KVZPR Kyselka - výsledky
Úterý, 15 Září 2015 09:44

 

Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT


O pohár starosty obce Kyselka


 

Kyselka - Radošov  12.-13.9.2015



ceny1





Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 527 (56) nejl. voda, CACT, Vítěz zkoušek
2 Olivia z Ročkova 9 LR Kapounová Kateřina 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 523 (56) nejl. les, CACT
3 Beau Rose Préma Shanti Navaro 3 GR Nohavicová Eva 4 4 4V 4V 4 3 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 519 (56) CACT
4 Christopher Bismilláhi 4 GR Vacek Petr 4 4 4S 4V 4 3 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 517 (55) r.CACT
5 Little Viloet ´s Like a Hurricane 18 GR Kozlová Lucie 4 4 4S 3Z 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 3 4 3 4 4 3 4 I. 515 (53)
6 Aldy Z údolí Bobravy 14 GR Krečmerová Marcela 4 4 4V 4V 4 4 4V 3 4 4 3 4 4V 4 4 4 3 3 4 4 3 3 4 4 4 3 I. 491 (54)
7 April Kovinox Puppy Dogs 19 LR Janská Katarína 4 4 4V 3V 4 4 4R 3 4 4 3 4 4V 4 4 4 3 4 4 3 3 4 4 3 4 3 I. 473 (51) r.CACT
8 Don Pepper Zlatá kudrnka 5 GR Kondělková Lucie 4 4 4V 2V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 504 (56)
9 Pat z Proutku 8 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4S 2V 3 4 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 491 (55)
10 Believe Christiny Magic Spell 7 GR Baslová Jana 4 4 4S 2V 4 2 4V 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 II. 483 (55)
11 Black Berry Tercius 11 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 3S 4V 4 3 3V 1 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 507 (56) nejl. pole
12 Cinderella Tercius 2 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4V 4V 4 2 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 1 4 4 4 4 3 4 4 4 III. 495 (56)
13 Áres Flores Vitae 12 GR Janská Hana 4 4 4S 4V 4 3 4V 4 4 4 2 4 4V 4 4 1 4 2 4 4 3 4 4 4 4 3 III. 482 (54)
14 Agatha Sweet Albipolis 13 GR Matoušková Petra 4 4 4V 4V 4 3 2V 3 4 4 4 4 4V 4 4 1 2 3 4 1 3 3 4 4 4 4 III. 454 (56)
15 Rena Joy Ithaka Bohemia 15 LR Bartusková Miluše Ing. Ph.D. 4 4 4R 2V 2 3 2V 3 3 4 3 4 3V 4 4 1 1 2 4 4 2 4 4 4 4 3 III. 402 (53)
  Art´s Ginny Tercius 16 FCR Žampach Pavel MUDr. - 4 4V 4V - 0 - - - 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 4 4 3 3 4 - 3 neobstál
  Anabela ze Zlínských strání 6 FCR Krautschneider Radek - - - - - 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Cesarka Fly the Flag 17 GR Růžičková Magdalena - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - neobstál
  Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 10 GR Míšek Pavel - - - - - 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál


 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce (les), 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

 

 

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

 

Rozhodčí: Barda Stanislav, Bína Jan, Danielovský Branko, Erhartová Irena Ing., Kottek Milan, Peroutka Josef, Šafařík Miloslav, Turhober Václav, Kolín Vladimír




rozhodci







Vítězové


skupina




rosochova

Vítěz KVZPR Kyselka

CACT  I.cena  527 bodů nejlepší voda

FCR - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana



kapounova nohavicova

CACT  I.cena  523 bodů nejlepší les

LR - Olivia z Ročkova

vůdce - Kapounová Kateřina



CACT  I.cena  519 bodů 

GR - Beau Rose Préma Shanti Navaro

vůdce - Nohavicová Eva



vacek janska

res.CACT  I.cena  517 bodů 

GR - Christopher Bismilláhi

vůdce - Vacek Petr



res.CACT  I.cena  473 bodů 

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína



V_Pokorny

III.cena  507 bodů nejlepší pole

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorný Zdeněk Ing.








nastup



 

Účastníci


rosochova zampachova nohavicova vacek

FCR - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana



FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.



GR - Beau Rose Préma Shanti Navaro

vůdce - Nohavicová Eva



GR - Christopher Bismilláhi

vůdce - Vacek Petr



kondelkova krautschneider baslova kuhova

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie



FCR - Anabela ze Zlínských strání

vůdce - Krautschneider Radek



GR - Believe Christiny Magic Spell

vůdce - Baslová Jana



LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.



kapounova misek pokorny janskah

LR - Olivia z Ročkova

vůdce - Kapounová Kateřina



GR - Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

vůdce - Míšek Pavel



FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorný Zdeněk Ing.



GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana



matouškova krecmerova bartuskova zampach

GR - Agatha Sweet Albipolis

vůdce - Matoušková Petra



GR - Aldy Z údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela



LR - Rena Joy Ithaka Bohemia

vůdce - Bartusková Miluše Ing. Ph.D.



FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.



ruzickova kozlova janskak

GR - Cesarka Fly the Flag

vůdce - Růžičková Magdalena

GR - Little Viloet ´s Like a Hurricane

vůdce - Kozlová Lucie

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína




 

SPONZOŘI KVZPR Kyselkia 2015


 

Hana a Miloš Ztratilovi – Restaurace Na Špici v Radošově 

Obec Kyselka

Vojenské lesy a statky s.p. Divize Karlovy Vary

Top Servis Holan Praha

Nákladní doprava Šipla s.r.o. Radošov

Vinné sklepy Tihelna Boleradice Petr Vystoupil

ANKA

BONO

Plaček Pet Products s.r.o.

DIX reklamní studio manželů Malenových

Artemis Gold




Obrazem pátek losování

Obrazem sobota - nástup a posuzování

Obrazem sobota - nástup a posuzování + losování

Obrazem neděle - nástup a posuzování

Obrazem neděle - vyhlášení 1

Obrazem neděle - vyhlášení 2



zpět