Mezinárodní soutěž retrieverů Kyselka 26.-27.8.2017 - výsledky a foto
Pondělí, 28 Srpen 2017 08:57

XI. Mezinárodní soutěž retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Little Viloet ´s Like a Hurricane 11 GR Kozlová Lucie 4 4 4V 4Z 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 544 (76) CACT, nejl. pole, Všestranný vítěz retrieverů ČR 2017
2 Energy for Fun Brdské zlato 14 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 532 (76) r.CACT
3 Reedbed Anthony 9 LR Hoff Wladyslaw 4 4 4S 4Z 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 3 3 4 4 4 3 I. 531 (74) CACT, nejl. les
4 Christopher Bismilláhi 2 GR Vacek Petr 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 526 (74)
5 Don Fabio z Liblických rákosin 8 GR Mach Jaroslav 4 4 4V 4V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 519 (76)
6 Pat z Proutku 16 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 509 (74) r.CACT
7 Black Nikkita Wild Happiness 7 FCR Rosochová Hana 4 4 4S 3V 3 4 4V 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 508 (76) CACT
8 Ellie Ideal Dog 15 LR Smutný Tomáš 4 4 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 499 (76)
9 Hippy Jack Libami 18 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 4 3S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 3 4 3 3 4 4 4 4 I. 497 (75) CACT
10 Eliot z Královských teras 12 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 3S 4V 4 4 3V 4 3 4 4 4 3V 4 4 3 3 4 4 3 4 3 4 4 4 4 I. 491 (75)
11 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 5 GR Míšek Pavel 4 4 4S 4V 3 2 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 II. 507 (74)
12 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 1 LR Pišnová Hana 4 4 4V 4V 4 3 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 2 3 4 3 4 3 4 4 4 2 4 II. 478 (68)
13 Avar Black – Magic Luckykay 10 LR Čech Jiří 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 503 (76) nejl. voda
14 Don Pepper Zlatá kudrnka 3 GR Kondělková Lucie 4 4 3V 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 1 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 III. 484 (71)
15 Black Magic z Černobílé Duhy 20 LR Hasíková Michaela 4 4 4V 3V 3 1 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 III. 480 (75)
16 Rhapsody Misantos 4 GR Vacek Petr 4 4 1S 3V 4 1 4V 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 III. 470 (71)
17 Ghost Jax Aurea Rosa 17 GR Hrabětová Petra 4 4 4V 3V 4 1 4V 4 4 4 4 4 4V 3 3 4 2 2 4 4 2 4 4 4 4 4 III. 461 (76)
18 Catryn Od Zlaté Delfi 13 GR Palivcová Dana 4 4 4S 2V 4 4 4V 4 4 3 4 2 4V 3 3 4 2 3 1 4 4 3 3 4 4 4 III. 448 (75)
  Áres Flores Vitae 6 GR Janská Hana - - - - - - - - - - 4 0 4V - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Aliza ze Strakovské myslivny 19 LR Andrášková Jana Mgr. - - - - 0 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Alena Brůžková, Václav Petřík, Miloslav Man, Miroslav Pecháček, Vladimír Kolín, Václav Fišer, František Bárta st., Ing. Irena Erhartová, Jan Bína, Zdeněk Pils

Účastníci

?? ?? ??

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

Pišnová Hana

GR Christopher Bismilláhi + Rhapsody Misantos

Vacek Petr

GR Don Pepper Zlatá kudrnka

Kondělková Lucie

?? ?? ??

GR Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

Míšek Pavel

GR Áres Flores Vitae

Janská Hana

FCR Black Nikkita Wild Happiness

Rosochová Hana

?? ?? ??

GR Don Fabio z Liblických rákosin

Mach Jaroslav

LR Reedbed Anthony

Hoff Wladyslaw

LR Avar Black – Magic Luckykay

Čech Jiří

?? ?? ??

GR Little Viloet ´s Like a Hurricane

Kozlová Lucie

GR Eliot z Královských teras

Pokorná Jarmila Ing.

GR Catryn Od Zlaté Delfi

Palivcová Dana

?? ?? ??

GR Energy for Fun Brdské zlato

Štorková Libuše MVDr.

LR Ellie Ideal Dog

Smutný Tomáš

LR Pat z Proutku

Kuhová Petra Dis.

?? ?? ??

GR Ghost Jax Aurea Rosa

Hrabětová Petra

CBR Hippy Jack Libami

Vrzalová Kateřina MUDr.

LR Aliza ze Strakovské myslivny

Andrášková Jana Mgr.

??

LR Black Magic z Černobílé Duhy

Hasíková Michaela

Vítězové

??

GR Little Viloet's Like a Hurricane, CACT, Nejlepší pole

Všestranný vítěz retrieverů ČR 2017

vůdce Lucie Kozlová

?? ??

GR Energy for Fun Brdské zlato, res. CACT

vůdce MVDr. Libuše Štorková

LR Reedbed Anthony, CACT, Nejlepší les

vůdce Wladyslaw Hoff

?? ??

LR Pat z Proutku, res. CACT

vůdce Petra Kuhová, DiS

FCR Black Nikkita Wild Happiness, CACT

vůdce Hana Rosochová

?? ??

CBR Hippy Jack Libami, CACT

vůdce MUDr. Kateřina Vrzalová

LR Avar Black – Magic Luckykay, Nejlepší voda

vůdce Jiří Čech

 

Fotky

Losování

První den

Druhý den

Vyhlášení 1

Vyhlášení 2

 

Sponzoři

Obec Kyselka

STEEN QOS s.r.o. Vojkovice

Restaurace Na Špici – manželé Ztratilovi

VLS Karlovy Vary – honitba

AGRO TRAVEL Ostrov – honitba

EUKANUBA

OliverFood cz

ZVERIMEX Pajtáš Sokolov

BRACCO

KCHLS

Artemis Gold