VIII. Západočeské derby Kyselka-Radošov - výsledky
Pondělí, 10 Říjen 2016 06:48


VIII. Západočeské Derby retrieverů

Kyselka - Radošov 8.-9.10.2016

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KZVPTit. KZVPPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Eliot z Královských teras GR Pokorná Jarmila Ing. 2 CACT 2 CACT 4 Vítěz derby
2 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 6 CACT 1 CACT 7  
3 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 4 4 8  
4 Crazy z Muchovy boudy LR Petrovická Blanka 1 CACT 8 CACT 9  
5 Believe Christiny Magic Spell GR Baslová Jana 3 r.CACT 7 10  
6 Angel Wings Magic Spell GR Cvrček Leoš 10 3 r.CACT 13  
7 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 7 6 13  
8 Berenika Chlupaté Štěstí GR Drahota Jiří 9 5 14  
9 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 8 9 17  
10 Little Viloet ´s Like a Hurricane GR Kozlová Lucie 5 12 17  
11 Cesarka Fly the Flag GR Uherek Miroslav 11 10 21  
12 Smokey z Měsíčních plání GR Hajná Dagmar 12 11 23  
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras LR Janská Katarína - 13 -  
  X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad CBR Nováčková Taťána Ing. 13 - -  
  Patricia Victoria Artemis Gold GR Růžičková Magdalena - - -  
  Bumble-Bee Neposlušné štěně GR Kosmák David - - -  
  April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína - - -  
  Lili z Klapských lad GR Šťastná Pavlína - - -  
  Barney Star Horské vršky LR Rezková Simona - - -  



Klubové podzimní zkoušky

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT
2 Eliot z Královských teras 5 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT
3 Angel Wings Magic Spell 19 GR Cvrček Leoš 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (43) r.CACT
4 Rhapsody Misantos 12 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (44)
5 Berenika Chlupaté Štěstí 11 GR Drahota Jiří 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44)
6 Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44)
7 Believe Christiny Magic Spell 18 GR Baslová Jana 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44)
8 Crazy z Muchovy boudy 2 LR Petrovická Blanka 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (42) CACT
9 Amor Benjamin Od Kojetických skal 13 GR Holanová Yvetta 4 4 4 3 4 2 4 4V 4 4 4 3 II. 211 (40)
10 Cesarka Fly the Flag 3 GR Uherek Miroslav 3 4 2 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 198 (41)
11 Smokey z Měsíčních plání 17 GR Hajná Dagmar 4 4 3 3 2 4 4 3R 4 3 3 2 II. 182 (36)
12 Little Viloet ´s Like a Hurricane 16 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 1 4 4 4V 4 3 4 3 III. 208 (39)
13 Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 7 LR Janská Katarína 3 2 4 3 2 4 4 2V 3 3 1 2 III. 159 (33)
  X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 4 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 4 3 4 - 4 - 4V 4 4 4 0 neobstál
  April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Janská Katarína 4 - 4 4 3 - 4 - 4 3 3 0 neobstál
  Lili z Klapských lad 15 GR Šťastná Pavlína 4 4 1 0 - 4 - 1R 4 4 - 3 neobstál
  Barney Star Horské vršky 6 LR Rezková Simona 4 - - 4 0 - - - - 4 4 4 neobstál
  Bumble-Bee Neposlušné štěně 10 GR Kosmák David - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Patricia Victoria Artemis Gold 8 GR Růžičková Magdalena - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Pavel Míšek, Ing. Petr Houska, Ing. Petr Nemrava, Jan Bína

 

Klubové zkoušky z vodní práce

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Crazy z Muchovy boudy 2 LR Petrovická Blanka 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) CACT
2 Eliot z Královských teras 5 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) CACT
3 Believe Christiny Magic Spell 18 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44) r.CACT
4 Rhapsody Misantos 12 GR Vacová Alena 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (44)
5 Little Viloet ´s Like a Hurricane 16 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (41)
6 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (43) CACT
7 Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I.R 166 (42)
8 Amor Benjamin Od Kojetických skal 13 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I.R 166 (42)
9 Berenika Chlupaté Štěstí 11 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 4 3V 3 4 4 I. 162 (40)
10 Angel Wings Magic Spell 19 GR Cvrček Leoš 4 2 4 4 4 4 4V 3 4 4 II. 156 (41)
11 Cesarka Fly the Flag 3 GR Uherek Miroslav 4 3 4 2 4 3 4V 4 4 4 II. 153 (40)
12 Smokey z Měsíčních plání 17 GR Hajná Dagmar 4 4 4 4 4 3 4R 3 2 4 II. 148 (37)
13 X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 4 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 3 4 2 4 2 4V 3 3 4 II. 139 (34)
  Bumble-Bee Neposlušné štěně 10 GR Kosmák David 4 2 4 1 4 2 3V 3 0 4 neobstál
  Patricia Victoria Artemis Gold 8 GR Růžičková Magdalena 4 0 - 3 4 3 3R 4 - 4 neobstál
  April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Janská Katarína 4 - - 3 4 0 - 4 - 4 neobstál
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 7 LR Janská Katarína 3 - - 3 4 0 - 4 - 4 neobstál
  Barney Star Horské vršky 6 LR Rezková Simona - - - - - - - - - - odstoupil
  Lili z Klapských lad 15 GR Šťastná Pavlína 0 - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Antonín Míšek, Stanislav Barda, Václav Turhober

 

Sponzoři

  • Hana a Miloš Ztratilovi – Restaurace Na Špici v Radošově
  • Obec Kyselka
  • Vojenské lesy a statky s.p. Divize Karlovy Vary
  • FASTR Most Vackovi
  • Nákladní doprava Šipla s.r.o. Radošov
  • Vinné sklepy Boleradice Petr Vystoupil
  • TENESCO s.r.o.
  • Zverimex Pajtáš PROFAUNA
  • EUKANUBA
  • BONO
  • Kozlová Lucka
  • Holan Vláďa
  • a ostatní

 

Foto

Odkaz na fotky