Pohár Světa myslivosti Kosičky 5.-6.8.2017 - výsledky
Středa, 09 Srpen 2017 12:22

Podzimní zkoušky - 1. skupina


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBody%Titul
1 Arša z Nedelišťa 4 NK Ing. Martin Sýkora 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 224 100,00 CACT
2 Amaryllis Monroe Buxusson 2 ASS Philip Hladký 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 224 100,00 CACT
3 Kira od Stroupinského potoka 1 ASS Josef Sojka 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 224 100,00 r.CACT
4 Catryn Od Zlaté Delfi 7 GR Dana Palivcová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (28) 100,00 CACT
5 Chloe Sable Blues 15 LR Zdeněk Suchánek 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (28) 100,00 CACT
6 Queen Rose By Queen´s Joy 10 LR Mgr.Jana Andrášková 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (28) 100,00 r.CACT
7 Lonnie od Stroupinského potoka 3 ASS Bryksí Jaroslav 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 X X X I. 221 98,66
8 Conny z Nížkovského Klínku 6 NK Marie Horáková 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 X X X I. 221 98,66 r.CACT
9 Britney Sweet Albipolis 9 GR Jana Kamešová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (25) 97,41 r.CACT
10 Ayla Eli's Pride 8 GR Ella Marková 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (28) 95,69
11 Pat z Proutku 11 LR Petra Kuhová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 I. 220 (22) 94,83
12 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 12 LR Naďa Zimová 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I. 217 (25) 93,53
13 Nebthet z Českomoravské vysočiny 14 LR Růžičková Daniela 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 I. 215 (23) 92,67
14 Barid Wooden Heaven 13 LR Ing. Vladimíra Kasalová 4 4 1 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 III. 207 (26) 89,22
15 Olivie Any-Bon 5 NK Martina Dostálová 4 4 1 4 2V 3 4 2 2 X X X III. 171 76,34

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jiří Lazar, Marcela Velebová, František Kerda, Jana Velebová, Miloslav Šafařík, Lukáš Hýsek

Podzimní zkoušky - 2. skupina


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBody%Titul
1 Imir z Wdeckiego Parku 5 NK František Sedlák 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 224 100,00 CACT
2 Nick Any - Bon 4 NK Stanislav Hodáň 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 224 100,00 r.CACT
3 Enzo Golden Sirius 15 GR Miloslav Libánský 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (28) 100,00 CACT
4 Angel Wings Magic Spell 17 GR Leoš Cvrček 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (28) 98,28 r.CACT
5 Francis Rangee Aurea Rosa 13 GR Helena Čtveráková 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (28) 98,28
6 Nikolaus Gold Rebecca 9 GR Bc. Daniela Šebková, DiS. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (28) 97,84
7 Ghost Jax Aurea Rosa 8 GR Petra Hrabětová 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (26) 95,26
8 Filadelfia Štěprová 2 AC Ing.Jaroslav Šarman 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 X X X I. 210 93,75 CACT
9 Coudy Canigou Oreaster 3 AC Podrazil David 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 X X X I. 208 92,86 r.CACT
10 Don Fabio z Liblických rákosin 11 GR Mach Jaroslav 4 3 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 219 (27) 94,40
11 Cheek to Cheek Jack the Bear 14 GR Barbora Břízová 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 218 (27) 93,97
12 Charming Chloé Bohemia Luxyvett 7 FCR Ing. Květoslava Hanikýřová 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 2 II. 216 (22) 93,10
13 Dream For Craze Of Golden Cheer 10 GR Jana Stejskalová 4 3 3 4 4 4 4 2V 4 4 4 4 II. 214 (28) 92,24
14 Darius Flores Vitae 12 GR Marie Machová 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 2 4 II. 214 (27) 92,24
15 Make Right Decisions Brdské zlato 16 GR Renata Libánská 3 2 2 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 II. 192 (24) 82,76
16 Fabio z Březnického Balkánu 1 AC Zbyněk Holub 4 2 4 4 4V 4 3 1 4 X X X III. 183 81,70
17 Ch. Billy Boy Falaksa 6 FCR Pavlína Marková 3 1 2 4 4 1 4 4V 3 3 3 3 III. 164 (22) 70,69

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Zdeněk Veleba

Rozhodčí: Jarmila Jindřichovská, Milan Kříž, Pavel Řezníček, Branko Danielovský, Eva Pavlíková, Petr Skalický

