X.Jihočeské Derby - výsledky
Středa, 19 Srpen 2015 12:58

X.Jihočeské Derby Retrieverů

Domanín 15.-16.8.2015


Poř.PesPlem.VůdcePoř. KZVPTit. KZVPPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 1 CACT 2 CACT 3 Vítěz derby
2 Dak od Zlaté Lobi GR Bejčková Lenka Bc. 2 CACT 3 CACT 5  
3 Art´s Ginny Tercius FCR Žampachová Barbora 9 1 CACT 10  
4 Cinderella Tercius FCR Žampachová Eva MUDr. 7 5 12  
5 Cezar od Turoveckých rybníků FCR Bartizalová Barbora Ing. 3 CACT 9 12  
6 Berenika Chlupaté Štěstí GR Drahota Jiří 6 7 13  
7 X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad CBR Nováčková Taťána Ing. 5 CACT 8 13  
8 Bedivere Tercius FCR Puffer Petr Mgr. 10 4 r.CACT 14  
9 Flamboyant Starlight Oasis of Peace FCR Vrána Jan 8 6 14  
10 Uvika Ladbro LR Lágnerová Jitka 11 12 23  
  Now I´m Here Exotic Lunas FCR Pokorná Jolana Bc. 4 r.CACT - -  
  Rudi Flat z Vlčích luk FCR Novotný Antonín - 10 -  
  Black Berry Tercius FCR Pokorný Zdeněk Ing. - 11 -  
  July z Vltavotýnských lesů LR Kornová Kateřina 12 - -  
  Stella ze Smolinky LR Kotrčová Jana - - -  
  Kola Chessy z Vlčích luk CBR Smejkalová Jana - - -  
  Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva - - -  
  Fair Sea Moon Pearl Essention of Life LR Smejkalová Jana - - -  


 

nastup

 

 

 

X.Jihočeské Derby Retrieverů - Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Art´s Ginny Tercius 5 FCR Žampachová Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (48) CACT
2 Pat z Proutku 9 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 228 (48) CACT
3 Dak od Zlaté Lobi 16 GR Bejčková Lenka Bc. 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (48) CACT
4 Bedivere Tercius 14 FCR Puffer Petr Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 3 I. 222 (46) r.CACT
5 Cinderella Tercius 13 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (48)
6 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 10 FCR Vrána Jan 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 218 (48)
7 Berenika Chlupaté Štěstí 4 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 2 4 2V 4 4 4 4 II. 214 (48)
8 X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 11 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 4 2 4 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 212 (45)
9 Cezar od Turoveckých rybníků 3 FCR Bartizalová Barbora Ing. 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 II. 210 (43)
10 Rudi Flat z Vlčích luk 12 FCR Novotný Antonín 4 4 3 4 2 4 4 3R 4 4 4 2 II. 197 (43)
11 Black Berry Tercius 18 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 2 4 4 2V 4 4 1 4 III. 204 (48)
12 Uvika Ladbro 2 LR Lágnerová Jitka 4 3 3 1 2 4 4 3V 4 4 4 3 III. 189 (46)
  Now I´m Here Exotic Lunas 6 FCR Pokorná Jolana Bc. - - 0 4 - - - 4V - - - - neobstál
  Annie z Týnského podskalí 8 GR Kaslová Eva - 2 2 - 4 0 - - - - - - neobstál
  July z Vltavotýnských lesů 7 LR Kornová Kateřina - 3 1 - 3 0 - - - - - - neobstál
  Kola Chessy z Vlčích luk 17 CBR Smejkalová Jana - 4 - - - - - - - - - - neobstál
  Fair Sea Moon Pearl Essention of Life 15 LR Smejkalová Jana - 4 - - - - - - - - - - neobstál
  Stella ze Smolinky 1 LR Kotrčová Jana - - - 0 - - - - - - - - neobstál

 

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing. František Kerda

 

