Klubová výstava Brno 14.10.2017 - výsledky
Pátek, 20 Říjen 2017 17:57

Výsledky

PLEMENO TŘÍDA JMÉNO OCENĚNÍ RegNr DATUM NAROZENÍ OTEC MATKA CHOVATEL MAJITEL ROZHODČÍ
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením třída štěňat Gentle Giant Black Petrs VN1 ČLP/AC/38525 3.5.2017 Zephyr Black Petrs Needs A Chance Black Petrs Studeník Petr Studeník Petr Buvik Anne Livo
třída dorostu Gavriil Andraste VN1 ČLP/AC/38454 20.3.2017 Knights Quest Wightroche Heidi od Bukové studánky Najmanová Ivana Najmanová Ivana Buvik Anne Livo
třída dorostu Jack Sparrow Schönez VN2 ČLP/AC/38465 8.4.2017 Vigorrus Velvet Goldmine Frappe Schönez Schönigerová Zoja Genšiniáková Dagmar Buvik Anne Livo
třída mladých Dante Nut Wish V1, CAJC, Vítěz Brna mladých ČLP/AC/38291 3.10.2016 Sorcery´s Christmas Knight Cinnaberry Nut Wish Nechvátalová Veronika Kocmanová Lucie Buvik Anne Livo
mezitřída April Joke Black Petrs V1, CAC ČLP/AC/38088 28.4.2016 Princ Tobias Od Bukové studánky Needs a Chance Black Petrs Studeník Petr Kocmanová Aneta Buvik Anne Livo
třída otevřená Xixao Z Chalupecké louky V1, CAC ČLP/AC/37721 14.6.2015 Fly With Seagulls Lochranza Ich. Balantine Tarakim Kubíková Milada Dorschnerová Lenka Buvik Anne Livo
třída pracovní Coudy Canigou Oreaster V1, CAC, Vítěz Brna, BOB, BIS ČLP/AC/37623 16.2.2015 Canigou Rocket Science Ymany Magic Fay Marcato Line Podrazilová Marcela Podrazilová Marcela Buvik Anne Livo
třída vítězů Beauty Spot Faledo V1, CAC ČLP/AC/34849 15.12.2009 Black Petrs Doubtless Dona Rafaella z Vejminku Dvořáková Martina Dvořáková Martina Buvik Anne Livo
třída mladých Della Reese Nut Wish V2, res CAC ČLP/AC/38294 3.10.2016 Christmas Knight Sorcery´s Cinnaberry Nut Wish Nechvátalová Veronika Nechvátalová Veronika Buvik Anne Livo
třída mladých Kiss For Me from Moonlight Valley V1, CAC ČLP/AC/38363 25.11.2016 Xixao Z Chalupecké louky I´m Here For You From Moonlight Valley Dorschnerová Lenka Dorschnerová Lenka Buvik Anne Livo
mezitřída Franceska Andraste V2, res CAC ČLP/AC/38033 6.4.2016 Bucifal Andraste Jenny z Chalupecké louky Najmanová Ivana Kořínková Alena Buvik Anne Livo
mezitřída Inexis Schönez V1, CAC ČLP/AC/38164 19.6.2016 Knights Quest Wightroche Frappe Schönez Schönigerová Zoja Schönigerová Zoja Buvik Anne Livo
třída otevřená Atlanta z Vejminku absent ČLP/AC/37771 7.8.2015 Wightroche Knights Quest Jamaica z Vejminku Šulcek Pavel Tukinská Helena Buvik Anne Livo
třída otevřená Kortyna Z Petrovy pálenky V1, CAC ČLP/AC/37800 30.7.2015 Black Dream Again Marcato line Unique Black Sofi Z Petrovy pálanky Tobolka Petr Tobolková Veronika Buvik Anne Livo
třída otevřená Naty Black Rosmery V2 ČLP/AC/37647 29.4.2015 Bruce Tarakim Kate Perry Rosmery Kašpar Miloš Kašpar Miloš Buvik Anne Livo
třída otevřená Zaza z Vejminku V3 ČLP/AC/37598 23.3.2015 Bastien z Vejminku Jakarta z Vejminku Šulcek Pavel Dvořáková Martina Buvik Anne Livo
třída pracovní Cathelyn Victorie Oreaster V1, CAC, Vítěz Brna, BOS ČLP/AC/37625 16.2.2015 Canigou Rocket Science Ymany Magic Fay Marcato Line Podrazilová Marcela Podrazilová Marcela Buvik Anne Livo
třída pracovní Cinnaberry Nut Wish V2, res CAC ČLP/AC/36446 5.10.2012 Rock Star Canigou Blessed Nut Wish Nechvátalová Veronika Nechvátalová Veronika Buvik Anne Livo
