MVZPR České Budějovice - výsledky
Pondělí, 20 Říjen 2014 10:56

 

Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT

Hájenka u Pištory - ČB 18.-19.10.2014

 rozhodci1

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

Cena

Body

Titul

Volba

1

Indiane   z Trojánku

22

LR

Vrzalová   Kateřina MUDr.

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

359

nejl.   pole, CACT, Vítěz MVZPR

2:   vodič

2

Akim   od Turoveckých rybníků

17

FCR

Uherek   Miroslav

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

4

4

4

I.R

355

nejl.   voda, CACT

2:   vodič

3

Cinderella   Tercius

5

FCR

Žampachová   Eva MUDr.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

3

I.R

355

r.CACT

2:   vodič

4

Art´s   Ginny Tercius

23

FCR

Žampach   Pavel MUDr.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

I.

353

2:   vodič

5

Black   Berry Tercius

18

FCR

Pokorný   Zdeněk Ing.

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

349

2:   vodič

6

Kuky   z Vltavotýnských lesů

10

LR

Šeráková   Veronika

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

348

r.CACT

2:   vodič

7

Baddy   z Líšeňské planinky

13

GR

Novotná   Marta Ing.

4

3

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

348

CACT

2:   vodič

8

Áres   Flores Vitae

3

GR

Janská   Hana

4

4

3

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

3

4

4

4

4

3

4

3

4

I.

337

r.CACT,   nejl. les

2:   vodič

9

A True History of Bohemia Bras

19

LR

Hesounová   Tereza

4

3

3

4

4

4

3

4

3

4

2

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

3

I.

321

2:   vodič

10

Black   Hawk Flores Vitae

14

GR

Mošničková   Vlasta

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

4

2

4

4

4

4

4

II.

347

2:   vodič

11

Arwi   Valery Bohemia Tilia

2

FCR

Dragounová   Alena

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

2

4

4

4

4

3

4

4

4

II.

344

2:   vodič

12

Aron   z Březovského výsluní

7

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

4

4

3

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

4

2

4

4

3

4

3

II.

338

2:   vodič

13

Don   Pepper Zlatá kudrnka

11

GR

Kondělková   Lucie

2

3

4

4

4

3

3

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

II.

335

2:   vodič

14

Darius   Flores Vitae

15

GR

Machová   Marie

4

2

4

4

4

4

3

4

4

4

2

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

II.

329

2:   vodič

15

Brilliant   Leader of White Enny

12

GR

Boguaj   Stanislav

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

1

4

4

3

4

3

4

4

4

III.

325

2:   vodič

16

Aliza   ze Strakovské myslivny

9

LR

Andrášková   Jana Mgr.

3

4

4

4

4

4

3

4

4

4

1

3

4

2

4

4

4

4

4

3

4

4

III.

325

2:   vodič

 

Empress   Messalina of Bohemia Bras

21

LR

Krutský   Petr

4

3

4

3

4

3

4

4

4

4

4

4

4

0

-

4

4

-

-

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Erol   New Rosmery

4

FCR

Mužíková   Martina

3

0

-

-

-

4

2

-

4

3

4

4

4

3

4

4

4

4

-

4

4

-

neobstál

2:   vodič

 

A´Max   pod Žerčickým kostelem

16

LR

Janů   Michal

4

4

4

4

4

-

4

4

4

4

0

-

4

2

4

4

-

-

-

-

-

4

neobstál

2:   vodič

 

Don   Fabio z Liblických rákosin

6

GR

Mach   Jaroslav

-

-

-

-

-

-

-

-

3

4

0

3

4

4

4

4

-

-

4

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Hippy   Jack Libami

20

CBR

Vrzalová   Kateřina MUDr.

2

2

4

4

4

-

4

0

4

4

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Now   I´m Here Exotic Lunas

8

FCR

Pokorná   Jolana Bc.

-

-

-

-

-

-

-

-

4

4

0

2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Eliminator   Danger of Bohemia Bras

1

LR

Janků   Tereza

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

0

-

4

-

-

-

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

 

Disciplíny:
1: Následování, 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře, 3: Přinášení vlečené srstnaté, 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m, 5: Odložení, 6: Vodění psa, 7: Chování na stanovišti, 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 10: Přinášení kachny z hluboké vody, 11: Dohledávka pohozené kachny, 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling, 14: Slídění s dohledávkou, 15: Přinášení vlečené pernaté, 16: Chování po výstřelu, 17: Paměť k aportu - marking, 18: Nos, 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

 

Vrchní rozhodčí: MVDr. František Šimek

Rozhodčí: František Bárta st., František Bárta ml., Ing. Jan Horyna, Jiří Sikora, Václav Petřík, Václav Fišer, Ing. Irena Erhartová, Luděk Fanta, Miroslav Pecháček

 

 nastup1

 

nastup2

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

vrzalova

Vítěz MVZPR

CACT, nej. pole, I.cena  359 bodů

LR - Indiane z Trojánku

vůdce - Vrzalová Kateřina MUDr.

 

uherek zampachova

CACT, nej. voda, I.cena  355 bodů

FCR - Akim od Turoveckých rybníků

vůdce - Uherek Miroslav

 

res.CACT, I.cena  355 bodů

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.

 

 serakova

novotna 

res.CACT, I.cena  348 bodů

LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Šeráková Veronika

 

CACT, I.cena  348 bodů

GR - Baddy z Líšeňské planinky

vůdce - Novotná Marta Ing.

 

janska

res.CACT, nej. les,  I.cena  337bodů

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

 

 

 

 

 OBRAZEM

 

 

 zpět