Rozhodčí: PhD.Jaroslava Bicková Mgr., Pavel Šablatura, Miroslav Pecháček, Ing. Eva Pavlíková, Luděk Fanta, Ing. Irena Erhartová



rozhodci





X.Jihočeské Derby Retrieverů - Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Pat z Proutku 9 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (51) CACT
2 Dak od Zlaté Lobi 16 GR Bejčková Lenka Bc. 4 4 4 4 4 4 4V 3 3 4 I. 164 (49) CACT
3 Cezar od Turoveckých rybníků 3 FCR Bartizalová Barbora Ing. 4 4 4 4 4 3 4V 4 3 4 I. 164 (49) CACT
4 Now I´m Here Exotic Lunas 6 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 3 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 161 (50) r.CACT
5 X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad 11 CBR Nováčková Taťána Ing. 4 3 4 4 4 3 4V 3 3 4 I. 153 (45) CACT
6 Berenika Chlupaté Štěstí 4 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 4 4V 4 2 4 II. 168 (52)
7 Cinderella Tercius 13 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (51)
8 Flamboyant Starlight Oasis of Peace 10 FCR Vrána Jan 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (51)
9 Art´s Ginny Tercius 5 FCR Žampachová Barbora 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 157 (51)
10 Bedivere Tercius 14 FCR Puffer Petr Mgr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 1 4 III. 166 (51)
11 Uvika Ladbro 2 LR Lágnerová Jitka 2 3 4 1 4 4 2V 3 1 4 III. 125 (49)
12 July z Vltavotýnských lesů 7 LR Kornová Kateřina 1 1 4 4 4 3 3R 2 3 3 III. 108 (40)
  Black Berry Tercius 18 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 4 3 4V 4 0 4 neobstál
  Rudi Flat z Vlčích luk 12 FCR Novotný Antonín - 4 0 - - - 3R - - - neobstál
  Stella ze Smolinky 1 LR Kotrčová Jana - - - - - - - - - - odstoupil
  Kola Chessy z Vlčích luk 17 CBR Smejkalová Jana - - 0 - - - - - - - neobstál
  Fair Sea Moon Pearl Essention of Life 15 LR Smejkalová Jana - - 0 - - - - - - - neobstál
  Annie z Týnského podskalí 8 GR Kaslová Eva - 0 - - - - - - - - neobstál

 

 

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. František Kerda

Rozhodčí: PhD.Jaroslava Bicková Mgr., Pavel Šablatura, Miroslav Pecháček, Ing. Eva Pavlíková, Luděk Fanta, Ing. Irena Erhartová

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové


kuhova

Vítěz X.Jihočeského Derby retrieverů

KPZ - CACT  I.cena 228 b. , KZVP - CACT  I.cena 167 b.

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra

bejckova zampachova_e

KPZ - CACT  I.cena 227 b. , KZVP - CACT  I.cena 164 b.

GR - Dak od Zlaté Lobi

vůdce - Bejčková Lenka Bc.



KPZ - CACT  I.cena 232 b. , KZVP - II.cena 157 b.

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampachová Barbora

 

 

bartizalova novackova

KPZ - II.cena 210 b. , KZVP - CACT  I.cena 164 b.

GR - Cezar od Turoveckých rybníků

vůdce - Bartizalová Barbora Ing.



KPZ - II.cena 212 b. , KZVP - CACT  I.cena 153 b.

CBR - X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad

vůdce - Nováčková Taťána Ing.



pokorna

KPZ - neobstál , KZVP - r.CACT  I.cena 161 b.

GR - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorná Jolana Bc.







Účastníci


kordova drahota kaslova kornova

CBR - Kola Chessy z Vlčích luk

LR - Fair Sea Moon Pearl Essention of Life

vůdce - Smejkalová Jana



GR - Berenika Chlupaté Štěstí

vůdce - Drahota Jiří



GR - Annie z Týnského podskalí

vůdce - Kaslová Eva



LR - July z Vltavotýnských lesů

vůdce - Kornová Kateřina



kotrcova lagnerova novackova pokorna

LR - Stella ze Smolinky

vůdce - Kotrčová Jana



LR - Uvika Ladbro

vůdce - Lágnerová Jitka



CBR - X´Mas Xanthiphe Kelečský poklad

vůdce - Nováčková Taťána Ing.



GR - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorná Jolana Bc.



pokorny bartizalova bejckova kuhova

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorný Zdeněk Ing.



GR - Cezar od Turoveckých rybníků

vůdce - Bartizalová Barbora Ing.



GR - Dak od Zlaté Lobi

vůdce - Bejčková Lenka Bc.



LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra



novotny puffer vrana zampachova_b

FCR - Rudi Flat z Vlčích luk

vůdce - Novotný Antonín



FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Puffer Petr  Mgr.



FCR - Flamboyant Starlight Oasis of Peace

vůdce - Vrána Jan



FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampachová Barbora



zampachova_e

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.




zpět