KVZPR Týn n/Vlt 10.-11.9.2016 - výsledky
Pondělí, 12 Září 2016 17:06

Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT

Hájenka u Pištory - ČB 10.-11.9.2016

Poř.PesPl.Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra MUDr. 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 524 (51) CACT, nejl. les, nejl. pole, Vítěz zkoušek
2 Áres Flores Vitae GR Janská Hana 4 4 4S 4V 4 3 4V 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 3 2 2 4 4 3 3 4 4 4 II. 483 (51)
3 Don Pepper Zlatá kudrnka GR Kondělková Lucie 4 4 3V 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 4 3 3 II. 483 (48)
4 Nebthet z Českomoravské vysočiny LR Růžičková Daniela 4 4 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 4 2 4 4 3 4 4 3 4 II. 482 (49) nejl. voda
5 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna GR Eisenhammerová Jitka 4 4 3S 3V 4 4 4R 3 4 4 4 3 4V 3 3 4 3 4 4 4 1 4 4 4 3 4 III. 468 (48)
6 Bonnie ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 4 4 4V 1V 4 2 4V 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 3 2 2 4 4 4 3 4 4 4 III. 445 (51)
  Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva - - - - - 0 - - - - 4 4 - - 4 - - - - - - - - - - 3 neobstál
  Reedbed Anthony LR Hoff Wladyslaw - - 3S 0V - - 4V - - - - - 3V - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Olivia z Ročkova LR Kapoun Radek Ing. - - - - - - - - - - - - - - - 3 4 - 0 - - - - - 0 - neobstál
  Aldy Z údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela - - - - - - - - - - - - - - - 3 4 - - - - - - - 0 - neobstál
  Barid Wooden Heaven LR Kasalová Vladimíra Ing. - - - - - - - - - - - - - - - 1 1 - 0 - - 2 - - 0 - neobstál
  Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorný Zdeněk Ing. - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - - - - - - 0 neobstál
  Hippy Jack Libami CBR Vrzalová Kateřina MUDr. - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Anabella Od Úpatí Spáleníku GR Vacková Iva - - - - - - 0V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S=šoulačka, V=následování volné, R=následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V=vodič, Z=oznamovač, H=hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V=volné, R=na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Luděk Fanta, Branko Danielovský, Miloslav Šafařík, František Bárta st., Václav Fišer, Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček,

 

Foto

DSCN0963

 

Vítěz GR Ghost Jax Aurea Rosa, vůdce MUDr. Petra Hrabětová, Vítěz zkoušek, CACT, nejlepší les, nejlepší pole