Svatováclavský pohár - výsledky
Pondělí, 28 Září 2015 07:21

 

Svatováclavský pohár retrieverů


Houštka  26.-27.9.2015



4vaclav



 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KLZTit. KLZPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Beau Rose Préma Shanti Navaro GR Nohavicová Eva 6 2 r.CACT 8 Vítěz Svatováclavského poháru
2 Fleur z Liblických rákosin GR Haklová Lenka 8 1 CACT 9  
3 Aliza ze Strakovské myslivny LR Andrášková Jana Mgr. 4 7 r.CACT 11  
4 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 3 r.CACT 9 12  
5 Bonnie ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 7 5 r.CACT 12  
6 Viki Chlupaté štěstí GR Noll Jakub 2 CACT 11 13  
7 Bally Brittany of Dashby LR Dragolovová Eva 1 CACT 14 15  
8 Barid Wooden Heaven LR Kasalová Vladimíra Ing. 11 4 CACT 15  
9 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena Dis. 15 3 CACT 18  
10 Garsis Rose Aurea Rosa GR Píchová Eva 9 12 21  
11 Armóns Golden Hevanar GR Chvalovská Helena Ing. 13 10 23  
12 Zephyr Golden Erinor GR Plachý Tomáš 17 6 23  
13 Francis Rangee Aurea Rosa GR Čtveráková Helena 16 8 24  
14 Abigail Tulip Rock on Fire FCR Bolfová Kamila 10 15 25  
15 Debora Tercius FCR Prokopová Zuzana 12 13 25  
16 Clea Citarwen GR Brýdlová Jana 14 17 31  
  Abby Bohemian Chocolate LR Kubíková Mikšovská Martina 5 - -  
  Ford Orion Černá Sluníčka FCR Svítilová Věra - 16 -  




 

 1ceny

 

 

 

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - Klubové lesní zkoušky CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
DPS
 4 
VlS
 5 
PpB
 6 
Bar
 7 
ChS
 8 
Odl
 9 
ChV
10
PaO
11
Vod
12
Při
13
Rad
CenaBodyTitul
1 Bally Brittany of Dashby 8 LR Dragolovová Eva 4 3 4 4 4S 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 I. 257 (26) CACT
2 Viki Chlupaté štěstí 16 GR Noll Jakub 4 3 4 4 4V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 255 (28) CACT
3 Pat z Proutku 1 LR Kuhová Petra Dis. 4 3 4 4 3S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 247 (28) r.CACT
4 Aliza ze Strakovské myslivny 6 LR Andrášková Jana Mgr. 4 3 4 4 4V 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 245 (27)
5 Abby Bohemian Chocolate 7 LR Kubíková Mikšovská Martina 4 3 4 4 3S 3V 3 4V 4 4 3V 4 4 I. 241 (28)
6 Beau Rose Préma Shanti Navaro 13 GR Nohavicová Eva 4 2 4 4 3S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 252 (27)
7 Bonnie ze Starého Brázdima 14 FCR Šrenková Zdenka 4 2 4 4 3V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 246 (27)
8 Fleur z Liblických rákosin 18 GR Haklová Lenka 4 2 4 3 4S 4V 4 4V 4 3 3V 4 4 II. 243 (26)
9 Garsis Rose Aurea Rosa 10 GR Píchová Eva 4 2 4 3 4V 4V 2 4V 4 4 4V 4 4 II. 241 (27)
10 Abigail Tulip Rock on Fire 2 FCR Bolfová Kamila 4 2 4 3 3S 3V 3 4R 4 4 3V 4 4 II. 223 (28)
11 Barid Wooden Heaven 12 LR Kasalová Vladimíra Ing. 4 2 4 4 3V 2V 4 4V 4 3 3V 4 4 II. 216 (27)
12 Debora Tercius 9 FCR Prokopová Zuzana 4 1 4 4 3V 4V 3 4R 4 3 3V 4 4 III. 221 (27)
13 Armóns Golden Hevanar 11 GR Chvalovská Helena Ing. 4 1 4 4 4R 4V 3 4V 4 3 4R 4 4 III. 221 (26)
14 Clea Citarwen 4 GR Brýdlová Jana 4 1 4 3 4V 3V 3 4R 4 3 4V 4 4 III. 214 (25)
15 Arwi Valery Bohemia Tilia 5 FCR Dragounová Alena Dis. 4 1 4 4 4V 2V 4 4V 4 3 3V 4 3 III. 211 (24)
16 Francis Rangee Aurea Rosa 3 GR Čtveráková Helena 4 1 4 3 4V 2V 1 4V 4 3 4V 3 4 III. 202 (25)
17 Zephyr Golden Erinor 17 GR Plachý Tomáš 4 3 4 1 3R 2V 2 4R 4 3 3R 4 3 III. 178 (25)
  Ford Orion Černá Sluníčka 15 FCR Svítilová Věra 4 1 4 0 4V 4V 3 1V 4 2 4R 1 3 neobstál


 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Václav Špiroch, Josef Brzák, Pavel Manžel, Miloslav Šafařík, Josef Ouzký

 

 

 

 2rozhodci

 

 

 

