KLZ a KZVP Švábenice 28. a 29. 4. 2018 - výsledky
Neděle, 29 Duben 2018 18:11

Klubové lesní zkoušky KCHLS slídičů a retrieverů CACT, r. CACT

28.4.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213CenaBodyTitul
1 Era z Kolbyho vršku 4 GR Jana Prašivková 4 4 4 4 4S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 258 CACT
2 Whisky Choco Cream Royal Standard 1 LR Tereza Elblová 4 3 4 4 4V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 255 CACT
3 Arna Arleta Cleostar 7 LR Jiřina Zedníková 4 3 4 3 4S 4V 3 4V 4 4 3V 3 4 I. 246 r.CACT
4 Cessy Gold Železná rokle 14 LR Petra Truhlářová 4 3 3 4 3V 4V 3 4V 4 3 4V 4 4 I. 238
5 Favorite Star Royal Standard 6 LR Jolana Minaříková Obrdlíková 4 4 4 3 4V 3V 3 4R 4 4 4V 4 4 I. 235
6 Now I´m Here Exotic Lunas 10 FCR Ing. Zdeněk Pokorný 4 2 4 4 4S 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 252
7 Dasty od Rybníka Kamenný 15 GR Ing Václav Frgal 4 4 4 4 4S 2V 4 3V 4 4 4V 4 4 II. 244
8 Ara Merlucius 13 LR prof.PhDr.Helena Grecmanová, Ph.D. 4 4 4 4 3S 2V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 242
9 Venus z Českomoravské vysočiny 5 LR Jindřich Prokop 4 2 4 4 3V 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 240
10 Cailla Catherine Alfa Sirius 9 LR Jitka Lačňáková 4 3 4 4 4S 2V 4 4V 4 4 4V 4 3 II. 239
11 Nikolaus Gold Rebecca 11 GR Bc. Daniela Šebková, DiS. 4 4 4 4 3S 2V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 236
12 Well-Made Royal Standard 2 LR Kateřina Kotoučková 4 4 4 2 4V 4V 3 4V 4 4 4V 1 3 III. 226
13 Wade Royal Glade od Lužáneckého parku 8 LR Šárka Moosová 3 1 3 4 4V 1V 2 4R 4 2 3V 4 4 III. 174
  Hetty Mia Belle Moravia 3 LR Kučerková Magdalena 4 3 4 4 2S 4V 0 4V 4 4 4V 4 3 neobstál
  Azzante Ebellini 12 GR Sylva Sležková - - - 0 4S 4V - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jindřich Šimara, Jana Velebová, Jiří Jelínek, Jan Škoda, František Štoppl, Marcela Velebová, Miroslav Jílek, Arnošt Drmola

Klubové zkoušky z vodní práce KCHLS slídičů a retrieverů CACT, r. CACT

29.4.2018

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBody%Titul
1 Arša z Nedelišťa 13 NK Ing. Martin Sýkora 4 4 4 4 4 4 X X X X I. 100 100,00
2 Ara Merlucius 18 LR prof.PhDr.Helena Grecmanová, Ph.D. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (52) 100,00 CACT
3 Now I´m Here Exotic Lunas 16 FCR Mgr. Jolana Pokorná 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (51) 100,00 CACT
4 Diamond Harry Alfa Sirius 17 LR Radka Ulmannová 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (52) 97,67 r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 4 LR Ing. Eva Dragolovová 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (51) 97,09
6 Whisky Choco Cream Royal Standard 5 LR Tereza Elblová 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 I. 164 (52) 95,35
7 Arna Arleta Cleostar 6 LR Jiřina Zedníková 4 4 4 4 4 3 3V 4 4 4 I. 162 (49) 94,19
8 Jenis z Liblickývh rákosin 7 GR Dana Palivcová 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (51) 94,19
9 Dasty od Rybníka Kamenný 2 GR Ing Václav Frgal 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (50) 94,19
10 CAILLA CATHERINE ALFA SIRIUS 1 LR Jitka Lačňáková 4 2 4 4 4 3 4V 4 4 4 II. 156 (49) 90,70
11 Azzante Ebellini 12 GR Sylva Sležková 4 4 4 2 4 4 4R 4 3 4 II. 154 (52) 89,53
12 Well-Made Royal Standard 10 LR Kateřina Kotoučková 4 4 4 4 4 2 4V 3 3 4 II. 152 (41) 88,37
13 Aurita Ebellini 9 GR Mgr. et Bc. Kateřina Kratochvílová 3 4 4 3 4 2 2V 4 3 4 II. 141 (42) 81,98
14 Annie Sidův dvůr 15 LR Renata Zapletalová 3 2 4 3 4 2 2R 3 3 4 II. 121 (41) 70,35
15 I´m Blueberry Star Royal Standard 3 LR Tereza Elblová 3 4 4 3 4 3 1R 4 3 4 III. 141 (50) 81,98
16 Douglas Poklad z Čertoryje 14 LR Chudíčková Jarmila 4 4 4 1 4 2 3R 3 3 4 III. 130 (42) 75,58
  Beauty Flower Buffy Admiral Princess 11 LR Jitka Povolná - - - - - - - - - - odstoupil
  ATOS Petřin Dvůr 8 LR Karel Adámek - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny slídiči:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Slídění v rákosí, 4: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5: Chování na stanovišti u vody, 6: Poslušnost a ovladatelnost

Disciplíny retrieveři:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jindřich Šimara, Jana Velebová, Jiří Jelínek, Jan Škoda, František Štoppl, Miroslav Jílek

 

Foto

Fotky zde