III. Severomoravské derby 25.-26.7.2015 - výsledky a foto
Pondělí, 27 Červenec 2015 07:39


Potštát, 25.-26.7.2015

Celkové výsledkY

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. KZVP

Tit. KZVP

Poř. KPZ

Tit. KPZ

Součet

titul

1

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

FCR

Vrána Jan

2

r.CACT

2

r.CACT

4

Vítěz derby

2

Áres Flores Vitae

GR

Janská Hana

3

CACT

3

CACT

6

3

Black Berry Tercius

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

1

CACT

7

8

4

Arwi Valery Bohemia Tilia

FCR

Dragounová Alena

9

1

CACT

10

5

Arny Bohemian Chocolate

LR

Čibera Martin

6

r.CACT

5

CACT

11

6

Piktook's Five Island Caddy

NSR

Bílý Milan

10

6

16

7

Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

FCR

Schejbalová Šárka

8

12

20

8

Beau Rose Préma Shanti Navaro

GR

Nohavicová Eva

14

8

22

9

Brilliant Leader of White Enny

GR

Boguaj Stanislav

13

10

23

10

Now I´m Here Exotic Lunas

FCR

Pokorná Jolana Bc.

11

13

24

11

Abigail Tulip Rock on Fire

FCR

Bolfová Jana

15

11

26

 

Cinderella Tercius

FCR

Žampachová Eva MUDr.

-

4

-

 

Clea Citarwen

GR

Brýdlová Jana

4

r.CACT

-

-

 

Ellie Ideal Dog

LR

Smutný Tomáš

5

CACT

-

-

 

Black Magic z Černobílé Duhy

LR

Hasíková Michaela

7

-

-

 

Art´s Ginny Tercius

FCR

Žampach Pavel MUDr.

-

9

-

 

Rowena Black Brianta

FCR

Nešporová Jana Mgr.

12

-

-


Pozdimní zkouškY

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
Nos

 2 
Vyh

 3 
VlP

 4 
VlS

 5 
KHV

 6 
DaP

 7 
ChV

 8 
Vod

 9 
Rad

10
Pos

11
Apo

12
Při

Cena

Body

Titul

1

Arwi Valery Bohemia Tilia

13

FCR

Dragounová Alena

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

232 (48)

CACT

2

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

9

FCR

Vrána Jan

4

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

232 (47)

r.CACT

3

Áres Flores Vitae

4

GR

Janská Hana

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

227 (48)

CACT

4

Cinderella Tercius

12

FCR

Žampachová Eva MUDr.

4

3

4

4

4

4

4

4V

3

4

4

4

I.

223 (46)

5

Arny Bohemian Chocolate

6

LR

Čibera Martin

4

3

3

4

4

4

4

4V

4

4

4

4

I.

222 (47)

CACT

6

Piktook's Five Island Caddy

2

NSR

Bílý Milan

4

4

4

4

2

4

4

4V

4

4

4

4

II.

224 (46)

7

Black Berry Tercius

10

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

4

3

4

4

4

4

4

4V

4

4

2

4

II.

219 (47)

8

Beau Rose Préma Shanti Navaro

14

GR

Nohavicová Eva

4

4

4

3

2

4

4

4V

4

4

4

3

II.

213 (45)

9

Art´s Ginny Tercius

7

FCR

Žampach Pavel MUDr.

4

3

2

4

4

4

4

4V

4

3

4

4

II.

211 (45)

10

Brilliant Leader of White Enny

16

GR

Boguaj Stanislav

4

3

2

3

4

4

4

4R

4

4

4

4

II.

204 (47)

11

Abigail Tulip Rock on Fire

1

FCR

Bolfová Jana

4

2

4

3

2

4

4

3R

4

4

4

3

II.

193 (44)

12

Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

15

FCR

Schejbalová Šárka

4

2

3

3

4

2

4

4R

4

3

4

4

II.

188 (45)

13

Now I´m Here Exotic Lunas

17

FCR

Pokorná Jolana Bc.

4

4

1

3

4

4

4

4V

4

3

1

4

III.

194 (46)

 

Clea Citarwen

8

GR

Brýdlová Jana

-

3

4

0

-

4

-

4V

-

-

4

-

neobstál

 

Bela Iceworld Legend

11

GR

Novotná Marta Ing.

-

4

3

-

-

3

-

3V

-

-

4

0

neobstál

 

Ellie Ideal Dog

5

LR

Smutný Tomáš

-

4

-

-

4

4

-

-

-

-

-

0

neobstál

 

Rowena Black Brianta

3

FCR

Nešporová Jana Mgr.

-

3

-

0

-

4

4

-

-

-

1

-

neobstál

 

Black Magic z Černobílé Duhy

18

LR

Hasíková Michaela

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

Disciplíny:

1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: MVDr. Miroslav Kalich, Jindřich Šimara, Ing. Jaroslav Šarman, Branko Danielovský, Jiří Jelínek, Jaroslav Hudlík

 

ZKoušky z vodní práce

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
NaK

 2 
Vyh

 3 
DoK

 4 
Apo

 5 
ChV

 6 
Při

 7 
Vod

 8 
PaO

 9 
ChS

10
Rad

Cena

Body

Titul

1

Black Berry Tercius

10

FCR

Pokorný Zdeněk Ing.

