VII.Středočeské derby retrieverů - výsledky
Úterý, 07 Červenec 2015 07:40

VII.Středočeské DERBY retrieverů

Blevice 4.-5.7.2015

 

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KZVPTit. KZVPPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Nelson Misantos GR Suchánková Martina 1 CACT 5 6 Vítěz derby
2 Dutch Dynamite Estrella de Oro GR Podracká Naděžda 5 3 CACT 8  
3 Francis Rangee Aurea Rosa GR Čtveráková Helena 4 4 r.CACT 8  
4 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 7 r.CACT 2 r.CACT 9  
5 Amelia Star on the Sky LR Janouškovcová Nikola 9 1 CACT 10  
6 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna GR Fašianoková Libuše 3 7 10  
7 Rexa ze Zámek Ribry LR Blažková Iveta Ing. 6 CACT 6 12  
8 Garsis Rose Aurea Rosa GR Píchová Eva 2 r.CACT 10 12  
9 Cony od Turoveckých rybníků FCR Vertichová Andrea 8 CACT 9 CACT 17  
10 Minette Springcurl CCR Rindošová Ivana 11 8 CACT 19  
11 Barney Star Horské vršky LR Pacholíková Irena 12 11 23  
  Bonny Liz Horské vršky LR Pacholíková Irena 10 - -  
  Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra MUDr. - 12 -  

 

Vzhledem k chybě v zápisu způsobu provedení disciplíny došlo ke změně pořadí. Všem dotčeným se omlouváme.



 

ceny

 

 

 

 

VII.Středočeské DERBY retrieverů - Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Amelia Star on the Sky 6 LR Janouškovcová Nikola 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (51) CACT
2 Pat z Proutku 4 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (52) r.CACT
3 Dutch Dynamite Estrella de Oro 5 GR Podracká Naděžda 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (52) CACT
4 Francis Rangee Aurea Rosa 3 GR Čtveráková Helena 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (52) r.CACT
5 Nelson Misantos 9 GR Suchánková Martina 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 222 (49)
6 Rexa ze Zámek Ribry 11 LR Blažková Iveta Ing. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (50)
7 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna 13 GR Fašianoková Libuše 4 4 3 4 4 3 4 4V 4 4 3 4 I. 218 (50)
8 Minette Springcurl 8 CCR Rindošová Ivana 4 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 217 (46) CACT
9 Cony od Turoveckých rybníků 1 FCR Vertichová Andrea 4 4 3 4 4 4 4 4R 4 4 3 4 I. 215 (51) CACT
10 Garsis Rose Aurea Rosa 7 GR Píchová Eva 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (50)
11 Barney Star Horské vršky 10 LR Pacholíková Irena 4 2 3 4 4 4 4 4V 3 3 2 4 II. 199 (45)
12 Ghost Jax Aurea Rosa 2 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 4 1 2 1 3 4 4R 4 3 4 3 III. 170 (47)
  Bonny Liz Horské vršky 12 LR Pacholíková Irena - 4 4 - 4 4 4 - - 4 4 4 odstoupil


Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Marie Šustová, Markéta Zelenková, Petra Golinovská, Radka Stegurová, Bohuslav Mužák, František Jerman

 

 

 

 

 

