Svatováclavský pohár retrieverů 2014 - výsledky
Úterý, 30 Září 2014 08:01

 

Svatováclavský pohár retrieverů 2014

 

Houštka - 27.-28.9.2014

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. LZ

Tit. LZ

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Aliza   ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková   Jana Mgr.

3

CACT

2

CACT

5

Vítěz Svatováclavského poháru

2

Black   ze Starého Brázdima

FCR

Skřivanová   Lenka

1

CACT

6

7

3

Beau   Rose Préma Shanti Navaro

GR

Nohavicová   Eva

4

r.CACT

3

r.CACT

7

4

Apollón   Flores Vitae

GR

Hubíková   Veronika

9

1

CACT

10

5

Breathtaking   View Spatio-Temporal

LR

Horká   Eva

6

7

13

6

Aron   z Březovského výsluní

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

8

5

13

7

Rozárka   Chlupaté štěsí

GR

Hybrantová   Dana

5

10

15

8

Baddy   z Líšeňské planinky

GR

Novotná   Marta Ing.

7

9

16

9

Almanza   See You Later Alligator

FCR

Řezníčková   Andrea

14

4

CACT

18

10

Dak   od Zlaté Lobi

GR

Bejčková   Lenka

13

8

21

 

Black   Hawk Flores Vitae

GR

Mošničková   Vlasta

2

CACT

-

-

 

Dizzy   Yellow Queen

LR

Fiala   Roman

10

-

-

 

Cyro   Chipp Poklad Orlicka

GR

Břízová   Barbora

11

-

-

 

Don   Douglas z Liblických rákosin

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

12

-

-

 

 

 rozhodci

 

 

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - Klubové lesní zkoušky CACT a res.CACT

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Cena

Body

Titul

Volba

1

Black   ze Starého Brázdima

2

FCR

Skřivanová   Lenka

4

3

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

223

CACT

6:   vodič

2

Black   Hawk Flores Vitae

10

GR

Mošničková   Vlasta

4

3

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

223

CACT

6:   vodič

3

Aliza   ze Strakovské myslivny

9

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

221

CACT

6:   vodič

4

Beau Rose Préma Shanti Navaro

7

GR

Nohavicová   Eva

4

4

3

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

I.

216

r.CACT

6:   vodič

5

Rozárka   Chlupaté štěsí

13

GR

Hybrantová   Dana

4

3

4

4

3

3

3

4

4

4

4

3

4

I.

212

6:   vodič

6

Breathtaking   View Spatio-Temporal

11

LR

Horká   Eva

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

2

4

II.

219

6:   vodič

7

Baddy   z Líšeňské planinky

3

GR

Novotná   Marta Ing.

4

4

4

4

4

2

4

4

4

4

4

3

4

II.

218

6:   vodič

8

Aron   z Březovského výsluní

4

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

II.

216

6:   vodič

9

Apollón   Flores Vitae

12

GR

Hubíková   Veronika

4

3

4

4

4

2

4

4

4

4

4

3

4

II.

213

6:   vodič

10

Dizzy   Yellow Queen

5

LR

Fiala   Roman

3

3

4

4

3

2

3

4

4

3

4

4

4

II.

197

6:   vodič

11

Cyro   Chipp Poklad Orlicka

1

GR

Břízová   Barbora

4

3

4

4

4

3

4

4

4

2

4

3

4

III.

206

6:   vodič

12

Don   Douglas z Liblických rákosin

6

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

1

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

3

III.

203

6:   vodič

13

Dak   od Zlaté Lobi

8

GR

Bejčková   Lenka

4

4

4

4

4

1

3

2

4

4

4

4

3

III.

203

6:   vodič

14

Almanza   See You Later Alligator

14

FCR

Řezníčková   Andrea

4

3

4

1

2

4

4

4

4

4

4

3

4

III.

200

6:   vodič

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Následování, 6: Práce na barvě spárkaté zvěře, 7: Chování na stanovišti, 8: Odložení, 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa, 12: Paměť k aportu - marking, 13: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Ouzský Josef, Smrž Josef, Šafařík Miloslav, Špiroch Václav, Vágner Jindřich, Manžel Pavel

 

 

 

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Apollón   Flores Vitae

12

GR

Hubíková   Veronika

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

2

Aliza   ze Strakovské myslivny

9

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

3

Beau Rose Préma Shanti Navaro

7

GR

Nohavicová   Eva

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

r.CACT

4

Almanza   See You Later Alligator

14

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

5

Aron   z Březovského výsluní

4

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

179

6

Black   ze Starého Brázdima

2

FCR

Skřivanová   Lenka

4

4

4

4

2

4

4

4

4

4

II.

180

7

Breathtaking   View Spatio-Temporal

11

LR

Horká   Eva

4

4

1

4

4

4

4

4

2

4

II.

165

8

Dak   od Zlaté Lobi

8

GR

Bejčková   Lenka

4

3

4

4

2

4

4

2

4

4

II.

163

9

Baddy   z Líšeňské planinky

3

GR

Novotná   Marta Ing.

4

1

4

4

4

4

4

4

4

4

III.

173

10

Rozárka   Chlupaté štěsí

13

GR

Hybrantová   Dana

3

1

4

4

3

4

4

4

4

4

III.

161

 

Dizzy   Yellow Queen

5

LR

Fiala   Roman

4

1

4

4

3

4

-

3

-

-

odstoupil

 

Don   Douglas z Liblických rákosin

6

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

0

-

-

-

4

-

4

-

-

neobstál

 

Black   Hawk Flores Vitae

10

GR

Mošničková   Vlasta

-

0

-

-

-

4

-

4

-

-

neobstál

 

Cyro   Chipp Poklad Orlicka

1

GR

Břízová   Barbora

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Ouzský Josef, Pokorná Jarmila Ing., Lazar Jiří Mgr., Špiroch Václav

 

 

ucastnici

 

 

 

 

 Vítězové

andraskova

Vítěz Svatováclavského poháru 2014

LZ - CACT  I.cena 221 bodů,  PZ - CACT  I.cena 188 bodů

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

skrivanova nohavicova

LZ - CACT  I.cena 223 bodů,  PZ - II.cena 180 bodů

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

LZ - res.CACT  I.cena 216 bodů,  PZ - res.CACT  I.cena 188 bodů

GR - Beau Rose Préma Shanti Navaro

vůdce - Nohavicová Eva

hubikova reznickova

LZ - II.cena 213 bodů,  PZ - CACT  I.cena 188 bodů

GR - Apollón Flores Vitae

vůdce - Hubíková Veronika

LZ - III.cena 200 bodů,  PZ - CACT  I.cena 188 bodů

FCR - Almanza See You Later Alligator

vůdce - Řezníčková Andrea

mosnickova

LZ - CACT  I.cena 223 bodů,  PZ - neobstál

GR - Black Hawk Flores Vitae

vůdce - Mošničková Vlasta

 

 

 OBRAZEM

 

 

 zpět