Jihomoravské derby Rohozná, 8.-9.7.2017 - výsledky
Pondělí, 10 Červenec 2017 17:14

Jihomoravské DERBY

Rohozná 8.-9.7.2017

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KPZTit. KPZPoř. KZVPTit. KZVPSoučetTitul
1 Aron Strong Luckykay LR Hrubá Jiřina 3 CACT 4 r.CACT 7 Vítěz Derby
2 Jezinka Chlupaté Štěstí GR Noll Jakub 6 1 CACT 7  
3 Elizabeth Enjoy of Dashby LR Dragolovová Eva Ing. 4 r.CACT 5 9  
4 Quantum Of Joy Brdské zlato GR Korejtková Tereza 1 CACT 10 11  
5 Armóns Golden Hevanar GR Chvalovská Helena Ing. 2 r.CACT 9 11  
6 Edgar English Spy of Dashby LR Götzová Dagmar Ing. 8 3 CACT 11  
7 Greedigut z Helfštýna LR Blaschke Martin 5 7 12  
8 Áres Flores Vitae GR Janská Hana 11 2 r.CACT 13  
9 Fleur de Lis Tercius FCR Žampachová Barbora Mgr. 7 CACT 8 CACT 15  
10 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 12 6 18  
11 Arwen Tia Vrbovecké stráně FCR Švarcová Kateřina 9 r.CACT 13 22  
12 Gremlin z Helfštýna LR Blaschke Milada 10 12 22  
13 Artois Stella Vrbovecké stráně FCR Ištvanová Ivana Ing. 13 11 r.CACT 24  
  Džedhor z Českomoravské vysočiny LR Kopáčková Renata - - -  

Klubové Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Quantum Of Joy Brdské zlato 14 GR Korejtková Tereza 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44) CACT
2 Armóns Golden Hevanar 12 GR Chvalovská Helena Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44) r.CACT
3 Aron Strong Luckykay 11 LR Hrubá Jiřina 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44) CACT
4 Elizabeth Enjoy of Dashby 9 LR Dragolovová Eva Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (42) r.CACT
5 Greedigut z Helfštýna 8 LR Blaschke Martin 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (44)
6 Jezinka Chlupaté Štěstí 5 GR Noll Jakub 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (43)
7 Fleur de Lis Tercius 4 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (43) CACT
8 Edgar English Spy of Dashby 13 LR Götzová Dagmar Ing. 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (43)
9 Arwen Tia Vrbovecké stráně 6 FCR Švarcová Kateřina 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I. 217 (43) r.CACT
10 Gremlin z Helfštýna 2 LR Blaschke Milada 4 3 3 3 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 207 (40)
11 Áres Flores Vitae 10 GR Janská Hana 4 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (43)
12 Pat z Proutku 7 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 2 4 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 214 (44)
13 Artois Stella Vrbovecké stráně 1 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 3 3 II. 209 (43)
  Džedhor z Českomoravské vysočiny 3 LR Kopáčková Renata - - - - 4 - - - - - 4 0 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: František Bárta st., Pavel Šablatura, Luděk Fanta, Lukáš Vlas, Václav Fišer, Zdeněk Pils

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Jezinka Chlupaté Štěstí 5 GR Noll Jakub 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) CACT
2 Áres Flores Vitae 10 GR Janská Hana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) r.CACT
3 Edgar English Spy of Dashby 13 LR Götzová Dagmar Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) CACT
4 Aron Strong Luckykay 11 LR Hrubá Jiřina 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 9 LR Dragolovová Eva Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40)
6 Pat z Proutku 7 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (39)
7 Greedigut z Helfštýna 8 LR Blaschke Martin 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (40)
8 Fleur de Lis Tercius 4 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (40) CACT
9 Armóns Golden Hevanar 12 GR Chvalovská Helena Ing. 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (40)
10 Quantum Of Joy Brdské zlato 14 GR Korejtková Tereza 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (37)
11 Artois Stella Vrbovecké stráně 1 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (37) r.CACT
12 Gremlin z Helfštýna 2 LR Blaschke Milada 3 4 4 3 4 3 4V 4 3 4 I. 155 (35)
13 Arwen Tia Vrbovecké stráně 6 FCR Švarcová Kateřina 4 2 4 4 4 3 4V 4 4 4 II. 156 (36)
  Džedhor z Českomoravské vysočiny 3 LR Kopáčková Renata - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: František Bárta st., Pavel Šablatura, Luděk Fanta, Lukáš Vlas, Václav Fišer, Zdeněk Pils

Účastníci

?? ?? ??

LR Greedigut z Helfštýna

Blaschke Martin

LR Gremlin z Helfštýna

Blaschke Milada

LR Elizabeth Enjoy of Dashby

Dragolovová Eva Ing.

?? ?? ??

LR Edgar English Spy of Dashby

Götzová Dagmar Ing.

LR Aron Strong Luckykay

Hrubá Jiřina

GR Armóns Golden Hevanar

Chvalovská Helena Ing.

?? ?? ??

FCR Artois Stella Vrbovecké stráně

Ištvanová Ivana Ing.

GR Áres Flores Vitae

Janská Hana

LR Džedhor z Českomoravské vysočiny

Kopáčková Renata

?? ?? ??

GR Quantum Of Joy Brdské zlato

Korejtková Tereza

LR Pat z Proutku

Kuhová Petra Dis.

GR Jezinka Chlupaté Štěstí

Noll Jakub

?? ??

FCR Arwen Tia Vrbovecké stráně

Švarcová Kateřina

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

Vítězové

?? ??

LR Aron Strong Luckykay, CACT z KPZ, res. CACT z KZVP

vůdce Jiřina Hrubá

GR Jezinka Chlupaté Štěstí, CACT z KZVP

vůdce Jakub Noll

?? ??

LR Elizabeth Enjoy of Dashby, res. CACT z KPZ

vůdce Ing. Eva Dragolovová

GR Quantum Of Joy Brdské zlato, CACT z KPZ

vůdce Tereza Korejtková

?? ??

GR Armóns Golden Hevanar, res. CACT z KPZ

vůdce Ing. Helena CHvalovská

LR Edgar English Spy of Dashby, CACT z KZVP

vůdce Ing. Dagmar Götzová

?? ??

GR Áres Flores Vitae, res. CACT z KZVP

vůdce Hana Janská

FCR Fleur de Lis Tercius, CACT z KPZ, CACT z KZVP

vůdce Mgr. Barbora Žampachová

?? ??

FCR Arwen Tia Vrbovecké stráně, res. CACT z KPZ

vůdce Kateřina Švarcová

FCR Artois Stella Vrbovecké stráně, res. CACT z KZVP

vůdce Ing. Ivana Ištvanová