KPZ Sloveč - výsledky
Pondělí, 12 Říjen 2015 07:40

Klubové podzimní zkoušky


Sloveč  10.10.2015



losovani



 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 101112CenaBody%Titul
1 Alf Bohemia Jewellery 21 NK Petra Golinovská 4 4 4 4 4R 4 4 4 4 X X X I. 220 98,21 CACT, Vítěz zkoušek
2 Every Move You Make Avendesora Poland 24 ASS Petra Golinovská 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 X X X I. 217 96,88 CACT
3 Pat z Proutku 14 LR Kuhová Petra Dis. 4 3 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 223 (28) 96,12 CACT
4 Berris Deermount 19 AC MVDr.Pavlína Stoklásková 4 4 4 4 3V 4 3 4 4 X X X I. 214 95,54 CACT
5 Aimee Jackie´s dream 17 GR Hana Pokorná 4 4 3 4 4 4 4 3V 4 4 3 4 I. 219 (27) 94,40 CACT
6 Bandita z Podmošenska 20 NK Iva Nollová 4 4 3 4 4V 3 4 4 4 X X X I. 211 94,20 r.CACT
7 Cony od Turoveckých rybníků 10 FCR Vertichová Andrea 4 3 4 4 4 4 4 3R 4 4 4 4 I. 217 (27) 93,53 CACT
8 Nebthet z Českomoravské vysočiny 3 LR Daniela Růžičková 4 3 4 3 4 4 4 3V 4 3 4 4 I. 212 (26) 91,38 r.CACT
9 Era z Botičských Meandrů 5 GR Ing. Eva Šípová 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 3 2 4 II. 208 (27) 89,66
10 Alfa Cassidy Bohemia Queen Daisy 13 FCR Tomáš Poláček 4 2 4 4 3 4 4 3R 4 3 4 4 II. 202 (26) 87,07
11 Asterix Happy z Liberce 4 LR David Ondroušek 4 2 3 3 4 4 4 2V 4 3 4 4 II. 198 (26) 85,34
12 Collet Amazing Frace 7 LR Petra Červinková 4 2 4 3 4 2 4 3V 4 3 4 4 II. 197 (26) 84,91
13 Alvin Králův hrádek 22 WSS Jiří Bezpalec 4 2 3 4 4V 2 4 4 2 X X X II. 175 78,13
14 Agir z Pytláckých roklí 23 ASS Martin Ježek 3 0 4 4 2R 3 3 2 2 X X X II. 135 60,27
15 Fergie Missy Cambrella 11 LR Jan Jelínek 4 1 4 4 4 3 4 1V 4 3 4 4 III. 194 (26) 83,62
16 Make Right Decisions Brdské Zlato 6 GR Renata Libánská 4 1 1 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 III. 191 (26) 82,33
17 Casey Amazing Frace 15 LR Horníčková Jarmila 4 3 4 4 1 4 4 4V 4 4 1 2 III. 191 (23) 82,33
18 Greedigut z Helfštýna 1 LR Martin Blaschke 4 1 3 2 4 4 4 2V 4 4 2 4 III. 186 (27) 80,17
19 Diamond Destiny Golden Martha 16 GR Jana Jůzlová 4 2 1 1 3 4 4 3R 4 4 3 3 III. 168 (26) 72,41
20 Iscar z Ohrádek 18 WSS Mgr. Jiří Lazar 4 0 4 4 3R 2 3 4 1 X X X III. 145 64,73
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 2 LR Janská Katarína 4 2 - 0 - 4 - - - - 3 - neobstál
  Caroline z Humburských luk 9 LR Naďa Zimová - - - - - - - - - - - - odstoupil
  Fren Joyce Cambrella 12 LR Ilona Bártová - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Lumberjack of Bohemia Bras 8 LR Krutský Petr - - - 0 - - - - - - - - neobstál


 

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhledávání - slídění, 7: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 8: Vlečka se srstnatou zvěří, 9: Přinášení kachny z hluboké vody

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík

Rozhodčí: Milan Kříž, Mgr. Klára Tydlitová, Josef Slabý, Jaroslav Mach, Tereza Nováková, Václav Špiroch, Ing. Jiří Večeř, Ing. Jan Horyna

 

 

 

 rozhodci1

 

 




Vítězové

 

 

golinovska

Vítěz KPZ Sloveč

CACT  I.cena 220 bodů

NK - Alf Bohemia Jewellery

CACT - Icena  217 bodů

ASS - Every Move You Make Avendesora Poland

vůdce - Petra Golinovská



kuhova stoklaskova

CACT  I.cena 223 bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Petra Kuhová DiS.



CACT  I.cena 214 bodů

AC - Berris Deermount

vůdce - MVDr.Pavlína Stoklásková



pokorna nollova

CACT  I.cena 219 bodů

GR - Aimee Jackie´s dream

vůdce - Hana Pokorná



res.CACT  I.cena 211 bodů

NK - Bandita z Podmošenska

vůdce - Iva Nollová



vertichova

CACT  I.cena 217 bodů

FCR - Cony od Turoveckých rybníků

vůdce - Andrea Vertichová

 

 

 

 

 

 

 

 

 nastup

 

 

 



 Účastníci

 

 

cervinkova juzlova ruzickova janska

LR - Collet Amazing Frace

vůdce - Petra Červinková




GR - Diamond Destiny Golden Martha

vůdce - Jana Jůzlová




LR - Nebthet z Českomoravské

vysočiny

vůdce - Daniela Růžičková

 



LR - Hello Crazy Frog Of

Bohemia Bras

vůdce - Janská Katarína



pokorna

polacek

kuhova

bartova

GR - Aimee Jackie´s dream

vůdce - Hana Pokorná




FCR - Alfa Cassidy Bohemia

Queen Daisy

vůdce - Tomáš Poláček



LR - Pat z Proutku

vůdce - Petra Kuhová DiS.




LR - Fren Joyce Cambrella

vůdce - Ilona Bártová




vertichova

zimova

krutasky

sipova

FCR - Cony od Turoveckých rybníků

vůdce - Andrea Vertichová



LR - Caroline z Humburských luk

vůdce - Naďa Zimová



LR - Lumberjack of Bohemia Bras

vůdce - Petr Krutský



GR - Era z Botičských Meandrů

vůdce - Ing. Eva Šípová



blaschke

ondrousek

libanska

hornickova

LR - Greedigut z Helfštýna

vůdce - Martin Blaschke




LR - Asterix Happy z Liberce

vůdce - David Ondroušek




GR - Make Right Decisions

Brdské Zlato

vůdce - Renata Libánská



LR - Casey Amazing Frace

vůdce - Jarmila Horníčková




jelinek

lazar

bezpalec

golinovska

LR - Fergie Missy Cambrella

vůdce - Jan Jelínek





WSS - Iscar z Ohrádek

vůdce - Mgr. Jiří Lazar





WSS - Alvin Králův hrádek

vůdce - Jiří Bezpalec





NK Alf Bohemia Jewellery

ASS - Every Move You Make

Avendesora Poland

vůdce - Petra Golinovská



nollova

jezek

stoklaskova

 

NK - Bandita z Podmošenska

vůdce - Iva Nollová

ASS - Agir z Pytláckých roklí

vůdce - Martin Ježek

AC - Berris Deermount

vůdce - MVDr.Pavlína Stoklásková

 

 

 

 

 

 

Sponzoři KPZ Sloveč


41



zemspolslovec



postriziny



kinsky

 


brzak

 

 

 

 

 OBRAZEM

 

 

 Zpět