KLZ a KZVP Švábenice, 11.-12.7.2015 - výsledky
Pátek, 17 Červenec 2015 10:42

 

Klubové lesní zkoušky CACT – Švábenice, 11. 7. 2015   

Los

Plem.

Jméno psa

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Body

Cena

Poř.

Titul

retrievři

2

LR

Eywa Eset Belle Moravia

Jitka Lačňáková

4

3

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

251

I.

1.

Vítěz, CACT

3

LR

Elegance Beauty of Bohemia

Jiří Hampl

4

4

4

4

2

3

3

4

4

4

4

2

4

232

II.

2.

8

LR

Gabby Nice Friend

Martin Luňák

4

4

4

3

3

2

2

4

4

4

4

4

4

227

II.

3.

6

LR

Well Done Royal Standard

Jolana Obrdlíková

3

2

4

3

4

2

3

4

4

4

4

3

3

205

II.

4.

4

LR

Whisky Choco Cream Royal Standard

Tereza Elblová

4

4

4

3

1

3

3

4

4

4

2

1

4

205

III.

5.

10

CBR

Barberry Brixie From Hofion

Ing. Monika Schmidtová

3

4

4

2

4

2

1

4

4

4

4

2

4

196

III.

6.

5

LR

Craig z Humburských luk

Martina Streďanská

4

3

4

1

2

3

3

4

4

3

4

2

3

186

III.

7.

11

GR

Airin z Maletických luk

Veronika Kašparová

3

3

4

3

4

1

3

4

4

3

4

4

4

180

III.

8.

7

FCR

Abigail Tulip Rock on Fire

Kamila Bolfová

3

0

neobstál

9

GR

Clea Citarwen

Jana Brýdlová

3

4

1

0

4

3

4

neobstál

1

CCR

Baby Rose Bali od lesa Jaroška

Ing. Alena Strašilová

4

1

0

4

4

4

2

1

neobstál

slídiči

12

AC

Berris Deermount

MVDr. Pavlína Stoklásková

4

0

4

4

3

4

4

2

2

2

3

4

3

238

II.

1.

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – Vyhledávání, 3 – Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4 – Přinášení vlečené srstnaté, 5 – Práce před barvou, 6 – Práce na barvě spárkaté zvěře, 7 – Chování na stanovišti v lese, 8 – Odložení, 9 – Chování po výstřelu, 10 – Poslušnost a ovladatelnost, 11 – Vodění psa, 12 – Přinášení, 13 Radost z práce

Discipliny slídiči: 1 – Nos, 2 – Hlasitost, 3 – Poslušnost a ovladatelnost, 4 – Chování po výstřelu, 5 – Vodění psa, 6 – Vyhánění zvěře z houštin, 7 – Vyhledávání -  Slídění, 8 – Dohledávka a přinášení pernaté, 9 – Vlečka se srstnatou zvěří, 10 – Práce před barvou, 11 – Barva, 12 – Odložení, 13 – Chování na stanovišti v lese

Rozhodčí: Ing, Jan Horyna – vrchní rozhodčí, Jan Derka, Ing. Šárka Zádrapová, Branko Danielovský, Ing. Jaroslav Šarman, Jaroslav Hudlík, Přemysl Bouška, Jan Martoni, Jindřich Šimara

 

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a slídičů  – Švábenice, 12. 7. 2015  

Los

Plem.

Jméno psa

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Body

Cena

Poř.

Titul

 

retrievři

8

FCR

Black Berry Tercius

Ing. Zdeněk Pokorný

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

180

I.

1.R

CACT, vítěz zkoušek

12

LR

Gabby Nice Friend

Martin Luňák

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

180

I.

2.R

CACT

11

GR

Beau Rose Préma Shanti Navaro

Eva Nohavicová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

180

I.

3.R

CACT

4

FCR

Now I´m Here Exotic Lunas

Bc. Jolana Pokorná

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

180

I.

4.

Res. CACT

6

GR

Clea Citarwen

Jana Brýdlová

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

171

I.

5.

Res. CACT

3

GR

Bella Iceworld Legend

Ing. Marta Novotná

4

2

4

3

4

4

3

3

2

3

144

II.

6.

10

CCR

Baby Rose Bali od lesa Jaroška

Ing. Alena Strašilová

4

4

4

3

4

2

3

3

3

4

134

II.

7.

5

GR

Eliot z Královských teras

Ing. Jarmila Pokorná

4

3

4

1

4

4

4

4

4

4

163

III.

8.

1

FCR

Abigail Tulip Rock on Fire

Kamila Bolfová

4

1

4

0

neobstál

slídiči

2

AC

Adéla z Březnického Balkánu

Ing. Jaroslav Šarman

4

4

4

3

4

4

x

x

x

x

95

I.

