MFTR Chlum u Třeboně 12.a 13.12.2015 - výsledky
Úterý, 19 Leden 2016 11:37

 

 

Mezinároní Field Trial  CACIT a CACT


Chlum u Třeboně


12.12.2015

 

 

  Jméno psa Vůdce Výsledek Poznámka
1 Rocket Star n.chadli Frank Redant EXC Výborně CACIT, CACT
2 Xandro vom Fichtenhorst Barbara Stadlhuber EXC Výborně r.CACIT, r.CACT
3 FTW Blackthorn Karim Bakó István EXC Výborně  
4 Garrethall Quiff Rinus Heijmans EXC Výborně  
5 Jane des Ormeaux de Villebeton Dirk Volders G Dobře  
6 Agile Kent of Mountain Forest Glade Jarka Svenka G Dobře  
7 Lesser Burdock Beaver Petra Loidl G Dobře  
8 Jersey Girls Kind Sookie Ulla Schütz G Dobře  
  Ragweed’s Keed Caroline Koch NC Neklasifikován  
  Ragweed’s Magnus Imma Walderdorff NC Neklasifikován  
  Gundog's Choice Bono Jörg Brach NC Neklasifikován  
  Blackthorn Gandalf Petr Bubeník NC Neklasifikován  
  Trompeterbakkens Teddy Tibor Pittich NC Neklasifikován  
  Flying Flap Ears Frederike Zita Červenková NC Neklasifikován  
  Godolloi Huncut Vadász Liza Ľudovít Balogh EL Vyloučen  
  Blackthorn Izar Miroslav Krejčí EL Vyloučen  

 

 

 Seznam účastníků 12.12.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezinároní Field Trial  CACIT a CACT


Chlum u Třeboně


13.12.2015

 

 

 

  Jméno psa Vůdce Výsledek Poznámka
1 Jersey Girls Kind Sookie Ulla Schütz EXC Výborně CACIT, CACT
2 Danestone Ava Stef Bollen EXC Výborně r.CACIT, r.CACT
3 Gundog's Choice Bono Jörg Brach VG Velmi dobře  
4 Stacreek Leduvel Filip Bollen VG Velmi dobře  
5 Garrethall Quiff Rinus Heijmans VG Velmi dobře  
6 Xandro vom Fichtenhorst Barbara Stadlhuber VG Velmi dobře  
7 Trompeterbakkens Teddy Tibor Pittich G Dobře  
  Ragweed’s Keed Caroline Koch NC Neklasifikován  
  Rocket Star n.chadli Frank Redant NC Neklasifikován  
  Agile Kent of Mountain Forest Glade Jarka Svenka NC Neklasifikován  
  Lesser Burdock Beaver Petra Loidl NC Neklasifikován  
  Flying Flap Ears Frederike Zita Červenková NC Neklasifikován  
  FTW Blackthorn Karim Bakó István EL Vyloučen  
  Arapho Remus Lavondyss Marek Ďurka EL Vyloučen  
  Blackthorn Izar Miroslav Krejčí EL Vyloučen  
  Blackthorn Gandalf Petr Bubeník EL Vyloučen  

 

 

Seznam účastníků 13.12.2015








OBRAZEM