12. ročník Pohár Světa myslivosti – PZ a ZVP retrieverů a slídičů 8.– 9. 8. 2015 - Kosičky (HK)
Středa, 26 Srpen 2015 14:49

Celkové výsledky


Pl.

Jméno psa

Jméno vůdce, adresa

PZ

SVP

Celkem

body

Poř.

body

Poř.

body

Koef.

Poř.

CBR

Hippy Jack Libami

MUDr. Kateřina Vrzalová

227

5.

180

2.

407

98,78

1.

GR

Francis Rangee Aurea Rosa

Helena Čtveráková

232

2.

175

5.

407

98,78

2.

GR

Eliot z Královských teras

Ing. Jarmila Pokorná

223

6.

180

1.

403

97,81

3.

LR

Aliza ze Strakovské myslivny

Mgr. Jana Andrášková

232

1.

170

11.

402

97,57

4.

GR

Baddy z Líšenské planinky

Ing. Marta Novotná

222

8.

176

4.

398

96,60

5.

LR

Gabby Nice Friend

Martin Luňák

221

11.

176

3.

397

96,35

6.

FCR

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

Jan Vrána

222

9.

174

6.

396

96,11

7.

ASS

Ganwales Rosalie Princess Buxusson

Martina Hladká

214

10.

92

8.

306

94,44

8.

NK

Gera Any-Bon

Alena Krčmářová, DiS.

206

18.

88

4.

294

90,74

9.

LR

Barrid Wooden Heaven

Ing. Vladimíra Kasalová

217

13.

155

19.

372

90,29

10.

LR

Nebthet z Českomoravské vysočiny

Daniela Růžičková

197

23.

170

7.

367

89,07

11.

LR

Bonnie Wooden Heaven

Věra Streubelová

201

19.

160

13.

361

87,62

12.

LR

Asterix Happy z Liberce

David Ondroušek

196

20.

157

15.

353

85,67

13.

NK

Jack z Větrné paseky

Lukáš Bártl

197

22.

75

18.

272

83,95

14.

WSS

Bereta Idol Bohemia

MUDr. Ilona Doležalová

186

16.

81

10.

267

82,40

15.

LR

Geny Nice Friend

Martin Luňák

228

3.

-

-

-

-

-

NK

Yoko z Harachu

Josef Ouzký

220

4.

-

-

-

-

-

NK

Bret z Petrovských hájů

Karel Kejval

215

7.

-

-

-

-

-

NK

Arny Dolní Předměstí

Milan Plechatý

212

12.

-

-

-

-

-

FCR

Bonnie ze Starého Brázdima

Zdenka Šrenková

217

14.

-

-

-

-

-

NK

Wendy z Březenských revírů

Aleš Buchar

194

15.

-

-

-

-

-

AC

Camelia Marcato Line

David Podrazil (maj. Mgr. Marcela Podrazilová)

181

17.

-

-

-

-

-

LR

Coco Bolovy Tlapky

Mgr. Martina Štolcová (maj. Petra Beranová)

194

21.

-

-

-

-

-

LR

Cassandra Beauty of Bohemia

Ing. Miroslav Kotouček

194

24.

-

-

-

-

-

FCR

Billy Boy Falaksa

Pavlína Marková

-

-

153

9.

-

-

-

LR

Caroline z Humburských luk

Naďa Zimová

-

-

160

12.

-

-

-

NK

Axa z Větrného Týnce

Alena Krčmářová

-

-

81

16.

-

-

-

FCR

Almanza See You Later Alligator

Mgr. Pavel Řezníček

-

-

144

17.

-

-

-

GR

Don Pepper Zlatá kudrnka

Lucie Kondělková

-

-

153

20:

-

-

-

 

----

maximální počty možných bodů

PZ

SVP

celkem

retrievři

232

180

412

slídiči

224

100

324

Koeficient = počet získaných bodů/ počet max. možných bodů



Podzimní zkoušky

 

Los

Pl.

Jméno psa

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Body

Koef.

Cena

Pořadí

Titul

14

LR

Aliza ze Strakovské myslivny

Mgr. Jana Andrášková

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

232

100

I.

1.

CACT, vítěz

13

GR

Francis Rangee Aurea Rosa

Helena Čtveráková

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

232

100

I.