třída pracovní Eila Andraste V3 ČLP/AC/37824 28.9.2015 Beauty Spot Faledo Heidi od Bukové studánky Najmanová Ivana Najmanová Ivana Buvik Anne Livo
třída vítězů Crazy Star Oreaster V1, CAC ČLP/AC/37627 16.2.2015 Canigou Rocket Science Ymany Magic Fay Marcato Line Podrazilová Marcela Podrazilová Marcela Buvik Anne Livo
Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní mezitřída Love Em All For Moonlight Valley Covenant V1, CAC ČLP/AC/38189 20.4.2016 Beat Em All Sheerclever Botswana Los Mampao Lincu Alina Valeria Dorschnerová Lenka Buvik Anne Livo
třída otevřená Cornelius Andraste V1, CAC ČLP/AC/37569 30.1.2015 Filon Ricci Club Jenny Chalupecké louky Najmanová Ivana Zajitzová Markéta Buvik Anne Livo
třída pracovní Carmello Veil of Mystery V1, CAC ČLP/AC/37381 7.9.2014 Tadeas Marcato Line Yasmine Dangle Dolly Marcato Line Sýkorová Lucie Sýkorová Lucie Buvik Anne Livo
třída pracovní Damario Andraste V2 ČLP/AC/37574 8.2.2015 Claramand code red Claramand Agnes Andraste Andraste Najmanová Ivana Zajitzová Markéta Buvik Anne Livo
třída vítězů Rob of Rosmery Ricci Club V1, CAC ČLP/AC/37675 7.10.2014 Claramand X-Clusive Epi Demi of Merrily Konderla Zofia Kašpar Miloš Buvik Anne Livo
třída čestná Janik Black Petrs V1 ČLP/AC/36283 1.6.2012 Earthly Look Black Petrs Zero Chance Black Petrs Studenik Petr Studeník Petr Buvik Anne Livo
mezitřída Bellissima z Vejminku absent ČLP/AC/38058 24.4.2016 Orlando z Vejminku Jamaica z Vejminku Šulcek Pavel Tukinská Helena Buvik Anne Livo
třída otevřená Elisha Princess Kokrus V1, CAC ČLP/AC/37581 15.3.2015 The Sultan Sharemead Bright Star Kokrus Režná Hana Režná Hana Buvik Anne Livo
třída pracovní Xantha Black Petrs V1, CAC ČLP/AC/37746 19.6.2015 Janik Black Petrs Luciana Black Petrs Studeník Petr Macková Jindra Buvik Anne Livo
třída veteránů Anuschka Princess Kokrus V1, BOV ČLP/AC/32620 8.7.2005 Desert Gold Charbonnel Kiss The Rain Brakemon Režná Hana Režná Hana Buvik Anne Livo
Anglický kokršpaněl - vícebarevní třída mladých Carolo Inmensa belleza V1 ČLP/AC/38246 13.8.2016 Brave heart Inmensa belleza Coccinella Divus Donum Žídková Daniela Žídková Daniela Buvik Anne Livo
mezitřída Chadwick Blue Schönez V1, CAC ČLP/AC/38016 24.3.2016 Samuel Black Petrs Cerruti Schönez Schönigerová Zoja Antošová Andrea Buvik Anne Livo
třída otevřená Brooklyn ze Senických polí V2, res CAC ČLP/AC/37835 21.9.2015 Sticky Moment Lynwater Silent Night Royal Friend Podlesná Filková Ivana Preissová Simona Buvik Anne Livo
třída otevřená Sticky Wicket Tipperlin V1, CAC ČLP/AC/36502 15.7.2012 Lynwater Sticky Moment Tipperlin Picked Lily Kennedy M. Jedličková Jana Buvik Anne Livo
třída pracovní Conny Orange Star V1, CAC ČLP/AC/37121 26.2.2014 Zak Skar-Line Colour Range Albee Orange Star Doubravská Iveta Blažková Soňa Buvik Anne Livo
třída pracovní Hertog Allert's V3 ČLP/AC/36105 3.2.2012 Charbonnel Blue'n ' Yellow Charbonnel Allert's Amarulla Allert's Johansson Theress + Börje Hartmannová Vlasta Buvik Anne Livo
třída pracovní Phoenix z Horní Lipky V4 ČLP/AC/37458 7.10.2014 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír Channel Horní Lipky Švancarová Jana Švancarová Jana Buvik Anne Livo
třída pracovní Timmy Moravia Mystery V2, res CAC ČLP/AC/37817 22.9.2015 Blue Bender Black Petrs Maggie Moravia Mystery Babková Jana Hajdušíková Eva Buvik Anne Livo
