VIII.Severočeské Derby - výsledky
Pondělí, 20 Červen 2016 20:03

 

VIII.Severočeské Derby retrieverů


Manušice  11.-12.6.2016



 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KZVPTit. KZVPPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena DiS. 1 CACT 3 CACT 4 Vítěz derby
2 Don Fabio z Liblických rákosin GR Mach Jaroslav 7 1 CACT 8  
3 Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra 8 2 r.CACT 10  
4 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 5 5 10  
5 Julián Janis Joplin LR Labounková Alice 4 CACT 7 11  
6 Make Right Decisions Brdské zlato GR Libánská Renata 3 r.CACT 8 11  
7 Darius Flores Vitae GR Machová Marie 11 4 15  
8 Daffy ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 9 6 r.CACT 15  
9 Diamond Angel Golden Martha GR Janáková Alena 10 9 19  
  Rhapsody Misantos GR Vacek Petr 2 CACT - -  
  Cony od Turoveckých rybníků FCR Vertichová Andrea 6 r.CACT - -  
  Artuš Boy Falaksa FCR Drncová Jana 12 - -  


 

VIII.Severočeské Derby retrieverů - Klubové podzimní zkoušky


PesLosPlem.Vůdce
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
CenaBodyTitul
1 Don Fabio z Liblických rákosin 11 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (35) CACT
2 Ghost Jax Aurea Rosa 10 GR Hrabětová Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (36) r.CACT
3 Arwi Valery Bohemia Tilia 2 FCR Dragounová Alena DiS. 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 228 (36) CACT
4 Darius Flores Vitae 8 GR Machová Marie 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 228 (35)
5 Christopher Bismilláhi 1 GR Vacek Petr 4 3 3 4 4 3 4 4V 4 4 4 3 I. 211 (33)
6 Daffy ze Starého Brázdima 9 FCR Šrenková Zdenka 4 3 3 4 4 4 4 3V 3 4 3 4 I. 210 (33) r.CACT
7 Julián Janis Joplin 12 LR Labounková Alice 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 II. 218 (32)
8 Make Right Decisions Brdské zlato 5 GR Libánská Renata 4 3 4 3 4 4 4 4V 3 4 2 4 II. 210 (33)
9 Diamond Angel Golden Martha 6 GR Janáková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 220 (36)
  Rhapsody Misantos 3 GR Vacek Petr 4 3 - 3 - - 4 - 4 - 4 - odstoupil
  Cony od Turoveckých rybníků 4 FCR Vertichová Andrea 4 4 - - - - 4 - 4 - 4 - odstoupil
  Artuš Boy Falaksa 7 FCR Drncová Jana 4 4 - - - 4 4 - - - 3 - odstoupil


Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu,

8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Vosáhlo Jaroslav, Špiroch Václav

 

 

 

VIII.Severočeské Derby retrieverů - Klubové zkoušky z vodní práce


Poř.PesLosPlem.Vůdce
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
CenaBodyTitul
1 Arwi Valery Bohemia Tilia 2 FCR Dragounová Alema DiS. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (40) CACT
2 Rhapsody Misantos 3 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (39) CACT
3 Make Right Decisions Brdské zlato 5 GR Libánská Renata 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (43) r.CACT
4 Julián Janis Joplin 12 LR Labounková Alice 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (40) CACT
5 Christopher Bismilláhi 1 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (34)
6 Cony od Turoveckých rybníků 4 FCR Vertichová Andrea 4 4 4 4 4 4 4R 4 4 4 I. 164 (39) r.CACT
7 Don Fabio z Liblických rákosin 11 GR Mach Jaroslav 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 I. 163 (39)
8 Ghost Jax Aurea Rosa 10 GR Hrabětová Petra 4 4 4 4 4 3 4V 3 4 4 I. 160 (36)
9 Daffy ze Starého Brázdima 9 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 3 I. 157 (37)
10 Diamond Angel Golden Martha 6 GR Janáková Alena 4 3 4 3 4 4 4V 3 3 3 I. 151 (36)
11 Darius Flores Vitae 8 GR Machová Marie 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 3 II. 158 (38)
12 Artuš Boy Falaksa 7 FCR Drncová Jana 3 2 4 3 4 3 2R 4 2 3 II. 127 (36)


Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Pavlíková Eva Ing., Kerda František Ing.

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

Img_8435

Vítěz VIII. Severočeského Derby

KPZ I.cena CACT 228 bodů

KZVP I.cena CACT 172 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alema DiS.

Img_8449 Img_8457

KPZ I.cena CACT 232 bodů

KZVP I.cena  163 bodů

GR - Don Fabio z Liblických rákosin

vůdce - Mach Jaroslav

KPZ I.cena res.CACT 2282 bodů

KZVP I.cena  160 bodů

GR - Ghost Jax Aurea Rosa

vůdce - Hrabětová Petra

Img_8487

Img_8466

KPZ II.cena  218 bodů

KZVP CACT I.cena  168 bodů

GR - Julián Janis Joplin

vůdce - Labounková Alice

KPZ II.cena  210 bodů

KZVP res.CACT I.cena  170 bodů

GR - Make Right Decisions Brdské zlato

vůdce - Libánská Renata

Img_8496

Img_8477

KPZ res.CACT I.cena  210 bodů

KZVP  I.cena  157 bodů

FCR - Daffy ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

KPZ odstoupil

KZVP CACT I.cena  172 bodů

GR - Rhapsody Misantos

vůdce - Vacek Petr

Img_8509

 

KPZ  odstoupil

KZVP  res.CACT  I.cena  164 bodů

FCR - Cony od Turoveckých rybníků

vůdce - Vertichová Andrea

 

 

 

OBRAZEM