1.

x

7

NK

Dixi ze Slavičínské hájenky

Alois Učeň

2

3

4

3

2

4

x

x

x

x

79

II.

2.

x

9

AC

Berris Deermount

MVDr. Pavlína Stoklásková

1

3

3

1

3

3

x

x

x

x

57

III.

3.

x

Discipliny retrievři: 1. Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2. Vyhledávání v rákosí, 3. Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4. Aport v terénu, 5. Chování po výstřelu, 6. Přinášení, 8. Vodění psa, 8. Poslušnost a ovladatelnost, 9. Chování na stanovišti u vody, 10. Radost z práce

Discipliny slídiči: 1. Ochota k práci v hluboké vodě, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3.  Slídění v rákosí, 4. Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 5. Chování na stanovišti u vody, 6. Poslušnost a ovladatelnost

Rozhodčí: Ing, Jan Horyna – vrchní rozhodčí, Jan Derka, Branko Danielovský, Jaroslav Hudlík, Mgr.Jiří Štrajt

 

 

Vítěz KLZ

vitez_cact_LR_Lacnaková_Eywa

 Vítěz zkoušek, CACT - Eywa Eset Belle Moravia, vůdce Jitka Lačňáková

 

Účastníci KLZ

01Strašilová Baby 02HamplElegance 03StreďanskáCraig

CCRBaby Rose Bali od lesa Jaroška

vůdce Ing. Alena Strašilová

LR Elegance Beauty of Bohemia,

vůdce Jiří Hampl

LR Craig z Humburských luk,

vůdce Martina Streďanská

04LačňákováEywa 05ObrdlíkováWell 06ElblováWhisky

LR Eywa Eset Belle Moravia,

vůdce Jitka Lačňáková

LR Well Done Royal Standard,

vůdce Jolana Obrdlíková

LR Whisky Choco Cream Royal Standard,

vůdce Tereza Elblová

07KašparováAirin 08SchmidtováBarberry 09BolfováAbigail

GR Airin z Maletických luk,

vůdce Veronika Kašparová

CBR Barberry Brixie From Hofion,

vůdce Ing. Monika Schmidtová

FCR Abigail Tulip Rock on Fire,

vůdce Kamila Bolfová

10BrýdlováClea 11LuňákGabby 12StokláskováBerris

GR Clea Citarwen,

vůdce Jana Brýdlová

LR Gabby Nice Friend,

vůdce Martin Luňák

AC Berris Deermount,

vůdce MVDr. Pavlína Stoklásková

 

 

Vítězové KZVP

vitez_cact_FCR_Pokorny_Black cact_Lunak_Gabby

Vítěz zkoušek, CACT - FCR Black Berry Tercius,

vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

CACT - LR Gabby Nice Friend,

vůdce Martin Luňák

cact_Nohavicova_Beau rscact_Pokorna_Now

CACT  - GR Beau Rose Préma Shanti Navaro,

vůdce Eva Nohavicová

res. CACT - FCR Now I'm Here Exotic Lunas,

vůdce Bc. Jolana Pokorná

rcact_GR_Brydlova_Clea

res. CACT - GR Clea Citarwen,

vůdce Jana Brýdlová

 

 

Účastníci KZVP

01StrašilováBaby 02BolfováAbigail 03UčeňDixi

CCR Baby Rose Bali od lesa Jaroška,
vůdce Ing. Alena Strašilová

FCR Abigail Tulip Rock on Fire,
vůdce Kamila Bolfová

NK Dixi ze Slavičínské hájenky,
vůdce Alois Učeň

05BrýdlováClea 06LuňákGabby 07StokláskováBerris

GR Clea Citarwen,
vůdce Jana Brýdlová

LR Gabby Nice Friend,
vůdce Martin Luňák

AC Berris Deermount,
vůdce MVDr. Pavlína Stoklásková

09PokornýBlack 10PokornáJolanaNow 11PokornáJarmilaEliot

FCR Black Berry Tercius,
vůdce Ing. Zdeněk Pokorný

FCR Now I´m Here Exotic Lunas,
vůdce Bc. Jolana Pokorná

GR Eliot z Královských teras,
vůdce Ing. Jarmila Pokorná

04ŠarmanAdéla

08NohavicováBeau

12NovotnáBella2

AC Adéla z Březnického Balkánu,
vůdce Ing. Jaroslav Šarman

GR Beau Rose Préma Shanti Navaro,
vůdce Eva Nohavicová

GR Bella Iceworld Legend,
vůdce Ing. Marta Novotná

 

Fotky