2.

CACT

24

LR

Geny Nice Friend

Martin Luňák

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

228

98,27

I.

3.

Res. CACT

1

NK

Yoko z Harachu

Josef Ouzký

4

4

4

4

4

4

4

4

4

X

X

X

220

98,21

I.

4.

CACT

12

CBR

Hippy Jack Libami

MUDr. Kateřina Vrzalová

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

227

97,84

I.

5.

CACT

19

GR

Eliot z Královských teras

Ing. Jarmila Pokorná

4

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

223

96,12

I.

6.

Res. CACT

2

NK

Bret z Petrovských hájů

Karel Kejval

4

4

4

4

3

4

4

3

4

X

X

X

215

95,98

I.

7.

Res. CACT

15

GR

Baddy z Líšenské planinky

Ing. Marta Novotná

4

3

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

222

95,68

I.

8.

23

FCR

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

Jan Vrána

4

4

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

222

95,68

I.

9.

CACT

7

ASS

Ganwales Rosalie Princess Buxusson

Martina Hladká

4

4

4

4

4

4

4

3

4

X

X

X

214

95,53

I.

10.

CACT

22

LR

Gabby Nice Friend

Martin Luňák

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

4

221

95,25

I.

11.

4

NK

Arny Dolní Předměstí

Milan Plechatý

4

4

4

4

4

4

4

3

3

X

X

X

212

94,64

I.

12.

11

LR

Barrid Wooden Heaven

Ing. Vladimíra Kasalová

4

3

4

4

3

4

4

4

4

3

3

4

217

93,53

I.

13.

10

FCR

Bonnie ze Starého Brázdima

Zdenka Šrenková

4

3

4

4

4

4

4

3

4

4

3

3

217

93,53

I.

14.

Res. CACT

5

NK

Wendy z Březenských revírů

Aleš Buchar

4

4

4

4

4

4

2

3

3

X

X

X

194

86,60

I.

15.

3

WSS

Beretta Idol Bohemia

MUDr. Ilona Doležalová

4

0

4

4

4

4

4

4

3

X

X

X

186

83,03

I.

16.

CACT

6

AC

Camelia Marcato Line

David Podrazil

4

2

4

4

4

4

3

4

3

X

X

X

181

80,80

I.

17.

CACT

9

NK

Gera Any-Bon

Alena Krčmářová, DiS.

4

4

4

4

2

4

4

4

2

X

X

X

206

91,96

II.

18.

18

LR

Bonnie Wooden Heaven

Věra Streubelová

4

3

2

4

3

4

4

4

4

2

4

4

201

86,63

II.

19.

20

LR

Asterix Happy z Liberce

David Ondroušek

4

3

2

3

4

4

4

3

4

3

4

3

196

84,48

II.

20.

16

LR

Coco Bolovy Tlapky

Mgr. Martina Štolcová

4

3

3

4

3

4

4

2

4

2

3

4

194

83,62

II.

21.

8

NK

Jack z Větrné paseky

Lukáš Bártl

4

4

4

4

4

4

1

4

3

X

X

X

197

87,94

III.

22.

21

LR

Nebthet z Českomoravské vysočiny

Daniela Růžičková

4

2

4

1

4

4

4

3

4

3

4

4

197

84,91

III.

23.

17

LR

Cassandra Beauty of Bohemia

Ing. Miroslav Kotouček

4

3

1

4

4

4

4

3

2

3

4

4

194

83,62

III.

24.

 

 

 (koef. = získané body / max.) max. slídičů 224, max. retrieverů 232

 

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – vyhledávání, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – dohledávka a přinášení pernaté, 7 - chování po výstřelu,  8 – vodění psa volné, na řemeni, 9 – radost z práce, 10 – poslušnost a ovladatelnost, 11 – aport v terénu, 12 – přinášení

 

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění volné, na řemeni, 6 – vyhledávání, slídění, 7 – dohledávka a přinášení pernaté, 8 – vlečka se srstnatou zvěří, 9 – přinášení kachny z hluboké vody

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

 

Rozhodčí: Milan Kříž, Josef Slabý, Ing. Jarmila Jindřichovská, Miloslav Šafařík, Jaroslav Mach, Eva Píchová, Miloš Šír, Mgr. Pavel Řezníček


 Zkoušky z vodní práce

 

Los

Pl.

