KPZ Sloveč 8.10.2016 - výsledky
Sobota, 15 Říjen 2016 07:18

Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů CACT

Sloveč 8. 10. 2016


Pořadatel: ČMKJ, KCHLS + OMS Nymburk

Počet přihlášených psů: 22

Počet předvedených psů: 19


Vrchní rozhodčí: Bc. Miloslav Šafařík

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Milan Kříž, Jaroslav Mach, Josef Slabý, Mgr. Pavel Řezníček, Mgr. Klára Tydlitová, Jana Velebová, Eva Píchová

Čekatelé: Marcela Velebová, Ondřej Votava

 


Poř.

Jméno

Plemeno psa

Vůdce

Výsledek

Známky

1.

Diamond Destiny Golden Martha, GR                

Jana Jůzlová

1. cena, CACT

232 bodů

4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,4

2.

Ganwales Romance Summer Buxusson, ASS                  

Martina Hladká

1. cena, CACT

221 bodů

4,4,4,4,3,4,4,4,4

3.

Queen Rose By Queen´s Joy, LR                 

Mgr. Jana Andrášková

1. cena, CACT

228 bodů

4,4,4,4,4,4,4,4,4,4,3,4

4.

Cecíllia z Beskydského kopečka, GR                  

Dušan Kojetín

1.cena, r.CACT

226 bodů

4,4,4,4,4,4,4,4,4,3,4,4

5.

Ala z Brannských blat,

NK

Josef  Ouzký

1.cena, CACT

212 bodů

4,4,4,4,3,4,4,3,4

6.

Coudy Canigou Oreaster, AC                  

David Podrazil

1.cena, CACT

212 bodů

4,3,4,4,4,4,4,4,4

7.

Bombastic Verona Griffella, FCR                 

Andrea Řezníčková

1.cena, CACT

217 bodů

4,3,4,4,4,4,4,3,4,4,4,3

8.

Amaryllis Monroe Buxusson, ASS             

Martina Hladká

1.cena, r.CACT

202 bodů

4,2,4,4,2,4,4,4,4

9.

Parcifal Seyles,

WSS                  

Petr Šimerda

1. cena, CACT

197 bodů

4,2,4,4,4,4,3,4,4

10.

Bereta Idol Bohemia,

WSS  

MUDr. Ilona Doležalová

1.cena, r.CACT

185 bodů

4,- ,4,4,4,4,3,4,4

11.

Authentic Hope Griffella, FCR                  

Andrea Řezníčková

2.cena

212 bodů

4,4,3,3,4,2,4,4,4,4,4,4

12.

Reny Daysi Art,

LR

Petra Kašíková

 

2.cena

209 bodů

4,4,4,3,4,4,4,2,4,4,4,3

13.

Arven Stella amica,

CCR  

Ing. František Novák

2. cena

207 bodů

4,2,4,3,4,4,4,4,4,3,3,4

14.

In Wonderland with Alice of Tintagel Winds, LR

Alice Týřlová

3. cena

196 bodů

4,1,2,3,4,4,4,4,3,4,4,4

15.

Nebthet z Českomoravské vysočiny, LR                 

Daniela Růžičková

3.cena

181 bodů

4,2,3,2,3,4,4,3,4,3,1,4

16.

Ginnet od Himalájského Cedru, LR

Iveta Buřvalová

3. cena

170 bodů

4,1,4,4,2,3,4,3,4,2,1,3

17.

Carmen Jolly Subri,

FCR                 

Jana Jerie

3. cena

169 bodů

4,3,3,3,1,4,4,2,4,3,1,3

18.

Kauit Star z Česko-moravské vysočiny, LR                  

Michaela Horká

3. cena

160 bodů

4,3,3,3,2,3,4,1,4,2,1,3

19.

Uriana Hadí vrch,

ASS                

Ing. Jaromír Jaroš

3. cena

194 bodů

4,3,4,4,4,4,4,4,1

 

Diamond Darwin Golden Martha,  GR                

Mgr. Sandra Tomanová

Neobstál

-,-,0,-,-,-,-,-,-,-,-,-

 

Touch Brown Black Brianta, FCR                  

Kateřina Preusslerová

Neobstál

-,0,1,3,-,4,-,1,-,4,-,-

 

 

Godin z Lipových dolin, ASS                 

Marcela Kopecká

Neobstál

-,3,-,4,-,4,2,0,-

 

Disciplíny retrievři:

Nos, vyhledávání, přinášení vlečené pernaté, přinášení vlečené srstnaté, přinášení kachny z vody, dohledávka pernaté, chování po výstřelu, vodění psa, radost z práce, poslušnost, aport v terénu, přinášení

Disciplíny slídiči:

Nos, hlasitost, poslušnost a ovladatelnost, chování po výstřelu, vodění psa, vyhledávání-slídění, dohledávka a přinášení pernaté, vlečka se srstnatou, přinášení kachny z vody

 

Foto

Foto zde