Klubové zkoušky vodní práce - 1. skupina

Kosičky 6.8.2017

<
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Greedigut z Helfštýna 2 LR Martin Blaschke 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) CACT
2 Catryn Od Zlaté Delfi 6 GR Dana Palivcová 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) CACT
3 Queen Rose By Queen´s Joy 15 LR Mgr.Jana Andrášková 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) r.CACT
4 Darius Flores Vitae 10 GR Marie Machová 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I.R 168 (52) r.CACT
5 Chloe Sable Blues 3 LR Zdeněk Suchánek 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (52)
6 Barid Wooden Heaven 7 LR Ing. Vladimíra Kasalová 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (52)
7 Pat z Proutku 4 LR Petra Kuhová 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (52)
8 Nebthet z Českomoravské vysočiny 8 LR Růžičková Daniela 4 4 4 4 4 3 3V 4 4 4 I. 162 (50)
9 Mister Magoo z Gradu Hrabiego Malmesbury 9 LR Naďa Zimová 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (49)
10 Make Right Decisions Brdské zlato 14 GR Renata Libánská 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (49)
11 Ayla Eli's Pride 11 GR Ella Marková 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (50)
12 Britney Sweet Albipolis 1 GR Jana Kamešová 2 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 II. 156 (49)
13 Gremlin z Helfštýna 12 LR Milada Blaschke 2 2 4 4 4 3 4V 4 3 4 II. 144 (45)
14 Ch. Billy Boy Falaksa 13 FCR Pavlína Marková 4 1 4 4 4 4 4V 3 4 3 III. 147 (48)
  Charming Chloé Bohemia Luxyvett 5 FCR Ing. Květoslava Hanikýřová 4 3 4 3 4 0 4V 4 3 4 neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jana Velebová, Alois Bultman, Hana Kovářová, Miloslav Šafařík, Eva Pavlíková, Branko Danielovský

Klubové zkoušky vodní práce - 2. skupina

Kosičky 6.8.2017

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBody%Titul
1 Angel Wings Magic Spell 8 GR Leoš Cvrček 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) 100,00 CACT
2 Enzo Golden Sirius 6 GR Miloslav Libánský 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) 100,00 r.CACT
3 Francis Rangee Aurea Rosa 2 GR Helena Čtveráková 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) 100,00
4 Don Fabio z Liblických rákosin 3 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (51) 100,00
5 Ghost Jax Aurea Rosa 4 GR Petra Hrabětová 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (50) 100,00
6 Dream For Craze Of Golden Cheer 5 GR Jana Stejskalová 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (51) 97,09
7 IMIR z Wdeckiego Parku 14 NK František Sedlák 4 3 4 4 4 4 X X X X I. 96 96,00 CACT
8 Conny z Nížkovského Klínku 13 NK Marie Horáková 4 4 4 4 2 4 X X X X I. 96 96,00 r.CACT
9 ARŠA z Nedelišťa 11 NK Ing. Martin Sýkora 3 4 4 4 4 3 X X X X I. 91 91,00
10 Amaryllis Monroe Buxusson 18 ASS Martina Hladká 3 4 3 4 4 3 X X X X I. 86 86,00 CACT
11 Lonnie od Stroupinského potoka 9 ASS Bryksí Jaroslav 3 4 3 4 4 3 X X X X I. 86 86,00 r.CACT
12 Fabio z Březnického Balkánu 17 AC Zbyněk Holub 3 4 4 3 4 3 X X X X I. 86 86,00 CACT
13 Olivie Any-Bon 12 NK Martina Dostálová 2 3 4 4 3 3 X X X X I. 81 81,00
14 Cheek to Cheek Jack the Bear 1 GR Barbora Břízová 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (51) 94,19
15 Nikolaus Gold Rebecca 7 GR Bc. Daniela Šebková, DiS. 4 2 4 3 4 4 4V 4 4 3 II. 154 (50) 89,53
16 Filadelfia Štěprová 10 AC Ing.Jaroslav Šarman 1 3 4 4 4 3 X X X X II. 79 79,00
17 Nick Any - Bon 16 NK Stanislav Hodáň 1 4 4 4 3 2 X X X X II. 76 76,00
18 Coudy Canigou Oreaster 15 AC Podrazil David 1 4 3 2 4 2 X X X X II. 63 63,00

Disciplíny slídiči:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Slídění v rákosí, 4: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5: Chování na stanovišti u vody, 6: Poslušnost a ovladatelnost

Disciplíny retrieveři:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. František Kerda

Rozhodčí: Zdeněk Veleba, Lukáš Hýsek, Jaroslav Dostál, Jiří Knotner, Pavel Řezníček, Tomáš Skalický

 

Foto

Fotky - Podzimní zkoušky

Fotky - Zkoušky z vodní práce