Orange Starz Nížkovského Klínku ČLP/NK/4324 Horáková Marie feny třída pracovní V1, CAC
Portugalský vodní pes
126 Jewel z Kasétek Jewel z Kasétek ČLP/PVP/542 Podveská Kateřina psi třída dorostu VN1
127 Balthazar Django Rei Pescador Balthazar Django Rei Pescador ČLP/PVP/525 Suchanová Blanka psi třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
128 Desperado Lupo Cordata Desperado Lupo Cordata ČLP/PVP/358 Volfová Kamila psi třída otevřená V1, CAC
129 Go For Victory z Kasétek Go For Victory z Kasétek ČLP/PVP/266 Bernardová Lenka psi třída otevřená V2
130 Achiram All My Heart Rei Pescador Achiram All My Heart Rei Pescador ČLP/PVP/327/ Engel Monika psi třída vítězů V2, res CAC
131 Glimmer Of Hope z Kasétek Glimmer Of Hope z Kasétek ČLP/PVP/265 Baumrukrová Šárka psi třída vítězů V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
132 Evelina Cordata Evelina Cordata ČLP/PVP/560 Szturzová Kateřina feny třída štěňat VN1
133 Brilliance Of Stars Rei Pescador Brilliance Of Stars Rei Pescador ČLP/PVP/526 Seberová Michaela feny třída mladých V3
134 Cameron AmberEyes´ Magic Cameron AmberEyes´ Magic ČLP/PVP/551 Volfová Kamila feny třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
135 Jenisey Černobílá Elegance Jenisey Černobílá Elegance ČLP/PVP/539 Vlachová Ivona feny třída mladých V2
136 Arwen Princess Ruby Star Arwen Princess Ruby Star ČLP/PVP/447 Přenosilová Kateřina feny třída otevřená V1, CAC
137 Heureka z Kasétek Heureka z Kasétek ČLP/PVP/326/ Podveská Kateřina feny třída vítězů V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
Sussex španěl
138 Daniel v.Rhijn´s Daniel v.Rhijn´s ČLP/SS/36 Klein Michal psi třída otevřená V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
139 Frenn Boysson Bohemia Frenn Boysson Bohemia ČLP/SS/35 Klein Michal feny třída otevřená V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
Španělský vodní pes
140 AQUA Canis Marinus AQUA Canis Marinus PKR VIII 20355 Jakubas Zygmunt feny třída veteránů V1, BOV
141 FARFALLA Bona Espero FARFALLA Bona Espero PKR VIII 32704 Jakubas Zygmunt feny třída vítězů V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
142 Onda Bona Espero Onda Bona Espero PKR VIII 28365 Jakubas Zygmunt feny třída čestná V1
Welššpringršpaněl
143 Alvy z Jirčanských alejí Alvy z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5060 Brunclík Tomáš psi třída mladých V2
144 Benji Jankina zahrada Benji Jankina zahrada SPKP 1334 Janeková, Teleky Viera, Gabo psi třída mladých VD3
145 Blues Bennet z Vršeckého lesíka Blues Bennet z Vršeckého lesíka ČLP/WSS/5106 Kubíček František psi třída mladých VD4
146 Easy Victory Adea Easy Victory Adea PKR.VIII-34992 Samsel Jagoda psi třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
147 Lindir Ivančice Lindir Ivančice ČLP/WSS/5035/ Peterka Dominik psi mezitřída D
148 Lucky Leicester Ivančice Lucky Leicester Ivančice ČLP/WSS/5037 Maršálek Ladislav psi mezitřída V1, CAC
149 Aron od Heřmanického potoka Aron od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5055 Jahn Pavel psi třída otevřená VD3
150 Iskar Merylic Iskar Merylic ČLP/WSS/4876 Horová Eva psi třída otevřená V2, res CAC
151 Jamie Merylic Jamie Merylic ČLP/WSS/4924/ Vedralová Petra psi třída otevřená V1, CAC
