VI.Východočeské derby retrieverů - výsledky
Úterý, 04 Srpen 2015 08:17

 

VI.Východočeské DERBY


Bažantnice Bříšťany  1. - 2. 8. 2015


 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. KZVP

Tit. KZVP

Poř. KPZ

Tit. KPZ

Součet

titul

1

Eliot z Královských teras

GR

Pokorná Jarmila Ing.

1

CACT

3

CACT

4

Vítěz derby

2

Corinna Merlucius

LR

Ehrenbergerová Michaela

4

CACT

1

CACT

5

3

Don Pepper Zlatá kudrnka

GR

Kondělková Lucie

3

4

r.CACT

7

4

Aliza ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková Jana Mgr.

7

2

r.CACT

9

5

Beau Rose Préma Shanti Navaro

GR

Nohavicová Eva

5

5

10

6

Barid Wooden Heaven

LR

Kasalová Vladimíra Ing.

8

6

14

7

Nebthet z Českomoravské vysočiny

LR

Růžičková Daniela

6

10

16

 

Make Right Decisions Brdské zlato

GR

Libánská Renata

-

9

-

 

Darwin z Harcova

FCR

Preusslerová Kateřina Bc.

9

-

-




 

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
Nos

 2 
Vyh

 3 
VlP

 4 
VlS

 5 
KHV

 6 
DaP

 7 
ChV

 8 
Vod

 9 
Rad

10
Pos

11
Apo

12
Při

Cena

Body

Titul

1

Corinna Merlucius

10

LR

Ehrenbergerová Michaela

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

232 (52)

CACT

2

Aliza ze Strakovské myslivny

4

LR

Andrášková Jana Mgr.

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (52)

r.CACT

3

Eliot z Královských teras

3

GR

Pokorná Jarmila Ing.

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (51)

CACT

4

Don Pepper Zlatá kudrnka

2

GR

Kondělková Lucie

4

4

4

3

3

4

4

4V

4

4

4

4

I.

223 (52)

r.CACT

5

Beau Rose Préma Shanti Navaro

1

GR

Nohavicová Eva

4

3

3

4

3

4

4

4V

4

4

4

4

I.

218 (51)

6

Barid Wooden Heaven

8

LR

Kasalová Vladimíra Ing.

4

4

4

4

2

4

4

3V

4

4

3

4

II.

216 (51)

7

Arga na Orpilu

7

LR

Grof Viktor

4

2

3

4

2

4

4

4R

3

4

3

4

II.

193 (50)

8

Garsis Rose Aurea Rosa

12

GR

Píchová Eva

4

1

4

4

4

4

4

4V

3

4

4

4

III.

213 (50)

9

Make Right Decisions Brdské zlato

9

GR

Libánská Renata

4

1

4

4

3

4

4

4V

3

4

4

3

III.

203 (48)

10

Nebthet z Českomoravské vysočiny

11

LR

Růžičková Daniela

4

1

4

1

4

4

4

3V

3

3

4

4

III.

188 (47)

 

Darwin z Harcova

6

FCR

Preusslerová Kateřina Bc.

4

4

4

-

4

4

4

4R

4

4

4

3

odstoupil

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Jindra Hermanová, Hana Kovářová, Josef Ouzký, Ing. Jan Horyna

 

 


Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
NaK

 2 
Vyh

 3 
DoK

 4 
Apo

 5 
ChV

 6 
Při

 7 
Vod

 8 
PaO

 9 
ChS

10
Rad

Cena

Body

Titul

1

Eliot z Královských teras

3

GR

Pokorná Jarmila Ing.

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

167 (44)

CACT

2

Agatha Sweet Albipolis

5

GR

Matoušková Petra

4

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

167 (44)

r.CACT

3

Don Pepper Zlatá kudrnka

2

GR

Kondělková Lucie

3

4

4

4

4

4

3V

4

4

4

I.

163 (43)

4

Corinna Merlucius

10

LR

Ehrenbergerová Michaela

4

3

4

4

4

3

4V

4

4

4

I.

161 (41)

CACT

5

Beau Rose Préma Shanti Navaro

1

GR

Nohavicová Eva

4

3

2

4

4

4

4V

4

4

4

II.

157 (44)

6

Nebthet z Českomoravské vysočiny

11

LR

Růžičková Daniela

4

3

4

4

4

4

4V

3

2

4

II.

157 (40)

7

Aliza ze Strakovské myslivny

4

LR

Andrášková Jana Mgr.

4

1

4

4

4

4

4V

3

4

4

III.

151 (40)

8

Barid Wooden Heaven

8

LR

Kasalová Vladimíra Ing.

4

3

4

1

4

4

3V

3

3

4

III.

143 (40)

9

Darwin z Harcova

6

FCR

Preusslerová Kateřina Bc.

4

1

4

3

4

3

2V

4

3

4

III.

137 (40)

 

Make Right Decisions Brdské zlato

9

GR

Libánská Renata

-

3

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Volente Deo Princess and the Pea

7

GR

Nokic Lenka

-

2

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Milan Řezníček, Hana Kovářová, Josef Ouzský, Ing.Jan Horyna

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

pokorna

Vítěz VI.Východočeského Derby

PZ - CACT  I.cena  227 bodů,  ZVP - CACT  I.cena  167 bodů

GR - Eliot z Královských teras

vůdce - Pokorná Jarmila Ing.

ehrenbergerova kondelkova

PZ - CACT  I.cena  232 bodů,  ZVP - CACT  I.cena  161 bodů

LR - Corinna Merlucius

vůdce - Ehrenbergerová Michaela

PZ - res.CACT  I.cena  223 bodů,  ZVP - I.cena  163 bodů

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie

andraskova matouskova

PZ - res.CACT  I.cena  227 bodů,  ZVP - III.cena  151 bodů

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

ZVP - res.CACT  I.cena  167 bodů

GR - Agatha Sweet Albipolis

vůdce - Matoušková Petra

 

 

 

 

 

 zpět