DERBY ČR 2015 KZPR - výsledky
Pondělí, 22 Červen 2015 18:26
    

DERBY ČR 2015 - Klubové zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT


Stříbřec 20.-21.6.2015



ucastnici



oř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
ChV
 3 
VlP
 4 
NP1
 5 
NP2
 6 
Apo
 7 
RpP
 8 
PoP
 9 
VlS
10
DPS
11
ChS
12
Odl
13
RpL
14
PoL
15
NaK
16
DoK
17
Vod
18
RpV
19
PoV
20
PřS
21
PřP
22
PřK
CenaBodyTitul
1 Crazy z Muchovy boudy 13 LR Petrovická Blanka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 428 (20) CACT, Vítěz DERBY ČR 2015 - KZPR
2 Berenika Chlupaté Štěstí 19 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 424 (20) CACT
3 Ares From Brown Muddy Pool 2 GR Budák Jiří 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I.R 423 (20) r.CACT
4 Black Nikkita Wild Happiness 15 FCR Rosochová Hana 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I.R 423 (20) CACT
5 Darius Flores Vitae 14 GR Machová Marie 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I.R 423 (20)
6 Don Fabio z Liblických rákosin 8 GR Mach Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 I. 419 (20)
7 Aron z Březovského výsluní 22 GR Fejfarová Lenka MUDr. 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4 I. 417 (20)
8 Benny od Hradu Valdek 7 FCR Rezková Simona 4 4 3 3 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 I. 413 (20) r.CACT
9 Anabell Benison 3 LR Mynaříková Markéta 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 4 I. 410 (20) r.CACT
10 Jary Flat z Vlčích luk 5 FCR Žák Karel 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 2 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 414 (20)
11 Beau Rose Préma Shanti Navaro 11 GR Nohavicová Eva 4 4 3 2 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 II. 413 (20)
12 Baddy z Líšeňské planinky 21 GR Novotná Marta Ing. 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 II. 413 (20)
13 Lar Libošovská Blata 18 LR Bužek Kamil Ing. 4 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 4 II. 409 (20)
14 Black Berry Tercius 4 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 2 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 3 II. 407 (20)
15 Aliza ze Strakovské myslivny 1 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 4 4V 3 3 4 4 4V 3 3 4 3 4 II. 387 (20)
16 Arwi Valery Bohemia Tilia 12 FCR Dragounová Alena 4 4 3 2 4 4 4 4 1 4 4 4V 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 III. 392 (20)
  Now I´m Here Exotic Lunas 6 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 - 4 4 3 - 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 0 4V - - 4 4 - neobstál
  Kuky z Vltavotýnských lesů 9 LR Dvořák Pavel 4 4 - 2 0 4 - - 4 4 4 4V 4 4 2 4 3V 4 4 4 - 4 neobstál
  Brita Ravo z Ješína 17 LR Hoblík Vladimír 3 4 3 4 4 3 4 4 0 - 3 4V - - 3 4 4V 4 4 - 4 4 neobstál
  Cinderella Tercius 10 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 - - - - - - - 3 4 4 4V 4 3 4 0 4V - - 4 - - neobstál
  Dutch Dynamite Estrella de Oro 16 GR Podracká Naděžda - - - - - - - - - - - 4V - - 4 0 4V - - - - - neobstál
  Annie z Týnského podskalí 20 GR Kaslová Eva - - - - - - - - - - - - - - - 0 - - - - - - neobstál


Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 5: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 6: Aport v terénu, 7: Radost z práce (pole), 8: Poslušnost (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 11: Chování na stanovišti v lese, 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Radost z práce (les), 14: Poslušnost (les), 15: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 16: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 17: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 18: Radost z práce (voda), 19: Poslušnost (voda), 20: Přinášení srstnaté, 21: Přinášení pernaté, 22: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Bárta František ml., Bárta František st., Fišer Václav, Šeráková Lucie, Pecháček Miroslav, Kolín Vladimír, Sikora Jiří, Fanta Luděk

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové



petrovicka

Vítěz DERBY ČR 2015 - KZPR

CACT  I.cena  428 (20) bodů

LR - Crazy z Muchovy boudy

vůdce - Petrovická Blanka

drahota budak

CACT  I.cena  424(20) bodů

GR - Berenika Chlupaté Štěstí

vůdce - Drahota Jiří

res.CACT  I.cena  423 (20) bodů

GR - Ares From Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

rosochova

CACT  I.cena  428 (20) bodů

FCR  - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana





rozhodci





Účastníci


dragounova nohavicova machova budak

FCR  - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena



GR - Beau Rose Préma Shanti Navaro

vůdce - Nohavicová Eva



GR - Darius Flores Vitae

vůdce - Machová Marie



GR - Ares From Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří



pokorny novotna andraskova drahota

FCR  - Black Berry Tercius

vůdce -Pokorný Zdeněk Ing.



GR - Baddy z Líšeňské planinky

vůdce - Novotná Marta Ing.



LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.



GR - Berenika Chlupaté Štěstí

vůdce - Drahota Jiří



dvorak buzek zak rosochova

LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Dvořák Pavel



LR - Lar Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.



FCR  - Jary Flat z Vlčích luk

vůdce - Žák Karel



FCR  - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana



rezkova pokorna petrovicka mynarikova

FCR  - Benny od Hradu Valdek

vůdce - Rezková Simona



FCR  - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorná Jolana Bc.



LR - Crazy z Muchovy boudy

vůdce - Petrovická Blanka



LR - Anabell Benison

vůdce - Mynaříková Markéta



podracka zampachova kaslova mach

GR - Dutch Dynamite Estrella de Oro

vůdce - Podracká Naděžda



FCR  - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.



GR - Annie z Týnského podskalí

vůdce - Kaslová Eva



GR - Don Fabio z Liblických rákosin

vůdce - Mach Jaroslav



fejfarova hoblik

GR - Aron z Březovského výsluní

vůdce - Fejfarová Lenka MUDr.

LR - Brita Ravo z Ješína

vůdce - Hoblík Vladimír





Obrazem


Zpět