třída vítězů Brave heart Inmensa belleza V1, CAC ČLP/AC/37387 31.8.2014 Sunny Afternoon Nickel And Dimes Gvendolin Black Petrs Květoňová Blahová Monika Blahová Monika Buvik Anne Livo
třída vítězů Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír V2, res CAC ČLP/AC/36709 21.3.2013 Liver- Brendon Schilling Rämund´s Aura Mesztegnyei Benkö Gyuláné Švancarová Jana Buvik Anne Livo
třída štěňat Flaya Sirrah Shine VN1 ČLP/AC/38592 13.6.2017 Rancecraig Roulettte Rancecraig Cannella Dolce Sirrah Shine Sirrah Shine Šerudová Michaela Hakalová Lenka Buvik Anne Livo
třída mladých Carmencita Inmensa belleza V2 ČLP/AC/38248 13.8.2016 Brave heart Inmensa belleza Coccinella Divus Donum Blahová Monika Blahová Monika Buvik Anne Livo
třída mladých Kaissy z Chlumeckého zátiší V3 ČLP/AC/38205 11.7.2016 Arthes Amber Hill Darka z Chlumeckého zítiší Králová Martina Pazourková Lenka Buvik Anne Livo
třída mladých Keep Your Heart of Pearl Lagoon V1, CAJC, Vítěz Brna mladých, BOJ ČLP/AC/38485 15.11.2016 Bolt From The Blue Lindridge Nihil Novi Izomer Káldiné Szakács Annamária Švancarová Jana Buvik Anne Livo
mezitřída Ayra z Hořenuše V1, CAC ČLP/AC/37992 28.12.2015 Sticky Moment Lynwater Wanessa z Hořenuše Šprňa Dalibor Šprňa Dalibor Buvik Anne Livo
mezitřída Doubravka z Dubolky V2, res CAC ČLP/AC/37955 5.12.2015 Dandy Devon Phil Maris Celestýnka z Dubolky Poláková Lenka Poláková Lenka Buvik Anne Livo
mezitřída Jesica od Vltavské stráně V3 ČLP/AC/37901 5.11.2015 Hertog Allert's Quiet Cool Night Benchmark Jedličková Jana Jedličková Jana Buvik Anne Livo
třída otevřená Graciella od Vltavské stráně V1, CAC ČLP/AC/36869 19.7.2013 Good Day Sunshine Tipperlin Annabella od Vltavské stráně Jedličková Jana Jedličková Jana Buvik Anne Livo
třída otevřená Pepper z Horní Lipky V2, res CAC ČLP/AC/37459 7.10.2014 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír Channel z Horní Lipky Švancarová Jana Švancarová Jana Buvik Anne Livo
třída veteránů Albee Orange Star V1 ČLP/AC/34321 19.11.2008 Leading-Light Phenomenan Phenomenan Orange Star Skar-Line Colour Range Skar-Line Doubravská Iveta Doubravská Iveta Buvik Anne Livo
Anglický špringr španěl třída mladých Ábel od Šrámoty V1, CAJC, Vítěz Brna mladých, BOJ ČLP/ASS/6759 21.9.2016 Great Gabe Rockdale Danaea of Klamar garden Stejskal Martin Hedvik Jaromír Daniels Christina
třída mladých Z-Richard Ruthless V2 ČMKU/ASS/6749 7.8.2016 Roqfolly Balroom Blitz Ruthless Bridget z Zaglebia Madziová Eva Madziová Eva Daniels Christina
mezitřída Nathan zo Srnčej Doliny V1, CAC SPKP 1984 19.3.2016 Ginger Truffle Tamaan Chantal zo Srnčej Doliny Cigáň Viliam a Ivana Zádrapová Šárka Daniels Christina
mezitřída Ruby de Syringa V2, res CAC ČLP/ASS/6805 29.1.2016 Regal Mompesson Jipsy de Syringa Thomas Catherine Frdlíková Eva Daniels Christina
třída otevřená BACCARDI RAPHAEL Gabrettina V2, res CAC ČLP/ASS/6472 7.11.2014 PURE GOLD Sieger's ANTONIA z Loňského léta Hollasová Martina Hollasová Martina Daniels Christina
třída otevřená Marcus od Stroupinského potoka V1, CAC ČLP/ASS/6569 28.4.2015 Harri od Stroupinského potoka Beatrix od Jakubského rybníka Sojka Josef Sojka Josef Daniels Christina
třída otevřená Viggo Ruthless V3 ČMKU/ASS/6600 9.4.2015 Nielson Ruthless Petunie Ruthless Madziova Eva Chvojkova Maryna Daniels Christina
třída otevřená Wenceslas Ruthless VD4 CMKU/ASS/6621 10.9.2015 Ballroom Blitz Roqfolly Nancy Ruthless Madziova Eva Peterková Markéta Daniels Christina
