Pražské derby Divoká Šárka 1.-2.7.2017 - výsledky
Čtvrtek, 13 Červenec 2017 04:53

Pražské Derby

Divoká Šárka 1.-2.7.2017

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KPZTit. KPZPoř. KZVPTit. KZVPSoučettitul
1 Casey Amazing Frace LR Horníčková Jarmila Mgr. 1 CACT 2 r.CACT 3 Vítěz Derby
2 Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva 2 CACT 3 5  
3 Cee Amazing Frace LR Blažková Iveta Ing. 4 r.CACT 1 CACT 5  
4 Cony od Turoveckých rybníků FCR Kostelecká Andrea 3 CACT 4 7  
5 Apollón Cody Saint Matthew FCR Skřivanová Lenka 8 5 13  
6 Stella ze Smolinky LR Kotrčová Jana 7 7 14  
7 Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 9 6 15  
  Thevenet Pure Passion GR Míšek Pavel 5 - -  
  Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 6 - -  
  Joy Jackie Nice Friend LR Mansfeldová Simona Ing. 10 - -  
  Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra - - -  

Klubové podzimní zkoušky CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Casey Amazing Frace 1 LR Horníčková Jarmila Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (32) CACT
2 Annie z Týnského podskalí 11 GR Kaslová Eva 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (31) CACT
3 Cony od Turoveckých rybníků 9 FCR Kostelecká Andrea 4 4 4 4 4 4 4 4R 4 4 3 4 I. 220 (32) CACT
4 Cee Amazing Frace 6 LR Blažková Iveta Ing. 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 3 4 I. 219 (32) r.CACT
5 Thevenet Pure Passion 7 GR Míšek Pavel 4 2 3 2 2 4 4 2R 4 3 3 4 II. 177 (29)
6 Amor Benjamin Od Kojetických skal 4 GR Holanová Yvetta 4 1 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 III. 211 (30)
7 Stella ze Smolinky 8 LR Kotrčová Jana 4 4 4 4 2 4 4 1V 4 4 3 4 III. 208 (32)
8 Apollón Cody Saint Matthew 5 FCR Skřivanová Lenka 4 3 4 1 3 4 4 3V 4 4 4 4 III. 204 (32)
9 Brilliant Leader of White Enny 2 GR Boguaj Stanislav 4 4 3 3 1 4 4 4V 4 3 2 4 III. 196 (30)
10 Joy Jackie Nice Friend 10 LR Mansfeldová Simona Ing. 4 3 2 1 3 4 4 3V 4 4 1 2 III. 170 (28)
  Ghost Jax Aurea Rosa 3 GR Hrabětová Petra - 2 - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Mgr. Pavel Řezníček, Jana Lásková, Markéta Zelenková, Vladimír Netrefa

Klubové zkoušky z vodní práce CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Cee Amazing Frace 6 LR Blažková Iveta Ing. 3 3 4 4 4 3 3V 4 4 4 I. 152 (38) CACT
2 Casey Amazing Frace 1 LR Horníčková Jarmila Mgr. 3 4 4 3 4 4 4V 3 3 3 I. 151 (36) r.CACT
3 Annie z Týnského podskalí 11 GR Kaslová Eva 3 2 4 3 4 4 4V 4 4 3 II. 149 (36)
4 Cony od Turoveckých rybníků 9 FCR Kostelecká Andrea 2 3 4 3 4 3 4R 4 4 4 II. 139 (36)
5 Apollón Cody Saint Matthew 5 FCR Skřivanová Lenka 3 2 4 4 4 3 4V 3 3 3 II. 139 (32)
6 Brilliant Leader of White Enny 2 GR Boguaj Stanislav 1 2 4 3 4 4 3V 3 4 4 III. 133 (36)
7 Stella ze Smolinky 8 LR Kotrčová Jana 2 2 3 1 4 2 4R 2 3 3 III. 97 (24)
  Joy Jackie Nice Friend 10 LR Mansfeldová Simona Ing. - 1 2 1 4 0 - - - - neobstál
  Thevenet Pure Passion 7 GR Míšek Pavel - - - - - - - - - - odstoupil
  Ghost Jax Aurea Rosa 3 GR Hrabětová Petra - - - - - - - - - - odstoupil
  Amor Benjamin Od Kojetických skal 4 GR Holanová Yvetta - - - 0 - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Mgr. Pavel Řezníček, Markéta Zelenková, Jaroslav Mach, Eva Píchová