152 Flax z Hlubockého podzámčí Flax z Hlubockého podzámčí ČLP/WSS/4759 Ferdan Petr psi třída pracovní V2, res CAC
153 MARIUSZ S. Umbra Amabilis MARIUSZ S.Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 Samsel Jagoda psi třída pracovní V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
154 Oliver od Jaslůvky Oliver od Jaslůvky ČLP/WSS/4869 Kubinec Jaroslav psi třída pracovní V3
155 Cherokee Brixi´s Pride Cherokee Brixi´s Pride ČLP/WSS/4900 Brixí Zuzana psi třída vítězů V1, CAC
156 Through The Fire Eastfarm's Through The Fire Eastfarm's ČLP/WSS/4920 Zemánek Bohuslav psi třída vítězů V2, res CAC
157 Phoenix Eastfarm's Phoenix Eastfarm's ČLP/WSS/4631 Matiášová Anděla psi třída čestná V1
158 Sabrina Jankina záhrada Sabrina Jankina záhrada SPKP 1111/00 Janeková Viera feny třída veteránů V1, BOV, BOS
159 Arlin z Jirčanských alejí Arlin z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5064 Hendrychová Jitka feny třída mladých V3
160 Boba Jankinazahrada Boba Jankinazahrada SPKP 1335 Janeková Viera feny třída mladých V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
161 Oxana Brixi´s Pride Oxana Brixi´s Pride ČLP/WSS/5089 Brixí Zuzana feny třída mladých V2
162 Abigail od Heřmanického potoka Abigail od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5056 Kozelka Lukáš feny mezitřída V3
163 Ada od Heřmanického potoka Ada od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5057/ Cienciala Luděk feny mezitřída V4
164 Akira z Jirčanských alejí Akira z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5066 Hendrych Pavel feny mezitřída V2
165 Ara Od Heřmanického potoka Ara Od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5058 Kameník Pavel feny mezitřída V1
166 Fany z Hlubockého podzámčí Fany z Hlubockého podzámčí ČLP/WSS/4761 Ferdan Petr feny třída otevřená VD2
167 Marilyn Brixi´s Pride Marilyn Brixi´s Pride ČLP/WSS/5007 Brixí Zuzana feny třída otevřená V1, CAC
168 Oliva od Jaslůvky Oliva od Jaslůvky ČLP/WSS/4872 Krčma Jan feny třída otevřená nepřítomen
169 Lexi Brixi´s Pride Lexi Brixi´s Pride ČLP/WSS/5002 Soukupová Jana feny třída pracovní V1, CAC
170 Jane Elanor Ivančice Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 Hendrych Pavel feny třída vítězů V1, CAC, Klubový vítěz
171 Zara Jankina zahrada Zara Jankina zahrada SPKP 1253 Janeková Viera feny třída vítězů V2, res CAC
Soutěže
BIS páry 1. AC M. Podrazilová - Coudy Canigou Oreaster + Craty Star Oreaster
2. ASS P. Golinovská - Justin Enjoy The World Alfalex + Quinny Bohemia Jewellery
BIS Chov. skupina 1. z Ořechového vrchu
BIS Plemeník 1. Akia Of Anthony Be-Enki
BIS Baby 1. ASS Icy Indira Rockdale
2. AC Grace z Vejminku
BIS Puppy 1. AC Keep Your Heart of Pearl Lagoon
2. AC Della Rees Nut Wish
3.KOO Chuan z Ploužnické stáje
BIS Junior 1. ASS Clementine Coccinelle Gabrettina
2. PVP Cameron Amber Eyes´ Magic
3. AC Tara od Bukové Studánky
BIS Veterán 1. AC Spacy Black Petrs
2. ASS Buxus of Klamar garden
3. ŠVP Aqua Canis Marinus
BIS Pracovní 1. NK Bandita z Podmošenska
2. AC Cathelyn Victorie Oreaster
3. WSS Mariusz S.Umra Amabilis
BIS Čestná 1. AC Cecilie z Ořechového vrchu
2. ŠVP Onda Bona Espero
3. KOO Akia of Anthony Be-Enky
BIS AC Xisaz z Chalupecké louky

Speciální výstava 28.5.2017

Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením
200 Darney Nut Wish ČOP/AC/38290 Lamlová Fišerová Michaela psi třída dorostu VN1
