MSR 2015 - výsledky
Pondělí, 31 Srpen 2015 19:04

 

IX.Mezinárodní soutěž retrieverů CACT a res.CACT


VLS Lipník nad Bečvou 29.-30.8.2015



skupinka



 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Baddy z Líšeňské planinky 7 GR Novotná Marta Ing. 4 4 4S 3V 3 3 4V 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 502 (59) CACT, Všestranný vítěz retrieverů ČR 2015
2 Art´s Ginny Tercius 1 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 4V 3V 4 3 4V 4 4 4 4 3 4V 3 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 489 (60) nejl. les, CACT
3 Aliza ze Strakovské myslivny 17 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4V 4V 4 4 4V 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 II. 511 (55) nejl. voda
4 Aron z Březovského výsluní 5 GR Fejfarová Lenka MUDr. 4 4 4S 3V 2 3 4V 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 502 (59) nejl. pole
5 Áres Flores Vitae 4 GR Janská Hana 4 4 3S 4V 3 4 4V 4 4 4 4 2 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 II. 501 (56)
6 Ligustr Cotoneaster 9 LR Hoff Wladyslaw 4 4 2S 3V 4 4 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 3 3 3 4 4 4 II. 485 (59)
7 Verita Vince in Bohemia Bras 8 LR Bednářová Petra 4 4 3V 2V 3 2 4V 3 4 2 4 3 4V 3 4 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 II. 439 (60)
8 Darius Flores Vitae 2 GR Machová Marie 4 4 3S 1V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 III. 492 (60)
9 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 6 FCR Vrána Jan 4 4 1S 2V 4 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 III. 485 (60)
10 Indiane z Trojánku 3 LR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 4 4V 1V 3 4 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 III. 478 (60)
  Black Berry Tercius 10 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 - - - - - 0 - - 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 neobstál
  Cinderella Tercius 16 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4V 4V - 0 4V - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Extra Much Love Apollo Thirteen 15 LR Pernická Kateřina Bc. - - 4V 0V 4 4 4V - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Kuky z Vltavotýnských lesů 14 LR Šeráková Veronika - - - - - 0 4V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Crazy z Muchovy boudy 11 LR Petrovická Blanka - - - - - 0 4V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Árés Benison 12 LR Mynaříková Markéta - - - - - 0 4V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Akim od Turoveckých rybníků 18 FCR Uherek Miroslav - 4 1S - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - odstoupil
  Ashley od Hradu Valdek 19 FCR Valentová Alice - - 4V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - odstoupil
  Bella od Hradu Valdek 13 FCR Valenta Luděk - - - - - - 4V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - odstoupil


Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce (les), 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Horyna Jan Ing.

Rozhodčí: Kalich Miroslav MVDr., Hudlík Jaroslav, Jelínek Jiří, Danielovský Branko, Špiroch Václav, Řezníček Milan, Kašpar Miloš, Erhartová Irena Ing., Šafařík Miloslav, Šarman Jaroslav Ing.

 

 

rozhodci

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

novotna

Všestranný vítěz retrieverů ČR 2015

CACT  I.cena 502 bodů

GR - Baddy z Líšeňské planinky

vůdce - Novotná Marta Ing.



zampach andraskova

CACT  I.cena 489 bodů  nejl. les

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.



II.cena 511 bodů  nejl. voda

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.



fejfarova

II.cena 502 bodů  nejl. pole

GR - Aron z Březovského výsluní

vůdce - Fejfarová Lenka MUDr.

 

 

 

 

 

 

nastup

 

 

losovani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci

 

zampach machova vrzalova janska

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.



GR - Darius Flores Vitae

vůdce - Machová Marie



LR - Indiane z Trojánku

vůdce - Vrzalová Kateřina MUDr.



GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana



fejfarova vrana novotna bednarova

GR - Aron z Březovského výsluní

vůdce - Fejfarová Lenka MUDr.



FCR - Flamboyant Starlight Oasis

of Peace

vůdce - Vrána Jan


GR - Baddy z Líšeňské planinky

vůdce - Novotná Marta Ing.



LR - Verita Vince in Bohemia Bras

vůdce - Bednářová Petra



hoff pokorny petrovicka mynarikova

LR - Ligustr Cotoneaster

vůdce - Hoff Wladyslaw



FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorný Zdeněk Ing.



LR - Crazy z Muchovy boudy

vůdce - Petrovická Blanka



LR - Árés Benison

vůdce - Mynaříková Markéta



valenta serakova pernicka zampachova

FCR - Bella od Hradu Valdek

vůdce - Valenta Luděk



LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Šeráková Veronika



LR - Extra Much Love Apollo Thirteen

vůdce - Pernická Kateřina Bc.



FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.



andraskova uherek valentova

 

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

FCR - Akim od Turoveckých rybníků

vůdce - Uherek Miroslav

FCR - Ashley od Hradu Valdek

vůdce - Valentová Alice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBRAZEM 1

OBRAZEM 2

OBRAZEM 3

 

zpět