Jméno psa

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Body

Koef.

Cena

Pořadí

Titul

14

GR

Eliot z Královských teras

Ing. Jarmila Pokorná

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

180

100

I.

1.

CACT, vítěz

8

CBR

Hippy Jack Libami

MUDr. Kateřina Vrzalová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

180

100

I.

2.

CACT

23

LR

Gabby Nice Friend

Martin Luňák

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

176

I.

3.

CACT

15

GR

Baddy z Líšenské planinky

Ing. Marta Novotná

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

176

I.

4.

Res. CACT

7

GR

Francis Rangee Aurea Rosa

Helena Čtveráková

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

175

I.

5.

12

FCR

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

Jan Vrána

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

174

I.

6.

CACT

13

LR

Nebthet z Českomoravské vysočiny

Daniela Růžičková

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

170

I.

7.

Res. CACT

5

ASS

Ganwales Rosalie Princess Buxusson

Martina Hladká

2

4

4

4

4

4

X

X

X

X

92

92

I.

8.

CACT

22

FCR

Billy Boy Falaksa

Pavlína Marková

3

4

4

4

4

3

4

4

3

3

153

I.

9.

Res. CACT

1

WSS

Bereta Idol Bohemia

MUDr. Ilona Doležalová

3

2

3

4

3

4

X

X

X

X

81

81

I.

10.

CACT

17

LR

Aliza ze Strakovské myslivny

Mgr. Jana Andrášková

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

170

II.

11.

18

LR

Caroline z Humburských luk

Naďa Zimová

4

4

4

4

4

2

4

4

4

4

160

II.

12.

24

LR

Bonnie Wooden Heaven

Věra Streubelová

2

4

4

4

4

3

4

4

3

4

160

II.

13.

4

NK

Gera Any-Bon

Alena Krčmářová, DiS.

1

4

4

4

4

4

X

X

X

X

88

88

II.

14.

10

LR

Asterix Happy z Liberce

David Ondroušek

4

4

3

4

4

2

4

3

4

4

157

II.

15.

2

NK

Axa z Větrného Týnce

Alena Krčmářová, DiS.

4

3

4

1

4

4

X

X

X

X

81

81

II.

16.

20

FCR

Almanza See You Later Alligator

Mgr. Pavel Řezníček

2

4

4

2

4

3

4

4

3

4

144

II.

17.

3

NK

Jack z Větrné paseky

Lukáš Bártl

4

2

4

2

3

3

X

X

X

X

75

75

II.

18.

19

LR

Barrid Wooden Heaven

Ing. Vladimíra Kasalová

3

4

4

3

4

4

1

4

3

4

155

III.

19.

20

GR

Don Pepper Zlatá kudrnka

Lucie Kondělková

4

4

1

4

4

3

4

3

4

4

153

III.

20.

16

FCR

Bonnie ze Starého Brázdima

Zdenka Šrenková

2

4

4

4

4

odstoupil

6

NK

Arny Dolní Předměstí

Milan Plechatý

3

4

4

4

0

neobstál

21

LR

Geny Nice Friend

Martin Luňák

4

0

4

4

4

neobstál

9

LR

Coco Bolovy Tlapky

Mgr. Martina Štolcová

4

odstoupil

(koef. = získané body / max.. (max. slídičů 100, max. retrieverů 180)

Discipliny retrievři: 1 – navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2 – vyhledávání v rákosí, 3 – dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4 – aport v terénu, 5 – chování po výstřelu, 6 – Přinášení, 7 - vodění psa volné, na řemeni, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – chování na stanovišti u vody, 10 - radost z práce

Discipliny slídiči: 1 – ochota k práci v hluboké vodě, 2 – přinášení kachny z hluboké vody, 3 – slídění v rákosí, 4 – dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5 – chování na stanovišti u vody, 6 – poslušnost a ovladatelnost

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Josef Ouzký, Josef Slabý, Ing. Jarmila Jindřichovská, Miloslav Šafařík, Jaroslav Mach, Tereza Nováková, Hana Ko

vářová, Ladislav Perný

 

 

 

 

 

 

