KPZ Hulín 22.10.2016 - výsledky
Čtvrtek, 27 Říjen 2016 16:14


Klubové podzimní zkoušky KCHLS se zadáním titulů CACT a res. CACT

Hulín, 22.10.2016

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBody%Titul
1 Now I´m Here Exotic Lunas "U" 11 FCR Ing. Zdeněk Pokorný 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (0) 100,00 CACT, Vítěz zkoušek
2 Lee Grand Sarblet 5 LR David Šihor 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (0) 100,00 CACT
3 Ganwales Romance Summer Buxusson 16 ASS Martina Hladká 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 224 100,00 CACT
4 Rowena Black Brianta 9 FCR Jana Nešporová 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (0) 97,84 r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 14 LR Ing. Eva Dragolovová 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (0) 96,12 r.CACT
6 Iggy Any-Bon 19 NK Eva Dudková 4 4 4 4 4R 4 4 3 4 X X X I. 214 95,54 CACT
7 Riverlab´s Bambina 3 LR Jan Dvořák 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 221 (0) 95,26
8 Agáta Monymír 21 NK Daniel Vávra 4 3 4 4 3R 4 4 3 4 X X X I. 204 91,07 r.CACT
9 Amaryllis Monroe Buxusson 15 ASS Philip Hladký 3 2 3 4 4V 4 2 3 3 X X X I. 167 74,55 r.CACT
10 Bailey od Skřivánčí hvězdy 8 GR Romana Knopová 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 224 (0) 96,55
11 Nefertiti z Českomoravské vysočiny 7 LR David Pochylý 4 4 4 3 2 4 4 4R 4 4 2 4 II. 203 (0) 87,50
12 Atticus Golden Paradise Valley 13 FCR Hana Kalinová 3 3 2 3 2 4 4 4R 4 4 4 3 II. 182 (0) 78,45
13 Through The Fire Eastfarm´s 20 WSS Ing. Bohuslav Zemánek 3 0 4 4 4V 2 3 4 2 X X X II. 147 65,63
14 Ch. Armant Rose z Českomoravské vysočiny 2 LR Daniel Sáblík 4 4 4 4 1 4 4 4V 4 3 4 3 III. 208 (0) 89,66
15 Indy Brixi´s Pride 18 WSS Aleš Korvas 3 4 3 4 3R 3 2 3 1 X X X III. 157 70,09
  Hey Joe Tikotta 10 GR Tomáš Hykel 4 1 2 4 0 4 4 4R 2 2 3 1 neobstál
  Lucas Any - Bon 17 NK Bc. Michaela Gavendová 3 0 0 4 0R 3 1 0 0 X X X neobstál
  Apollo od Jezírka pod Božími Mukami 6 GR Ing. Klára Zuskinová 0 3 4 0 0 4 0 0R 0 0 4 0 neobstál
  Magic My Dreaming of Bohemia Luxyvett 1 FCR Dalibor Kozmík 0 4 0 0 0 4 0 0R 0 0 1 0 neobstál
  Magic Myself of Bohemia Luxyvett 4 FCR Šárka Schejbalová 0 4 0 0 0 0 0 0R 0 0 0 0 neobstál
  Airin z Maletických luk 12 GR Veronika Kašparová 0 0 0 0 0 0 0 0R 0 0 0 0 neobstál

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Vrchní rozhodčí: Oldřich Nehyba

Rozhodčí: Jan Bija, Vladimír Bláha, Bohuslav Grepl, Alois Havrlant, Jaroslav Hudlík, Jiří Jelínek, Dalibor Smékal, Jindřich Šimara

 

 

Fotky

Odkaz na fotky