třída pracovní Alberico Cortez Buxusson VD3 ČLP/ASS/6509 6.2.2015 Rogfolly Hugo Drax Rogfolly Ganwales Rosalie Princess Buxusson Hladká Martina Práger František Práger Daniels Christina
třída pracovní Great Gabe Rockdale V1, CAC, Vítěz brna, BOS ČLP/ASS/6464 14.10.2014 Ice Age Dowiti´s Eery Eywa Rockdale Bc. Michl Ladislav Kobylková Radka Daniels Christina
třída pracovní St. Tommy Ruthless V2, res CAC ČMKU/ASS/6281 19.6.2013 Ruthless Mr Marty z Zaglebia Ruthless Briget z Zablebia Madziová Eva Sklářová Zuzana Daniels Christina
třída vítězů AUGUSTUS MAXIMILIAN Gabrettina V1, CAC ČLP/ASS/6199 18.1.2013 PURE GOLD Sieger's ANTONIA z Loňského léta Hollasová Martina Hollasová Martina Daniels Christina
třída dorostu Dolphina Fleur Gabrettina VN2 ČLP/ASS/6830 15.3.2017 Mompesson Winchester Anna Aurelia Gabrettina Hollasová Martina Hollasová Martina Daniels Christina
třída dorostu Frenkie Od Jakubského rybníka VN1 ČLP/ASS/6858 12.3.2017 Law Suit Calvdale Bonita Od Jakubského rybníka Smutná Martina Pumpová Petra Daniels Christina
třída mladých Chlouba z Jindřichovských luk V1, CAJC, Vítěz Brna mladých ČLP/ASS/6717 9.5.2016 Impossible is Nothing Lordsett Eery Eywa Rockdale Kobylková Radka Kobylková Radka Daniels Christina
třída mladých Icy Indira Rockdale V2 ČLP/ASS/6818 28.12.2016 Cullen Dotty Dogs Celtic Caya Rockdale Bc.Michl Ladislav Stuchlíková Pavlína Daniels Christina
mezitřída Beyonce Juliet Buxusson V1, CAC ČLP/ASS/6639 22.10.2015 Clematis of Klamar Garden Romance Summer Buxusson Ganwales Hladká Martina Suchá Lenka Daniels Christina
mezitřída CLEMENTINE COCCINELLE Gabrettina absent ČLP/ASS/6679 18.2.2016 CAVENDISH Mompesson ALBERTA VICTORIA Gabrettina Hollasová Martina Hollasová Martina Daniels Christina
mezitřída X-Sofie Ruthless absent ČMKU/ASS/6661 27.1.2016 Ruthless Nieslon z Czarnego Dworu Ruthless Bridget z Zaglebia Madziová Eva Madziová Eva Daniels Christina
třída otevřená Becky Zlaté jablko V3 ČLP/ASS/6617 27.9.2015 Alfalex Justin Enjoy the World Elizabet od Škrabalky Přibyl Radek Ing. Gajdošík Lukáš Daniels Christina
třída otevřená Eirlys od Jakubského rybníka V1, CAC ČLP/ASS/6523 21.1.2015 Dream Wizard Winterwater Creek´s Bonita od Jakubského rybníka SMUTNÁ MARTINA SMUTNÁ MARTINA Daniels Christina
třída otevřená Ganwales Romance Summer Buxusson V2, res CAC ČLP/ASS/6230 24.10.2012 Idol Jack od Stroupinského potoka Trimere Touch of Spice Engstler - Anderson Michaela Hladká Martina Daniels Christina
třída pracovní Delia Dotty Dogs V2, res CAC ČLP/ASS/6424 5.6.2014 Striker Mompesson Andorra Dotty Dogs Stuchlíková Pavlína Šejnohová Zdena Daniels Christina
třída pracovní Heda z Vítkova dvora VD3 ČLP/ASS/6320 9.10.2013 Archie z Pískové doliny Gina z Vítkova dvory Vítek Josef Šubardová Jitka Daniels Christina
třída pracovní Magia od Stroupinského potoka V1, CAC, Vítěz brna, BOB ČLP/ASS/6574 28.4.2015 Harri od Stroupinského potoka Beatrix od Jakubského rybníka Sojka Josef Sojka Josef Daniels Christina
třída vítězů Amaryllis Monroe Buxusson absent ČLP/ASS/6515 6.1.2015 Roqfolly Hugo Drax Ganwales Rosalie Princess Buxusson Hladká Martina Hladká Martina Daniels Christina
třída vítězů ANNA AURELIA Gabrettina V1, CAC ČLP/ASS/6202 18.1.2013 PURE GOLD Sieger's ANTONIA z Loňského léta Hollasová Martina Hollasová Martina Daniels Christina