201 Sorcery´s Christmas Knight MET CSp 3542/04 Bánhegyi Peter psi třída veteránů V1, BOV
202 Ernest z Ořechového vrchu ČLP/AC/38211 Nossbergrová Hana psi třída mladých V1, CAJC
203 Just Like Fire Gallinagos PKR.VIII 34873 Szarska Nina psi třída mladých VD3
204 Tobby Sant Tulip ČLP/AC/37995 Koneční Ivo + Drahomíra psi třída mladých V2
205 Xixao Z Chalupecké louky ČLP/AC/37721 Dorschnerová Lenka psi mezitřída V1, CAC
206 Dag z Ořechového vrchu ČLP/AC/36809 Nossbergrová Hana psi třída pracovní V1
207 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Martina psi třída vítězů V1, CAC
208 Unique Girl Sant Tulip ČLP/AC/38373 Koneční Ivo + Drahomíra feny třída štěňat VN1
209 Gallinagos La Bomba JR 79581 Piljevic Dusko feny třída dorostu VN1
210 Kiss For Me from Moonlight Valley ČLP/AC/38363 Dorschnerová Lenka feny třída dorostu N2
211 Jenny z Chalupecké louky ČLP/AC/34406 Najmanová Ivana feny třída veteránů V1
212 Franceska Andraste ČLP/AC/38033 Kořínková Alena feny třída mladých V2
213 Inexis Schönez ČLP/AC/38164 Schönigerová Zoja feny třída mladých V1, CAJC, BOJ
214 Magical Witch Xilander PRK.VIII 33626 Skubisz Paulina feny mezitřída nepřítomen
215 Pretty Junior Golden Janyt ČLP/AC/37890 Trnková Lucie feny mezitřída V2, res CAC
216 True Love Spanish Eyes PKR.VIII 33177 MAZURKIEWICZ MAŁGORZATA feny mezitřída V3
217 Xisa z Chalupecké louky ČLP/AC/37726 Kubíková Milada feny mezitřída V1, CAC
218 Kasiopea Sant Tulip ČLP/AC/37351 Koneční Ivo + Drahomíra feny třída otevřená V1
219 Pepsi od Bukové studánky ČLP/AC/37509 Lamlová Fišerová Michaela feny třída otevřená nepřítomen
220 Zaza z Vejminku ČLP/AC/37598 Dvořáková Martina feny třída otevřená V2
221 Eila Andraste ČLP/AC/37824 Najmanová Ivana feny třída pracovní V2
222 Rosemary in Black Golden Janyt ČLP/AC/38007 Trnková Lucie feny třída pracovní V1, CAC
223 Gallinagos Express Yourself JR78837 Piljevic Dusko feny třída vítězů V1, CAC, Vítěz Speciální výstavy, BOS
224 Malaga Spanish Eyes PKR.VIII 26555 DAWIDOWSKA IZABELA feny třída vítězů V2, res CAC
225 Cecilie z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623 Nossbergrová Hana feny třída čestná V1
Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní
226 Velvet Goldmine Vigorrus ČLP/AC/38209 Maršíková Iva psi mezitřída V1, CAC
227 Athina´s Product PR Executive MET.MSVK.CSp 0025/14 Bánhegyi Peter psi třída otevřená V1
228 Cornelius Andraste ČLP/AC/37569 Zajitzová Markéta psi třída otevřená V2
229 Damario Andraste ČLP/AC/37574 Zajitzová Markéta psi třída pracovní V1
230 Dustin z Ořechového vrchu ČLP/AC/36812 Nossbergrová Hana psi třída pracovní V2
231 Carmello Veil of Mystery ČLP/AC/37381 Sýkorová Lucie psi třída vítězů V2, res CAC
232 Filon Ricci Club ČLP/AC/36660 Koneční Ivo + Drahomíra psi třída vítězů V1, CAC
233 Doris Deermount ČLP/AC/38031 Doležalová Jana feny třída mladých VD2
234 Pita golden Rosmery ČLP/AC/38191 Klauzová Tereza feny třída mladých nepřítomen
235 Tara od Bukové studánky ČLP/AC/38255 Maršíková Iva feny třída mladých V1, CAJC
Anglický kokršpaněl - vícebarevní
236 Vigo Skar-Line colour range ČLP/AC/38284 Skarkova Ladislav psi třída dorostu VN1
237 Chadwick Blue Schönez ČLP/AC/38016 Antošová Andrea psi třída mladých V1, CAJC
