VII. Severočeské derby retrieverů - výsledky
Pondělí, 15 Červen 2015 10:24

 

VII.Severočeské Derby retrieverů

Záhoří 13.-14.6.2015


ceny

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KZVPTit. KZVPPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Aliza ze Strakovské myslivny LR Andrášková Jana Mgr. 1 CACT 1 CACT 2 Vítěz derby
2 Agatha Sweet Albipolis GR Matoušková Petra 3 CACT 2 CACT 5  
3 Colin Rickey Cambrella LR Šímová Zdeňka 2 r.CACT 3 r.CACT 5  
4 Black Hawk Flores Vitae GR Mošničková Vlasta 6 4 10  
5 Don Pepper Zlatá kudrnka GR Kondělková Lucie 8 5 13  
6 Nelson Misantos GR Suchánková Martina 5 8 13  
7 Rexa ze Zámek Ribry LR Blažková Iveta Ing. 7 7 14  
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras LR Janská Katarína 9 - -  




rozhodci


 

 

 

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Aliza ze Strakovské myslivny 1 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
2 Agatha Sweet Albipolis 3 GR Matoušková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
3 Colin Rickey Cambrella 4 LR Šímová Zdeňka 4 3 4 3 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 218 (34) r.CACT
4 Black Hawk Flores Vitae 5 GR Mošničková Vlasta 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 II. 218 (34)
5 Don Pepper Zlatá kudrnka 2 GR Kondělková Lucie 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 218 (34)
6 Abeja en Flor Viva el Deseo 7 LR Havlíková Barbora Mgr. 4 3 4 3 4 4 4 2V 4 4 4 2 II. 202 (31)
7 Rexa ze Zámek Ribry 8 LR Blažková Iveta Ing. 4 2 3 2 4 4 4 4V 3 3 4 3 II. 191 (30)
8 Nelson Misantos 9 GR Suchánková Martina 4 4 3 3 1 4 4 4V 4 4 1 3 III. 192 (33)
  Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 6 LR Janská Katarína - - 0 - - - - - - - - - neobstál

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

 

Rozhodčí: Milan Řezníček, Milan Nosek, Václav Špiroch,Jaroslav Mach



nastup



 

 

Klubové zkoušky vodní práce CACT a res.CACT


Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Aliza ze Strakovské myslivny 1 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (39) CACT
2 Colin Rickey Cambrella 4 LR Šímová Zdeňka 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (39) r.CACT
3 Agatha Sweet Albipolis 3 GR Matoušková Petra 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (39) CACT
4 Happy Cherry Jelly Rusty Love 7 GR Jirásková Martina MVDr 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (40) r.CACT
5 Nelson Misantos 9 GR Suchánková Martina 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 3 I. 166 (37)
6 Black Hawk Flores Vitae 5 GR Mošničková Vlasta 2 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 II. 156 (39)
7 Rexa ze Zámek Ribry 8 LR Blažková Iveta Ing. 4 2 4 4 4 3 4V 4 4 3 II. 152 (36)
8 Don Pepper Zlatá kudrnka 2 GR Kondělková Lucie 2 4 4 4 4 4 4V 4 1 4 III. 156 (40)
9 Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras 6 LR Janská Katarína 1 1 4 1 4 2 4V 3 3 3 III. 106 (27)

 

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

 

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

 

Rozhodčí: Milan Řezníček, Milan Nosek, Václav Špiroch, Jaroslav Mach




skupina






Vítězové


andraskova

Vítěz VII.Severočeského Derby

KPZ - CACT I.cena  232(36)boddů, KZVP - CACT I.cena  172(39)

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

matouskova simova

KPZ - CACT I.cena  232(36)boddů, KZVP - CACT I.cena  172(39)

GR - Agatha Sweet Albipolis

vůdce - Matoušková Petra

KPZ - res.CACT I.cena  218(34)boddů, KZVP - res.CACT I.cena  172(39)

LR - Colin Rickey Cambrella

vůdce - Šímová Zdeňka

jiraskova

KZVP - res.CACT I.cena  167(40)

GR - Happy Cherry Jelly Rusty Love

vůdce - Jirásková Martina MVDr










Účastníci


andraskova blazkova matouskova mosnickova

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.


LR - Rexa ze Zámek Ribry

vůdce - Blažková Iveta Ing.


GR - Agatha Sweet Albipolis

vůdce - Matoušková Petra


GR - Black Hawk Flores Vitae

vůdce - Mošničková Vlasta


suchankova simova janska kondelkova

GR - Nelson Misantos

vůdce - Suchánková Martina


LR - Colin Rickey Cambrella

vůdce - Šímová Zdeňka


LR - Hello Crazy Frog Of Bohemia Bras

vůdce - Janská Katarína


GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - ndělková Lucie


havlikova jiraskova

LR - Abeja en Flor Viva el Deseo

vůdce - Havlíková Barbora Mgr.

GR - Happy Cherry Jelly Rusty Love

vůdce - Jirásková Martina MVDr




Sponzoři


K+H Bezpečnostní systémy s.r.o. - Kralupy nad Vltavou - http://www.khbs.cz/


kh_systemy


Stavko - soukromá stavební firma Libštát - http://www.stavko.cz/




Bracco, s.r.o. - http://www.bracco.cz/


Banner_Bracco_cz_2


Anka CZ, s.r.o. - http://www.anka.cz/


anka-logo


KSK BONO s.r.o. - http://www.kskbono.cz/


Inzerce_Bono_A51




OBRAZEM  KPZ


OBRAZEM KZVP


OBRAZEM


zpět