třída vítězů Camberley Dotty Dogs absent ČLP/ASS/6328 11.11.2013 Time To Dream Dexbenella Adored Aiven Rockdale Stuchlíková Pavlína Stuchlíková Pavlína Daniels Christina
třída čestná History Magic Street V1 ČLP/ASS/6315 2.11.2013 Goldfever Fire´n Ice CIE Freedom Magic Street Zahajská Naďa Zahajská Naďa Daniels Christina
Clumber španěl třída vítězů Sempre Felicita Bimbik´s Amigo V1, CAC, Vítěz Brna, BOB HR10013CL 16.4.2013 Belcrum Billy The Kid Bimbik´s Gigille Reiljan Karme Bubalo Marko Buvik Anne Livo
Lagotto romagnolo třída štěňat Nuova Vita Solipse VN1 SPKP 235 21.5.2017 NEW ORLEANS IL Granaio Del Malatesta AMICA CARLA Luce del Sole Kadnárová Jana Forejtek Michael Daniels Christina
třída dorostu Al Pacino Vinný vrch VN1 ČLP/LGR/138 7.2.2017 Hermano Loco Del Fatalbecco Nancy Truffelnose Klika Vítězslav Kristová Petra Daniels Christina
třída mladých Dolce Vita Colombo Ze Sulické tvrze V1 ČLP/LGR/118 12.8.2016 Picasso Picasso Angelus mei Dimurga Janická Stanislava Forejtková Sylva Daniels Christina
mezitřída Angelo Lord Nelson´s VD2 ČLP/LGR/112 29.2.2016 Just Ioris De La Foret Des Hauts DE Adeline Lord Nelson´s Linge Agneta Kristová Petra Daniels Christina
mezitřída Romeo Górska Fantazja V1, CAC SPKP 184 21.2.2016 Basco del Chantrel Ramona Górska Fantazja Radomska Beata Kadnárová Jana Daniels Christina
třída otevřená Benjamino Lagott Angel Navajo VD2 ČLP/LGR/76 16.7.2015 Bond z Ustronskiego Zakatka Erzla Angelus mei Kristová Petra Šintáková Renáta Daniels Christina
třída otevřená Ilg Granaio dei Malatesta New Orleans V1, CAC, Vítěz Brna, BOB SPKP 97 23.4.2015 Ilg Granaio dei Malatesta Demetrio Ilg Granaio dei Malatesta Elisa Benelli Monica Kadnárová Jana Daniels Christina
třída vítězů Cioccolato Dolce Solipse V1, CAC ČLP/LGR/49 28.6.2014 Adam Ocrina Emayisa Angelus Mei Kadnarova Jana Klimešová Lea Daniels Christina
třída čestná Gleska For Real V1 SPKP 40 8.3.2011 Borillo del Monte Della Dea Gleska Sweet Spot Camilla Bäckman Kadnárová Jana Daniels Christina
třída dorostu Ami Vinný vrch absent ČLP/LGR/140 7.2.2017 Hermano Loco Dei Fataibecco Truffeinose Nancy Klika Vítězslav Slapničková Ivana Daniels Christina
třída dorostu Emmi Lagott Angel Navajo N ČLP/LGR/145 4.4.2017 Willem Warg Lord Nelson´s Biella Lagott Angel Navajo Kristová Petra Uherková Jana Daniels Christina
třída mladých MUSICA MAIRA Solipse V1, CAJC, Vítěz Brna mladých, BOJ ČLP/LGR/129 24.9.2016 ADAM Ocrina EMAYISA Angelus mei Kadnárová Jana Kubová Jana Daniels Christina
mezitřída Claudie Lagott Angel Navajo V1, CAC ČLP/LGR/110 13.5.2016 Bond Ustronskiego Zakatka Erzla Angelus mei Kristová Petra Uherková Jana Daniels Christina
třída otevřená Amica Carla Luce Del Sole V1, CAC SPKP 183 17.5.2015 For Real Gleska Abbygail Kincskereso Hajtol Zoltan Zattoviczova Eleonóra Daniels Christina
třída vítězů Béatrice Brun-Blanc Charnett absent ČLP/LGR/100 2.3.2016 Bond Z Ustronskiego Zakatka All About Love Kira Angel Navajo Slapničková Ivana Ribatyová Širín Daniels Christina
třída vítězů Solipse Gioia del Colle V1, CAC, Vítěz Brna, BOS SPKP 175 14.3.2016 Gleska For Real Solipse Bambina Kadnárová Jana Kadnárová Jana Daniels Christina
Německý křepelák mezitřída Nick Any-Bon V1, CAC ČLP/NK/4464 20.1.2016 Rasko von Ruxleben Chilli Any-BON Pešová Iveta Hodáň Stanislav Buvik Anne Livo