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (52)

CACT

2

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

9

FCR

Vrána Jan

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (52)

r.CACT

3

Áres Flores Vitae

4

GR

Janská Hana

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (52)

CACT

4

Clea Citarwen

8

GR

Brýdlová Jana

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (51)

r.CACT

5

Ellie Ideal Dog

5

LR

Smutný Tomáš

4

4

4

4

4

4

4V

4

4

4

I.R

172 (51)

CACT

6

Arny Bohemian Chocolate

6

LR

Čibera Martin

4

4

4

3

4

4

4V

4

4

4

I.

168 (52)

r.CACT

7

Black Magic z Černobílé Duhy

18

LR

Hasíková Michaela

4

3

4

4

4

3

4V

4

4

4

I.

161 (50)

8

Magic Myself Of Bohemia Luxyvett

15

FCR

Schejbalová Šárka

4

4

4

4

4

3

4R

4

3

4

I.

156 (50)

9

Arwi Valery Bohemia Tilia

13

FCR

Dragounová Alena

4

2

4

4

4

4

4V

4

4

4

II.

162 (51)

10

Piktook's Five Island Caddy

2

NSR

Bílý Milan

3

4

4

4

3

4

3V

4

2

4

II.

157 (50)

11

Now I´m Here Exotic Lunas

17

FCR

Pokorná Jolana Bc.

2

4

4

3

4

4

3V

4

4

4

II.

154 (51)

12

Rowena Black Brianta

3

FCR

Nešporová Jana Mgr.

4

2

2

3

4

4

3R

4

3

4

II.

136 (51)

13

Brilliant Leader of White Enny

16

GR

Boguaj Stanislav

4

4

1

4

4

4

4R

4

4

4

III.

149 (51)

14

Beau Rose Préma Shanti Navaro

14

GR

Nohavicová Eva

2

3

1

4

4

4

4V

4

4

4

III.

142 (51)

15

Abigail Tulip Rock on Fire

1

FCR

Bolfová Jana

1

2

4

4

4

2

3R

3

3

3

III.

113 (41)

 

Baddy z Líšeňské planinky

11

GR

Novotná Marta Ing.

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Cinderella Tercius

12

FCR

Žampachová Eva MUDr.

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Art´s Ginny Tercius

7

FCR

Žampach Pavel MUDr.

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: MVDr. Miroslav Kalich, Jindřich Šimara, Ing. Jaroslav Šarman, Branko Danielovský, Jiří Jelínek, Jaroslav Hudlík

 

Účastníci


u01 u02 u03

NSR Piktook's Five Island Caddy,

vůdce Milan Bílý

GR Brilliant Leader of White Enny,

vůdce Stanislav Boguaj

FCR Abigail Tulip Rock on Fire,

vůdce Jana Bolfová

u04 u05 u06

LR Black Magic z Černobílé Duhy,

vůdce Michaela Hasíková

GR Áres Flores Vitae,

vůdce Hana Jánská

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro,

vůdce Eva Nohavicová

u07 u08 u09

GR Baddy z Líšeňské planinky,

vůdce Ing. Marta Novotná

FCR Magic Myself Of Bohemia Luxyvett,

vůdce Šárka Schejbalová

FCR Art´s Ginny Tercius,

vůdce MUDr. Pavel Žampach

u10 u11 u12

FCR Cinderella Tercius,

vůdce MUDr. Eva Žampachová

GR Clea Citarwen,

vůdce Jana Brýdlová

LR Arny Bohemian Chocolate,

vůdce Martin Čibera

u13 u14 u15

FCR Arwi Valery Bohemia Tilia,

vůdce Alena Dragounová

FCR Rowena Black Brianta,

vůdce Mgr. Jana Nešporová

FCR Now I´m Here Exotic Lunas,

vůdce Bc. Jolana Pokorná

u16 u17 u18

FCR Black Berry Tercius,

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

LR Ellie Ideal Dog,

vůdce Tomáš Smutný

FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace,

vůdce Jan Vrána


Vítězové


v_vrana v_janska

Vítěz derby, res. CACT z PZ, res. CACT z ZVP

FCR Flamboyant Starlight Oasis of Peace,

vůdce Jan Vrána

CACT z PZ, CACT z ZVP

GR Áres Flores Vitae,

vůdce Hana Jánská

v_dragounova v_cibera

CACT z PZ

FCR Arwi Valery Bohemia Tilia,

vůdce Alena Dragounová

CACT z PZ, res. CACT z ZVP

LR Arny Bohemian Chocolate,

vůdce MArtin Čibera

v_pokorny v_smutny

CACT z ZVP

FCR Black Berry Tercius,

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

CACT z ZVP

LR Ellie Ideal Dog,

vůdce Tomáš Smutný

v_brydlova

res. CACT z ZVP

GR Clea Citarwen,

vůdce Jana Brýdlová


... a spousty dalších fotek zde