 Vítězové

XII.ročníku Poháru světa myslivosti


vítězPSM_CBR_VrzalováHippy

Vítěz Xii. ročníku Poháru světa myslivosti

CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - MUDr. Kateřina Vrzalová



2místoGR_ČtverákováFrancis 3místo_GR_PokornáEliot2

2.místo na Xii. ročníku Poháru světa myslivosti

GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Helena Čtveráková



3.místo na Xii. ročníku Poháru světa myslivosti

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Ing. Jarmila Pokorná



4místo_LR_AndráškováAliza 5místoGR_NovotnáBaddy

4.místo na Xii. ročníku Poháru světa myslivosti

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Mgr. Jana Andrášková

5.místo na Xii. ročníku Poháru světa myslivosti

GR - Baddy z Líšenské planinky

vůdce - Ing. Marta Novotná

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové Klubových podzimních zkoušek

 

vítězPZ_CACT_LR_AndráškováAliza

Vítěz KPZ - CACT I.cena  232 bodů

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Mgr. Jana Andrášková



CACT_GR_ČtverákováFrancis resCACT_LR_LuňákGeny

CACT I.cena  232 bodů

GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Helena Čtveráková



res.CACT I.cena  228 bodů

LR - Geny Nice Friend

vůdce - Martin Luňák



CACTNKOuzkýYoko CACTCBRVrzalováHippy

CACT I.cena  220 bodů

NK - Yoko z Harachu

vůdce - Josef Ouzký



CACT I.cena  227 bodů

CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - MUDr. Kateřina Vrzalová



resCACT_GR_PokornáEliot

 

resCACT_NKKejvalBret                          

res.CACT I.cena  223 bodů

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Ing. Jarmila Pokorná



res.CACT I.cena  215 bodů

NK - Bret z Petrovských hájů

vůdce - Karel Kejval



CACTFCRVránaFlamboyant

CACTASSHladkáGanwales

CACT I.cena  222 bodů

FCR - Flamboyant Starlight Oasis of Peace

vůdce - Jan Vrána



CACT I.cena  214 bodů

ASS - Ganwales Rosalie Princess Buxusson

vůdce - Martina Hladká



CACTWSSDoležalováBereta

CACTACPodrazilCamelia

CACT I.cena  186 bodů

WSS - Beretta Idol Bohemia

vůdce - MUDr. Ilona Doležalová

CACT I.cena  181 bodů

AC - Camelia Marcato Line

vůdce - David Podrazil

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové Klubových zkoušek z vodní práce


vítězVP_CACT_GR_PokornáEliot

Vítěz KZVP - CACT I.cena  180 bodů

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Ing. Jarmila Pokorná



CACT_CBR_VrzalováHippy CACT_LR_LuňákGabby

CACT I.cena  180 bodů

CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - MUDr. Kateřina Vrzalová



CACT I.cena  176 bodů

LR - Geny Nice Friend

vůdce - Martin Luňák



CACT_FCR_VránaFlamboyant

resCACT_LR_RůžičkováNebthet

CACT I.cena  174 bodů

FCR - Flamboyant Starlight Oasis of Peace

vůdce - Jan Vrána



res.CACT I.cena  170 bodů

LR - Nebthet z Českomoravské vysočiny

vůdce - Daniela Růžičková



CACT_ASS_HladkáGanwales

resCACT_FCR_MarkováBilly

CACT I.cena  92 bodů

ASS - Ganwales Rosalie Princess Buxusson

vůdce - Martina Hladká



res.CACT I.cena  153 bodů

FCR - Billy Boy Falaksa

vůdce - Pavlína Marková



CACT_WSS_DoležalováBereta

 

CACT I.cena  81 bodů

WSS - Beretta Idol Bohemia

vůdce - MUDr. Ilona Doležalová


 

 

 

 

 

 

 Účastníci KPZ


01KejvalBret 02KrčmářováGera 03BártlJack 04HladkáGanwales

NK - Bret z Petrovských hájů

vůdce - Karel Kejval




NK - Gera Any-Bon

vůdce - Alena Krčmářová, DiS.