třída pracovní Alan Radhaften V1, CAC, Vítěz Brna, BOB ČLP/NK/4149 14.12.2014 Bret z Petrovských Hájů Bena od Vícenického potoka Hamáček Josef Rambouskovi Pavla + Vojtěch Buvik Anne Livo
třída pracovní Ares z Hrdějovických luk V2 ČLP/NK/4221 19.3.2015 Aron z Kakosova statku Bora od Putimských rybníků Jinda Ing. Martin Kotyza Ondřej Buvik Anne Livo
třída pracovní Cornny z Kostelce u Jihlavy excluded ČLP/NK/4401 23.10.2015 Chico Any- Bon Asta ze Šelmberka Tůmová Alena Bárta Lubomír Buvik Anne Livo
třída pracovní Conny z Nížkovského Klínku V1, CAC, Vítěz Brna, BOS ČLP/NK/4324 9.5.2015 Chico Any-Bon Bessy ze Švábenského háje Novozámský Vladimír Horáková Marie Buvik Anne Livo
Portugalský vodní pes třída štěňat King From Sea z Kasétek VN1 ČLP/PVP/585 24.4.2017 Reel Life Black King Portcolborne´s Estrella de Oro Podveská Kateřina Podveská Kateřina Buvik Anne Livo
třída mladých Essien Cordata V1, CAC, Vítěz Brna mladých ČLP/PVP/556 28.12.2016 An Arrow Of Fortune AmberEye´s Magic Darwa Sea Cordata Volfová Kamila Volfová Kamila Buvik Anne Livo
třída otevřená Ace Ventura at Cordata Extol V1, CAC, Vítěz Brna, BOB ČLP/PVP/426 6.9.2014 Hi Seas Dr. Romeo Macduff Alisiria Aquafortis Lind Ida Podsedníčková Petra Buvik Anne Livo
třída otevřená Eldorado Jemalle V2, res CAC ČLP/PVP/386 24.4.2014 Clarity of Achilles Sea Omega Burning Touch Jemalle Markovičová Lenka Markovičová Lenka Buvik Anne Livo
třída vítězů Energic Spirit Jemalle V1, CAC ČLP/PVP/387 24.4.2014 Clarity of Achilles Sea Omega Burning Touch Jemalle Markovičová Lenka Markovičová Lenka Buvik Anne Livo
třída čestná Glimmer Of Hope z Kasétek V2 ČLP/PVP/265 10.2.2013 Portogallo --------------- Aquadelic Dassin Podveská Kateřina Baumrukrová Šárka Buvik Anne Livo
třída čestná Made in America for Mokry Bandita Camlin Seadancer V1 ČLP/PVP/158 7.7.2010 Magica Preta Seadancer Bubbles z Kasétek Campbell Linda Volfová Kamila Buvik Anne Livo
třída štěňat Kiss From Me z Kasétek VN1 ČLP/PVP/586 24.4.2017 Reel Life Black King Portcolborne´s Estrella de Oro Podveská Kateřina Podveská Kateřina Buvik Anne Livo
třída mladých Ambereyes´ Magic Cameron V1, CAJC, Vítěz Brna mladých, BOJ ČLP/PVP/113 22.7.2016 Aquafortis Eros De La Rossa z Kasétek Steiner Beata Volfová Kamila Buvik Anne Livo
třída mladých Essia Cordata V2 ČLP/PVP/559 28.12.2016 An Arrow Of Fortune AmberEye´s Magic Darwa Sea Cordata Volfová Kamila Volfová Kamila Buvik Anne Livo
třída mladých Evelina Cordata V3 ČLP/PVP/560 28.12.2016 An Arrow Of Fortune Amber Eye's Darwa Sea Cordata Volfová Kamila Szturzová Kateřina Buvik Anne Livo
třída otevřená Arwen Arlet Star V1, CAC ČLP/PVP/469 16.6.2015 Ikon's Guinness Corelle Wavy Cordata Tomcová Michaela Tomcová Michaela Buvik Anne Livo
třída vítězů Heureka z Kasétek V1, CAC, Vítěz Brna , BOS ČLP/PVP/326 29.11.2013 Guinness Ikon`s Estrella de Oro Portcolborne's Podveská Kateřina Podveská Kateřina Buvik Anne Livo
Welššpringršpaněl třída štěňat Samuel Seyles VN1 ČLP/WSS/5210 7.5.2017 Aron Harry Bludov Kornellie Seyles Sedlářová Sylvie Havlík Petr Daniels Christina
třída mladých Blues Bennet z Vršeckého lesíka V ČLP/WSS/5106 19.4.2016 Bondy od Křetínky Dixie od Nežárecké tůně Kubíčková Eva Kubíček František Daniels Christina
