KPZ Vacíkov - výsledky
Středa, 23 Září 2015 05:38

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Dobříš - Vacíkov   19.9.2015


 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Jary Flat z Vlčích luk 5 FCR Žák Karel 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (59) CACT, Vítěz zkoušek
2 Casey Amazing Frace 18 LR Horníčková Jarmila 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 216 (58) CACT
3 Armóns Golden Hevanar 9 GR Chvalovská Helena Ing. 4 3 4 4 3 4 4 4R 4 4 3 4 I. 211 (60) CACT
4 Kola Chessy z Vlčích luk 2 CBR Smejkalová Jana 4 3 4 4 4 4 4 3R 4 4 4 3 I. 211 (57) CACT
5 Ghost Jax Aurea Rosa 12 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 4 4 3 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 219 (60)
6 Collet Amazing Frace 10 LR Červinková Petra 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 2 4 II. 219 (59)
7 Denny ze Starého Brázdima 16 FCR Pemlová Veronika 4 3 4 2 4 4 4 3V 4 4 4 4 II. 213 (59)
8 Daffy ze Starého Brázdima 17 FCR Šrenková Zdenka 4 2 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 206 (56)
9 Amasha Jane La Mimadite 8 LR Petrlíková Markéta 4 1 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 III. 212 (60)
10 Abe Curly z Vlčích luk 7 CCR Šolcová Pavla 4 3 4 2 4 4 4 3R 4 4 1 4 III. 195 (58)
  Conny Bolovy tlapky 13 LR Vít Jaroslav 4 4 3 4 4 4 4 2V 4 4 4 0 neobstál
  Marylin Royal Glade od Lužáneckého parku 4 LR Suchanová Iva 4 4 - 4 - 4 4 0V 4 4 4 3 neobstál
  Handy Headgehog of Bohemia Bras 11 LR Krutská Alena 4 4 4 - 4 0 4 - 4 4 - 4 neobstál
  Lumberjack of Bohemia Bras 14 LR Krutský Petr 4 3 4 3 3 2 4 3R 4 4 - 0 neobstál
  Ajax William Saint Matthew 3 FCR Toupalová Schliederová Lenka 4 3 0 1 - 3 4 3R 4 3 4 2 neobstál
  Fala od Zlaté lobi 6 GR Sura Václav 4 4 - - - 1 - - 4 3 - 0 neobstál
  Annie z Týnského podskalí 1 GR Kaslová Eva 4 1 - - - 4 4 - 3 2 - 0 neobstál
  Contia Tercius 15 FCR Melicharová Alena 4 - - 2 - - - 0V 4 - - - neobstál


 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Hermanová Jindra, Pecháček Miroslav, Šablatura Pavel, Píchová Eva, Mach Jaroslav, Bicková Jaroslava

 

 

ceny

 

 

 

 

 

 

Vítězové


v_zak1

Vítěz KPZ Vacíkov

CACT  I.cena  232 bodů

FCR - Jary Flat z Vlčích luk

vůdce - Žák Karel



v_hornickova v_chvalovska

CACT  I.cena  216 bodů

LR - Casey Amazing Frace

vůdce - Horníčková Jarmila



CACT  I.cena  211 bodů

GR - Armóns Golden Hevanar

vůdce - Chvalovská Helena Ing.



v_smejkalova

CACT  I.cena  211 bodů

CBR - Kola Chessy z Vlčích luk

vůdce - Smejkalová Jana


 

 

 

 

 

 

 Účastníci


u_chvalovska u_hornickova u_hrabetova u_kaslova

GR - Armóns Golden Hevanar

vůdce - Chvalovská Helena Ing.



LR - Casey Amazing Frace

vůdce - Horníčková Jarmila



GR - Ghost Jax Aurea Rosa

vůdce - Hrabětová Petra MUDr.



GR - Annie z Týnského podskalí

vůdce - Kaslová Eva



u_krutska

u_krutsky

u_melicharova

u_pemlova

LR - Handy Headgehog

of Bohemia Bras

vůdce - Krutská Alena



LR - Lumberjack of Bohemia Bras

vůdce - Krutský Petr




FCR - Contia Tercius

vůdce - Melicharová Alena




FCR - Denny ze Starého Brázdima

vůdce - Pemlová Veronika




u_petrlikova

u_smejkalova

u_solcova

u_srenkova

LR - Amasha Jane La Mimadite

vůdce - Petrlíková Markéta



CBR - Kola Chessy z Vlčích luk

vůdce - Smejkalová Jana



CCR - Abe Curly z Vlčích luk

vůdce - Šolcová Pavla



FCR - Daffy ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka



u_suchanova

 u_sura

u_toupalova

u_vit

LR - Marylin Royal Glade

od Lužáneckého parku

vůdce - Suchanová Iva



GR - Fala od Zlaté lobi

vůdce - Sura Václav




FCR - Ajax William Saint Matthew

vůdce - Toupalová

Schliederová Lenka



LR - Conny Bolovy tlapky

vůdce - Vít Jaroslav




u_zak

 

 

 

FCR - Jary Flat z Vlčích luk

vůdce - Žák Karel





zpět