238 Saruman z Horní Lipky ČLP/AC/38103 Michlová Kristina psi třída mladých V2
239 Quentin Skar-Line c.r. ČLP/AC/37814 Skarkova Ladislav psi mezitřída V1, CAC
240 Timmy Moravia Mystery ČLP/AC/37817 Hajdušíková Eva psi mezitřída V2, res CAC
241 Brave heart Inmensa belleza ČLP/AC/37387 Blahová Monika psi třída otevřená V2, res CAC
242 Mefisto Skar-Line c.r. ČLP/AC/37420 Skarkova Ladislav psi třída otevřená V1, CAC
243 Conny Orange Star ČLP/AC/37121 Blažková Soňa psi třída pracovní V1, CAC
244 Hertog Allert's ČLP/AC/36105 Hartmannová Vlasta psi třída pracovní V2, res CAC
245 Phoenix z Horní Lipky ČLP/AC/37458 Švancarová Jana psi třída pracovní V3
246 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír ČLP/AC/36706 Švancarová Jana psi třída vítězů V2, res CAC
247 Eldorado Skar-Line colour range ČLP/AC/36126 Skarkova Ladislav psi třída vítězů V1, CAC, Vítěz Speciální výstavy, BOB
248 Valmont z Blatova ČLP/AC/36337 Hanko Miloš psi třída vítězů D
249 Keep Your Heart of Pearl Lagoon MET.CSP 176/17 Švancarová Jana feny třída dorostu VN1
250 Carmencita Inmensa belleza ČLP/AC/38248 Blahová Monika feny třída mladých V2
251 Doubravka z Dubolky ČLP/AC/37955 Poláková Lenka feny třída mladých V1, CAJC
252 Konny z Blatova ČLP/AC/38233 Smrž Josef feny třída mladých V3
253 Cinda Blatov Junior ČLP/AC/37957 Smrž Josef feny mezitřída V1, CAC
254 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny třída otevřená V2, res CAC
255 Penelope Skar-Line c.r. ČLP/AC/37664 Skarkova Ladislav feny třída otevřená V1, CAC
256 Billie Jean Inmensa belleza ČLP/AC/37388 Wozniaková Lucie feny třída pracovní V1, CAC
257 Yvaine Black Petrs ČLP/AC/37752 Studeník Petr feny třída vítězů V1, CAC
Anglický špringr španěl
258 Buxus of Klamar garden ČLP/ASS/5436 Hladká Martina psi třída veteránů V1, BOW
259 Forrest Dragons Manor ČLP/ASS/6669 Tetřevová Renáta psi třída mladých V1
260 Townger C-Star In The Ring JR70871Šš Samardžić Dušan psi třída mladých nepřítomen
261 Nathan zo Srnčej Doliny SPKP 1984 Zádrapová Šárka psi třída mladých nepřítomen
262 Bobby Brown Buxusson ČLP/ASS/6630 Hladká Martina psi mezitřída V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB
263 Baccardi Raphael Gabrettina ČLP/ASS/6472 Hollasová Martina psi třída otevřená V1
264 Dougles Dotty Dogs ČLP/ASS/6422 Reková Martina psi třída otevřená VD2
265 Echinops of Klamar garden ČLP/ASS/6354 Kadlecová Markéta psi třída otevřená VD3
266 Hairy Hunter Rockdale ČLP/ASS/6497 Michlovi Ladislav aDita psi třída otevřená nepřítomen
267 Every Move You Make Avendesora Poland PKR.VIII 28648 Golinovská Petra psi třída pracovní V1
268 Augustus Maximilian Gabrettina ČLP/ASS/6199 Hollasová Martina psi třída vítězů V1, CAC
269 Justin Enjoy The World Alfalex EST-02292 Golinovská Petra psi třída vítězů VD2
270 Icy Indira Rockdale ČLP/ASS/6823 Stuchlíková Pavlína feny třída štěňat VN1
271 Casey Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5567 Frýbová Jaroslava feny třída veteránů D
272 All Suns Dawn Divennate ČLP/ASS/6647 Doležal Martin feny třída mladých VD1
273 Clementine Coccinelle Gabrettina ČLP/ASS/6679 Hollasová Martina feny třída mladých VD2
274 Quinny Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6723 Golinovská Petra feny třída mladých VD2
275 Aether Vial Divennate ČLP/ASS/6644 Kulhavá Olga feny mezitřída nepřítomen
