VZPR Kyselka - Radošov 23.9 - 24.9.2017 - výsledky a foto
Pondělí, 25 Září 2017 16:01

Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT

Kyselka - Radošov 23.9 - 24.9.2017

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Cesmína Agnes Kunčice pod Ondřejníkem 18 LR Zounek Radomil 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 523 (84) nejl. voda, nejl. les, CACT, Vítěz zkoušek
2 Diamond Destiny Golden Martha 13 GR Jůzlová Jana 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 516 (82) CACT
3 Garsis Rose Aurea Rosa 7 GR Píchová Eva 4 4 4S 4V 3 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 512 (84) r.CACT
4 Rhapsody Misantos 24 GR Vacek Petr 4 4 3S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 511 (84)
5 Now I´m Here Exotic Lunas 12 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4S 3V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 4 4 I. 501 (82) CACT
6 Britney Sweet Albipolis 22 GR Kamešová Jana 4 4 4V 4V 4 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 3 3 3 4 3 4 4 3 3 I. 482 (78)
7 Áres Flores Vitae 10 GR Janská Hana 4 4 4S 4V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 4 4 4 3 4 4 4 II. 513 (84)
8 Fleur de Lis Tercius 9 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 3V 4V 2 4 4V 4 4 4 3 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 501 (82)
9 Love Is All Around Black Brianta 11 FCR Pokorný Petr 4 4 4V 2V 4 4 4V 4 4 4 3 3 4V 3 4 2 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 II. 467 (82)
10 Aimee Jackie´s dream 2 GR Pokorná Hana 4 4 4V 4V 2 4 4V 3 4 4 3 4 3V 4 4 3 3 2 4 3 2 4 4 3 4 4 II. 464 (82)
11 Ayla Eli's Pride 20 GR Marková Ella 4 4 4V 4V 3 4 4R 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 III. 491 (83)
12 Arlette Canis félix 15 GR Voborník David 4 4 2S 4V 3 1 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 III. 490 (78) nejl. pole
13 Darsy z Kolbyho vršku 17 GR Prašivková Jana 4 4 4S 3V 4 1 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 3 4 4 3 4 4 4 III. 488 (83)
14 Bee Bee Luckykay 3 LR Luňák Martin 4 4 3V 3V 4 4 4V 3 4 4 4 4 4V 4 4 1 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 III. 482 (82)
15 Greedigut z Helfštýna 1 LR Blaschke Martin 4 4 4S 3V 3 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 1 4 4 4 3 3 4 III. 481 (79)
16 Amor Benjamin Od Kojetických skal 4 GR Holanová Yvetta 4 4 4V 4V 3 4 1V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 1 2 4 4 4 2 4 4 4 4 III. 470 (84)
17 New Superstar Bohemia Luxyvett 19 FCR Chlumská Jana 4 4 3V 4V 3 4 4V 4 4 4 1 4 3V 3 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 3 III. 469 (81)
18 Bea Benison 21 LR Mynaříková Markéta Mgr. 4 4 4R 4V 4 4 4R 3 4 4 4 4 4R 4 4 4 3 1 3 3 4 3 4 4 4 4 III. 462 (84)
19 Gremlin z Helfštýna 14 LR Blaschke Milada 4 4 1R 4V 4 4 3R 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 2 3 3 4 2 3 4 3 4 III. 451 (80)
20 Thevenet Pure Passion 23 GR Míšek Pavel 4 4 4V 4V 4 4 4V 2 4 4 1 4 4V 4 4 1 2 3 1 4 4 1 3 4 4 4 III. 438 (83)
21 Kate Diamond in the Heart 6 GR Luňák Martin 4 4 3V 4V 4 1 4R 2 3 4 3 4 4R 4 4 1 1 4 4 3 3 2 4 2 3 4 III. 405 (71)
  Achilles Silvis Sancti Huberti 8 GR Keppert David 4 4 4S 4V 2 3 4V 4 4 3 4 - - - - 4 3 4 2 3 - 3 4 - - 0 neobstál
  Arny Jackie´s dream 5 FCR Pokorná Hana - - 3V 4V 0 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Ortis Artemis Gold 16 GR Soldánová Martina - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Branko Danielovský, Jan Bína, Miloslav Šafařík, Jaroslav Mach, Ing. Irena Erhartová, Miroslav Pecháček, Petr Šilhan, Stanislav Barda, Ing. Milan Kottek

Účastníci

?? ?? ??

LR Greedigut z Helfštýna

Blaschke Martin

GR Aimee Jackie´s dream + FCR Arny Jackie´s dream

Pokorná Hana

LR Bee Bee Luckykay + Kate Diamond in the Heart

Luňák Martin

?? ?? ??

GR Amor Benjamin Od Kojetických skal

Holanová Yvetta

GR Garsis Rose Aurea Rosa

Píchová Eva

GR Achilles Silvis Sancti Huberti

Keppert David

?? ?? ??

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

GR Áres Flores Vitae

Janská Hana

FCR Love Is All Around Black Brianta

Pokorný Petr

?? ?? ??

FCR Now I´m Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

GR Diamond Destiny Golden Martha

Jůzlová Jana

LR Gremlin z Helfštýna

Blaschke Milada

?? ?? ??

GR Arlette Canis félix

Voborník David

GR Ortis Artemis Gold

Soldánová Martina

GR Darsy z Kolbyho vršku

Prašivková Jana

?? ?? ??

LR Cesmína Agnes Kunčice pod Ondřejníkem

Zounek Radomil

FCR New Superstar Bohemia Luxyvett

Chlumská Jana

GR Ayla Eli's Pride

Marková Ella

?? ?? ??

LR Bea Benison

Mynaříková Markéta Mgr.

GR Britney Sweet Albipolis

Kamešová Jana

GR Thevenet Pure Passion

Míšek Pavel

??

GR Rhapsody Misantos

Vacek Petr


Vítězové

?? ??

LR Cesmína Agnes Kunčice pod Ondřejníkem, nejl. voda, nejl. les, CACT, Vítěz zkoušek

vůdce Radomil Zounek

GR Diamond Destiny Golden Martha, CACT

vůdkyně Jana Jůzlová

?? ??

GR Garsis Rose Aurea Rosa, res. CACT

vůdkyně Eva Píchová

FCR Now I'm Here Exotic Lunas, CACT

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

??

GR Arlette Canis félix, nejlepší pole

vůdce David Voborník

 

Foto

Losování (B. Míšková)

Nástup druhého den a Bražec (B. Míšková)

Vyhlášení a vítězové (B. Míšková)

Různé (M. Pícha)

 

Sponzoři

Obec Kyselka

STEEN QOS s.r.o. Vojkovice

Restaurace Na Špici – manželé Ztratilovi

VLS Karlovy Vary – honitba

FASTR Most – manželé Vackovi

BellissimaNera – manželé Šiplovi

EUKANUBA

OliverFood cz

HOLLANDIA s.r.o

TOP Servis Holan

honitba AGROTRAVEL Ostrov

Artemis Gold 

a ostatní