mezitřída Alvin od Mlýnského vršku VD1 ČLP/WSS/5096 11.4.2016 Fellow Aspero Minebea Isabelle z Ohrádek Plašek Karol Hoch Ivan Daniels Christina
třída otevřená Gangsta Minebea V1, CAC ČLP/WSS/4732 3.10.2012 Pennylock Rhys over Nyliram Nyliram Brita od Jezárek od Jezárek Ing.Borošová Olga Zálešáková Šárka Daniels Christina
třída otevřená Iskar Merylic V ČLP/WSS/4876 20.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Gladys Merylic Mgr.Uhrová Marie Horová Eva Daniels Christina
třída otevřená Perry Seyles V ČLP/WSS/5020 25.5.2015 Midshipman Ferndel Miharu Seyles Sedlářová Sylvie Procházka Pavel Daniels Christina
třída pracovní Alvin Králův hrádek V2, res CAC ČLP/WSS/4733 3.1.2013 Denny Evženovo údolí Kelly od Jaslůvky Tinglová Tereza Pác a Tinglová Jan a Tereza Daniels Christina
třída pracovní Gintonic Minebea V1, CAC ČLP/WSS/4794 3.10.2012 Rhys Over Nyliram Pennylock Brita od Jezárek Borošová Ing. Olga Hůlková Irena Daniels Christina
třída vítězů Fellow Aspero Minebea absent ČLP/WSS/4731 6.7.2012 Pennylock Rhys Over Nyliram Ferndel Phantasia Ferndel Borošová, Ing. Olga Jirovská Lucie Daniels Christina
třída vítězů CH Irwin Merylic V2 ČLP/WSS/4875 20.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Gladys Merylic Uhrová Marie Uhrová Marie Daniels Christina
třída vítězů Cherokee Brixi´s Pride V1, CAC, Vítěz Brna, BOS ČLP/WSS/4900 25.4.2014 Midshipman Ferndel Queen of Hearts Inma´s Brixí Zuzana Brixí Zuzana Daniels Christina
třída vítězů Sh CH Nyliram Blazing Star JW SHCM V2, res CAC SPKP 1320 5.11.2009 SH CH/SK CH Pennylock Rhys Over Nyliram JW SHCM SH CH Arkview Moonlight Affair Graham Tom and Jane Borošová Oľga Daniels Christina
třída veteránů ICH Aris Merylic V1 ČLP/WSS/4101 18.12.2005 Cil z Čenské Benton Minnesota Storm Uhrová Marie Uhrová Marie Daniels Christina
třída čestná Brixi Avoir du Nez absent ČLP/WSS/4555 27.9.2010 Astor Minebea Jitřenka od Jaslůvky Mifková Miroslava Jirovská Lucie Daniels Christina
třída dorostu I´M DADDY´S STAR Minebea VN1 SPKP 1345 24.2.2017 SH CH Nyliram Blazing Star Ferndel Phantasia Borošová Ing.Oľga Borošová Oľga Daniels Christina
třída mladých Amy Panibas V2 ČLP/WSS/5112 11.5.2016 Ferndel Midshipman Minebea Mauricia Seyles Pořízková Sabina Pavlík Rudolf Daniels Christina
třída mladých Anny Panibas V1, CAJC, Vítěz Brna mladých, BOJ ČLP/WSS/5113 11.5.2016 Ferndel Midshipman Mauricia Seyles Pořízková Sabina Fleková Eliška Daniels Christina
třída mladých BOBA Jankina zahrada V3 SPKP 1335 25.7.2016 PHOENIX Eastfarm´s ZARA Jankina zahrada JANEK MUDr.Ľudovit+Mgr. Jana Janek Ľudovít a Jana Daniels Christina
třída mladých Brita z Vršeckého lesíka V4 ČLP/WSS/5108 19.4.2016 Bondy od Křetínky Dixie od Nežárecké tůně Kubíčková Eva Kubíčková Eva Daniels Christina
třída mladých Larry Merylic VD ČLP/WSS/5141 12.8.2016 Cherokee Brixi´s Pride Gladys Merylic Uhrová Marie Uhrová Marie Daniels Christina
třída mladých Rayen Seyles absent ČLP/WSS/5153 11.9.2016 Ferndel Midshipman Miharu Seyles Sedlářová Sylvie Kusá Daniela Daniels Christina
mezitřída Abigail od Heřmanického potoka VD2 ČLP/WSS/5056 20.11.2015 Brixi Avoir du Nez Egie z Hlubockého podzámčí Cienciala Luděk Kozelka Lukáš Daniels Christina
mezitřída Akira z Jirčanských alejí absent ČLP/WSS/5066 29.11.2015 Fellow Asperro Minebea Jane Elanor Ivančice Ivančice Hendrych, Ing Pavel Hendrych Pavel Daniels Christina
