KLZ a KZVP Švábenice 3.-4.6.2017 - výsledky
Úterý, 13 Červen 2017 04:51

KLZ

Švábenice, 3.6.2017

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213CenaBody%Titul
1 Now I´m Here Exotic Lunas "U" 8 FCR Ing. Zdeněk Pokorný 4 4 4 4 4S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 268 (0) 93,06 CACT
2 Ara Merlucius 9 LR Prof.Phdr.Helena Grecmanová,Ph.D. 4 4 4 4 4S 4V 4 4V 4 4 4V 4 3 I. 264 (0) 91,67 CACT
3 Avar Black-magic Luckykay 10 LR Jiří Čech 4 4 4 4 4S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 258 (0) 89,58 r.CACT
4 Love Is All Around Black Brianta 4 FCR Petr Pokorný 4 4 4 3 4V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 255 (0) 88,54 r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 5 LR Ing. Eva Dragolovová 4 4 4 4 3S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 252 (0) 87,50
6 Nick Any - Bon 16 NK Stanislav Hodáň 4 4 4 4 4V 4N 4 4 4 4S 4V 4V 4 I. 332 87,37 CACT
7 Arša z Nedelišťa 18 NK Ing. Martin Sýkora 4 4 4 4 4V 4Z 4 4 4 4S 3V 4V 4 I. 330 86,84 r.CACT
8 Black Magic z Černobílé Duhy 7 LR Michaela Hasíková 4 4 4 4 4V 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 250 (0) 86,81
9 Coudy Canigou Oreaster 17 AC David Podrazil 4 2 4 4 4V 4N 4 4 4 4S 4V 4V 3 I. 312 82,11 CACT
10 Hyro z Šilhanova chovu 13 NK Adam Dvouletý 4 4 4 4 3R 4N 4 3 4 4V 4V 4V 3 I. 299 78,68
11 Filadelfia Štěprová 11 AC Ing. Jaroslav Šarman 4 0 4 4 4V 3N 4 4 3 4S 4V 4V 4 I. 292 76,84 r.CACT
12 Adra od Dětkovského potoka 15 NK Bronislav Kubík 4 4 4 4 2R 4N 4 3 2 4S 3V 4R 2 I. 279 73,42
13 Edgar English Spy of Dashby 2 LR Ing. Dagmar Gotzová 4 4 4 4 2S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 246 (0) 85,42
14 Armant Rose z Českomoravské vysočiny 6 LR Daniel Sáblík 4 4 4 4 1S 3V 1 4V 4 3 4V 4 4 III. 228 (0) 79,17
15 Celsea z Černobílé Duhy 3 LR Lenka Vrublová 4 4 4 3 4V 1V 4 4V 4 4 4V 4 4 III. 225 (0) 78,13
16 Ganwales Romance Summer Buxusson 14 ASS Philip Hladký 3 4 3 4 4V 4N 4 3 4 4S 1V 4V 4 III. 280 73,68
17 Chita z Doberské stráně 12 NK Kamila Šobáňová 4 4 4 4 2V 4N 4 1 1 4V 4V 3V 1 III. 255 67,11
  Rowena Black Brianta 1 FCR Mgr. Jana Nešporová 0 0 0 0 4V 2V 0 0V 0 0 4V 0 0 neobstál

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhánění zvěře z houštin (Z = z odložení, N = od nohy), 7: Vyhledávání - slídění, 8: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 9: Vlečka se srstnatou zvěří, 10: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 11: Barva (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Chování na stanovišti v lese

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jan Derka, Jindřich Šimara, Jiří Jelínek, František Štoppl, Arnošt Drmola, Jana Velebová

KZVP

Švábenice, 4.6.2017

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBody%Titul
1 Arša z Nedelišťa 1 NK Ing. Martin Sýkora 4 4 4 4 4 4 X X X X I. 100 100,00 CACT
2 Celsea z Černobílé Duhy 12 LR Lenka Vrublová 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (44) 100,00 CACT
3 Elizabeth Enjoy of Dashby 13 LR Ing. Eva Dragolovová 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (43) 100,00 r.CACT
4 Avar Black-magic Luckykay 10 LR Jiří Čech 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (44) 97,67
5 Ara Merlucius 16 LR Prof.Phdr.Helena Grecmanová,Ph.D. 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (44) 97,67
6 Black Magic z Černobílé Duhy 11 LR Michaela Hasíková 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (43) 97,67
7 Filadelfia Štěprová 4 AC Ing. Jaroslav Šarman 2 4 4 4 4 4 X X X X I. 92 92,00 CACT
8 Now I´m Here Exotic Lunas "U" 9 FCR Ing. Zdeněk Pokorný 2 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 II. 158 (44) 91,86
9 Rowena Black Brianta 17 FCR Mgr. Jana Nešporová 4 2 4 3 4 4 3V 4 4 4 II. 154 (41) 89,53
10 Nick Any - Bon 5 NK Stanislav Hodáň 2 3 4 3 2 3 X X X X II. 74 74,00
11 Bajda od Čečetek 7 LR Adéla Mendroková 2 2 2 2 4 3 3V 4 3 4 II. 122 (38) 70,93
12 Chita z Doberské stráně 2 NK Kamila Šobáňová 2 1 4 2 3 4 X X X X II. 68 68,00
13 Edgar English Spy of Dashby 14 LR Ing. Dagmar Gotzová 1 4 4 4 4 2 4V 4 4 4 III. 145 (38) 84,30
14 Lord Wizard Nenuoramos 15 GR Ing.Ivana Kučerová 2 2 4 1 4 4 3V 4 4 4 III. 136 (44) 79,07
15 Angel Admiral Princess 8 LR Jitka Povolná 2 2 4 2 4 1 1V 3 3 3 III. 102 (29) 59,30
16 Hyro z Šilhanova chovu 3 NK Adam Dvouletý 3 1 4 1 3 2 X X X X III. 57 57,00
  Ganwales Romance Summer Buxusson 6 ASS Martina Hladká 0 0 0 0 0 0 X X X X neobstál

Disciplíny slídiči:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Slídění v rákosí, 4: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5: Chování na stanovišti u vody, 6: Poslušnost a ovladatelnost

Disciplíny retrieveři:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jan Derka, Jindřich Šimara, Jiří Jelínek, František Štoppl, Jan Škoda, Jana Velebová

 

Fotky

Fotky KLZ

Fotky KZVP