I. Pražské derby retrieverů - výsledky
Pondělí, 11 Červenec 2016 08:02

 

 

I.Pražské DERBY retrieverů


Divoká Šárka 2.-3.7.2016



Poř. Pes Plem. Vůdce Poř. KZVP Tit. KZVP Poř. KPZ Tit. KPZ Součet titul
1 Souvenir Fleur de Jasmin GR Zimová Ivana 1 CACT 4   5 Vítěz derby
2 Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva 6   1 CACT 7  
3 Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 4   5   9  
4 Cony od Turoveckých rybníků FCR Vertichová Andrea 7 CACT 3 CACT 10  
5 Catryn Od Zlaté Delfi GR Palivcová Dana 5   6   11  
6 Chip Chlupaté štěstí GR Berounský Martin 3   8   11  
7 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 14   2 r.CACT 16  
8 Amasha Jane La Mimadite LR Petrlíková Markéta 11   7   18  
9 Casey Amazing Frace LR Horníčková Jarmila Mgr. 9   12   21  
10 Diamond Angel Golden Martha GR Janáková Alena 12   10   22  
11 Fantastic Frodo Dark Angel od Tepic FCR Vaculík Tomáš 8 r.CACT 15   23  
12 April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína 20   11   31  
13 Stella ze Smolinky LR Kotrčová Jana 17   14   31  
14 Amy z Brtnických lesů LR Havlíček Martin 15   17   32  
15 Isolabella De Ria Vela GR Blahoutová Serbusová Lenka 18   16   34  
  Afram Taefa Sannur Rydgadur GR Hermannová Jindra 2 r.CACT -      
  Daffy ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka -   9   -  
  Achiles Silvis Sancti Huberti GR Keppert David 10   -   -  
  Oryn Boddy Artemis Gold GR Čadková Ivana -   13   -  
  Ayla Eli's Pride GR Marková Ella 13   -   -  
  Adal Edgar Sannur Rydgadur GR Rossi Monika 16   -   -  
  Apollo Goldymate GR Poděbradský Oldřich 19   -   -  


 

 nastup

 

 

 

 

I.Pražské DERBY retrieverů - Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Annie z Týnského podskalí 11 GR Kaslová Eva 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (43) CACT
2 Amor Benjamin Od Kojetických skal 9 GR Holanová Yvetta 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (44) r.CACT
3 Cony od Turoveckých rybníků 6 FCR Vertichová Andrea 4 4 4 4 4 4 4 4R 4 4 4 4 I. 224 (44) CACT
4 Souvenir Fleur de Jasmin 2 GR Zimová Ivana 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 218 (43)
5 Brilliant Leader of White Enny 21 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 2 4 II. 218 (42)
6 Catryn Od Zlaté Delfi 13 GR Palivcová Dana 4 2 4 4 3 4 4 4V 3 4 4 4 II. 214 (42)
7 Amasha Jane La Mimadite 8 LR Petrlíková Markéta 3 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 209 (42)
8 Chip Chlupaté štěstí 18 GR Berounský Martin 4 4 4 3 2 4 4 4V 3 3 4 3 II. 203 (38)
9 Daffy ze Starého Brázdima 22 FCR Šrenková Zdenka 3 3 2 3 4 4 4 4V 3 4 4 3 II. 194 (39)
10 Diamond Angel Golden Martha 7 GR Janáková Alena 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 215 (44)
11 April Kovinox Puppy Dogs 1 LR Janská Katarína 4 4 4 4 2 4 4 3V 4 4 1 3 III. 202 (41)
12 Casey Amazing Frace 15 LR Horníčková Jarmila Mgr. 4 4 1 4 4 4 4 4V 4 3 1 4 III. 199 (41)
13 Oryn Boddy Artemis Gold 19 GR Čadková Ivana 4 4 3 4 1 4 4 4V 4 3 3 3 III. 199 (38)
14 Stella ze Smolinky 17 LR Kotrčová Jana 4 4 4 4 2 4 4 1V 4 4 1 2 III. 188 (38)
15 Fantastic Frodo Dark Angel od Tepic 5 FCR Vaculík Tomáš 4 4 1 4 3 4 4 2V 4 4 1 3 III. 187 (42)
16 Isolabella De Ria Vela 23 GR Blahoutová Serbusová Lenka 3 3 4 4 1 4 4 3R 3 4 1 2 III. 169 (36)
17 Amy z Brtnických lesů 16 LR Havlíček Martin 4 4 3 2 3 4 4 1R 4 3 1 2 III. 169 (35)
  Afram Taefa Sannur Rydgadur 20 GR Hermannová Jindra 4 4 1 4 4 4 4 - 4 - 1 0 neobstál
  Ayla Eli's Pride 12 GR Marková Ella 4 4 1 3 2 4 4 - 4 - - 0 neobstál
  Achiles Silvis Sancti Huberti 14 GR Keppert David - - 4 - - 4 - - - - - 0 neobstál
  Uric-Gala z Vinice 4 LR Smejkalová Jana - - 2 - - 0 - - - - - - neobstál
  Adal Edgar Sannur Rydgadur 3 GR Rossi Monika 4 - - - - - - - - - - - odstoupil
  Apollo Goldymate 10 GR Poděbradský Oldřich - - - 0 - - - - - - - - neobstál

