MKVZPR Třeboň 17.-18.10.2015 - výsledky
Pondělí, 19 Říjen 2015 08:52

Mezinárodní klubové všestranné zkoušky přinášení

retrieverů     CACT a res.CACT


Třeboň  17.-18.10.2015



trubaci





Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Olivia z Ročkova 11 LR Kapoun Radek Ing. 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 521 (37) CACT, nejl. pole, Vítěz MKVZPR
2 Now I´m Here Exotic Lunas 12 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4V 4V 4 4 4V 4V 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 515 (39) CACT, nejl. les
3 Art´s Ginny Tercius 19 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 4V 4V 4 4 4V 4V 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 514 (36) r.CACT
4 Viki Chlupaté štěstí 17 GR Noll Jakub 4 4 4V 4V 4 4 4V 4V 4 3 4 3 4V 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 I. 505 (40) CACT
5 X’Satu z Muchovy boudy 21 LR Orsavová Jana 4 4 4V 3V 3 4 4V 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 I. 498 (36) r.CACT
6 Hippy Jack Libami 13 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 4 4V 3V 4 4 4V 4V 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 2 3 2 4 4 4 4 4 II. 486 (40) nejl. voda
7 Don Pepper Zlatá kudrnka 4 GR Kondělková Lucie 4 4 4V 4V 3 4 4V 3R 4 4 4 4 3V 4 4 1 4 3 4 3 4 3 4 4 4 4 III. 482 (37)
  Lolita Brown Aknel Top 5 FCR Valenta Luděk - - - - 4 0 - 4V 3 4 3 4 4V 4V 4 4 4 4 4 3 1 4 4 - 4 3 neobstál
  Buddy Godd Augury 6 GR Sležková Sylva - 4 4S 0V - - - 3R - - 4 3 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 - 4 4 neobstál
  Love Is All Around Black Brianta 18 FCR Pokorný Petr 4 4 4V 4V 3 4 4V 4V 4 4 - - - - - 4 4 - 2 0 - 3 - 3 - - neobstál
  Flamboyant Starlight Oasis of Peace 20 FCR Vrána Jan 4 4 3S 2V 4 4 4V 4V 4 4 - - - - - 4 4 - - - - - - - 0 - neobstál
  Aliza ze Strakovské myslivny 3 LR Andrášková Jana Mgr. - - - - - - - - - - 4 0 - - - 4 4 4 4 4 2 4 4 - 4 - neobstál
  Annual´s Rival Queen 1 LR Vanda Jan - - - - - - - - - - - - 4V 4 3 4 3 - 3 4 3 3 4 - - 0 neobstál
  Baddy z Líšeňské planinky 14 GR Novotná Marta Ing. 4 4 4S 0V 4 4 4V - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Áres Flores Vitae 15 GR Janská Hana 3 4 4S 0V 4 2 4V - 4 3 - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Gabby Nice Friend 8 LR Luňák Martin - - - - - - - - - - - 4 0V - - - 4 4 - - - 1 3 - - - neobstál
  Debora Tercius 2 FCR Prokopová Zuzana - - - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - 4 - - 0 - neobstál
  Geny Nice Friend 10 LR Luňák Martin - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - 2 - - - - - neobstál
  Clea Citarwen 7 GR Brýdlová Jana - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - 1 - - - - - neobstál
  Barid Wooden Heaven 16 LR Kasalová Vladimíra Ing. - - - - 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Arwi Valery Bohemia Tilia 9 FCR Dragounová Alena Dis. - - - - - - - 4 - - 4 - - - - - - - - - 4 - - - - - odstoupil


Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce (les), 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

 

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: František Bárta ml., Branko Danielovský, Ing.Irena Erhartová, Luděk Fanta, Václav Fišer, Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček, Jiří Sikora, František Bárta st.

 

 

rozhodci

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

kapoun

Vítěz MKVZPR Třeboň

CACT, nej. pole, I.cena  521 bodů

LR - Olivia z Ročkova

vůdce - Kapoun Radek Ing.



pokornyzd zampach

CACT, nej. les, I.cena  515 bodů

FCR - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorný Zdeněk Ing.



res. CACT,  I.cena  514 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.



noll

orsavova

CACT,  I.cena  505 bodů

GR - Viki Chlupaté štěstí

vůdce - Noll Jakub



res. CACT,  I.cena  498 bodů

LR - X’Satu z Muchovy boudy

vůdce - Orsavová Jana



vrzalova

 

nej. voda   II.cena  486 bodů

CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - Vrzalová Kateřina MUDr.

 

 

 

 

 

 

 

 

nastup

 

 

 

 

 

 

Účastníci



vanda prokopova andraskova kondelkova

LR - Annual´s Rival Queen

vůdce - Vanda Jan



FCR - Debora Tercius

vůdce - Prokopová Zuzana



LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.



GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie



valenta

slezkova

brydlova

lunak

FCR - Lolita Brown Aknel Top

vůdce - Valenta Luděk




GR - Buddy Godd Augury

vůdce - Sležková Sylva




GR - Clea Citarwen

vůdce - Brýdlová Jana




LR - Gabby Nice Friend

LR - Geny Nice Friend

vůdce - Luňák Martin



dragounova

kapoun

pokornyzd

vrzalova

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena Dis.



LR - Olivia z Ročkova

vůdce - Kapoun Radek Ing.



FCR - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorný Zdeněk Ing.



CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - Vrzalová Kateřina MUDr.



novotna

janska

kasalova

noll

GR - Baddy z Líšeňské planinky

vůdce - Novotná Marta Ing.



GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana



LR - Barid Wooden Heaven

vůdce - Kasalová Vladimíra Ing.



GR - Viki Chlupaté štěstí

vůdce - Noll Jakub



pokornypetr

zampach

vrana

orsavova

FCR - Love Is All Around Black Brianta

vůdce - Pokorný Petr


FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.


FCR - Flamboyant Starlight

Oasis of Peace

vůdce - Vrána Jan

LR - X’Satu z Muchovy boudy

vůdce - Orsavová Jana



 

 

 

 

 

 

 zpět