KPZ Kunžak 21.5.2017 - výsledky
Neděle, 21 Květen 2017 17:15


Klubové podzimní zkoušky retrieverů - CACT

Kunžak 21.5.2017

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Elizabeth Enjoy of Dashby 22 LR Dragolovová Eva Ing. 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 I. 222 (31) CACT
2 Ghost Jax Aurea Rosa 21 GR Hrabětová Petra 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 221 (31) CACT
3 Iker du Bois de la Rayere, pes 12 GR Šimůnek Jaroslav 4 4 4 3 3 4 4 3V 4 4 4 4 I. 219 (32) r.CACT
4 Denny ze Starého Brázdima 24 FCR Pemlová Veronika 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (31)
5 Apollón Cody Saint Matthew 16 FCR Skřivanová Lenka 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 3 4 II. 220 (32)
6 Little Viloet ´s Like a Hurricane 23 GR Kozlová Lucie 4 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (32)
7 Ayla Eli's Pride, fena 9 GR Marková Ella 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 216 (30)
8 Arnaud Cannelle Réglisse d‘Elisabeth 5 FCR Cíla Daniel 4 4 4 4 3 4 4 2V 4 3 4 4 II. 214 (31)
9 Right Hunter Show Leader 18 GR Nokic Lenka 4 2 3 3 3 4 4 4R 4 3 3 3 II. 184 (30)
10 Edgar English Spy of Dashby 11 LR Götzová Dagmar Ing. 4 4 4 3 1 4 4 4V 4 3 4 4 III. 209 (31)
11 Cheek To Cheek Jack The Bear 14 GR Břízová Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 1 3 III. 208 (30)
12 Chip Chlupaté štěstí 8 GR Berounský Martin 4 3 2 1 4 4 4 4V 3 3 4 3 III. 186 (27)
13 Astička Libošovská blata 20 LR Lafata David 4 3 3 4 4 1 4 4R 4 3 4 1 III. 175 (25)
  Brook ze Zlaté Skalky 4 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 1 2 2 0 4 4V - - 4 - neobstál
  Daffy ze Starého Brázdima 13 FCR Šrenková Zdenka 4 4 - - 4 - 4 4V - 3 1 0 neobstál
  Dakota Neposlušné štěně 19 GR Laurenčíková Lucie DiS. - 2 - 1 2 4 - 4R - - 0 - neobstál
  Diamond Darwin Golden Martha 6 GR Tomanová Sandra Mgr. - - 4 4 0 - - - - - - - neobstál
  Bubble Eli's Pride, fena 15 GR Veselá Eliška - - - - 0 - 4 4V - - - - neobstál
  Akiro Nero Dolanská tlapka 1 FCR Křížová Barbora - - 4 - - - - - - - - - neobstál
  Adrien Gold z Orvetu 17 LR Ruprichová Monika - - - - 0 - 4 3V - - - - neobstál
  Amasha Jane La Mimadite 3 LR Petrlíková Markéta - - 4 0 - - - - - - - - neobstál
  Hunter Rudolfovská skála 2 NSR Zabranský Martin Ing. - - 2 1 0 - - - - - - - neobstál
  Cristie z Vidoule 7 GR Ruprich Petr - - 0 1 - - - - - - - - neobstál
  Anna Bella z Bonifácova 10 GR Herrmannová Eva Ing. - - 0 1 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Lucie Šeráková

Rozhodčí: Pavel Šablatura, Ing.Veronika Bromová, Jan Brom, Josef Odehnal, Luděk Fanta, Ing.Irena Erhartová, Jaroslava Bínová, Jaroslava Bicková