KZVP Rosovice 16.7.2017 - výsledky
Neděle, 16 Červenec 2017 16:15

Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Dobříš - Rosovice 16.7.2017

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBody%Titul
1 Fleur de Lis Tercius 6 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (32) 100,00 CACT, Vítěz zkoušek
2 Angee z Bílé Vody 4 NK Konečná Kateřina Mgr. 4 4 4 4 4 4 X X X X I. 100 100,00
3 Denny ze Starého Brázdima 2 FCR Pemlová Veronika 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (31) 98,84 r.CACT
4 Achiles Silvis Sancti Huberti 3 GR Keppert David 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 I. 168 (30) 97,67 CACT
5 Albert Jimmy z Bonifácova 1 GR Bártová Ludmila 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 3 I. 166 (31) 96,51 r.CACT
6 Bea Blanche Jackie´s dream 10 GR Majerová Irena Mgr. 4 4 4 4 4 3 4V 4 3 4 I. 164 (29) 95,35
7 Daffy ze Starého Brázdima 5 FCR Šrenková Zdenka 4 1 4 4 4 4 4V 3 4 3 III. 147 (29) 85,47
8 Alfa Cassidy Bohemia Queen Daisy 11 FCR Valentová Dana 4 4 4 1 4 3 3V 3 4 4 III. 144 (28) 83,72
  Andy Velvet Diamnod 9 FCR Kubešová Lenka 4 4 0 - - - - - - - neobstál
  Brigitte Lueur dorée 7 GR Petříková Šárka Mgr. 4 - 0 1 4 - - - - - neobstál
  Berthony Lueur dorée 8 GR Mrkva Luboš 4 - - 0 - - - - - - odstoupil

Disciplíny slídiči:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Slídění v rákosí, 4: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5: Chování na stanovišti u vody, 6: Poslušnost a ovladatelnost

Disciplíny retrieveři:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Mgr. Jaroslava Bicková, PhD.

Rozhodčí: Ing. Veronika Bromová, Jan Brom, Pavel Šablatura, Luděk Fanta

Účastníci

?? ?? ??

GR Albert Jimmy z Bonifácova

Bártová Ludmila

GR Achiles Silvis Sancti Huberti

Keppert David

NK Angee z Bílé Vody

Konečná Kateřina Mgr.

?? ?? ??

FCR Andy Velvet Diamnod

Kubešová Lenka

GR Bea Blanche Jackie´s dream

Majerová Irena Mgr.

GR Berthony Lueur dorée

Mrkva Luboš

?? ?? ??

FCR Denny ze Starého Brázdima

Pemlová Veronika

GR Brigitte Lueur dorée

Petříková Šárka Mgr.

FCR Daffy ze Starého Brázdima

Šrenková Zdenka

?? ??

FCR Alfa Cassidy Bohemia Queen Daisy

Valentová Dana

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

Vítězové

?? ??

FCR Fleur de Lis Tercius, CACT, Vítěz zkoušek

vůdce Mgr. Barbora Žampachová

FCR Denny ze Starého Brázdima, res. CACT

vůdce Veronika Pemlová

?? ??

GR Achiles Silvis Sancti Huberti, CACT

vůdce David Keppert

GR Albert Jimmy z Bonifácova, res. CACT

vůdce Ludmila Bártová