NK - Jack z Větrné paseky

vůdce - Lukáš Bártl




ASS - Ganwales Rosalie Princess

Buxusson

vůdce - Martina Hladká



05DoležalováBereta

06BucharWendy

07OuzkýYoko

08PlechatýArny

WSS - Beretta Idol Bohemia

vůdce - MUDr. Ilona Doležalová



NK - Wendy z Březenských revírů

vůdce - Aleš Buchar



NK - Yoko z Harachu

vůdce - Josef Ouzký



NK - Arny Dolní Předměstí

vůdce - Milan Plechatý



09PodrazilCamelia

10ČtverákováFrancis

11OndroušekAsterix

12NovotnáBaddy

AC - Camelia Marcato Line

vůdce - David Podrazil



GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Helena Čtveráková



LR - Asterix Happy z Liberce

vůdce - David Ondroušek



GR - Baddy z Líšenské planinky

vůdce - Ing. Marta Novotná



13AndráškováAliza

14KotoučekCassandra

15ŠrenkováBonnie

16ŠtolcováCoco


LR - Coco Bolovy Tlapky

vůdce - Mgr. Martina Štolcová

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Mgr. Jana Andrášková



LR - Cassandra Beauty of Bohemia

vůdce - Ing. Miroslav Kotouček



FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Zdenka Šrenková



 

17PokornáEliot

18StreubelováBonnie

19VrzalováHippy

20RúžičkováNebthet

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Ing. Jarmila Pokorná




LR - Bonnie Wooden Heaven

vůdce - Věra Streubelová




CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - MUDr. Kateřina Vrzalová




LR - Nebthet z Českomoravské

vysočiny

vůdce - Daniela Růžičková



21_22LuňákGaby_Geny

23VránaFlamboyant

24KasalováBarrid

 

LR - Geny Nice Friend

LR - Gabby Nice Friend

vůdce - Martin Luňák


FCR - Flamboyant Starlight

Oasis of Peace

vůdce - Jan Vrána


LR - Barrid Wooden Heaven

vůdce - Ing. Vladimíra Kasalová




 

 

 

 

 

 

 

 

 Účastníci KZVP


01BártlJack 02HladkáGanwales 03DoležalováBereta 04_05KrčmářováGera_Axa

NK - Jack z Větrné paseky

vůdce - Lukáš Bártl




ASS - Ganwales Rosalie Princess

Buxusson

vůdce - Martina Hladká



WSS - Beretta Idol Bohemia

vůdce - MUDr. Ilona Doležalová




NK - Gera Any-Bon

NK - Axa z Větrného Týnce

vůdce - Alena Krčmářová, DiS.



06PlechatýArny

07MarkováBilly

08ČtverákováFrancis 

09OndroušekAsterix

 

NK - Arny Dolní Předměstí

vůdce - Milan Plechatý



FCR - Billy Boy Falaksa

vůdce - Pavlína Marková



GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Helena Čtveráková



LR - Asterix Happy z Liberce

vůdce - David Ondroušek



10NovotnáBaddy

11AndráškováAliza

12ŠrenkováBonnie

13ŠtolcováCoco

GR - Baddy z Líšenské planinky

vůdce - Ing. Marta Novotná



LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Mgr. Jana Andrášková



FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Zdenka Šrenková



LR - Coco Bolovy Tlapky

vůdce - Mgr. Martina Štolcová



14PokornáEliot

15StreubelováBonnie

16ZimováCaroline

17VrzalováHippy

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Ing. Jarmila Pokorná



LR - Bonnie Wooden Heaven

vůdce - Věra Streubelová



LR - Caroline z Humburských luk

vůdce - Naďa Zimová



CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - MUDr. Kateřina Vrzalová



18RůžičkováNebthet

19_20LuňákGabby_Geny

21VránaFlamboyant

22ŘezníčekAlmanza

LR - Nebthet z Českomoravské

vysočiny

vůdce - Daniela Růžičková



LR - Geny Nice Friend

LR - Gabby Nice Friend

vůdce - Martin Luňák



FCR - Flamboyant Starlight

Oasis of Peace

vůdce - Jan Vrána



FCR - Almanza See You

Later Alligator

vůdce - Mgr. Pavel Řezníček



23KasalováBarrid

24KondělkováDon

 

LR - Barrid Wooden Heaven

vůdce - Ing. Vladimíra Kasalová

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Lucie Kondělková

 




 

 

 

 

 

 

 zpět