 

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Jaroslav Mach, Eva Píchová, Markéta Zelenková, Jiří Veselý

 

 

rozhodci

 

 

 

 

I.Pražské DERBY retrieverů - Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Souvenir Fleur de Jasmin 2 GR Zimová Ivana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (48) CACT
2 Afram Taefa Sannur Rydgadur 20 GR Hermannová Jindra 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (48) r.CACT
3 Chip Chlupaté štěstí 18 GR Berounský Martin 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (43)
4 Brilliant Leader of White Enny 21 GR Boguaj Stanislav 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (47)
5 Catryn Od Zlaté Delfi 13 GR Palivcová Dana 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 3 I. 159 (46)
6 Annie z Týnského podskalí 11 GR Kaslová Eva 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 3 I. 157 (43)
7 Cony od Turoveckých rybníků 6 FCR Vertichová Andrea 4 4 4 3 4 3 4R 4 4 4 I. 154 (45) CACT
8 Fantastic Frodo Dark Angel od Tepic 5 FCR Vaculík Tomáš 3 4 4 3 4 3 4R 4 3 4 I. 147 (43) r.CACT
9 Casey Amazing Frace 15 LR Horníčková Jarmila Mgr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 2 4 II. 168 (47)
10 Achiles Silvis Sancti Huberti 14 GR Keppert David 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 II. 164 (48)
11 Amasha Jane La Mimadite 8 LR Petrlíková Markéta 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (48)
12 Diamond Angel Golden Martha 7 GR Janáková Alena 4 2 4 3 4 4 4V 4 3 4 II. 156 (48)
13 Ayla Eli's Pride 12 GR Marková Ella 4 4 4 4 4 2 4V 3 3 4 II. 152 (37)
14 Amor Benjamin Od Kojetických skal 9 GR Holanová Yvetta 4 2 4 3 4 4 4V 3 4 3 II. 148 (44)
15 Amy z Brtnických lesů 16 LR Havlíček Martin 3 4 4 3 4 4 2R 4 2 4 II. 147 (47)
16 Adal Edgar Sannur Rydgadur 3 GR Rossi Monika 4 4 4 2 4 3 3V 3 4 3 II. 144 (38)
17 Stella ze Smolinky 17 LR Kotrčová Jana 3 4 4 2 4 2 3V 4 3 4 II. 141 (39)
18 Isolabella De Ria Vela 23 GR Blahoutová Serbusová Lenka 4 2 4 4 4 3 3R 3 3 4 II. 138 (41)
19 Apollo Goldymate 10 GR Poděbradský Oldřich 3 2 4 2 4 3 4R 4 3 4 II. 133 (43)
20 April Kovinox Puppy Dogs 1 LR Janská Katarína 2 3 4 1 4 4 3V 3 4 4 III. 135 (42)
  Daffy ze Starého Brázdima 22 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 4 4 0 - 4 4 4 neobstál
  Oryn Boddy Artemis Gold 19 GR Čadková Ivana 0 3 4 - 4 - - - 3 4 neobstál
  Uric-Gala z Vinice 4 LR Smejkalová Jana - - - - - - - - - - neobstál

 

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

 

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Miloslav Šafařík, Alena Auerbach, Roman Hubek, Jaroslav Šembera

 

 

 

 

 

 

vitezove

 

 

 

 

Vítězové

 

zimova

Vítěz I. Pražského Derby retrieverů

KPZ - II.cena 218 bodů, KZVP - CACT  I.cena  172 bodů

GR - Souvenir Fleur de Jasmin

vůdce - Zimová Ivana



kaslova1 vertichova

KPZ - CACT  I.cena 232 bodů, KZVP - I.cena  157 bodů

GR - Annie z Týnského podskalí

vůdce - Kaslová Eva

KPZ - CACT  I.cena 224 bodů, KZVP - CACT  I.cena  154 bodů

FCR - Cony od Turoveckých rybníků

vůdce - Vertichová Andrea

 

 

 

 

OBRAZEM