IX. Rožmberský pohár Třeboň 27.-28.10.2018 - výsledky
Neděle, 28 Říjen 2018 18:39

IX. Rožmberský pohár klubové VZPR - CACT a res.CACT

Třeboň - 27.-28.10.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Diamond Destiny Golden Martha 7 GR Jůzlová Jana 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 522 (59) CACT, nejl. voda, Vítěz zkoušek
2 Ayla Eli's Pride 23 GR Marková Ella 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 I. 513 (59) r.CACT, nejl. les
3 Now I´m Here Exotic Lunas 2 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 512 (58) CACT
4 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 24 LR Pišnová Hana 4 3 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 I. 505 (55) CACT
5 Ortis Artemis Gold 1 GR Soldánová Martina 4 4 4V 3V 4 4 4R 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 3 3 4 I. 485 (54)
6 Christopher Bismilláhi 14 GR Vacek Petr 4 4 4S 2Z 3 3 4V 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 II. 496 (55)
7 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett 5 FCR Smutná Hana 4 4 4V 4V 2 4 4V 4 4 4 4 4 2V 4 4 2 4 4 4 3 4 3 4 2 3 3 II. 461 (46)
8 Collet Amazing Frace 17 LR Červinková Petra 4 4 4S 4V 4 1 4V 2 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 III. 495 (55)
9 Dasty od Rybníka Kamenný 8 GR Frgal Václav Ing. 4 4 4S 3V 4 3 4V 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 III. 492 (59)
10 Betty z Krásných lesů Křivoklátských 18 LR Hoblík Vladimír 4 4 3S 1V 4 4 4V 1 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 486 (60) nejl. pole
11 Darius Flores Vitae 13 GR Machová Marie 3 4 3S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 2 4V 4 3 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 III. 485 (59)
12 Garsis Rose Aurea Rosa 16 GR Píchová Eva 4 4 4S 3V 4 1 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 3 2 4 4 3 4 4 III. 483 (56)
13 Viktorka Libošovská blata 6 LR Krecbachová Věra 4 4 4V 3V 4 1 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 3 3 III. 471 (49)
14 Love Is All Around Black Brianta 12 FCR Pokorná Hana 4 4 4V 3V 2 3 4V 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 4 4 3 1 3 4 4 4 3 III. 464 (58)
15 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 11 GR Míšek Pavel 4 4 3S 2V 2 1 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 1 4 4 3 4 4 III. 458 (55)
16 Elroy Amyflatt 4 FCR Berit Jaroslav Ing.,MBA 4 3 3V 4V 1 4 2R 2 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 4 4 3 4 3 4 3 2 4 III. 452 (47)
17 Arny Jackie´s dream 10 FCR Pokorná Hana 4 4 4V 3V 1 1 4V 4 4 4 3 3 3V 2 4 4 4 4 4 1 3 3 4 2 4 4 III. 421 (52)
  Thevenet Pure Passion 9 GR Míšek Pavel 4 4 4S 3V 0 1 - 4 - - 2 4 4V 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 2 4 3 neobstál
  Dream Max Ricci 3 GR Janská Hana 4 4 - - 0 2 - 4 - - 2 4 2V 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 neobstál
  Fleur de Lis Tercius 20 FCR Žampachová Barbora Mgr. - - 4V 3V 3 4 4V 4 4 4 3 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Dream Domenika Evigold 19 GR Tíkalová Zuzana - - 4V 3V 4 1 4V 2 4 4 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Christopher z Liblických rákosin 22 GR Mach Jaroslav - - 3S 1V - 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Isolabella De Ria Vela 21 GR Blahoutová Serbusová Lenka - - 4V 0V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Absolut First Ida Garonera 15 NSR Pešková Petra - - - - - 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: MVDr. František Šimek, Bc. Alena Brůžková, Rostislav Kejdana, Alois Havrlant, Jindřich Šimara, František Bárta st., Ing. Irena Erhartová, Stanislav Brožek, Luděk Fanta

Vítězové

?? ??

GR Diamond Destiny Golden Martha, Vítěz zkoušek, CACT, nej. voda

vůdkyně Jana Jůzlová

GR Ayla Eli's Pride, 2. místo, res. CACT, nej. les

vůdkyně Ella Marková

?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas, 3. místo, CACT

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů, 4. místo CACT

vůdkyně Hana Pišnová

?? ??

GR Ortis Artemis Gold, 5. místo

vůdkyně Martina Soldánová

GR Christopher Bismilláhi 6. místo

vůdce Petr Vacek

??

LR Betty z Krásných lesů Křivoklátských, 10. místo, nej. pole

vůdce Vladimír Hoblík