PZ Vacíkov 21.9.2014 - výsledky
Úterý, 23 Září 2014 12:32

 

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

 

Dobříš - Vacíkov   21.9.2014

 

rozhodci

 

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Fleur   z Liblických rákosin

3

GR

Hakl   Milan

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

CACT,   Vítěz zkoušek

2

Now   I´m Here Exotic Lunas

17

FCR

Pokorná   Jolana Bc.

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

182

CACT

3

Uvika   Ladbro

18

LR

Lágnerová   Jitka

4

3

4

4

4

4

3

3

4

4

I.

175

CACT

4

Dianthé   Flores Vitae

23

GR

Haklová   Lenka

4

4

4

4

3

4

4

3

3

4

I.

174

r.CACT

5

Cinderella   Tercius

6

FCR

Žampachová   Barbora

4

3

4

4

2

4

4

3

4

4

II.

169

6

Abeja en Flor Viva el Deseo

11

LR

Havlíková   Barbora Mgr.

4

3

4

4

4

4

3

4

2

3

II.

167

7

Blueberry   Libošovská blata

16

GR

Veselá   Eliška

4

2

4

4

4

4

4

2

4

4

II.

166

8

Armóns   Golden Hevanar

15

GR

Chvalovská   Helena Ing.

4

2

4

4

4

4

4

2

4

4

II.

166

9

Loresho   Choco By Design

20

LR

Hesounová   Tereza

4

2

4

4

4

4

4

2

3

4

II.

162

10

Zephyr   Golden Erinor

4

GR

Plachý   Tomáš

3

2

4

4

4

4

3

2

4

4

II.

156

11

Contia   Tercius

1

FCR

Melicharová   Alena

3

2

4

4

4

4

2

2

3

3

II.

144

12

Mirka   Lab z Vlčích luk

8

LR

Korda   František Ing.

4

4

4

4

4

4

3

4

1

4

III.

174

13

Quincy   Isis z Českomoravské vysočiny

7

LR

Šebková   Eva

4

3

4

4

4

4

3

4

1

3

III.

163

14

Enrico   z Botičských Meandrů

10

GR

Rohan   Jan Bc.

4

1

4

4

4

4

3

2

4

4

III.

159

15

Fair   Magic Sea Dream Essention of Life

5

LR

Smejkalová   Jana

4

3

4

4

4

4

4

2

1

4

III.

159

16

Arny   Dograsty

2

LR

Kaňák   Petr

4

1

4

4

3

4

4

2

4

4

III.

157

17

Ashly   Dantilly

24

LR

Veselá   Petra

4

1

4

4

3

4

3

1

4

4

III.

149

18

Future   I´ts Me of Bohemia Bras

19

LR

Čermák   František

4

1

4

4

2

4

2

2

2

3

III.

135

 

Chat   Botté de Bohemia Bras

13

LR

Hauserová   Iveta

4

3

-

4

4

4

3

1

4

0

neobstál

 

Handy   Headgehog of Bohemia Bras

22

LR

Hesounová   Tereza

-

3

4

0

4

4

4

3

3

-

neobstál

 

In   Light Of Damien Libami

14

CBR

Jelínek   Aleš

-

-

-

4

4

-

4

-

1

-

odstoupil

 

Amazony   Gringo

12

NSR

Ulč   Lubomír

-

-

4

4

0

-

-

-

-

-

neobstál

 

Grace   Rosette Lucky Honey

21

LR

Horčička   Jiří

-

0

-

-

3

-

1

-

3

-

neobstál

 

Avatar   Rick Velvet Diamont

9

FCR

Friedl   Jan

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Šeráková Lucie, Šeráková Veronika, Fanta Luděk, Brom Jan, Píchová Eva, Horyna Jan Ing., Mach Jaroslav, Poláček Tomáš

 

 trubac

 

 

 

 

 Vítězové

 

hakl

Vítěz PZ Vacíkov

CACT  I.cena  183 bodů

GR - Fleur z Liblických rákosin

vůdce - Hakl Milan

pokorna lagnerova

CACT  I.cena  182 bodů

FCR - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

CACT  I.cena  175 bodů

LR - Uvika Ladbro

vůdce - Lágnerová Jitka

haklova

res.CACT  I.cena  174 bodů

GR - Dianthé Flores Vitae

vůdce - Haklová Lenka

 

 

 

 

 vyhlaseni

 

 

 

 

 Účastníci

 

hesounova korda hauserova havlikova

LR -  Loresho Choco By Design

LR - Handy Headgehog of Bohemia Bras

vůdce - Hesounová Tereza

LR - Mirka Lab z Vlčích luk

vůdce - Korda František Ing.

LR - Chat Botté de Bohemia Bras

vůdce - Hauserová Iveta

LR - Abeja en Flor Viva el Deseo

vůdce - Havlíková Barbora Mgr.

jelinak horcicka kanak lagnerova

CBR - In Light Of Damien Libami

vůdce - Jelínek Aleš

LR - Grace Rosette Lucky Honey

vůdce - Horčička Jiří

LR - Arny Dograsty

vůdce - Kaňák Petr

LR - Uvika Ladbro

vůdce - Lágnerová Jitka

veselaeliska plachy rohan sebkova

GR - Blueberry Libošovská blata

vůdce - Veselá Eliška

GR - Zephyr Golden Erinor

vůdce - Plachý Tomáš

GR - Enrico z Botičských Meandrů

vůdce - Rohan Jan Bc.

LR - Quincy Isis z Českomoravské vysočiny

vůdce - Šebková Eva

ulc veselapetra cermak friedl

NSR - Amazony Gringo

vůdce - Ulč Lubomír

LR - Ashly Dantilly

vůdce - Veselá Petra

LR - Future I´ts Me of Bohemia Bras

vůdce - Čermák František

FCR - Avatar Rick Velvet Diamont

vůdce - Friedl Jan

chvalovska hakl haklova melicharova

GR - Armóns Golden Hevanar

vůdce - Chvalovská Helena Ing.

GR - Fleur z Liblických rákosin

vůdce - Hakl Milan

GR - Dianthé Flores Vitae

vůdce - Haklová Lenka

FCR - Contia Tercius

vůdce - Melicharová Alena

pokorna zampachova smejkalova

FCR - Now I´m Here Exotic Lunas

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Barbora

LR - Fair Magic Sea Dream Essention of Life

vůdce - Smejkalová Jana

 

 

 

 OBRAZEM

 

 

 zpět