ZČ Derby Kyselka - výsledky
Úterý, 16 Září 2014 07:59

 

VI.Západočeské Derby retrieverů

 

o Pohár starosty obce Kyselky

 

Kyselka - Radošov   13.-14.9.2014

 

 

starosta

 

ceny

 

 

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Pat   z Proutku

LR

Kuhová   Petra Dis.

1

CACT

2

CACT

3

Vítěz   derby

2

Black   Nikkita Wild Happiness

FCR

Rosochová   Hana

3

r.CACT

1

CACT

4

3

Benny   od Hradu Valdek

FCR

Rezková   Simona

2

CACT

6

r.CACT

8

4

Don   Pepper Zlatá kudrnka

GR

Kondělková   Lucie

6

r.CACT

3

CACT

9

5

Anabell   Benison

LR

Bednářová   Petra Mgr.

9

4

r.CACT

13

6

Philipp   Chlupaté štěstí

GR

Mrkva   Luboš

8

5

r.CACT

13

7

Almanza   See You Later Alligator

FCR

Řezníčková   Andrea

5

9

14

8

Angel   Bellissima Nera

LR

Malenová   Monika

13

8

21

9

Absolute   Happy of White Enny

GR

Srpová   Lucie

10

12

22

10

Dutch   Dynamite Estrella de Oro

GR

Podracká   Naděžda

4

CACT

18

22

11

Kowalski   Replay I

LR

Šiplová   Alena

11

13

24

12

Aza   Wood Passion

LR

Kubička   Miloslav

7

r.CACT

17

24

13

Agatha   Sweet Albipolis

GR

Matoušková   Petra

17

10

27

14

Amor   Benjamin od Kojetických skal

GR

Holanová   Yvetta

18

14

32

15

Aldy   z Údolí Bobravy

GR

Krečmerová   Marcela

14

19

33

16

Oliver   Watterloo Jr. Artemis Gold

GR

Míšek   Pavel

19

16

35

17

Barney   Pouštní vítr

GR

Sejkora   Sabina

16

20

36

18

Miranda   Kerr Artemis Gold

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

15

21

36

 

Divine   Sunday Rusty Love

GR

Smrčková   Michala

-

7

-

 

Áres   Flores Vitae

GR

Janská   Hana

-

11

-

 

Authentic   Hope Griffella

FCR

Řezníčková   Andrea

12

-

-

 

Aliza   ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková   Jana Mgr.

-

15

-

 

Fantasy   Fren Misantos

GR

Caháková   Sabina

-

22

-

 

 ucastnici

 

 

 

 

VI.Západočeské Derby retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Black   Nikkita Wild Happiness

17

FCR

Rosochová   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

2

Pat   z Proutku

5

LR

Kuhová   Petra Dis.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

3

Don   Pepper Zlatá kudrnka

22

GR

Kondělková   Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

4

Anabell   Benison

21

LR

Bednářová   Petra Mgr.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

r.CACT

5

Philipp   Chlupaté štěstí

19

GR

Mrkva   Luboš

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

188

r.CACT

6

Benny   od Hradu Valdek

9

FCR

Rezková   Simona

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

r.CACT

7

Divine   Sunday Rusty Love

13

GR

Smrčková   Michala

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

8

Angel   Bellissima Nera

10

LR

Malenová   Monika

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

9

Almanza   See You Later Alligator

4

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

I.

183

10

Agatha   Sweet Albipolis

7

GR

Matoušková   Petra

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

11

Áres   Flores Vitae

12

GR

Janská   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

182

12

Absolute   Happy of White Enny

23

GR

Srpová   Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

182

13

Kowalski   Replay I

18

LR

Šiplová   Alena

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

178

14

Amor   Benjamin od Kojetických skal

8

GR

Holanová   Yvetta

4

3

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

177

15

Aliza   ze Strakovské myslivny

16

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

3

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

173

16

Oliver   Watterloo Jr. Artemis Gold

14

GR

Míšek   Pavel

4

4

4

4

4

4

4

3

3

3

I.

172

17

Aza   Wood Passion

11

LR

Kubička   Miloslav

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

II.

180

18

Dutch   Dynamite Estrella de Oro

15

GR

Podracká   Naděžda

4

2

4

4

4

4

4

3

4

4

II.

172

19

Aldy   z Údolí Bobravy

3

GR

Krečmerová   Marcela

4

2

4

4

4

4

4

3

4

4

II.

172

20

Barney   Pouštní vítr

2

GR

Sejkora   Sabina

3

2

4

4

4

4

4

2

4

4

II.

158

21

Miranda   Kerr Artemis Gold

20

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

4

3

4

4

1

4

4

4

4

4

III.

171

22

Fantasy   Fren Misantos

1

GR

Caháková   Sabina

4

3

4

4

1

4

4

3

1

3

III.

147

 

Authentic   Hope Griffella

6

FCR

Řezníčková   Andrea

-

3

-

-

4

4

4

4

4

-

odstoupil

 

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Tereza Hesounová, Václav Krajsa, Milan Kottek, Jan Bína

 

 

rozhodci

 

 

 

 

VI.Západočeské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Pat   z Proutku

5

LR

Kuhová   Petra Dis.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

2

Benny   od Hradu Valdek

9

FCR

Rezková   Simona

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

3

Black   Nikkita Wild Happiness

17

FCR

Rosochová   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

r.CACT

4

Dutch   Dynamite Estrella de Oro

15

GR

Podracká   Naděžda

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

5

Almanza See You Later Alligator

4

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

6

Don   Pepper Zlatá kudrnka

22

GR

Kondělková   Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

r.CACT

7

Aza   Wood Passion

11

LR

Kubička   Miloslav

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

r.CACT

8

Philipp   Chlupaté štěstí

19

GR

Mrkva   Luboš

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

134

9

Anabell   Benison

21

LR

Bednářová   Petra Mgr.

