Východočeské derby Choustníkovo Hradiště 29.-30.7.2017 - výsledky
Úterý, 01 Srpen 2017 07:18

VII.Východočeské DERBY

Choustníkovo Hradiště - 29.-30.7.2017

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučetTitul
Poř.TitulCena/bodyPoř.TitulCena/body
1 Dream For Craze Of Golden Cheer GR Pokorná Jarmila Ing. 3 r.CACT I./232 4 r.CACT I./167 7 Vítěz Derby
2 Ajax William Saint Matthew FCR Toupalová Schliederová Lenka 8 CACT I./222 3 CACT I./172 11  
3 Barid Wooden Heaven LR Kasalová Vladimíra Ing. 2 CACT I./232 10 I./159 12  
4 Queen Rose By Queen´s Joy LR Andrášková Jana Mgr. 6 r.CACT I./227 6 r.CACT I./167 12  
5 Nebthet Českomoravské vysočiny LR Růžičková Daniela 10 I./221 2 CACT I./172 12  
6 Maxipes Fík Chlupaté štěstí GR Maříková Iva 11 I./221 1 CACT I./172 12  
7 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 1 CACT I./232 12 II./156 13  
8 Arven Stella amica CCR Novák František Ing. 5 CACT I./228 8 CACT I./167 13  
9 Brietney Sweet Albipolis GR Kamešová Jana 9 I./221 7 I./167 16  
10 Karkulka Chlupaté štěstí GR Sláma Milan 4 I./232 14 III./155 18  
11 Quantum Of Joy Brdské zlato GR Korejtková Tereza 13 I./218 5 I./167 18  
12 Garsis Rose Aurea Rosa GR Píchová Eva 7 I./227 13 II./151 20  
13 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 15 I./216 9 I./162 24  
14 Achiles Silvis Sancti Huberti GR Keppert David 16 II./204 11 II./162 27  
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury LR Zimová Naďa 12 I./218 -   - -  
  Kiss This Lad Rusty Love GR Hartmanová Věra 14 I./218 -   - -  
  Kevin ze Zlatého Antoníčku LR Grof Viktor -   - -   - -  

Klubové Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Rhapsody Misantos 8 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (64) CACT
2 Barid Wooden Heaven 4 LR Kasalová Vladimíra Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (64) CACT
3 Dream For Craze Of Golden Cheer 13 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (64) r.CACT
4 Karkulka Chlupaté štěstí 15 GR Sláma Milan 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (64)
5 Arven Stella amica 11 CCR Novák František Ing. 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (64) CACT
6 Queen Rose By Queen´s Joy 3 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (64) r.CACT
7 Garsis Rose Aurea Rosa 2 GR Píchová Eva 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (63)
8 Ajax William Saint Matthew 5 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (63) CACT
9 Brietney Sweet Albipolis 10 GR Kamešová Jana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I.R 221 (62)
10 Nebthet Českomoravské vysočiny 14 LR Růžičková Daniela 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I.R 221 (62)
11 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 16 GR Maříková Iva 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I.R 221 (62)
12 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 12 LR Zimová Naďa 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 218 (64)
13 Quantum Of Joy Brdské zlato 6 GR Korejtková Tereza 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 218 (63)
14 Kiss This Lad Rusty Love 9 GR Hartmanová Věra 4 3 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 218 (62)
15 Christopher Bismilláhi 7 GR Vacek Petr 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 216 (62)
16 Achiles Silvis Sancti Huberti 1 GR Keppert David 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 2 II. 204 (56)
  Kevin ze Zlatého Antoníčku 17 LR Grof Viktor - - - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Eva Pavlíková

Rozhodčí: Františk Kerda, Lukáš Hýsek, Jaroslav Jílek, Alena Dragounová, Jaroslav Dostál, Hana Kovářová

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 16 GR Maříková Iva 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) CACT
2 Nebthet Českomoravské vysočiny 14 LR Růžičková Daniela 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (52) CACT
3 Ajax William Saint Matthew 5 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (51) CACT
4 Dream For Craze Of Golden Cheer 13 GR Pokorná Jarmila Ing. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (52) r.CACT
5 Quantum Of Joy Brdské zlato 6 GR Korejtková Tereza 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (52)
6 Queen Rose By Queen´s Joy 3 LR Andrášková Jana Mgr. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (51) r.CACT
7 Brietney Sweet Albipolis 10 GR Kamešová Jana 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 167 (51)
8 Arven Stella amica 11 CCR Novák František Ing. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (50) CACT
9 Christopher Bismilláhi 7 GR Vacek Petr 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (51)
10 Barid Wooden Heaven 4 LR Kasalová Vladimíra Ing. 4 3 4 3 4 4 3V 4 4 4 I. 159 (51)
11 Achiles Silvis Sancti Huberti 1 GR Keppert David 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (50)
12 Rhapsody Misantos 8 GR Vacková Alena 4 2 4 4 4 4 4V 3 4 4 II. 156 (50)
13 Garsis Rose Aurea Rosa 2 GR Píchová Eva 3 2 4 4 4 4 4V 3 4 4 II. 151 (49)
14 Karkulka Chlupaté štěstí 15 GR Sláma Milan 4 3 4 1 4 4 4V 4 4 4 III. 155 (51)
  Kiss This Lad Rusty Love 9 GR Hartmanová Věra 2 - - - - - - - 3 - neobstál
  Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury 12 LR Zimová Naďa - - - - - - - - - - odstoupil
  Kevin ze Zlatého Antoníčku 17 LR Grof Viktor - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing.Eva Pavlíková

Rozhodčí: Františk Kerda, Lukáš Hýsek, Jaroslav Jílek, Alena Dragounová, Jaroslav Dostál, Hana Kovářová