VII. Rožmberský pohár ( VZPR ) - výsledky
Pondělí, 08 Září 2014 10:20

 

VII.Rožmberský pohár

 

nastup1

 

Všestranné zkoušky z přinášení retrieverů CACT a res.CACT

 

Třeboň - Bertiny lázně  6.-7.9.2014

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

Cena

Body

Titul

Volba

1

Beáta   z Kolbyho vršku

1

GR

Prašivková   Jana

4

3

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

355

CACT,   Vítěz VII.Rožmberského poháru

2:   vodič

2

Art´s   Ginny Tercius

15

FCR

Žampach   Pavel MUDr.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

354

CACT

2:   vodič

3

Chit   z Temné jeskyně

11

LR

Valenta   Petr doc.Ing.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

I.

353

CACT

2:   vodič

4

Kuky   z Vltavotýnských lesů

2

LR

Dvořák   Pavel

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

3

4

4

4

II.

350

nejl.   les

2:   vodič

5

Philipp   Chlupaté štěstí

4

GR

Mrkva   Luboš

4

2

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

II.

346

nejl.   pole

2:   vodič

6

Annie   z Annenských zahrad

3

FCR

Raiskubová   Kamila

4

2

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

4

4

4

4

II.

342

2:   vodič

7

Cinderella   Tercius

8

FCR

Žampachová   Eva MUDr.

4

2

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

3

4

II.

341

2:   vodič

8

Dak   od Zlaté Lobi

9

GR

Bejčková   Lenka

4

2

4

2

2

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

4

3

4

4

II.

326

2:   vodič

9

Aza   Wood Passion

13

LR

Kubička   Miloslav

4

1

4

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

III.

343

nejl.   voda

2:   vodič

 

Brilliant   Leader of White Enny

7

GR

Boguaj   Stanislav

4

2

3

3

4

-

4

4

-

-

-

-

4

-

4

4

-

4

3

3

-

-

odstoupil

2:   vodič

 

Bob   Chessy z Vlčích luk

12

CBR

Smejkal   Jiří

-

-

-

-

-

4

-

-

3

4

4

4

3

0

4

4

4

-

2

-

3

-

neobstál

2:   vodič

 

Amelia   Lueur dorée

10

GR

Bílek   Roman

-

-

-

-

-

3

-

-

4

4

4

3

4

-

0

-

4

-

3

-

4

-

neobstál

2:   vodič

 

Bedivere   Tercius

6

FCR

Žampachová   Eva, MUDr.

4

0

4

4

4

-

-

4

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Áres   Flores Vitae

5

GR

Janská   Hana

4

0

4

3

4

-

-

4

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Hippy   Jack Libami

14

CBR

Vrzalová   Kateřina MUDr.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

0

4

4

-

-

2

-

-

-

neobstál

2:   vodič

 

Disciplíny:
1: Následování, 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře, 3: Přinášení vlečené srstnaté, 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m, 5: Odložení, 6: Vodění psa, 7: Chování na stanovišti, 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 10: Přinášení kachny z hluboké vody, 11: Dohledávka pohozené kachny, 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling, 14: Slídění s dohledávkou, 15: Přinášení vlečené pernaté, 16: Chování po výstřelu, 17: Paměť k aportu - marking, 18: Nos, 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

 

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Branko Danielovský, František Bárta st., Jan Brom, Václav Fišer, Jiří Jelínek, Miroslav Pecháček, Ing.Jaroslav Šarman, Ing.František Kerda, Ing.Eva Pavlíková

 

 

 

 

 trubaci

 

 

 

 

Vítězové

 

prasivkova

Vítěz VII. Rožmberského poháru

CACT  I.cena  355 bodů

GR - Beáta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

zampach valenta

CACT  I.cena  354 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

CACT  I.cena  353 bodů

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

dvorak mrkva

nejlepší les   II.cena  350 bodů

LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Dvořák Pavel

nejlepší pole   II.cena  346 bodů

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

kubicka

nejlepší voda   III.cena  343 bodů

LR - Aza Wood Passion

vůdce - Kubička Miloslav

 

 

 

 

 

 

 nastup3

 

 

 

 

 

 

 Účastníci

 

prasivkova dvorak raiskubova mrkva

GR - Beáta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Dvořák Pavel

FCR - Annie z Annenských zahrad

vůdce - Raiskubová Kamila

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

janska zampachova boguaj bejckova

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

FCR - Cinderella Tercius

FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Žampachová Eva, MUDr.

GR - Brilliant Leader of White Enny

vůdce - Boguaj Stanislav

GR - Dak od Zlaté Lobi

vůdce - Bejčková Lenka

bilek valenta smejkal kubicka

GR - Amelia Lueur dorée

vůdce - Bílek Roman

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

CBR - Bob Chessy z Vlčích luk

vůdce - Smejkal Jiří

LR - Aza Wood Passion

vůdce - Kubička Miloslav

vrzalova zampach

CBR - Hippy Jack Libami

vůdce - Vrzalová Kateřina MUDr.

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

 

 

OBRAZEM

 

zpět