276 Becky Zlaté jablko ČLP/ASS/6617 Gajdošík Lukáš feny mezitřída V1, CAC
277 X-Sofie Ruthless ČMKU/ASS/6661 Madziová Eva feny mezitřída nepřítomen
278 Elodea of Klamar garden ČLP/ASS/6356 Děkánková Markéta feny třída otevřená nepřítomen
279 Great Ghana Rockdale ČLP/ASS/6469 Michlovi Ladislav aDita feny třída otevřená nepřítomen
280 Ora Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6582 Frýbová Jaroslava feny třída otevřená D
281 Delia Dotty Dogs ČLP/ASS/6424 Šejnohová Zdena feny třída pracovní VD2
282 After Midnight Townger JR70707Šš Samardžić Dušan feny třída pracovní V1, CAC, Vítěz Speciální výstavy, BOS
283 Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 Děkánková Markéta feny třída vítězů VD1
284 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799 Golinovská Petra feny třída vítězů VD2
285 Victorious Mompesson ČLP/ASS/6158 Tetřevová Renáta feny třída vítězů nepřítomen
Kooikerhondje
286 Elliot Dog from Wonderland MET.KOOIK26/16 Karbula Jiří psi třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOS
287 Benjamin od Jersínského potoka ČLP/KOO/139 Vaníková Hana psi mezitřída V1, CAC, Vítěz Speciální Výstav
288 Affinity Cassy de Diamond Koomet ČLP/KOO/153 Seyfriedová Pavlína feny mezitřída V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB
289 Afrodité Bela z Letné ČLP/KOO/46 Seyfriedová Pavlína feny třída vítězů V1, CAC
Lagotto romagnolo
290 Laki's Pride Lamone at Solipse JR71658Lr Kočandrlová Marie psi třída dorostu VN1
291 Dolce Vita Colombo ze Sulické tvrze ČLP/LGR/118 Hartmanová Vlasta psi třída mladých V3
292 Gallio Bruno Solipse SPKP 174 Nováková Markéta psi třída mladých V2
293 Romeo Gorska fantazja SPKP 184 Kadnárová Jana psi třída mladých V1, CAJC
294 Alfis Alex z Chuderovského potoka ČLP/LGR/26 Mašková Barbora psi třída otevřená VD2
295 Cioccolato Dolce Solipse ČLP/LGR/49 Klimešová Lea psi třída otevřená V1, CAC
296 New Orleans Il Granaio dei Malatesta SPKP 197 Kadnárová Jana psi třída vítězů V1, CAC
297 Cella Lagott Angel Navajo ČLP/LGR/105 Švejková Anna feny třída mladých V2
298 Gioia del Colle Solipse SPKP 175 Kadnárová Jana feny třída mladých V1, CAJC, BOJ
299 Fantastico O.Muti Solipse SPKP 158 Kadnárová Jana feny mezitřída V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB
Německý křepelák
300 Ataman z Bíle Vody ČLP/NK/4475 Šihor David psi mezitřída V2
301 Nick Any-Bon ČLP/NK/4464 Hodáň Stanislav psi mezitřída V1, CAC
302 Bandita z Podmošenska ČLP/NK/4129 Nollová Iva psi třída pracovní V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
303 Bella Saltu venator ČLP/NK/4442 Badanko Pavel feny třída mladých V1, CAJC, BOJ
304 Mary Any-Bon ČLP/NK/4386 Pešová Iveta feny mezitřída V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
305 Conny z Nížkovského Klínku ČLP/NK/4324 Horáková Marie feny třída pracovní nepřítomen
Portugalský vodní pes
306 Desperado Lupo Cordata ČLP/PVP/358 Volfová Kamila psi třída otevřená V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOS
307 Cameron AmberEyes´ Magic ČLP/PVP/551 Volfová Kamila feny třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB
308 Arwen Princess Ruby Star ČLP/PVP/447 Přenosilová Kateřina feny třída otevřená V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy
Welššpringršpaněl
309 Alvin Panibas ČLP/WSS/5110 Výborná Martina psi třída mladých VD3
310 Alvy z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5060 Brunclík Tomáš psi třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOS
311 Benji Jankina zahrada SPKP 1334 Janeková Viera, Teleky Gabo psi třída mladých nepřítomen
312 Easy Victory Adea PKR.VIII 34992 Samsel Jagoda psi třída mladých VD2
313 Lindir Ivančice ČLP/WSS/5035 Peterka Dominik psi mezitřída VD2
314 Lucky Leicester Ivančice ČLP/WSS/5037 Maršálek Ladislav psi mezitřída VD1
315 Aron od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5055 Jahn Pavel psi třída otevřená D
316 Iskar Merylic ČLP/WSS/4876 Horová Eva psi třída otevřená D
317 Jamie Merylic ČLP/WSS/4924 Vedralová Petra psi třída otevřená nepřítomen
318 Mariusz S. Umbra Amabilis PKR.VIII 26067 Samsel Jagoda psi třída pracovní VD1
319 Cherokee Brixi´s Pride ČLP/WSS/4900 Brixí Zuzana psi třída vítězů V1
320 Through The Fire Eastfarm's ČLP/WSS/4920 Zemánek Bohuslav psi třída vítězů D
321 Phoenix Eastfarm's ČLP/WSS/4631 Matiášová Anděla psi třída čestná D
322 Sabrina Jankina záhrada SPKP 1111 Janeková Viera feny třída veteránů V1, BOV
323 Anny Panibas ČLP/WSS/5113 Fleková Eliška feny třída mladých V2
324 Arlin z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5064 Hendrychová Jitka feny třída mladých D
325 Boba Jankina zahrada SPKP 1335 Janeková Viera feny třída mladých D
326 Brita z Vršeckého lesíka ČLP/WSS/5108 Kubíčková Eva feny třída mladých D
327 Oxana Brixi´s Pride ČLP/WSS/5089 Brixí Zuzana feny třída mladých V1, CAJC
328 Abigail od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5056 Kozelka Lukáš feny mezitřída D
329 Ada od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5057 Cienciala Luděk feny mezitřída neposouzen
330 Akira z Jirčanských alejí ČLP/WSS/5066 Hendrych Pavel feny mezitřída V1
331 Ara od Heřmanického potoka ČLP/WSS/5058 Kameník Pavel feny mezitřída VD2
332 Marilyn Brixi´s Pride ČLP/WSS/5007 Brixí Zuzana feny třída otevřená VD1
333 Miharu Seyles ČLP/WSS/4681 Sedlářová Sylvie feny třída otevřená D
334 Oliva od Jaslůvky ČLP/WSS/4872 Krčma Jan feny třída otevřená nepřítomen
335 Geli od Rychnova ČLP/WSS/4981 Šesták Jiří feny třída pracovní D
336 Jorika Frya Han - Ende ČLP/WSS/4959 Konečná Hana feny třída pracovní D
337 Lexi Brixi´s Pride ČLP/WSS/5002 Soukupová Jana feny třída pracovní VD1
338 Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 Hendrych Pavel feny třída vítězů V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB
339 Zara Jankina zahrada SPKP 1253 Janeková Viera feny třída veteránů VD2
Soutěže
BIS páry 1. AC L. Škarek - CHS Skar-Line colour range
2. AC I. Maršíková - CHS od Bukové studánky
3. ASS P.Golinovská - CHS bohemia Jewellery
BIS Chov. skupina 1. Skar-Line colour range
2. z Ořechového vrchu
BIS Baby 1. AC Unique Girl Sant Tulip
2. ASS Icy Indira Rockdale
BIS Puppy 1. AC Gallinagos La Bomba
2. AC Keep Your Heart of Pearl Lagoon
3. AC Vigo Skar-Line colour range
BIS Junior 1. LGR New Orleans Il Granaio dei Malatesta
2. AC Inexis Schönez
3. PVP Cameron AmberEyes´ Magic
BIS Veterán 1. ASS Buxus of Klamar garden
2. AC Sorcery´s Christmas Knight
BIS Pracovní 1. ASS After Midnight Townger
2. NK Bandita z Podmošenska
BIS Čestná 1. AC Cecilie z Ořechového vrchu
BIS ASS Bobby Brown Buxusson