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

I.

133

10

Absolute   Happy of White Enny

23

GR

Srpová   Lucie

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

I.

131

11

Kowalski   Replay I

18

LR

Šiplová   Alena

4

4

3

4

4

4

3

4

4

4

I.

131

12

Authentic   Hope Griffella

6

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

130

13

Angel   Bellissima Nera

10

LR

Malenová   Monika

4

4

3

4

4

4

4

4

3

4

I.

129

14

Aldy   z Údolí Bobravy

3

GR

Krečmerová   Marcela

4

4

2

4

4

4

4

4

3

3

II.

124

15

Miranda   Kerr Artemis Gold

20

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

4

4

2

4

4

4

4

4

2

4

II.

122

16

Barney   Pouštní vítr

2

GR

Sejkora   Sabina

4

4

1

4

4

4

4

4

3

4

III.

123

17

Agatha   Sweet Albipolis

7

GR

Matoušková   Petra

4

4

4

1

4

4

4

4

4

4

III.

121

18

Amor   Benjamin od Kojetických skal

8

GR

Holanová   Yvetta

4

4

1

4

4

4

3

4

3

3

III.

119

19

Oliver   Watterloo Jr. Artemis Gold

14

GR

Míšek   Pavel

4

4

1

4

4

2

4

3

4

3

III.

115

 

Fantasy   Fren Misantos

1

GR

Caháková   Sabina

4

4

-

-

4

-

0

-

-

-

neobstál

 

Áres   Flores Vitae

12

GR

Janská   Hana

-

-

2

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Divine   Sunday Rusty Love

13

GR

Smrčková   Michala

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Aliza   ze Strakovské myslivny

16

LR

Andrášková   Jana Mgr.

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Disciplíny:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

 

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Václav Fišer, Josef Peroutka, Stanislav Barda, František Bárta st.

 

 

 

Sponzoři VI. Západočeského Derby

 

Hotel Na Špici Miloš a Hanka Ztratilovi

Obec Kyselka

VLS s.p.  Divize Karlovy Vary

Nákladní doprava Miroslav Šipla Radošov

Top Servis Holan  Praha

Sklepní hospodářství Petr Vystoupil Boleradice

ANKA

BONO

EUKANUBA

DIX reklamní studio  manželů Malenových

ZVERIMEX Pajtaš Sokolov

CHS Magic Spell

CHS Artemis Gold

 

 

 

 

trubac1 trubac2

 

 

 

 

 

 Vítězové

 

kuhova

Vítěz VI.Západočeského Derby

PZ - CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - CACT  I.cena  136 bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

rosochova rezkova

PZ - CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - res.CACT  I.cena  136 bodů

FCR - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana

PZ - res.CACT  I.cena  184 bodů,  SZVP - CACT  I.cena  136 bodů

FCR - Benny od Hradu Valdek

vůdce - Rezková Simona

kondelkova bednarova

PZ - CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - res.CACT  I.cena  136 bodů

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie

PZ - res.CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP -  I.cena  133 bodů

LR - Anabell Benison

vůdce - Bednářová Petra Mgr.

mrkva podracka

PZ - res.CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - I.cena  134 bodů

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

PZ - II.cena  172 bodů,  SZVP - CACT  I.cena  136 bodů

GR - Dutch Dynamite Estrella de Oro

vůdce - Podracká Naděžda

 

 

 

 3

 

 

 

 

Účastníci

 

01reznickova 02andraskova 03tlapakova 04cahakova

FCR - Almanza See You Later Alligator

FCR - Authentic Hope Griffella

vůdce - Řezníčková Andrea

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

GR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Tlapáková Ivana Ing.

GR - Fantasy Fren Misantos

vůdce - Caháková Sabina

05holanova 06janska 07krecmerova 08kubicka

GR - Amor Benjamin od Kojetických skal

vůdce - Holanová Yvetta

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

GR - Aldy z Údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

LR - Aza Wood Passion

vůdce - Kubička Miloslav

09kuhova 10mrkva 11podracka 12rezkova

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

GR - Dutch Dynamite Estrella de Oro

vůdce - Podracká Naděžda

FCR - Benny od Hradu Valdek

vůdce - Rezková Simona

13siplova 14sejkora 15smrckova 16kondelkova

LR - Kowalski Replay I

vůdce - Šiplová Alena

GR - Barney Pouštní vítr

vůdce - Sejkora Sabina

GR - Divine Sunday Rusty Love

vůdce - Smrčková Michala

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie

17malenova 18matouskova 19misek 20bednarova

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

GR - Agatha Sweet Albipolis

vůdce - Matoušková Petra

GR - Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

vůdce - Míšek Pavel

LR - Anabell Benison

vůdce - Bednářová Petra Mgr.

21rosochova 22srpova

FCR - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana

GR - Absolute Happy of White Enny

vůdce - Srpová Lucie

 

 

 

OBRAZEM   13.9.2014

OBRAZEM   13.9.2014 ( od doktora )

OBRAZEM   14.9.2014 ( od doktora )

OBRAZEM  14.9.2014

OBRAZEM  VYHLÁŠENÍ

OBRAZEM  ÚČASTNÍCI

 

 

 zpět