VII.Středočeské DERBY retrieverů - Klubové zkoušky vodní práce CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Nelson Misantos 9 GR Suchánková Martina 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (52) CACT
2 Garsis Rose Aurea Rosa 7 GR Píchová Eva 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (52) r.CACT
3 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna 13 GR Fašianoková Libuše 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (51)
4 Francis Rangee Aurea Rosa 3 GR Čtveráková Helena 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (51)
5 Dutch Dynamite Estrella de Oro 5 GR Podracká Naděžda 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (52)
6 Rexa ze Zámek Ribry 11 LR Blažková Iveta Ing. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (52) CACT
7 Pat z Proutku 4 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (50) r.CACT
8 Cony od Turoveckých rybníků 1 FCR Vertichová Andrea 4 4 4 4 4 3 4R 4 3 4 I. 156 (47) CACT
9 Amelia Star on the Sky 6 LR Janouškovcová Nikola 4 3 3 3 4 3 4V 4 4 4 I. 152 (49)
10 Bonny Liz Horské vršky 12 LR Pacholíková Irena 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (51)
11 Minette Springcurl 8 CCR Rindošová Ivana 2 3 4 4 4 3 4V 4 3 4 II. 149 (50)
12 Barney Star Horské vršky 10 LR Pacholíková Irena 2 3 4 4 4 4 4V 3 4 3 II. 147 (47)
13 French Kiss z Mokré Hory 14 FCR Litošová Jitka 1 2 4 2 4 2 4R 3 3 4 III. 111 (38)
  Ghost Jax Aurea Rosa 2 GR Hrabětová Petra MUDr. - - - 3 - 0 - - - - neobstál


Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Marie Šustová, Markéta Zelenková, Petra Golinovská, Radka Stegurová, Bohuslav Mužák, František Jerman

 

 

 

 

 

nastup

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové


suchankova

Vítěz VII. Středočeského Derby

KPZ - I.cena  222 (49)bodů,  KZVP - CACT I.cena  172 (52)bodů

GR - Nelson Misantos

vůdce - Suchánková Martina




podracka ctverakova

KPZ - CACT I.cena  227 (52)bodů,  KZVP - I.cena  167 (52)bodů

GR - Dutch Dynamite Estrella de Oro

vůdce - Podracká Naděžda




KPZ - res.CACT  I.cena  227 (49)bodů,  KZVP - I.cena  168 (51)bodů

GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Čtveráková Helena




kuhova janouskovcova

KPZ - res.CACT I.cena  227 (52)bodů,  KZVP - res.CACT I.cena  166 (50)bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.




KPZ - CACT  I.cena  232 (51)bodů,  KZVP - I.cena  1572 (49)bodů

LR - Amelia Star on the Sky

vůdce - Janouškovcová Nikola




blazkova pichova

KPZ - I.cena  221 (50)bodů,  KZVP - CACT I.cena  167 (52)bodů

LR - Rexa ze Zámek Ribry

vůdce - Blažková Iveta Ing.




KPZ - II.cena  222 (50)bodů,  KZVP - res.CACT I.cena  170 (52)bodů

GR - Garsis Rose Aurea Rosa

vůdce - Píchová Eva




vertichova rindosova

KPZ - CACT  I.cena  215 (51)bodů,  KZVP - CACT I.cena  156 (47)bodů

FCR - Cony od Turoveckých rybníků

vůdce - Vertichová Andrea


KPZ - CACT I.cena  217 (46)bodů,  KZVP - II.cena  149 (50)bodů

CCR - Minette Springcurl

vůdce - Rindošová Ivana



 

 

 

 

 

 

 

Dscf5489

 

 

 

 

 

Účastníci


vertichova hrabetova ctverakova kuhova

FCR - Cony od Turoveckých rybníků

vůdce - Vertichová Andrea




GR - Ghost Jax Aurea Rosa

vůdce - Hrabětová Petra MUDr.

 

 

 

GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Čtveráková Helena




LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.




podracka janouskovcova pichova rindosova

GR - Dutch Dynamite Estrella de Oro

vůdce - Podracká Naděžda




LR - Amelia Star on the Sky

vůdce - Janouškovcová Nikola




GR - Garsis Rose Aurea Rosa

vůdce - Píchová Eva




CCR - Minette Springcurl

vůdce - Rindošová Ivana




suchankova pacholikova blazkova fasianokova

GR - Nelson Misantos

vůdce - Suchánková Martina





LR - Barney Star Horské vršky

LR -Bonny Liz Horské vršky

vůdce - Pacholíková Irena




LR - Rexa ze Zámek Ribry

vůdce - Blažková Iveta Ing.





GR - Anežka Herberta

ze Štěpánova mlýna

vůdce - Fašianoková Libuše




litosova

FCR - French Kiss z Mokré Hory

vůdce - Litošová Jitka


 

 

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět