KPZ Slabčice 21.10.2017 - výsledky
Neděle, 22 Říjen 2017 15:51

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res. CACT

Slabčice 21.10.2017

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Christopher z Liblických rákosin 4 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (38) CACT, Vítěz zkoušek
2 Athena Viribus 7 CBR Květoň Petr 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (40) CACT
3 Bee Bee Luckykay 17 LR Luňák Martin 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (39)
4 Fleur de Lis Tercius 3 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 218 (39)
5 Kate Diamond in the heart 14 GR Luňák Martin 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 2 3 II. 213 (39)
6 ART ze Semické zahrady 11 LR Uhlík Tomáš 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 2 3 II. 213 (37)
7 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 15 LR Pišnová Hana 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 2 4 II. 211 (40)
8 Viktorka Libošovská blata 16 LR Krecbachová Věra 4 2 4 4 4 4 4 4R 4 4 4 2 II. 202 (36)
9 Zeppo Angels of Baranya 9 CBR Smejkalová Jana 4 2 4 2 4 4 4 4V 4 4 2 3 II. 198 (36)
10 Aysha Viribus 8 CBR Smejkal Jiří 4 4 3 2 3 4 4 4R 4 4 3 3 II. 195 (39)
11 Akim ze Semické zahrady 13 LR Suchanová Iva 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 1 4 III. 216 (40)
12 Arnika z Maletických luk 10 GR Vondrášková Blanka 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 215 (40)
13 Akim z Maletických luk 1 GR Lacina Jan 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 3 III. 214 (39)
14 Belle Amie Cannelle Réglisse d´Elisabeth 6 FCR Borovičková Kateřina 4 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 1 III. 205 (35)
15 Amir Viribus 18 CBR Vöröš Milan 4 3 2 4 4 4 4 1V 4 3 4 4 III. 199 (38)
16 Engelberta Royal Glade 2 LR Brychová Vladimíra 4 3 4 2 2 4 4 2R 4 4 1 2 III. 173 (36)
  Niky Chessy z Vlčích luk 12 CBR Sedláčková Hana Ing. 4 4 3 4 0 4 4 2V - - 4 - neobstál
  Orchidea Chlupaté štěstí 5 GR Luňák Jan - 2 - - 0 - - - - - 4 - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Václav Fišer, Lucie Šeráková, Pavel Šablatura, Vladimír Kolín, Mgr. Jaroslava Bicková Ph.D., Miroslav Pecháček

Účastníci

?? ?? ??

LR Bee Bee Luckykay + GR Kate Diamond in the heart

Luňák Martin

FCR Belle Amie Cannelle Réglisse d´Elisabeth

Borovičková Kateřina

LR Engelberta Royal Glade

Brychová Vladimíra

?? ?? ??

LR Viktorka Libošovská blata

Krecbachová Věra

CBR Athena Viribus

Květoň Petr

GR Akim z Maletických luk

Lacina Jan

?? ?? ??

GR Orchidea Chlupaté štěstí

Luňák Jan

GR Christopher z Liblických rákosin

Mach Jaroslav

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

Pišnová Hana

?? ?? ??

CBR Niky Chessy z Vlčích luk

Sedláčková Hana Ing.

CBR Aysha Viribus

Smejkal Jiří

CBR Zeppo Angels of Baranya

Smejkalová Jana

?? ?? ??

LR Akim ze Semické zahrady

Suchanová Iva

LR ART ze Semické zahrady

Uhlík Tomáš

GR Arnika z Maletických luk

Vondrášková Blanka

?? ??

CBR Amir Viribus

Vöröš Milan

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

 

Vítězové

DSC_4492

 

Vpravo:

GR Christopher z Liblických rákosin, CACT, Vítěz zkoušek

vůdce Jaroslav Mach

 

Vlevo:

CBR Athena Viribus, CACT

vůdce Petr Květoň