Derby ČR (ZPR) Stříbřec 17.-18.6.2017 - výsledky
Neděle, 18 Červen 2017 14:55

Derby ČR 2017 - Klubové zkoušky přinášení retrieverů - CACT

Stříbřec 17.-18.6.2017

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
ChV
 3 
VlP
 4 
NP1
 5 
NP2
 6 
Apo
 7 
RpP
 8 
PoP
 9 
VlS
10
DPS
11
ChS
12
Odl
13
RpL
14
PoL
15
NaK
16
DoK
17
Vod
18
RpV
19
PoV
20
PřS
21
PřP
22
PřK
CenaBodyTitul
1 Christopher Bismilláhi 11 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 428 (52) CACT
2 Rhapsody Misantos 2 GR Vacková Alena 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 423 (52) r.CACT
3 Make Right Decisions Brdské zlato 18 GR Libánská Renata 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3V 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 420 (52)
4 Jezinka Chlupaté Štěstí 12 GR Zavadilová Marta MVDr. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 I. 419 (52)
5 Souvenir Fleur de Jasmin 6 GR Zimová Ivana 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 418 (52)
6 Ghost Jax Aurea Rosa 16 GR Hrabětová Petra 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4V 4 3 4 4 4 I. 417 (51)
7 Don Fabio z Liblických rákosin 15 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 I. 417 (50)
8 Viki Chlupaté štěstí 4 GR Zimermanová Lenka 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3V 3 3 4 4 4 I. 409 (50)
9 Julián Janis Joplin 17 LR Labounková Alice 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 3 4 4 3 4 I. 408 (49) CACT
10 Ellie Ideal Dog 10 LR Smutný Tomáš 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 3 2 4 4V 4 3 4 4 4 II. 401 (51)
11 Brietney Sweet Albipolis 7 GR Kamešová Jana 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4V 3 4 2 4 4V 4 3 4 4 4 II. 398 (50)
12 Karkulka Chlupaté štěstí 8 GR Sláma Milan 4 4 4 4 3 2 3 4 4 2 4 4V 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 II. 397 (51)
13 New Superstar Bohemia Luxyvett 1 FCR Chlumská Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 1V 4 4 4 4 4V 3 3 3 4 4 III. 396 (48)
14 Olivia z Ročkova 5 LR Kapoun Radek Ing. 4 4 4 4 3 4 4 4 4 2 4 4V 4 4 1 4 4V 4 2 4 4 4 III. 386 (49)
15 Now I´m Here Exotic Lunas 3 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 2 4 4 1 4 4 4 3 4 4V 4 4 2 4 4V 4 3 4 4 4 III. 385 (51)
  Annie z Týnského podskalí 22 GR Kaslová Eva 4 4 - - - 4 - - 0 4 3 4R 2 2 1 1 4V 2 2 4 - 3 neobstál
  Chip Chlupaté štěstí 9 GR Berounský Martin - - 4 2 2 - 4 4 3 2 4 0V 3 4 4 - 4V - - 2 - - neobstál
  Diamond Destiny Golden Martha 14 GR Jůzlová Jana 4 4 - 0 - 4 - - - - 4 4V - - 1 1 4V 4 2 - - 3 neobstál
  Edgar English Spy of Dashby 20 LR Götzová Dagmar Ing. - - - - - - - - - - - 4V - - 4 0 4V - - - - - neobstál
  Cezar od Turoveckých rybníků 21 FCR Bartizalová Barbora Ing. - - - - - - - - - - - 4V - - 4 0 3V - - - - - neobstál
  Angel Wings Magic Spell 19 GR Cvrček Leoš - - - - - - - - - - - 4V - - 2 0 4V - - - - - neobstál
  Elizabeth Enjoy of Dashby 23 LR Dragolovová Eva Ing. - - - - - - - - - - - 0V - - 2 - 4V - - - - - neobstál
  Lee Grand Sarblet 13 LR Šihor David - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - odstoupil
  Eliot z Královských teras 24 GR Pokorná Jarmila Ing. - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost (les), 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miloslav Šafařík, Miroslav Pecháček, Jan Lejsek, Irena Erhartová, Vladimír Kolín, Břetislav Uchytil, Jan Sikora, Petr Prázdný