KVZPR Třeboň 28.-29.10.2017 - výsledky
Pondělí, 30 Říjen 2017 17:27

Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT

Třeboň 28.-29.10.2017

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Avar Black – Magic Luckykay 6 LR Čech Jiří 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 532 (76) nejl. les, CACT, Vítěz zkoušek
2 Arwen Tia Vrbovecké stráně 14 FCR Švarcová Kateřina 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 4 3 3 4 4 3 4 4 I. 512 (72) CACT
3 Souvenir Fleur de Jasmin 1 GR Zimová Ivana 4 4 4S 2V 4 4 4V 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 II. 503 (74) nejl. voda
4 Berenika Chlupaté Štěstí 4 GR Drahota Jiří 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 2 4 4 4 4 4 4 4 3 3 II. 497 (70)
5 Enzo Golden Sirius 9 GR Libánský Miloslav 4 4 4S 2V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 3 4 4 2 3 3 4 4 4 II. 484 (75)
6 Fleur de Lis Tercius 7 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 4V 2V 4 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 2 4 3 4 4 4 4 II. 474 (73)
7 Bea Blanche Jackie´s dream 3 GR Majerová Irena Mgr. 4 4 4R 3V 4 4 4R 3 4 4 3 4 3V 3 4 4 2 3 4 4 4 2 4 4 4 4 II. 454 (76)
8 Andy Bellapros 20 LR Zapletalová Renata 4 4 3V 2V 4 4 4V 4 3 4 4 2 3V 4 4 4 4 3 4 3 3 4 4 3 3 4 II. 454 (69)
9 Garsis Rose Aurea Rosa 12 GR Píchová Eva 4 4 2S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 1 4 3 4 4 4 III. 489 (74)
10 Achiles Silvis Sancti Huberti 8 GR Keppert David 4 4 3S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 3 4 4 1 2 3 4 4 4 III. 488 (75)
11 Julián Janis Joplin 2 LR Labounková Alice 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 2 4 4V 4 4 1 4 2 4 4 4 4 4 4 3 3 III. 485 (70)
12 Love Is All Around Black Brianta 5 FCR Pokorný Petr 4 4 4V 1V 4 3 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 III. 473 (71) nejl. pole
13 Britney Sweet Albipolis 15 GR Kamešová Jana 4 4 4V 3V 3 3 4V 4 4 3 4 4 4V 4 4 1 4 4 4 4 2 4 4 3 3 4 III. 465 (70)
14 Aron Strong Luckykay 11 LR Hrubá Jiřina 4 4 4V 2V 3 1 4R 4 2 3 2 4 4V 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 III. 438 (68)
15 Cony od Turoveckých rybníků 23 FCR Lásková Jana 4 4 4R 1V 4 4 4R 4 4 3 4 2 4V 3 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 3 3 III. 436 (70)
  Annie z Týnského podskalí 18 GR Kaslová Eva - - 4V 2V 4 3 2R 4 4 4 0 - - - - 4 4 2 4 4 - 4 3 4 - - neobstál
  Now I´m Here Exotic Lunas 13 FCR Pokorný Zdeněk Ing. - - 4S 4V 4 4 3V 4 4 4 - - - - - 4 4 - 0 - - - - - - - neobstál
  Aimee Jackie´s dream 16 GR Pokorná Hana - - 4V 4V 4 4 2V 4 4 4 - - - - - 4 3 - 0 - - - - - - - neobstál
  Rhapsody Misantos 19 GR Vacek Petr - - 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 2 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Artois Stella Vrbovecké stráně 10 FCR Ištvanová Ivana Ing. - - - - - - - - - - 2 4 4V 3 4 4 3 - - - 1 - - - 0 4 odstoupil
  Cheek To Cheek Jack The Bear 21 GR Břízová Barbora - - 2S 1V 4 3 4V 4 3 4 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Whisky Choco Cream Royal Standrad 17 LR Elblová Tereza - - 3V 2V 4 1 4V 4 3 3 - - - - - 1 3 - 0 - - - - - - - neobstál
  Make Right Decisions Brdské zlato 22 GR Libánská Renata - - 3S 0V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: MVDr. Miroslav Kalich, Jaroslav Hudlík, Ing. Irena Erhartová, Ing. Jarmila Jindřichovská, MVDr. František Šimek, Jindřich Šimara, Václav Petřík, Luděk Fanta, František Bárta st.

Vítězové

?? ??

LR Avar Black – Magic Luckykay, CACT, nejlepší les, Vítěz zkoušek

vůdce Jiří Čech

FCR Arwen Tia Vrbovecké stráně, CACT

vůdkyně Kateřina Švarcová

?? ??

GR Souvenir Fleur de Jasmin, nejlepší voda

vůdkyně Ivana Zimová

FCR Love Is All Around Black Brianta, nejlepší pole

vůdce Petr Pokorný