mezitřída Oxana Brixi´s Pride V1, CAC ČLP/WSS/5089 14.3.2016 Phoenix Eastfarm´s Destny Brixi´s Pride Brixí Zuzana Brixí Zuzana Daniels Christina
třída otevřená Amuesha Vives Bohemia VD4 ČLP/WSS/4932 16.6.2014 Twigle Noor Beruška Avair du Nez Veselý Viktor Novák Filip Daniels Christina
třída otevřená Aymará Vives Bohemia V1, CAC ČLP/WSS/4935 19.6.2014 Noor Twigle Beruška Avoir du Nez Veselý Viktor Krumpholcová Věra Daniels Christina
třída otevřená IRMA od Ferianci VD2 ČLP/WSS/5236 29.5.2015 ASTOR Minebea DONA od Ferianci Konečník Ivan Erben Jaroslav Daniels Christina
třída otevřená Mauricia Seyles VD3 ČLP/WSS/4679 9.3.2012 Pennylock Rhys Over Nyliram Kornellie Seyles Sedlářová Sylvie Pořízková Sabina Daniels Christina
třída pracovní Bee Bee Králův hrádek V1, CAC ČLP/WSS/5046 15.7.2015 Fellow Aspero Minebea Kelly od Jaslůvky Tinglová Tereza Tinglová Tereza Daniels Christina
třída vítězů Arina Králův hrádek V4 ČLP/WSS/4738 3.1.2013 Denny Evženovo údolí Kelly od Jaslůvky Tinglová Tereza Tinglová Tereza Daniels Christina
třída vítězů Héra Brixi´s Pride V2, res CAC ČLP/WSS/4893 25.4.2014 Dragon´s Rider Umbra Amabilis Adea Corny Brixi´s Pride Brixí Zuzana Brixí Zuzana Daniels Christina
třída vítězů Isabelle z Ohrádek V1, CAC ČLP/WSS/4803 30.6.2013 Janek od Jaslůvky Daisy Merylic Lazar Jiří Plašek Karol Daniels Christina
třída vítězů Jane Elanor Ivančice Ivančice V3 ČLP/WSS/4718 14.12.2012 Twigle Noor Twigle Heda Jifex Jifex Šilberger Zdeněk Hendrych Pavel Daniels Christina
třída vítězů ZARA Jankina zahrada V SPKP 1253 30.1.2013 U 2 Jankina zahrada SV ICH Cerian Cwrtafon Janek Ludovit a Jana Janek Ľudovít a Jana Daniels Christina
třída veteránů Kornellie Seyles V2 ČLP/WSS/4412 26.5.2009 Gizmo Fan`t Detica Claudia od Mračské tvrze Sedlářová Sylvie Sedlářová Sylvie Daniels Christina
třída veteránů Sabrina Jankina záhrada V1, BOV, BOB SPKP 1111 8.12.2007 Benton Lookin´for Duck Madiken Jankina záhrada Ľ. a J. Janekovci Janek Ľudovít a Jana Daniels Christina

Soutěže

Nejlepší pár psů
1. Anglický kokršpaněl Coudy Canigou Oreaster + Cathelyn Victorie Oreaster Marcela Podrazilová
2. Lagotto romagnolo Gleska For Real + Solipse Gioia del Colle Kadnárová Jana
3. Portugalský vodní pes Essien Cordata + Ambereyes´ Magic Cameron Volfová Kamila
Nejlepší chovatelská skupina
1. Welššpringšpaněl Jankina zahrada
2. Welššpringšpaněl Králův hrádel
3. Welššpringšpaněl Seyles
BIS štěně
1. Lagotto romagnolo Nuova Vita Solipse
2. Anglcký kokršpaněl Gentle Giant Black Petrs
3. Portugalský vodní pes King From Sea z Kasétek
BIS dorost
1. Anglický špringršpaněl Frenkie od Jakubského rybníka
2. Lagotto romagnolo Al Pacino Vinný vrch
3. Anglický kokršpaněl Gavriil Andraste
BIS Junior
1. Anglický špringršpaněl Ábel od Šrámoty
2. Lagotto romagnolo Musica Maira Solipse
3. Portugalský vodní pes Ambereyes´ Magic Cameron
BIS Veteran
1. Welššpringršpaněl Sabrina Jankina zahrada
2. Anglický kokršpaněl Anuschka Princess Kokrus
BIS pracovní třídy
1. Anglický kokršpaněl Coudy Canigou Oreaster
2. Anglický špringršpaněl Magia od Stroupinského potoka
3. Anglický kokršpaněl Cathelyn Victorie Oreaster
BIS čestné třídy
1. Anglický kokršpaněl Janik Black Petrs
2. Portugalský vodní pes Made in America for Mokry Bandita Camlin Seadancer
3. Lagotto romagnolo Gleska For Real
BIS Anglický kokršpaněl Coudy Canigou Oreaster