Mezinárodní klubové VZ Litohoř 30. 9. - 1. 10. 2017 - výsledky
Pondělí, 02 Říjen 2017 12:15

Mezinárodní klubové všestranné zkoušky CACIT

Litohoř 30. 9. - 1. 10. 2017

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Hla
 3 
PaO
 4 
ChV
 5 
Vod
 6 
VyZ
 7 
VyS
 8 
DPP
 9 
DPS
10
VlS
11
VlP
12
Při
13
Slí
14
DoK
15
PpB
16
Bar
17
Odl
18
ChS
CenaBodyTitul
1 Angee z Bílé vody 3 NK Kateřina Konečná 4 4 4 4 4V 4N 4 3 4 4 4 4 3 3 4S 4V 4V 4 I. 449 CACIT, CACT
2 Coudy Canigou Oreaster 14 AC Podrazil David 4 3 4 4 4V 3N 4 4 4 4 4 4 4 4 3S 4V 4V 2 I. 441 r.CACIT, CACT
3 Amaryllis Monroe Buxusson 10 ASS Philip Hladký 4 3 4 4 4V 3Z 4 4 2 4 4 4 4 4 3S 4V 4V 4 I. 441 CACT
4 Ganwales Rosalie Princess Buxusson 5 ASS Martina Hladká 4 4 4 4 4V 3Z 4 3 4 4 3 4 4 3 4S 3V 4V 4 I. 440 r.CACT
5 Nick Any-Bon 2 NK Hodáň Stanislav 4 4 4 4 4V 3N 4 3 2 4 3 3 4 4 4S 4V 4V 4 I. 432 r.CACT
6 Korina Any-Bon 13 NK Martin Plíšek 4 4 4 4 4V 4N 4 4 2 2 3 3 4 4 4S 3V 4V 4 I. 424
7 Dustin vom Schieferberg 9 ASS Regina Kind 4 4 4 4 4R 3N 4 3 4 4 3 4 3 4 4R 3V 4V 3 I. 402
8 Adar z Ocmanických strání 11 NK Josef Obereiter 4 4 4 4 4V 4Z 4 4 2 2 4 3 4 1 4S 3V 4V 4 III. 414
9 HUBERT z Větrné paseky 4 ASS Ing. Kateřina Kolářová 4 4 4 4 4V 3N 4 2 1 3 4 3 3 3 4S 4V 4V 4 III. 402
10 Dor z Javorového Vrchu-Beskyd 6 NK René Eichler 4 4 3 4 4V 2Z 4 4 1 4 4 2 4 4 3S 2V 4V 3 III. 392
11 Derek vom Schieferberg 8 ASS Stefanie Becker 4 2 4 4 4R 4N 4 4 3 4 3 3 1 4 3R 4V 4V 3 III. 379
  Holly Any-Bon 12 NK Mařík Jaroslav 4 4 0 4 - 3Z 3 4 1 4 3 4 4 4 - - - 4 neobstál
  Ganwales Romance Summer Buxusson 7 ASS Martina Hladká - 4 - - 4V 2Z - - 1 0 - - - - 4S 2V 4V 4 neobstál
  Eastfarmś Through the Fire 1 WSS Ing. Bohuslav Zemánek - - - - - - - - - - - - - - 0S - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhánění zvěře z houštin (Z = z odložení, N = od nohy), 7: Vyhledávání - slídění, 8: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 9: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 10: Vlečka se srstnatou zvěří, 11: Vlečka s pernatou zvěří, 12: Přinášení kachny z hluboké vody, 13: Slídění v rákosí, 14: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 15: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 16: Barva (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 17: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 18: Chování na stanovišti v lese

Vrchní rozhodčí: Alois Havrlant

Rozhodčí: Ing.Jarmila Jindřichovská, Martin Petráň, Jaroslav Hudlík, Miloš Kašpar, Josef Machát, Jana Velebová, Jiří Jelínek, Jindřich Šimara, Zdeněk Veleba

 

Foto

Foto zde