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT


 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Fleur z Liblických rákosin 18 GR Haklová Lenka 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT
2 Beau Rose Préma Shanti Navaro 13 GR Nohavicová Eva 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) r.CACT
3 Arwi Valery Bohemia Tilia 5 FCR Dragounová Alena Dis. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44) CACT
4 Barid Wooden Heaven 12 LR Kasalová Vladimíra Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (44) CACT
5 Bonnie ze Starého Brázdima 14 FCR Šrenková Zdenka 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (44) r.CACT
6 Zephyr Golden Erinor 17 GR Plachý Tomáš 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 3 4 I. 220 (43)
7 Aliza ze Strakovské myslivny 6 LR Andrášková Jana Mgr. 4 3 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 218 (43) r.CACT
8 Francis Rangee Aurea Rosa 3 GR Čtveráková Helena 4 3 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 217 (43)
9 Pat z Proutku 1 LR Kuhová Petra Dis. 4 3 3 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 213 (43)
10 Armóns Golden Hevanar 11 GR Chvalovská Helena Ing. 4 3 4 4 3 4 4 4R 3 4 3 4 I. 207 (43)
11 Viki Chlupaté štěstí 16 GR Noll Jakub 3 4 4 4 4 2 4 4V 4 4 4 4 II. 214 (43)
12 Garsis Rose Aurea Rosa 10 GR Píchová Eva 4 2 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 II. 213 (43)
13 Debora Tercius 9 FCR Prokopová Zuzana 4 3 4 4 4 2 4 4V 4 4 3 3 II. 207 (40)
14 Bally Brittany of Dashby 8 LR Dragolovová Eva 4 2 2 3 3 4 4 4V 4 4 3 4 II. 199 (44)
15 Abigail Tulip Rock on Fire 2 FCR Bolfová Kamila 4 2 4 2 3 4 4 3V 3 4 3 3 II. 190 (39)
16 Ford Orion Černá Sluníčka 15 FCR Svítilová Věra 4 3 3 3 3 4 4 4R 4 4 1 3 III. 187 (39)
17 Clea Citarwen 4 GR Brýdlová Jana 4 2 1 4 4 4 4 4V 3 3 1 4 III. 185 (41)
  Abby Bohemian Chocolate 7 LR Kubíková Mikšovská Martina - - 0 2 - - - - - - - - neobstál


 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Ing. Jarmila Pokorná, Jiří Lazar, Josef Ouzký, Václav Špiroch

 

 

 

 3ucastnici

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

 

nohavicova

Vítěz Svatováclavského poháru 2015

KLZ - II.cena 252 bodů,  KPZ - res.CACT  I.cena  232 bodů

GR - Beau Rose Préma Shanti Navaro

vůdce - Nohavicová Eva



haklova andraskova

KLZ - II.cena 243 bodů,  KPZ - CACT  I.cena  232 bodů

GR - Fleur z Liblických rákosin

vůdce - Haklová Lenka



KLZ - I.cena 245 bodů,  KPZ - res.CACT  I.cena  218 bodů

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.



kuhova

noll

KLZ - res.CACT  I.cena 247 bodů,  KPZ - I.cena  213 bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.



KLZ - CACT  I.cena 255 bodů,  KPZ - II.cena  214 bodů

GR - Viki Chlupaté štěstí

vůdce - Noll Jakub



dragolovova

kasalova

KLZ - CACT  I.cena 257 bodů,  KPZ - II.cena  199 bodů

LR - Bally Brittany of Dashby

vůdce - Dragolovová Eva



KLZ - II.cena 216 bodů,  KPZ - CACT  I.cena  127 bodů

LR - Barid Wooden Heaven

vůdce - Kasalová Vladimíra Ing.



dragounova

 

KLZ - III.cena 211 bodů,  KPZ - CACT  I.cena  127 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena Dis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci

 

 

 

andraskova bolfova brydlova chvalovska

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.



FCR - Abigail Tulip Rock on Fire

vůdce - Bolfová Kamila



GR - Clea Citarwen

vůdce - Brýdlová Jana



GR - Armóns Golden Hevanar

vůdce - Chvalovská Helena Ing.



ctverakova

dragolovova

dragounova

haklova

GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Čtveráková Helena



LR - Bally Brittany of Dashby

vůdce - Dragolovová Eva



FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena Dis.



GR - Fleur z Liblických rákosin

vůdce - Haklová Lenka



kasalova

kubikova

kuhova

nohavicova

LR - Barid Wooden Heaven

vůdce - Kasalová Vladimíra Ing.


 

LR - Abby Bohemian Chocolate

vůdce - Kubíková Mikšovská Martina


 

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.


 

GR - Beau Rose Préma

Shanti Navaro

vůdce - Nohavicová Eva

 

noll1

pichova

plachy

prokopova

GR - Viki Chlupaté štěstí

vůdce - Noll Jakub



GR - Garsis Rose Aurea Rosa

vůdce - Píchová Eva



GR - Zephyr Golden Erinor

vůdce - Plachý Tomáš



FCR - Debora Tercius

vůdce - Prokopová Zuzana



srenkova

svitilova

 

 

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

FCR - Ford Orion Černá Sluníčka

vůdce - Svítilová Věra

 

 

 

 

 

 

 

 Obrazem

 

 zpět